Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 97 άτομα (6 μέλη και 91 επισκέπτες)

anan74

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2011
Μηνύματα
37
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
σωστό αλλα έτσι έχασε άλλες 2 τουλάχιστον 150ρουδες η μοσχοβιτισσα κ θα τις κερδίσει κάποια άλλη που θα κάνει τη δουλεια της καλύτερα. Δεσμεύομαι ότι όσα γράφω έχουν να κάνουν με τα δικά μου κριτήρια. Μπορει εγω να είμαι δύσκολος .... Τι να πω ...
Μια χαρα εισαι !!


Απλα εβαλε μπαλονια η Kate και εγινε Katja. ;)
 

dimos axithis

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2007
Μηνύματα
37
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
0
Για τις δυο Μοσχοβίτισσες, διαβάστε την κριτική μου, που θα δημοσιευθει (μόλις εγκριθεί) σε αυτό εδώ το σάιτ.
Για τις δυο Μοσχοβίτισσες, διαβάστε την κριτική μου, που θα δημοσιευθει (μόλις εγκριθεί) σε αυτό εδώ το σάιτ.
σΕ ποιο ;;;
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
A, όσο για την Katja ειναι η Κate του zuzana ()
Μια χαρα τα λες Αντρικο .

Το Πιπινι αναλογα με τα φραγκα αναιβαζει και αποδοση !!! :grin: :grin: :grin:
Δεν μας λες μιας και τις ειδες ολες σε σχεση με τις φωτο πως ειναι , οχι τιποτα αλλο αλλα τα ομορφουλα και τετοια εμενα δεν μου πολυκανουν .


Thanks .

Σε ολους απευθυνομαι γιατι διαβαζω κριτικες και ολοι καπως ετσι τα λενε χωρις ομως να μας λενε σε σχεση με αυτο που βλεπουμε στις φωτο στο τελος τι ανοιγη την πορτα .
 

medaphoar

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2007
Μηνύματα
154
Κριτικές
41
Like
0
Πόντοι
11
Η Julia ειναι πολυ κοντα σε αυτο που βλεπετε στις φωτογραφιες με 2-3 ισως κιλα παραπανω.Προσωπο μετριο,αλλα αν παιρνει 7.3 η Ελλη αυτη καβατζαρει το αριστα για πλακα.Σωμα που το διακρινει το νεανικο σφριγος με φτιαγμενα βυζια,φοβερη ρωγα και ωραιο κωλο στον οποιο ομως εχουν αρχισει να γινονται εμφανη τα πρωτα σημαδια κυτταριτιδας.
Service με παρα πολλα "μη" οποτε fuck off.Φιλια μετρια,πιπα ρηχη λιπαντικο πριν το γαμησι...
Η επιτομη του ραντεβου ηταν η ατακα οτι στο Λονδινο οι πελατες της "φιλαν" τα ποδια γεγονος που μου θυμισε αντιστοιχη ατακα της ανεκδιηγητης Marlene καθως και τ'οτι ψευδως διατεινοταν οτι στο Λονδινο το δινει για £400.
Οσο για τη φαση με το δεκαρικο,παιχτες δε σας αναγκαζει κανεις να ψωνισετε.Αλλα οταν κανει η μυγα κωλο αυτα εχουμε.Καλα να περνατε.
 

asteri_12

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
153
Κριτικές
10
Like
78
Πόντοι
11

anan74

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2011
Μηνύματα
37
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Μια χαρα τα λες Αντρικο .

Το Πιπινι αναλογα με τα φραγκα αναιβαζει και αποδοση !!! :grin: :grin: :grin:
Δεν μας λες μιας και τις ειδες ολες σε σχεση με τις φωτο πως ειναι , οχι τιποτα αλλο αλλα τα ομορφουλα και τετοια εμενα δεν μου πολυκανουν .


Thanks .

Σε ολους απευθυνομαι γιατι διαβαζω κριτικες και ολοι καπως ετσι τα λενε χωρις ομως να μας λενε σε σχεση με αυτο που βλεπουμε στις φωτο στο τελος τι ανοιγη την πορτα .

Εννοείται πως στο φωτοσοπ εχουν αφαιρεσει τις φακιδες στο πρόσωπο και καποια σημαδια στο σωμα. Παντως εγω παντα ειμαι προετοιμασμένος να δω κατι πιο "γήινο" από ότι βλέπω στις φώτο.

Οταν μιλαμε για την Μονικα Μπελουτσι όλοι συμφωνουμε οτι ειναι ομορφη. Οταν μιλαμε για απλες Ρωσιδουλες που ούτε μπαζα ειναι, αλλα ουτε και γκομεναρες, ξερω οτι αλλοι θα τις βρουν ομορφες και αλλοι μετριες.

Για να μην πολυλογω, οι 2 μικρές ειναι σαν κι αυτες που καμακωνα στα 27 μου οταν γυριζα στα νησια, αλλα στα 37 μου προτιμω την ευκολη λυση των CT.
 

ctlover

Μέγας
Εγγρ.
3 Αυγ 2010
Μηνύματα
487
Κριτικές
35
Like
1.457
Πόντοι
3.625
Η επιτομη του ραντεβου ηταν η ατακα οτι στο Λονδινο οι πελατες της "φιλαν" τα ποδια γεγονος που μου θυμισε αντιστοιχη ατακα της ανεκδιηγητης Marlene καθως και τ'οτι ψευδως διατεινοταν οτι στο Λονδινο το δινει για £400.
Οσο για τη φαση με το δεκαρικο,παιχτες δε σας αναγκαζει κανεις να ψωνισετε.Αλλα οταν κανει η μυγα κωλο αυτα εχουμε.Καλα να περνατε.

Πού τη θυμήθηκες τη Marlene παίχτη???? Τα ίδια έλεγε σε όλους. :2funny: :2funny:

Οσο για αυτό που μες με την μύγα, I totally agree with you!!!!!!!!!!  (επειδή έπεσε πολύ αγγλικό) :2funny: :2funny:
 

ctlover

Μέγας
Εγγρ.
3 Αυγ 2010
Μηνύματα
487
Κριτικές
35
Like
1.457
Πόντοι
3.625
Και μια και έγραψα μετά από πολυήμερη αποχή

Ποιος συμπαίχτης ήταν το Σ/Κ σε παραλία του Ωρωπού με ξανθό μουρό?????
 

lycaonas

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
321
Κριτικές
4
Like
19
Πόντοι
1
Τοσο καλα δηλαδη !!!!
Μια βυζαρου που να αξιζει βρεεεεεεεεεεεε !!!!!!!!!!!!!!!
Βλεπω οτι και απο τον zuzana σκανε μυτη τωρα μονες τους παντως.

Πήγαινε σε αυτή. Καλού-κακού όμως, πάρε και το δικηγόρο σου μαζί

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom