Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 196 άτομα (28 μέλη και 168 επισκέπτες)

ΜrKavlopoulos

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
1.251
Κριτικές
81
Like
3.553
Πόντοι
12.986
Αυτό που έχω παρατηρήσει και σίγουρα δεν είμαι ο μόνος είναι ότι τα περισσότερα από τα καινούργια κορίτσια στο news με το label νέο περνάνε στην αρχή από Ελλάδα, και μετά εξαφανίζονται! Είναι τόσο κουραστικό που πλέον δεν ξέρεις τι να πιστέψεις!

Ένα βράδυ πριν κανένα 2μηνο βγήκα αργά για να πάρω κάποιο ctouristriaki και κατέληξα να κάνω tour στα ctour! Οι μισές κοιμόντουσαν, 3 το έπαιζαν busy αλλά απαντούσαν στα μηνύματα και οι υπόλοιπες ήταν για κλωτσές!! Απο πίσμα είπα ότι δεν μπορεί, απόψε θα βρω κάτι! Πέρασε τόση ώρα που ούτε που το κατάλαβα! Μετά από 4 ώρες και αφού μου άνοιξαν 5 "φανταστικά" κορίτσια την πόρτα και την έκλεισα πίσω μου φεύγοντας στο 2λεπτο, τελικά πήγα σε στριπτιτζάδικο να πιω ένα ποτό πριν πάω για ύπνο!

Αν θέλουμε να έχει μέλλον το άθλημα για εμάς πρέπει να τους δώσουμε να καταλάβουν ότι πληρώνουμε το κορμί , όχι το γραφίστα!

Tην καλημέρα μου
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Αν θέλουμε να έχει μέλλον το άθλημα για εμάς πρέπει να τους δώσουμε να καταλάβουν ότι πληρώνουμε το κορμί , όχι το γραφίστα!

Tην καλημέρα μου
Τι μου θυμίζεις, τι μου θυμίζεις....
Τότε που παίχτες έκαναν διαγωνισμό κασκαντέρ και έφευγαν τα 250αρια και τα 400ρια για πλάκα!!!


Άντε να ενημερώσω και για "νέες" αφίξεις.....
17/6 η Στέλλα......πάλι!!!!
27/6 η Λωρήν.......πάλι!!!!!
Αυτές μας ξέμειναν, με αυτές θα περνάμε τον καιρό μας!!!!
Και όποιος έχει χρόνο, χρήμα και τρέλα, ας κάνει τον "Οδυσσέα" μέσα στους διαδρόμους των ξενοδοχείων!!!!
 

iggy

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2006
Μηνύματα
349
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
1

Τυχαία το συνάντησα στη δουλεια μου. Όπως στις φωτό το κορίτσι αν καί φορούσε αθλητική φανέλα με ραντακια καί χωρίς σουτιέν μαλιστα. Η ρώγα ήθελε να πεταχτεί από μεσα κάγκελο. Ωραίο κορμί καί έκανε μπαμ καί μέσα απο τη φόρμα. Περιποίημενη φαινόταν. Επειδή μίλησαμε ψιλοτρελλιτσα την έκοψα ψιλοκαυλιαρα κάπως έτσι. Όπως καί να είναι εγώ απλά ήθελα να σταθώ ΜΟΝΟ στην εμφάνιση. Άλλοι που δοκίμασαν ας πούν. Αυτα για να ξέρετε όσοι πατε. Αν πάτε. Εγώ απεχω έτσι κι αλλιώς.
 

iggy

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2006
Μηνύματα
349
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
1

Τυχαία το συνάντησα στη δουλεια μου. Όπως στις φωτό το κορίτσι αν καί φορούσε αθλητική φανέλα με ραντακια καί χωρίς σουτιέν μαλιστα. Η ρώγα ήθελε να πεταχτεί από μεσα κάγκελο. Ωραίο κορμί καί έκανε μπαμ καί μέσα απο τη φόρμα. Περιποίημενη φαινόταν. Επειδή μίλησαμε ψιλοτρελλιτσα την έκοψα ψιλοκαυλιαρα κάπως έτσι. Όπως καί να είναι εγώ απλά ήθελα να σταθώ ΜΟΝΟ στην εμφάνιση. Άλλοι που δοκίμασαν ας πούν. Αυτα για να ξέρετε όσοι πατε. Αν πάτε. Εγώ απεχω έτσι κι αλλιώς.

... Καί για να είμαι ειλικρινής αυτα που βλέπω καί ζητάει δεν θα τα έδινα... Επίσης δεν είναι 1.71 . Αλλιώς εγώ ειμαι ο Σαμπόνις. Με τίποτα τακούνια ίσως τα φτανει...
 

BABY(1)

Ανώτατος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.331
Κριτικές
287
Like
3.054
Πόντοι
12.447
Αμα εβαζε και τα extra μεσα εγω τα εδινα αλλα ετσι οπως τα εχει παμε στα 360 την ωρα οποτε γαματα .

Anal+70€(normal size), cum in mouth(spit out)/face +20€, fingering +30€, anal-riming+30€,

Ασε που θα μας πει και αυτη οτι δεν ειμαστε normal size .
To μαθαμε το παραμυθι. :-
 

loytsos

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
9.449
Like
3
Πόντοι
66

Τυχαία το συνάντησα στη δουλεια μου. Όπως στις φωτό το κορίτσι αν καί φορούσε αθλητική φανέλα με ραντακια καί χωρίς σουτιέν μαλιστα. Η ρώγα ήθελε να πεταχτεί από μεσα κάγκελο. Ωραίο κορμί καί έκανε μπαμ καί μέσα απο τη φόρμα. Περιποίημενη φαινόταν. Επειδή μίλησαμε ψιλοτρελλιτσα την έκοψα ψιλοκαυλιαρα κάπως έτσι. Όπως καί να είναι εγώ απλά ήθελα να σταθώ ΜΟΝΟ στην εμφάνιση. Άλλοι που δοκίμασαν ας πούν. Αυτα για να ξέρετε όσοι πατε. Αν πάτε. Εγώ απεχω έτσι κι αλλιώς.

χρειάζεστε κανα εξτρατζή ? στη δουλειά :tooth: :tooth:
 

iggy

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2006
Μηνύματα
349
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
1
Αμα εβαζε και τα extra μεσα εγω τα εδινα αλλα ετσι οπως τα εχει παμε στα 360 την ωρα οποτε γαματα .

Anal+70€(normal size), cum in mouth(spit out)/face +20€, fingering +30€, anal-riming+30€,

Ασε που θα μας πει και αυτη οτι δεν ειμαστε normal size .
To μαθαμε το παραμυθι. :-

Πονηρω...
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
... Καί για να είμαι ειλικρινής αυτα που βλέπω καί ζητάει δεν θα τα έδινα... Επίσης δεν είναι 1.71 . Αλλιώς εγώ ειμαι ο Σαμπόνις. Με τίποτα τακούνια ίσως τα φτανει...

όπα μια λακούβαααααααααα......κάτσε να το πάρω αλλιώς!!!! ;) :grin: :grin: :grin:

 

tallAthens

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Νοε 2006
Μηνύματα
738
Κριτικές
14
Like
33
Πόντοι
1.997
Αμα εβαζε και τα extra μεσα εγω τα εδινα αλλα ετσι οπως τα εχει παμε στα 360 την ωρα οποτε γαματα .

Anal+70€(normal size), cum in mouth(spit out)/face +20€, fingering +30€, anal-riming+30€,

Ασε που θα μας πει και αυτη οτι δεν ειμαστε normal size .
To μαθαμε το παραμυθι. :-

Κλασσικά....πλέον το έχουμε συνηθίσει το παραμύθι
 

BABY(1)

Ανώτατος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.331
Κριτικές
287
Like
3.054
Πόντοι
12.447
Μονο οσες τον περνουν ασαλιωτο απο εδω και μπρος  !!!
Οι αλλες ας βγουνε στο Συνταγμα να διαμαρτυρηθουν  , ειναι και της μοδας .
 

BABY(1)

Ανώτατος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.331
Κριτικές
287
Like
3.054
Πόντοι
12.447
:2funny: ωραίο  το αβατάρ,  παει με την ημέρα, αλλά αυριο σε παρακαλώ ,ξερεις εσύ ,ροδέλα! :2funny:
Tσιμπα σε μεγαλο για ολη την υπολοιπη βδομαδα που ειναι και μιση !! :grin: :grin: :grin:

       
URL]]
 

loytsos

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
9.449
Like
3
Πόντοι
66
Tσιμπα σε μεγαλο για ολη την υπολοιπη βδομαδα που ειναι και μιση !! :grin: :grin: :grin:

        http://[URL unfurl="true"]www.imagerous.com/images/75688827392861642022.jpg[/img[/URL]]
[/quote]

έχει μείνει .......με μια εκφραση πόνου στο πρόσωπο ή κάνω λάθος???? :2funny: :2funny:
 

loytsos

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
9.449
Like
3
Πόντοι
66
Λες ???  :-

  http://[URL unfurl="true"]www.imagerous.com/images/73757993783170894708.jpg[/img[/URL]]


Δεν θα το ελεγα !!!   ;D ;D ;D
[/quote]

Ξέρω ένα εντερολόγο  που ψάχνει ειδικευόμενο για κολονοσκοπήσεις χωρίς μέθη ! ......η ασθενής δεν παρουσιάζει  εκθυλώματα της έσω έδρας ευρήματα φυσιολογικά, εκτός μίας διατεταμένης ερυθρότητας οφειλομένη εις  εντατικότατον pompare!
Συνίστάται επανεξέταση εντός 6μήνου......


y.g ...kai πούσαι παληκάρι, ...όταν λέμε πάμε πλατεία  μην πηγαίνεις σε όποια πλατεία σε...... συμφαίρει.!
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Μια ειναι η Πλατεια !!!  :grin: :grin: :grin:
 

Συνημμένα

  • Picture 2011.jpg
    Picture 2011.jpg
    235,5 KB · Εμφανίσεις: 43

krokodilakias1

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2011
Μηνύματα
51
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
:zfuck:  ,μπορει καποιος να μου πει αυτη η τυπισσα στα 4 με το προσςπο στι φςτο ποια ειναι να παω τωρα????
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom