Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 39 άτομα (6 μέλη και 33 επισκέπτες)

peter674

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2010
Μηνύματα
7
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
φιλτατε Πιτερ, εχουν γραφτει τοσα πολλα θετικα εδω μεσα για την κοπελα...
εσυ με 2-3 ποστ τα εσβησες ολα...
σε εμενα, αλλα νομιζω και σε αλλους, δημιουργηθηκε η εντυπωση οτι η Στελλα απεκτησε νταβατζη...

Εχω καταλαβει οτι ισως της εκανα παραπανω ζημια παρα καλο.
Αλλα οταν εγραφα το πρωτο ποστ δε σκευτομουν και πολυ.

τελικα ποση την εχει ο Αντυ? γιατι κατι αλλο ενδιαφερον στην λογομαχια δεν ειδα... και ο φιλος Πητερ 6 συναντησεις με το Στελλακι, κι αλλες δυο που'ρχονται, απορω γιατι δεν συνεισφερει πιο πολυ στην γενικοτερη ενημερωση μας... τουλαχιστον με αυτο το νικνεημ...

Γενικα ειμαι καινουργιος στα φορουμ, εχω μαθει λιγο καλυτερα το διπλα, και κανω ποστ εκει σαν "Peter the cripple".
Τη Στελλα θα τη δω αποψε και αυριο βραδυ, και μετα παω εξωτερικο.
Θα βαλω κριτικη και εδω και στο διπλα σε καμια βδομαδα που θα κρυωσουν λιγο τα αιματα.
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Λοιπόν για να κλείσει το θέμα....
Τον Πίτερ τον "γνωρίζω" και είναι παίχτης και όχι νταβάς!!!!
Απλώς ενθουσιασμένος παραπάνω από ότι πρέπει με την Στέλλα, τοποθετήθηκε λάθος!!!!
Φίλε Πίτερ, μια συμβουλή.....
Όσο καλά και να περνάς με κάποια και ειδικά ρωσσίδα ct, μην έχεις εμπιστοσύνη ούτε στα μάτια σου, ούτε στα αυτιά σου!!!
Καλά να περνάς!!!!

 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Ω ρε μάνα μου τι έρχεται αύριο.... :rockon: :rockon:
Μάθανε ότι γαμιόμαστε και πλακώσαν!!!!! :grin: :grin: :grin:

Υ.Γ. Στα βήματα Πάγκαλου ο Ντομινίκ....
Δήλωσε "Όλοι μαζί την γαμήσαμε"!!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

giorgosgiorgos23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
366

Alexpapas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2011
Μηνύματα
26
Κριτικές
7
Like
141
Πόντοι
280
Ω ρε μάνα μου τι έρχεται αύριο.... :rockon: :rockon:
Μάθανε ότι γαμιόμαστε και πλακώσαν!!!!! :grin: :grin: :grin:

Υ.Γ. Στα βήματα Πάγκαλου ο Ντομινίκ....
Δήλωσε "Όλοι μαζί την γαμήσαμε"!!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

...δεν υπάρχει αυτό!!! Κάνει και duo με αυτήν!!!


Και ζητάνε και 250!!!! :helpplea:

Είμαι ΠΟΛΥ περίεργος να δω ΠΟΙΟΣ θα τα δώσει...
 

asteriks

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
75
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
0
Ω ρε μάνα μου τι έρχεται αύριο.... :rockon: :rockon:
Μάθανε ότι γαμιόμαστε και πλακώσαν!!!!! :grin: :grin: :grin:

Υ.Γ. Στα βήματα Πάγκαλου ο Ντομινίκ....
Δήλωσε "Όλοι μαζί την γαμήσαμε"!!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Παντα ρε μπαγασα εχεις τις καλυτερες προτασεις...
1) Περνεις την αλυσιδα...και δενεις την μηχανη
2) Ριχνεις εναν πηδω...εφοσον καταφερεις και βεις τρυπα κατω απο την ΟΡΚΑ
3) Σου φτιαχνει και ενα ρυζογαλο με τους βυζους για γλυκακι στο τελος
Παντα με καλη προθεση ολα αυτα τα γραφω μιασ και ο γεοπασ ειναι και καλο φιλαρακι ( για μερικους μερικους που πετανε την σκουφια τους για να αρχισουνε της μαλακιες εδω μεσα)
 

kranidi2001

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.340
Κριτικές
19
Like
0
Πόντοι
2.007
το μπραβο θα το δεχομουν αν το ειχε κανει 170/300, οπως της ειπα αν ειναι να κανει μονο outcall...
το 200/350 θα το εκανε ετσι κι αλλιως λογω της γενικοτερης καταστασης...
παντως η συμβουλη μου προς οσους προτιθενται να την συναντησουν, ειναι τουλαχιστον 2ωρο... αργει λιγο να παρει μπρος, αλλα μετα δεν παιζεται...

Θα το καταλάβει από μόνη της όταν όλοι θα της ζητάνε 2ωρο/300 και θα το φτιάξει  ;)

Υ.Γ  :thumbsup:
 

andyj66

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.201
Κριτικές
65
Like
2.188
Πόντοι
7.335
τελικα ποση την εχει ο Αντυ? γιατι κατι αλλο ενδιαφερον στην λογομαχια δεν ειδα... και ο φιλος Πητερ 6 συναντησεις με το Στελλακι, κι αλλες δυο που'ρχονται, απορω γιατι δεν συνεισφερει πιο πολυ στην γενικοτερη ενημερωση μας... τουλαχιστον με αυτο το νικνεημ...
Φίλε και συμπαίκτη επειδή εκτιμώ το καλό σου χιούμορ αναφέρω ότι ούτε το πόσο την έχω έχει ενδιαφέρον... Μάπα το καρπούζι :cheesy: :cheesy:
 

Makim

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2008
Μηνύματα
160
Like
0
Πόντοι
1
Δεν υπάρχει λόγος να "εκτίθεσαι" παίχτη!!!!! ;)
Η Στέλλα το ξέρει καλύτερα από όλους!!!! :grin: :grin: :grin: :grin:
Μέχρι που θυμόταν ποιος είσαι και τον πήρε τηλ.......και μίλαγε για "κεφάλια"!!!! :2funny: :2funny: :2funny:
Γεια σου ρε Γκεόπα πάντα εύστοχο, όμως με τον Peter δεν συμφωνώ φίλε μου, παραείσαι επιεικής, δεν δικαιολογείται ειδικά αν είναι παλιός να την πέφτει σε μέλος και μάλιστα μ' αυτόν τον τρόπο, για χάρη της καλύτερης άνας, που ναι μεν είναι από τις καλύτερες, αλλά παντοτε μια άριστη επαγγελματίας. Δυστυχώς γι' αυτόν τον εκμεταλεύθηκε η Στελίτσα...
 

Makim

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2008
Μηνύματα
160
Like
0
Πόντοι
1
Γεια σου ρε Γκεόπα πάντα εύστοχο, όμως με τον Peter δεν συμφωνώ φίλε μου, παραείσαι επιεικής, δεν δικαιολογείται ειδικά αν είναι παλιός να την πέφτει σε μέλος και μάλιστα μ' αυτόν τον τρόπο, για χάρη της καλύτερης άνας, που ναι μεν είναι από τις καλύτερες, αλλά παντοτε μια άριστη επαγγελματίας. Δυστυχώς γι' αυτόν τον εκμεταλεύθηκε η Στελίτσα...
Και επειδή μετά από πολύ καιρό την έχω πάλι ανάψει, ουδόλως μας ενδιαφέρουν τα "μεγαλοπιάσματα" περί εξωτερικού και long dates, και πολλά ραντεβού και άλλα τέτοια που μόνον αυτόν αφορούν και όχι εμάς. Και φυσικά σε σένα και μονον απευθύνομαι αγαπητε Γκεόπα που σε εκτιμώ και όχι σε τύπους που ... θου κύριε ...... 
 

O Gentleman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2009
Μηνύματα
2.664
Κριτικές
38
Like
0
Πόντοι
616
Θα το καταλάβει από μόνη της όταν όλοι θα της ζητάνε 2ωρο/300 και θα το φτιάξει  ;)

Υ.Γ  :thumbsup:

τελος παντων, για να μην τα πολυλογουμε, η γκομενα ειναι τοσο μητρα, που αν τη βρει μαζι σου, μπορει να σε πληρωσει κιολας...
της το εχω υποσχεθει, οτι μια μερα, εκει που θα ειναι στο ζενιθ, θα κανω παυση και θα αρχισω να διαπραγματευομαι, ποσα μου δινει για να συνεχισω...
 

tsaras13

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2006
Μηνύματα
115
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
ρε παιδια κανεις δε εχει περασεο απο την paris
 

andyj66

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.201
Κριτικές
65
Like
2.188
Πόντοι
7.335
ρε παιδια κανεις δε εχει περασεο απο την paris
έχω περάσει πέρυσι και ήταν από τα καλύτερα cg που έχω πάρει. Μιλάω για τότε που είχε κοντό μαλλί, με το μακρί μπορεί να είναι ακόμα καλύτερη, αλλά ας μιλήσει καλύτερα κάποιος που έχει πρόσφατη εμπειρία. Α και για το καινούργιο του LL έχω ακούσει πολύ καλά λόγια!!
 

andyj66

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.201
Κριτικές
65
Like
2.188
Πόντοι
7.335
έχω περάσει πέρυσι και ήταν από τα καλύτερα cg που έχω πάρει. Μιλάω για τότε που είχε κοντό μαλλί, με το μακρί μπορεί να είναι ακόμα καλύτερη, αλλά ας μιλήσει καλύτερα κάποιος που έχει πρόσφατη εμπειρία. Α και για το καινούργιο του LL έχω ακούσει πολύ καλά λόγια!!
για την εμφάνιση της Paris μιλάω πάντα, γιατί όταν ζητάμε απόδοση , συμμετοχή, πάθος κλπ δεν μπορεί να μιλάμε για τρίχες...
 

SinBarr

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.279
Κριτικές
18
Like
193
Πόντοι
5.775
ρε παιδια κανεις δε εχει περασεο απο την paris

Φίλε μας, www.bourdela.com/forum/index.php?action=profile;u=20639;sa=showPosts]όλο τη βοήθεια του κοινού ζητάς[/url], αλλά μετά www.bourdela.com/sex/my-reviews/user:21735/]δεν μας λες πως τα πέρασες[/url]...

Τεσπα, www.bourdela.com/sex/my-reviews/user:23725/#jr_review_17970]imho[/url], αν έχεις το "εισιτήριο" μη το πολυσκέφτεσαι. Βουρ...
 

Athens

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2006
Μηνύματα
408
Κριτικές
79
Like
5.062
Πόντοι
18.210
Φίλε μας, www.bourdela.com/forum/index.php?action=profile;u=20639;sa=showPosts]όλο τη βοήθεια του κοινού ζητάς[/url], αλλά μετά www.bourdela.com/sex/my-reviews/user:21735/]δεν μας λες πως τα πέρασες[/url]...

Τεσπα, www.bourdela.com/sex/my-reviews/user:23725/#jr_review_17970]imho[/url], αν έχεις το "εισιτήριο" μη το πολυσκέφτεσαι. Βουρ...

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

Kastanias

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
22
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
10
Πολύ μικρόσωμη,1.65 max, βυζί-κώλος πάν' απ τη βάση, τεχνικό πρόβλημα στο στοματικό,CBJ υποχρεωτικό.

Στα services αναγράφεται "oral without condom" και "kissing with tongue". Μιλάς από προσωπική εμπειρία;
 

BABY(1)

Ανώτατος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.331
Κριτικές
287
Like
3.054
Πόντοι
12.447
Στα services αναγράφεται "oral without condom" και "kissing with tongue". Μιλάς από προσωπική εμπειρία;
Bγαλτο φωτογραφια το προφιλ και πηγανε τοτε να της το δειξεις αφου τα γραφει.
Δυστυχως εδω μεσα λιγοι γραφουν και πολλοι διαβαζουν και αυτοι που συνηθως μονο διαβαζουν δεν ακουν κιολας .
Οχι φιλε ο Φτερουγας ετσι το εγραψε γιατι δεν ειχε τι να κανει χθες το πρωι.
Την Καλησπερα μου.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom