Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 74 άτομα (7 μέλη και 67 επισκέπτες)

andyj66

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.201
Κριτικές
65
Like
2.188
Πόντοι
7.335
Sorry Που ποστάρω εδω.. απλά νομίζω ότι θα πρέπει να ενημερώνουμε καλύτερα ο ένας τον άλλο εδώ μέσα. Λοιπόν για τη Stella που πήρα σήμερα η κατάστασή της με ανησύχησε πάρα πολύ από άποψη υγείας. Πολύ πιό αδύνατη από παλιά, η ίδια είπε ότι έχει χάσει 5 κιλά. αλλά έχει χάσει πολύ παραπάνω. Επίσης, περίεργη διάθεση και δεν ξέρω,  αν κάποιος έχει άποψη και ξέρει κάτι παρπάνω, πρέπει να  γράψει εγώ πάντως λέω ας έχουμε το νου μας. ..

επειδή έλαβα κάποια pm και για επειδή μου αρέσει να λέω όσα ξέρω και όχι όσα φαντάζομαι η Stella από υγέια είναι μια χαρά. Εγγυημένο και πολύ σημαντικό κατά τη γνώμη μου. Τώρα μπορεί να έπεσα στην περίπτωση και να μη μου "πήγε" το ραντεβού μας... αυτά συμβαίνουν, τις προηγούμενες 3 φορές ήταν σούπερ την τελευταία δεν μου άρεσε καθόλου...μπορεί και να ξαναδοκιμάσω κάποτε, γιατί τα ωραία δεν ξεχνιούνται έτσι εύκολα!
 

peter674

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2010
Μηνύματα
7
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
επειδή έλαβα κάποια pm και για επειδή μου αρέσει να λέω όσα ξέρω και όχι όσα φαντάζομαι η Stella από υγέια είναι μια χαρά. Εγγυημένο και πολύ σημαντικό κατά τη γνώμη μου. Τώρα μπορεί να έπεσα στην περίπτωση και να μη μου "πήγε" το ραντεβού μας... αυτά συμβαίνουν, τις προηγούμενες 3 φορές ήταν σούπερ την τελευταία δεν μου άρεσε καθόλου...μπορεί και να ξαναδοκιμάσω κάποτε, γιατί τα ωραία δεν ξεχνιούνται έτσι εύκολα!

Η κριτικη του andyj66 για την Στελλα ειναι κακοβουλη και σε πολλα σημεια αναληθης.

Η κοπελα ειναι 25 χρονων με πολυ ομορφο σωμα και προσωπο. Ναι μεν εχει χασει κιλα και ξερω και ακριβως ποσα, αλλα καποιος που δεν την εχει δει παλιοτερα δε μπορει να το καταλαβει με τιποτα, γιατι δεν υπαρχει πουθενα χαλαρωση δερματος.
Ο παιχτης την παρουσιαζει σαν ξεδοντιασμενη αρρωστιαρα μιλφαρα, και πτωμα, αν ειναι δυνατον.

Παρεμπιπτοντως η Στελλα δεν πινει αλκοολ, μαλλον αυτος πινει. Η συναντηση *ΔΕΝ* εγινε ινκολ, αλλα αουτκολ, αν καταλαβα καλα στο γραφειο του. Και μια και υποτιθεται οτι ητανε και καλα "ενα γαμησι στα γρηγορα", πηγε χωρις εσωρουχο κατι που θα επρεπε να το θεωρησει σεξυ (κατα τη γνωμη της Στελλας).

Οσον αφορα την υγεια/υγιεινη της. Κατ' αρχη να πω οτι την εχω δει 6 βραδυα μεχρι τωρα και την περιμενω αλλα 2, για μεγαλα ραντεβου (στην αρχη 3ωρες συναντησεις, τωρα οβερναιτ). Οποτε νομιζω πως μπορω να καταθεσω περι του θεματος.
Ειναι τυπικοτατη με τα θεματα υγιεινης, με τα σαπουνακια της, τα αντισηπτικα της, τα καθαριστικα της κλπ, καθως και περιποιησης, με τις κρεμες νυκτας, μερας, συσφιξης, ενυδατωσης κλπ.
Οσον αφορα καλλυντικα, ειναι παντα πολυ περιποιημενη, χωρις να ειναι βουτηγμενη στο μεηκ-απ.

Η Στελλα με πηρε τηλεφωνο φανερα ενοχλημενη απο την κριτικη, και δεν γραφω οτι γραφω για να την ικανοποιησω και να περασω καλα αποψε, αλλα το κανω μπας και μπει στη θεση του αυτος ο ΜΑΛΑΚΑΣ και ΜΙΚΡΟΤΣΟΥΤΣΟΥΝΟΣ ο andyj66, με τον οποιο δεν προκειται να ασχοληθω περισσοτερο.

Το παρον γραφεται και σαν αναφορα στο διαχειριστη και σαν ποστ στο θρεντ "City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)"
 

stratigosss

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
6.275
Κριτικές
44
Like
20
Πόντοι
1.290
Kαι γιατι δεν γραφεις με το "καλο σου" το nick...????
 

BABY(1)

Ανώτατος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.331
Κριτικές
287
Like
3.054
Πόντοι
12.447
Φιλε κοκκινιστε peter674 δεν ειναι και πολυ καλο το πως μιλας για τον Παιχτη .
Θα συμφωνησω και εγω μαζι σου στα γενικα για την Stella οτι ειναι οπως τα λες αλλα πρεπει να ξερεις οτι και ο dj66 ειναι δυσκολος κριτης οποτε η γνωμη του σεβαστη.
Και σε μενα εχει τυχη να μην βγη το Date με κοριτσι που εχω ξαναδει και ηταν Super.
Τωρα εαν ειναι μικροτσουτσουνος , τερατοτσουτσουνος η εαν προσπαθουσε δυο ωρες να χυσει και δεν τα καταφερνε ειληκρινα δεν μας ενδιαφερει .
Καλο τα των συναντησεων να μενουν πισω απο την πορτα γιατι εαν αρχισουν να βγαινουν απ εξω τοτε πολλοι θα γινουμε ρομπα.
Αυτα τα ολιγα Peter .
 

peter674

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2010
Μηνύματα
7
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Φιλε κοκκινιστε peter674 δεν ειναι και πολυ καλο το πως μιλας για τον Παιχτη .
Θα συμφωνησω και εγω μαζι σου στα γενικα για την Stella οτι ειναι οπως τα λες αλλα πρεπει να ξερεις οτι και ο dj66 ειναι δυσκολος κριτης οποτε η γνωμη του σεβαστη.
Και σε μενα εχει τυχη να μην βγη το Date με κοριτσι που εχω ξαναδει και ηταν Super.
Τωρα εαν ειναι μικροτσουτσουνος , τερατοτσουτσουνος η εαν προσπαθουσε δυο ωρες να χυσει και δεν τα καταφερνε ειληκρινα δεν μας ενδιαφερει .
Καλο τα των συναντησεων να μενουν πισω απο την πορτα γιατι εαν αρχισουν να βγαινουν απ εξω τοτε πολλοι θα γινουμε ρομπα.
Αυτα τα ολιγα Peter .

Ο καθενας μπορει να γραφει οτι θελει φτανει να μην λεει ψεματα/κατηγοριες που ξερει και ο ιδιος οτι δεν ευσταθουν.

Αμα το κανει αυτο γιατι θελει να εκδικηθει η να ικανοποιησει τον κομπλεξισμο του, ναι ειναι ΜΑΛΑΚΑΣ και ΜΙΚΡΟΤΣΟΥΤΣΟΥΝΟΣ.

Δεν νομιζω οτι εχω αναφερει κατι προσωπικο, κατι που δεν γραφτηκε, η κατι που επρεπε να μεινει πισω απο την πορτα.
Το μονο καινουργιο στοιχειο ειναι οτι η πορτα που ανοιξε δεν ηταν στο ξενοδοχειο αλλα στο γραφειο/χωρο του, και η κοπελλα εκατσε και 1 ωρα στην κινηση για να τον εξυπηρετησει το ΜΑΛΑΚΑ.

Και μετα τη βρηκε και εκνευρισμενη...
 

eparxiotis5

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2011
Μηνύματα
1.185
Like
6
Πόντοι
16
Ο καθενας μπορει να γραφει οτι θελει φτανει να μην λεει ψεματα/κατηγοριες που ξερει και ο ιδιος οτι δεν ευσταθουν.

Αμα το κανει αυτο γιατι θελει να εκδικηθει η να ικανοποιησει τον κομπλεξισμο του, ναι ειναι ΜΑΛΑΚΑΣ και ΜΙΚΡΟΤΣΟΥΤΣΟΥΝΟΣ.

Δεν νομιζω οτι εχω αναφερει κατι προσωπικο, κατι που δεν γραφτηκε, η κατι που επρεπε να μεινει πισω απο την πορτα.
Το μονο καινουργιο στοιχειο ειναι οτι η πορτα που ανοιξε δεν ηταν στο ξενοδοχειο αλλα στο γραφειο/χωρο του, και η κοπελλα εκατσε και 1 ωρα στην κινηση για να τον εξυπηρετησει το ΜΑΛΑΚΑ.

Και μετα τη βρηκε και εκνευρισμενη...

Εκτελείς χρέη "γραφείου τύπου" της Στέλλας;
 

BABY(1)

Ανώτατος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.331
Κριτικές
287
Like
3.054
Πόντοι
12.447
Ρε Μεγαλογαμια Peter παλι δεν καταλαβες τι γραφω .
Αυτο που γραφω ειναι οτι μπορεις με πολυ πιο ωραιο τροπο να γραψεις οτι θες χωρις να προσβαλεις τον αλλο Παιχτη και σιγουρα η γνωμη σου θα μετρηση και πιο πολυ γιατι δεν θα φαινεσε και κοκκινιστος .
Τωρα ποιος θα σε παρει στα σοβαρα με τους υπαινιγμους που κανεις και με τα στοιχεια που δινεις .
Μονο για Νταβατζη η Αγαπουλη ( που εγω ξερω οτι δεν εισαι )της γκομενας θα σε παρουνε που στην κρεβαττομουρμουρα στα λεει ολα .

Παλι Αυτα τα ολιγα .
 

peter674

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2010
Μηνύματα
7
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Εκτελείς χρέη "γραφείου τύπου" της Στέλλας;

Φιλε μου το ξερω οτι τα ποστ μου μοιαζουν χαρακτηριστικο νταβαντζιλικι αλλα σε διαβεβαιω οτι η μονη μου σχεση με τη Στελλα ειναι τα 6 ραντεβου, συν δυο που ερχονται. Παντως ελπιζω να μην μου ερθει με τη μασελα κατεβασμενη αποψε.
Καποιος εχει γραψει για κουμπι που της φτιαχνει τη διαθεση αμα ξεκιναει το ραντεβου.

Πολλοι που την εχουν δει εδω μεσα μπορουν να βεβαιωσουν και για την καθαριοτητα και το ποσο καλη ειναι σ' αυτο που κανει.

Το οτι ειναι περιεργη και της αρεσει το παιγνιδι ειναι γενικοτερα γνωστο.

Πολλοι εχουν παραπονα απ' αυτην αλλα δεν γραφουν ψεματα...
 

peter674

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2010
Μηνύματα
7
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Ρε Μεγαλογαμια Peter παλι δεν καταλαβες τι γραφω .
Αυτο που γραφω ειναι οτι μπορεις με πολυ πιο ωραιο τροπο να γραψεις οτι θες χωρις να προσβαλεις τον αλλο Παιχτη και σιγουρα η γνωμη σου θα μετρηση και πιο πολυ γιατι δεν θα φαινεσε και κοκκινιστος .
Τωρα ποιος θα σε παρει στα σοβαρα με τους υπαινιγμους που κανεις και με τα στοιχεια που δινεις .
Μονο για Νταβατζη η Αγαπουλη ( που εγω ξερω οτι δεν εισαι )της γκομενας θα σε παρουνε που στην κρεβαττομουρμουρα στα λεει ολα .

Παλι Αυτα τα ολιγα .

Καλα, εχεις δικιο.
 

BABY(1)

Ανώτατος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.331
Κριτικές
287
Like
3.054
Πόντοι
12.447
Kαι για το κουμπι που ρωτας πεστης να φερει μαζι την φιλεναδα της και ολα ζαχαρη θα πανε.
Αλλα το 1000αρικακι θα το δωσεις !!!! ;)
 

andyj66

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.201
Κριτικές
65
Like
2.188
Πόντοι
7.335
Η κριτικη του andyj66 για την Στελλα ειναι κακοβουλη και σε πολλα σημεια αναληθης.

Η κοπελα ειναι 25 χρονων με πολυ ομορφο σωμα και προσωπο. Ναι μεν εχει χασει κιλα και ξερω και ακριβως ποσα, αλλα καποιος που δεν την εχει δει παλιοτερα δε μπορει να το καταλαβει με τιποτα, γιατι δεν υπαρχει πουθενα χαλαρωση δερματος.
Ο παιχτης την παρουσιαζει σαν ξεδοντιασμενη αρρωστιαρα μιλφαρα, και πτωμα, αν ειναι δυνατον.

Παρεμπιπτοντως η Στελλα δεν πινει αλκοολ, μαλλον αυτος πινει. Η συναντηση *ΔΕΝ* εγινε ινκολ, αλλα αουτκολ, αν καταλαβα καλα στο γραφειο του. Και μια και υποτιθεται οτι ητανε και καλα "ενα γαμησι στα γρηγορα", πηγε χωρις εσωρουχο κατι που θα επρεπε να το θεωρησει σεξυ (κατα τη γνωμη της Στελλας).

Οσον αφορα την υγεια/υγιεινη της. Κατ' αρχη να πω οτι την εχω δει 6 βραδυα μεχρι τωρα και την περιμενω αλλα 2, για μεγαλα ραντεβου (στην αρχη 3ωρες συναντησεις, τωρα οβερναιτ). Οποτε νομιζω πως μπορω να καταθεσω περι του θεματος.
Ειναι τυπικοτατη με τα θεματα υγιεινης, με τα σαπουνακια της, τα αντισηπτικα της, τα καθαριστικα της κλπ, καθως και περιποιησης, με τις κρεμες νυκτας, μερας, συσφιξης, ενυδατωσης κλπ.
Οσον αφορα καλλυντικα, ειναι παντα πολυ περιποιημενη, χωρις να ειναι βουτηγμενη στο μεηκ-απ.

Η Στελλα με πηρε τηλεφωνο φανερα ενοχλημενη απο την κριτικη, και δεν γραφω οτι γραφω για να την ικανοποιησω και να περασω καλα αποψε, αλλα το κανω μπας και μπει στη θεση του αυτος ο ΜΑΛΑΚΑΣ και ΜΙΚΡΟΤΣΟΥΤΣΟΥΝΟΣ ο andyj66, με τον οποιο δεν προκειται να ασχοληθω περισσοτερο.

Το παρον γραφεται και σαν αναφορα στο διαχειριστη και σαν ποστ στο θρεντ "City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)"
το να διαφωνείς και μάλιστα έντονα με την κριτική μου είναι απόλυτο διακαίωμά σου. Αλλά τα περί μαλάκα και μικροτσουτσουνου τι σχέση έχουν? Εγώ επιμένω ότι δεν μου έκατσε καθόλου καλά η συνάντηση και απαιτώ να μου συμπεριφέρονται άψογα, όπως και εγώ που δεν έχω προσβάλλει ποτέ κανέναν εδώ μέσα. Ειδικά οι νέοι και προτοεμφανιζόμενοι..... Μέχρι εδώ και δεν πρόκειται να επανέλθω, εφόσον δεν ξαναπροκληθώ!!!
 

andyj66

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.201
Κριτικές
65
Like
2.188
Πόντοι
7.335
το να διαφωνείς και μάλιστα έντονα με την κριτική μου είναι απόλυτο διακαίωμά σου. Αλλά τα περί μαλάκα και μικροτσουτσουνου τι σχέση έχουν? Εγώ επιμένω ότι δεν μου έκατσε καθόλου καλά η συνάντηση και απαιτώ να μου συμπεριφέρονται άψογα, όπως και εγώ που δεν έχω προσβάλλει ποτέ κανέναν εδώ μέσα. Ειδικά οι νέοι και προτοεμφανιζόμενοι..... Μέχρι εδώ και δεν πρόκειται να επανέλθω, εφόσον δεν ξαναπροκληθώ!!!
όσο για το μαλάκας τίτλος τιμής είναι στη χώρα μας. αλλά όχι και μικροτσούτσουνος ρε νέε!!!
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
όσο για το μαλάκας τίτλος τιμής είναι στη χώρα μας. αλλά όχι και μικροτσούτσουνος ρε νέε!!!
Δεν υπάρχει λόγος να "εκτίθεσαι" παίχτη!!!!! ;)
Η Στέλλα το ξέρει καλύτερα από όλους!!!! :grin: :grin: :grin: :grin:
Μέχρι που θυμόταν ποιος είσαι και τον πήρε τηλ.......και μίλαγε για "κεφάλια"!!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
τελικα ποση την εχει ο Αντυ? γιατι κατι αλλο ενδιαφερον στην λογομαχια δεν ειδα... και ο φιλος Πητερ 6 συναντησεις με το Στελλακι, κι αλλες δυο που'ρχονται, απορω γιατι δεν συνεισφερει πιο πολυ στην γενικοτερη ενημερωση μας... τουλαχιστον με αυτο το νικνεημ...
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
αλλο τωρα.. για την Μιλα απο Λουξουρυ.οργκ μπηκε μια κριτικη στο εσκορτνιουζ που την ελεγε κομοδινο, της εβαζε ασσους και γενικα ελεγε να μην παμε να την επισκεφτουμε... 2 ωρες μετα η κριτικη εξαφανιστηκε... εαν δεν ηταν κακοβουλη ή φεηκ κριτικη και ο φιλαρακος που την εγραψε ειναι μελος κι εδω, γιατι δεν γραφει εδω που δεν σβηνονται οι κριτικες? εκτος αν ειναι κι αυτος μικροτσουτσουνος....
 

O Gentleman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2009
Μηνύματα
2.664
Κριτικές
38
Like
0
Πόντοι
616
Μπαβο Παιχτη το ειπες και το εκανες !!!
Στα 200 η κυρια.


το μπραβο θα το δεχομουν αν το ειχε κανει 170/300, οπως της ειπα αν ειναι να κανει μονο outcall...
το 200/350 θα το εκανε ετσι κι αλλιως λογω της γενικοτερης καταστασης...
παντως η συμβουλη μου προς οσους προτιθενται να την συναντησουν, ειναι τουλαχιστον 2ωρο... αργει λιγο να παρει μπρος, αλλα μετα δεν παιζεται...
 

O Gentleman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2009
Μηνύματα
2.664
Κριτικές
38
Like
0
Πόντοι
616
Φιλε μου το ξερω οτι τα ποστ μου μοιαζουν χαρακτηριστικο νταβαντζιλικι αλλα σε διαβεβαιω οτι η μονη μου σχεση με τη Στελλα ειναι τα 6 ραντεβου, συν δυο που ερχονται. Παντως ελπιζω να μην μου ερθει με τη μασελα κατεβασμενη αποψε.
Καποιος εχει γραψει για κουμπι που της φτιαχνει τη διαθεση αμα ξεκιναει το ραντεβου.

Πολλοι που την εχουν δει εδω μεσα μπορουν να βεβαιωσουν και για την καθαριοτητα και το ποσο καλη ειναι σ' αυτο που κανει.

Το οτι ειναι περιεργη και της αρεσει το παιγνιδι ειναι γενικοτερα γνωστο.

Πολλοι εχουν παραπονα απ' αυτην αλλα δεν γραφουν ψεματα...

φιλτατε Πιτερ, εχουν γραφτει τοσα πολλα θετικα εδω μεσα για την κοπελα...
εσυ με 2-3 ποστ τα εσβησες ολα...
σε εμενα, αλλα νομιζω και σε αλλους, δημιουργηθηκε η εντυπωση οτι η Στελλα απεκτησε νταβατζη...
 

TheKing532

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2011
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
Δεν υπάρχει λόγος να "εκτίθεσαι" παίχτη!!!!! ;)
Η Στέλλα το ξέρει καλύτερα από όλους!!!! :grin: :grin: :grin: :grin:
Μέχρι που θυμόταν ποιος είσαι και τον πήρε τηλ.......και μίλαγε για "κεφάλια"!!!! :2funny: :2funny: :2funny:


Kαι μόνο που ανοίγει το στόμα της και λέει τι κάνει με τον καθένα αν είναι outcall ή incall το ραντεβού αυτό δείχνει μη επαγγελματισμό από τη Stella ή όπως λέει κι ο O Gentleman απέκτησε νταβατζάκο

Κρίμα ήταν στις επιλογές μου μέσα στην εβδομάδα Να πάει να γαμηθεί κι ας είναι αστέρι με τέτοιο χαρακτήρα!!

Ευτυχώς για αυτές υπάρχουν οι κοκκινιστοί τύπου PiterPan
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom