Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 79 άτομα (3 μέλη και 76 επισκέπτες)

giorgosgiorgos23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
366
Την έχω δεί Πράγα προ διετίας περίπου. Υπομονή Μέχρι Τρίτη που θα κάνω σύγκριση και θα δώσω νεώτερα στοιχεία.Αλλά εδώ λέει όχι ...αναλ :cheesy:
Μου τη δίνει άλλοι που δεν λένε τίποτα

Δεν τα μαθες πια ρε doc πολλοί γαμάνε λίγοι μιλάνε!!!!

Πήγα τελευταία μέρα να κλείσω Sindy απο LL και δεν είχε χώρο να μπώ πουθενά full booked!!!! και εγράψε κριτική μετά τον κρανίδι -που έπαιρνα εγώ για να κλείσω-  μόνο ο τουρμπίνας!!! :tickedoff:
 

Colibri

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Νοε 2010
Μηνύματα
418
Κριτικές
31
Like
977
Πόντοι
2.225
Δεν τα μαθες πια ρε doc πολλοί γαμάνε λίγοι μιλάνε!!!!

Πήγα τελευταία μέρα να κλείσω Sindy απο LL και δεν είχε χώρο να μπώ πουθενά full booked!!!! και εγράψε κριτική μετά τον κρανίδι -που έπαιρνα εγώ για να κλείσω-  μόνο ο τουρμπίνας!!! :tickedoff:

Το θέμα είναι ότι καποιοι (π.χ. εγώ) δεν έχω καμιά διάθεση και χρόνο να γράφω κατεβατά σε κριτικές. Βάζω τις τιμές μου στα παραμετροποιημένα πεδία άντε και μια δυο γραμμές και αυτό είναι. Αλλά μετά έχω τον admin που ζητάει νουβέλες. Ε.. από εμένα νουβέλες δεν έχει (με κάθε σεβασμό και θαυμασμό για όσους το κάνουν - για να μην παρεξηγούμαστε). Και πιστεύω δεν είμαι ο μόνος.
 

MASTORAS

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
48
Κριτικές
7
Like
166
Πόντοι
0
Παιδες γειά σας, απο την πεντάδα στο ηράκλειο, , εχω καταλήξη στην Julia πιστέυω πως ειναι η καλύετρη επιλογή. Μήπως έχει κάποιος άλλος κάτι άλλο να προτείνει?
Thanks
 

ViperMC

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
384
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
231
Το θέμα είναι ότι καποιοι (π.χ. εγώ) δεν έχω καμιά διάθεση και χρόνο να γράφω κατεβατά σε κριτικές. Βάζω τις τιμές μου στα παραμετροποιημένα πεδία άντε και μια δυο γραμμές και αυτό είναι. Αλλά μετά έχω τον admin που ζητάει νουβέλες. Ε.. από εμένα νουβέλες δεν έχει (με κάθε σεβασμό και θαυμασμό για όσους το κάνουν - για να μην παρεξηγούμαστε). Και πιστεύω δεν είμαι ο μόνος.
νουβελες δεν χρειαζονται . απο την αλλη δεν χρειαζεται να παριστανει και καποιος τον μουγκοθοδωρο . μια μεση λυση που με λιγα περιεκτικα λογακια θα περιγραφει τις παρεχομενες υπηρεσιες , λεπτομερειες εμφανισης , προσωπικη αποψη του παιχτη που ελαβε μερος στον αγωνα κλπ και θα δινει μια γενικη εικονα του τι συναντησε ο καθε παιχτης , ειναι το ιδανικο . ουτε να ξεφευγουμε και να γραφουμε επη , ουτε να στελνουμε τηλεγραφικη αναφορα - μια ενδιαμεση μορφη ειναι η ιδανικη
 

pussydoctor

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2009
Μηνύματα
289
Κριτικές
245
Like
180
Πόντοι
1.221
Το θέμα είναι ότι καποιοι (π.χ. εγώ) δεν έχω καμιά διάθεση και χρόνο να γράφω κατεβατά σε κριτικές. Βάζω τις τιμές μου στα παραμετροποιημένα πεδία άντε και μια δυο γραμμές και αυτό είναι. Αλλά μετά έχω τον admin που ζητάει νουβέλες. Ε.. από εμένα νουβέλες δεν έχει (με κάθε σεβασμό και θαυμασμό για όσους το κάνουν - για να μην παρεξηγούμαστε). Και πιστεύω δεν είμαι ο μόνος.

Πίστεψέ με ούτε εμένα μου αρέσει να γράφω νουβέλες.Γι΄αυτό άργησα να γράφω ρεβιου και αργότερα στο φορουμ.Κατενόησα όμως με το καιρό ότι ΄΄εκλεβα΄,, από τους άλλους και δεν πρόσέφερα τίποτα ενώ βοηθιόμουνα.
Ποιός δεν έχει βοηθηθεί από τις μεγάλες νουβέλες φίλων με τους οποίους προσωπικά είχα έρθει και σε μεγάλη αντιπαράθεση αλλά τώρα τους νοιώθω πραγματικούς φίλους (που μας λείπουν).
Προσωπικά αφήνω το μυαλό/συναίσθημα να γράψει χωρίς να το διορθώνω κιόλας.Εδώ δεν γράφουμε λογοτεχνικά κείμενα γιά να κριθούμε.Γράφουμε όσο καλύτερα μπορεί ο καθένας με το τρόπο του και το ύφος του γιά να βοηθιόμαστε.
ΑΥΤΑ
Και να πειραζόμαστε και μεταξύ μας
 

alexm4n

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Αυγ 2009
Μηνύματα
9.036
Κριτικές
61
Like
14
Πόντοι
1.366
οι φωτος ειναι κλεμενες! τωρα αν πιστευεις οτι αυτη θα σου ανοιξει την πορτα...πας και λες και σε μας!
 

alexm4n

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Αυγ 2009
Μηνύματα
9.036
Κριτικές
61
Like
14
Πόντοι
1.366
:thumbsup: ;) χαιρομαι παιχτη που δεν χανεις το χιουμορ σου!
 

wings

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2009
Μηνύματα
2.587
Κριτικές
60
Like
43
Πόντοι
316
Το θέμα είναι ότι καποιοι (π.χ. εγώ) δεν έχω καμιά διάθεση και χρόνο να γράφω κατεβατά σε κριτικές. Βάζω τις τιμές μου στα παραμετροποιημένα πεδία άντε και μια δυο γραμμές και αυτό είναι. Αλλά μετά έχω τον admin που ζητάει νουβέλες. Ε.. από εμένα νουβέλες δεν έχει (με κάθε σεβασμό και θαυμασμό για όσους το κάνουν - για να μην παρεξηγούμαστε). Και πιστεύω δεν είμαι ο μόνος.

Σωστός 99% ο Νέος!!!  :rockon:
 

wings

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2009
Μηνύματα
2.587
Κριτικές
60
Like
43
Πόντοι
316
:offtopic:
Πίστεψέ με ούτε εμένα μου αρέσει να γράφω νουβέλες.Γι΄αυτό άργησα να γράψω ρεβιου και αργότερα στο φορουμ.Κατανόησα όμως με τον καιρό ότι ΄΄εκλεβα΄,, από τους άλλους και δεν πρόσέφερα τίποτα, ενώ βοηθιόμουνα.
Ποιός δεν έχει βοηθηθεί από τις μεγάλες νουβέλες φίλων -με τους οποίους προσωπικά είχα έρθει και σε μεγάλη αντιπαράθεση- αλλά τώρα τους νοιώθω πραγματικούς φίλους (που μας λείπουν).
Προσωπικά αφήνω το μυαλό/συναίσθημα να γράψει χωρίς να το διορθώνω κιόλας.Εδώ δεν γράφουμε λογοτεχνικά κείμενα γιά να κριθούμε.Γράφουμε όσο καλύτερα μπορεί ο καθένας με τον τρόπο του και το ύφος του γιά να βοηθιόμαστε.
ΑΥΤΑ
Και να πειραζόμαστε και μεταξύ μας Το καλύτερο απ' όλα, ίσως!!!
Χωρίς παρεξήγηση, γιατρέ μου, απο σένα περιμένω να διορθώνεις! Πάσχω από γλωσσο-αλλεργία, βλέπεις!
Αυτό καθόλου δε σημαίνει πως είμαι αλάνθαστος! Δύσκολη γλώσσα η ρημάδα αλλά την αγαπάω!
 

wings

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2009
Μηνύματα
2.587
Κριτικές
60
Like
43
Πόντοι
316
Δύο ερωτήσεις:
1)Αυτή είναι ct ή cg?
2)Την έχει δοκιμάσει κανείς? γιατί μου βγάζει κάτι και θέλω να πάω να της τραβήξω τα μαλιά
1) Τι σε νοιάζει, αλήθεια;  :think:
2) 30+ στα σίγουρα... Χωρίς να σημαίνει & πολλά αυτό...

Αν επικοινωνήσεις πες μας αν το anal συμπ/ται στις δημοσιευμένες τιμές! Αν ναι, ίσως υπάρχει θέμα!  ;)
 

BABY(1)

Ανώτατος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.331
Κριτικές
287
Like
3.054
Πόντοι
12.447
Eνας ειναι ο κωλος αυτη την βδομαδα οποτε να μην ακουω αηδειες !!!
 

wings

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2009
Μηνύματα
2.587
Κριτικές
60
Like
43
Πόντοι
316
Που να σε κρατήσουν τα κάγκελα της κούνιας, εσένα!  :cheesy: Καλοπέρασες απότι καταλαβαίνω...
Εγώ λέω να νηστέψω!
Νηστεύει ο δούλος του... μουνιού άμα δεν εχ' να φάει! λένε στο χωριό μου..  :headbang:
 

giorgosgiorgos23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
366
Το θέμα είναι ότι καποιοι (π.χ. εγώ) δεν έχω καμιά διάθεση και χρόνο να γράφω κατεβατά σε κριτικές. Βάζω τις τιμές μου στα παραμετροποιημένα πεδία άντε και μια δυο γραμμές και αυτό είναι. Αλλά μετά έχω τον admin που ζητάει νουβέλες. Ε.. από εμένα νουβέλες δεν έχει (με κάθε σεβασμό και θαυμασμό για όσους το κάνουν - για να μην παρεξηγούμαστε). Και πιστεύω δεν είμαι ο μόνος.

Εννοείς οτι δεν τις δημοσιεύει?

Ο καθένας γράφει όπως μπορεί  ;)

Αρκεί να γράφει  ;)
 

giorgosgiorgos23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
366
Παιδες γειά σας, απο την πεντάδα στο ηράκλειο, , εχω καταλήξη στην Julia πιστέυω πως ειναι η καλύετρη επιλογή. Μήπως έχει κάποιος άλλος κάτι άλλο να προτείνει?
Thanks

Μόνο για την Τζούλια έχω ακούσει κάτι.

Αν δεν βαριέσαι κάνε 1 κασκαντεριλίκι αν είναι τίποτα καλύτερο οι άλλες  ;)
 

giorgosgiorgos23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
366
:offtopic:Χωρίς παρεξήγηση, γιατρέ μου, απο σένα περιμένω να διορθώνεις! Πάσχω από γλωσσο-αλλεργία, βλέπεις!
Αυτό καθόλου δε σημαίνει πως είμαι αλάνθαστος! Δύσκολη γλώσσα η ρημάδα αλλά την αγαπάω!

:2funny: :2funny:
 
Γλίτωσα εγώ και πειράζεις τώρα τον γιατρό? :grin: :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom