Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 118 άτομα (7 μέλη και 111 επισκέπτες)

ASTRA98

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2005
Μηνύματα
238
Like
6
Πόντοι
1
Συναγωνιστές,

Λίγο εκτός topic το post μου, αλλά νομίζω ότι αξίζει, και τελικά είναι σχετικό.

Μια από τις παρακάτω 2 με κόλλησε [size=10pt][size=10pt]κονδυλώματα[/size][/size]... Με ότι αυτό συνεπάγεται για έναν παντρεμένο αγωνιστή...  :headbang: :headbang: :headbang: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:

1) Louise Black ()
2) Angel ()

Είμαι 99,9% σίγουρος ότι είναι μια από τις 2, καθώς α) δεν έχω πάει με καμία άλλη εκτός αυτών των 2 φέτος, β) η γυναίκα μου κάνει τεστ ΠΑΠ κάθε χρόνο και είναι καθαρή, και της έχω εμπιστοσύνη.

Θέλω να σας το αναφέρω, γιατί πιστεύω πως πρέπει να αλληλοενημερωνόμαστε όταν προκείπτει κάτι τέτοιο.

Προσωρινά λοιπόν αποχωρώ από τον στοίβο...  :headbang: :headbang:
Καλημερα και απο εμενα φιλε συναγωνιστη και περαστικα!!!
Καλο θα ηταν να ανεφερες και τα συμπτωματα που εχεις, ετσι αν καποιος πιθανα εχει κολησει να
μπορεσει να τα αναγνωρισει αμεσα!!!
 

Athens

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2006
Μηνύματα
410
Κριτικές
79
Like
5.071
Πόντοι
18.210
Καλημέρα σε όλους, και ευχαριστώ για το ενδιαφέρον σας.

Σχετικά με την ερώτηση του συναγωνιστή γιατί είμαι 99,9% και όχι 100% ότι κόλλησα από αυτές τις 2:  Φέτος, μόνο αυτές τις 2 έχω πάρει.  Εάν είχα κολλήσει κάτι από πέρσι (που είχα πάρει την Ewa από Swedish Harmony και ένα duo Daisy / Karina, δείτε σχετικά μου post στις κριτικές μου), θα είχε εμφανιστεί πιο νωρίς, και όχι τώρα τον Απρίλιο.  Με Angel πήγα στο προηγούμενο tour της τον Μάρτιο και με Louise Black πριν 2-3 εβδομάδες.  Οπότε στατιστικά θεωρώ ότι μια από τις 2 πρέπει να είναι.

Γνωρίζω πως ο ιός είναι πολύ διαδεδομένος, και σχετικά ακίνδυνος για τους άνδρες, όμως στην περίπτωση των γυναικών ενισχύει την όποια προδιάθεση για καρκίνο τραχήλου της μήτρας.
Περισσότερες πληροφορίες για τα κονδυλώματα εδώ
Στην γυναίκα μου το είπα, αλλά της είπα και ότι τον ιό τον είχα κολλήσει μικρός και είχα βγάλει τότε πριν 20 χρόνια κονδυλώματα, και απλά δεν είχε εκδηλωθεί ποτέ ξανά, και πίστευα ότι είχε φύγει, και τώρα που έχω πολλές στεναχώριες εκδηλώθηκε (κάτι που επιστημονικά στέκει), κλπ.  Οπότε το θέμα της ήταν γιατί δεν της το είχα πει ότι είμαι φορέας, και της είπα "που να το σκεφτώ τόσα χρόνια μετά".

Γενικά δεν είναι κάτι πολύ σοβαρό, αλλά δεν είναι και κάτι ευχάριστο.  Να προσέχετε παίκτες, όχι τόσο πολύ για εσάς, γιατί δεν είναι κάτι σοβαρό για τους άνδρες, αλλά οι παντρεμένοι και οι σε σχέσεις σοβαρές, μην κολλήσετε τις αγαπημένες σας, γιατί μπορεί να έχουν πρόβλημα.

Ευχαριστώ.  :headbang:
 

petr

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2009
Μηνύματα
46
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα σε όλους, και ευχαριστώ για το ενδιαφέρον σας.

Σχετικά με την ερώτηση του συναγωνιστή γιατί είμαι 99,9% και όχι 100% ότι κόλλησα από αυτές τις 2:  Φέτος, μόνο αυτές τις 2 έχω πάρει.  Εάν είχα κολλήσει κάτι από πέρσι (που είχα πάρει την Ewa από Swedish Harmony και ένα duo Daisy / Karina, δείτε σχετικά μου post στις κριτικές μου), θα είχε εμφανιστεί πιο νωρίς, και όχι τώρα τον Απρίλιο.  Με Angel πήγα στο προηγούμενο tour της τον Μάρτιο και με Louise Black πριν 2-3 εβδομάδες.  Οπότε στατιστικά θεωρώ ότι μια από τις 2 πρέπει να είναι.

Για την Ewa νομίζω ότι κάτι έχει ακουσθεί στο παρελθόν .... για ψάξτο  :think:

Στην γυναίκα μου το είπα, αλλά της είπα και ότι τον ιό τον είχα κολλήσει μικρός και είχα βγάλει τότε πριν 20 χρόνια κονδυλώματα, και απλά δεν είχε εκδηλωθεί ποτέ ξανά, και πίστευα ότι είχε φύγει, και τώρα που έχω πολλές στεναχώριες εκδηλώθηκε (κάτι που επιστημονικά στέκει), κλπ.  Οπότε το θέμα της ήταν γιατί δεν της το είχα πει ότι είμαι φορέας, και της είπα "που να το σκεφτώ τόσα χρόνια μετά".

Ορθά έπραξες ..  :thumbsup:

Περαστικά φίλε !!!
 

Anathematismenos

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2010
Μηνύματα
731
Κριτικές
22
Like
0
Πόντοι
16
Φιλε Athens μην εισαι τοσο σιγουρος,ο HPV μπορει να σου ειχε μεταδωθει καιρο τωρα αλλα απλα να εμφανισε τωρα τα σημαδια,καλυτερα βεβαια να ρωτησεις τον δερματολογο σου για να εισαι βεβαιος.
Απο την αλλη με τη δικη μου λογικη ειναι μαλλον απιθανο να υπαρχει γυναικα στον αγοραιο ερωτα και να μην φερει τον HPV.Σκεφτητε οτι σε προσφατη ερευνα βρεθηκαν 1 στις 2 Ελληνιδες οτι ειναι φορεις 
Σκεφτητε λοιπον πιο ειναι το ποσοστο στις πουτανες!Και μιλαμε για νοσημα το οποιο μεταδιδεται ακομα και με την χρηση προφυλακτικου.
 

EYFYHS

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2010
Μηνύματα
72
Like
15
Πόντοι
0
Παιδιά μιλήστε καλύτερα με γιατρούς, γιατί για τα κονδυλώματα ξέρω πολλά πράγματα (τελικά αποδείχτηκε ότι δεν έχω, ευτυχώς). Ο ιός κολλάει ανετότατα και με προφυλακτικό όταν η άλλη είναι μούσκεμα και είστε μέσα της όλα τα υγρά της που σας ακουμπάνε στα @@, στα μπούτια σε όλη την περιοχή μπορούν κάλλιστα να σας το κολλήσουν. Εξίσου άνετα το κολλάτε και με τις ακάποτες πίπες γιατί ο ιός ¨κατοικεί" χωρίς ορατά σημάδια και στην στοματική κοιλότητα ειδικά τέτοιων Δημοσίας Χρήσης γυναικών. Δεν χρειάζεται πανικός, υπάρχουν πάνω από 60 είδη του ιού και δεν είναι όλα εκδηλωτικά ή επώδυνα...Μπορεί όμως να έχεις κολλήσεις πριν από χρόνια και να εμφανιστούν πολύ αργότερα όταν το ανοσοποιητικό σου αδυνατίσει λόγω άγχους ή άλλων αιτιών. Δυστυχώς δεν υπάρχει θεραπεία, μετά από χρόνια ο οργανισμός καταφέρνει και τον περιορίζει, ωστόσο είσαι για πάντα φορέας. Υπάρχει τρόπος να προφυλαχτούμε κάπως όταν πηγαίνουμε με τέτοιες γυναίκες αλλά και πάλι δύσκολα και μειώνει την απόλαυση. Ο ιός δεν ανιχνεύεται με τίποτα σε άντρες και γυναίκες μόνο με βιοψία αν εμφανίσουν συμπτώματα. Ολα τα προηγούμενα που ανέφερε ο φίλος Athens είναι απόλυτα ακριβή.
 

Anathematismenos

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2010
Μηνύματα
731
Κριτικές
22
Like
0
Πόντοι
16
Μόλις διάβασα την παρακάτω κριτική και ομολογώ ότι έμεινα μαλάκας


Φοβερό θράσος έχουν αποκτήσει κάποια πουτανάκια και φτάνουν μέχρις τις απειλές...

Υπαρχουν παντα 2 αποψεις και εμεις εχουμε ακουσει μονο την μια.
Η αληθεια συνηθως ειναι καπου στη μεση.
Το θεμα ειναι οτι αν εισαι αρνητικα φτιαγμενος με το που δεις την κοπελλα καλυτερα να την κανεις αμεσω παρα να κατσεις και να το παλεψεις
 

Pink_floyd

Μέγας
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
726
Κριτικές
22
Like
644
Πόντοι
4.465
Φίλε μην προσπάθεις να την δικαιολογησεις γιατί είναι αδικαιολόγητη!νέο παιδι είμαι και καθαρός πήγα και με καλή διάθεση.. Με έφτασε στο σημείο να σκεφτώ να της δώσω κατακεφαλια. Αν διαβάσεις τι έγραψα θα διαπιστώσεις ότι δεν γίνεται να κοπεί κάτι στη μέση για να βγει αλήθεια. Λογικό είναι να είσαι δυσπιστος αλλα όχι σε αυτή την περίπτωση!  Τώρα αυτή μπορεί να πει ένα κάρο ψέμματα για να δικαιολογηθεί αλλα αυτο δεν αναιρεί ότι είναι rude money hunter. Εγω νιώθω και πολυ άσχημα με τον εαυτό μου γιατί της φερθηκα πολυ ευγενικά σαν να ήταν κοπέλα μου. Και μερικά πράγματα όπως το δέρμα η τα αγύριστα πόδια δεν εχω μάθει να τα βλέπω με την πρώτη ματιά για να φύγω αν δεν μου αρέσει . Εντάξει ο καθένας κρίνει και πράττει όπως νομίζει
 

Pink_floyd

Μέγας
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
726
Κριτικές
22
Like
644
Πόντοι
4.465
Μόλις διάβασα την παρακάτω κριτική και ομολογώ ότι έμεινα μαλάκας


Φοβερό θράσος έχουν αποκτήσει κάποια πουτανάκια και φτάνουν μέχρις τις απειλές...
συναδελφε ψηλέ, όσο υπάρχει κοκκινιστος έτοιμος να τις πάρει στην αγκαλιά του πιστεύοντας τις παπατζες που θα του αραδειασει , τόσο αυτές θα παίρνουν αέρα. Φαντασου τώρα να πει τίποτα παπαριες σε κανέναν που γράφει στο site και να μπει ο άλλος και να λέει και ξέρω τι έγινε και δεν είναι έτσι κτλπ. Δεν έχει γίνει; Γαμησε τη τη γυφτισα ψηλέ. Η συμπεριφορά της ήταν 100% ελληνική , το ίδιο και τα λεγόμενα της.. Την έχουν εκπαιδεύσει διάφορα καμαρια!!
 

Anathematismenos

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2010
Μηνύματα
731
Κριτικές
22
Like
0
Πόντοι
16
Φίλε μην προσπάθεις να την δικαιολογησεις γιατί είναι αδικαιολόγητη!νέο παιδι είμαι και καθαρός πήγα και με καλή διάθεση.. Με έφτασε στο σημείο να σκεφτώ να της δώσω κατακεφαλια. Αν διαβάσεις τι έγραψα θα διαπιστώσεις ότι δεν γίνεται να κοπεί κάτι στη μέση για να βγει αλήθεια. Λογικό είναι να είσαι δυσπιστος αλλα όχι σε αυτή την περίπτωση!  Τώρα αυτή μπορεί να πει ένα κάρο ψέμματα για να δικαιολογηθεί αλλα αυτο δεν αναιρεί ότι είναι rude money hunter. Εγω νιώθω και πολυ άσχημα με τον εαυτό μου γιατί της φερθηκα πολυ ευγενικά σαν να ήταν κοπέλα μου. Και μερικά πράγματα όπως το δέρμα η τα αγύριστα πόδια δεν εχω μάθει να τα βλέπω με την πρώτη ματιά για να φύγω αν δεν μου αρέσει . Εντάξει ο καθένας κρίνει και πράττει όπως νομίζει

Προς θεου δεν δικαιολογω κανεναν...μαυρο μονο και μονο για τις απειλες!!!
Ως προς το μερος του ραντεβου μονο εχω καποιες επιφυλαξεις για διαφορους λογους, μπορει να μην ταιριαξε η χημεια,μπορει να ηταν σε κακη μερα αυτη...σε καμια περιπτωση δεν αμφισβητω τα οσα λες ως προς τον τροπο συμπεριφορας σου!
 

BABY(1)

Ανώτατος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.331
Κριτικές
287
Like
3.054
Πόντοι
12.447
Και λιγα της εσουρες Παιχτη !!!
Δεν παει να ειναι η Πριγκιπισσα της Τεχερανης αμα πληρωνετε για να γαμιεται εστω να γαμιεται σωστα !!
 

Jonhy-21

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
61
Κριτικές
26
Like
84
Πόντοι
10
Καλησπερα μετα απο λιγο ψαξιμο κατεληξα στις εξης 2 επιλογες που με ενδιαφερουν και λογο τιμης που ειναι λιγο φτηνοτερες,
1-  kai 2-  παρακαλω τα φωτα σας οποιος ξερει και κ γιατι φολα δεν αντεχω να ξαναφαω. Ειναι αξιπιστα τα εν λογο γραφεια? Εχει κανεις παρει απο εκει? Για την alexandra βρηκα κριτικες για την kelly υπαρχουν? Ευχαριστω!
 

ΜrKavlopoulos

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
1.251
Κριτικές
81
Like
3.553
Πόντοι
12.986

Τέτοιες συμπεριφορές, πρέπει να τιμωρούνται! Νομίζουν ότι είμαστε κορόϊδα! υπάρχουν και αλλού πορτοκαλίες έλεγε ένα παλίο ρητό... τότε που δεν πληρώναμε... φαντάσου τώρα!!   ;)
 

tallAthens

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Νοε 2006
Μηνύματα
738
Κριτικές
14
Like
33
Πόντοι
1.997
συναδελφε ψηλέ, όσο υπάρχει κοκκινιστος έτοιμος να τις πάρει στην αγκαλιά του πιστεύοντας τις παπατζες που θα του αραδειασει , τόσο αυτές θα παίρνουν αέρα. Φαντασου τώρα να πει τίποτα παπαριες σε κανέναν που γράφει στο site και να μπει ο άλλος και να λέει και ξέρω τι έγινε και δεν είναι έτσι κτλπ. Δεν έχει γίνει; Γαμησε τη τη γυφτισα ψηλέ. Η συμπεριφορά της ήταν 100% ελληνική , το ίδιο και τα λεγόμενα της.. Την έχουν εκπαιδεύσει διάφορα καμαρια!!

Ετσι είναι φίλε μου,έχεις 100% δίκιο...ας μείνει (και αυτή) μόνο με τους αγαπούληδες της!
 

Jonhy-21

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
61
Κριτικές
26
Like
84
Πόντοι
10
Για την laoura λεω παιδια! οχι alexandra εκανα λαθος!
 
OP
OP
antisthenis

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.585
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.153
Πόντοι
14.565
Α, εγώ νόμιζα αλλουνού. Ντάξει απλά θα συνεργάζονται τα παιδιά. Συνάδελφοι είναι άλλωστε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom