Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 153 άτομα (21 μέλη και 132 επισκέπτες)

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
149
Πόντοι
2.046
Καποιες γραφουν στα προγραμματα τους light submission μηπως ξερεται τι περιλαμβανει αυτο?

Εχεις φαγωθει με αυτα τα βιτσια. Light submission συνηθως δεν λει πολλα και παντα να ρωτας το γραφειο η την κοπελα οταν θελεις κατι. Συνηθως σημαινει οτι η κοπελα γινεται υπακουη και ακολουθει τις επιθυμιες σου η παυει να ειναι ενεργητικη. ΔΕΝ σημαινει σκλαβα !!!
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
149
Πόντοι
2.046
Ααααααααα ξεχασα να σας πω και για την Σαντρουλα, εχει τους ¨κοκκινιστους" που της μεταφραζουν οτι γραφουμε εδω μεσα!!. Οταν την ρωτησα "μα καλα μιλας Ελληνικα και διαβαζεις τα φορουμ?" μου απαντησε "Οχι καλα, αλλα μου τα μεταφραζουν"  :headbang:

Ετσι για να ξερετε οτι υπαρχουν "αγαπουληδες" εδω μεσα!!  :grin:
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Ααααααααα ξεχασα να σας πω και για την Σαντρουλα, εχει τους ¨κοκκινιστους" που της μεταφραζουν οτι γραφουμε εδω μεσα!!. Οταν την ρωτησα "μα καλα μιλας Ελληνικα και διαβαζεις τα φορουμ?" μου απαντησε "Οχι καλα, αλλα μου τα μεταφραζουν"  :headbang:

Ετσι για να ξερετε οτι υπαρχουν "αγαπουληδες" εδω μεσα!!  :grin:
Γνωστό αυτό.... ;)
Για αυτό και "έστειλε" μνμ ότι δεν έχει Γκολφ αλλά o γκόμενος έχει Mercedes!!!! :grin:
Και εις ανώτερα.....του εύχομαι με τα λεφτουδάκια σας και Hummer!!!! :rockon:

:sunglasses:
 

brujack

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2007
Μηνύματα
351
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
Εχεις φαγωθει με αυτα τα βιτσια. Light submission συνηθως δεν λει πολλα και παντα να ρωτας το γραφειο η την κοπελα οταν θελεις κατι. Συνηθως σημαινει οτι η κοπελα γινεται υπακουη και ακολουθει τις επιθυμιες σου η παυει να ειναι ενεργητικη. ΔΕΝ σημαινει σκλαβα !!!
Ενταξει ρε Lucent61 κουλαρησε μην τα περνεις δεν σε ειπα και καμπουρη πληροφοριες ζηταω να μαθω.Διοτι οπως ειναι γνωστο ρωτοντας πηγαινεις στην Πολη και εγω ειμαι ακομα στην Κομοτηνη,ειναι και πολλα τα λεφτα κοιταω να τα καταθεσω σωστα μην παρω και γουρουνι στο σακι.
 

ΜrKavlopoulos

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
1.251
Κριτικές
81
Like
3.553
Πόντοι
12.986
Καλησπέρα παίχτες..

μήπως έχετε να προτείνετε κάτι καλό για απόψε? 
 

MonadikosPaixtis

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2011
Μηνύματα
34
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Σαντρούλα... γιατί θέλει να πάρει Hammer...

:2funny: :2funny: :2funny:

Geopa είσαι αρχηγός..!! ;)
Αλήθεια που απάντησε ότι δεν έχει golf? γιατί εθεάθει με golf στην πλατεία του οπλαχηργού, εκτός αν πάνε τόσο καλά οι δουλιές και το άλλαξε τόσο γρήγορα.. :think:
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Δεν είναι η πρώτη φορά αλλά κάθε φορά που τα ανακαλύπτω βάζω τα γέλια!!!! :grin:
Αυτή η κοπελάρα λοιπόν, που το "παίζει" ct-τούρι και ζητάει 250...

....κάνει την καλή σαμαρείτισσα και στο δίνει και με 150 άμα λάχει!!! ;)

Γιατι.....είναι πατριώτισσα που λέει και ο Τζέφρυ!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Για να καταλάβετε τι "ζημιά" κάναμε τόσα χρόνια δείτε και το παρακάτω....
Η κιουρία εκ Ουγγαρίας πέρασε με τον αρχιδομαλάκα από τα μέρη μας στις αρχές του χρόνου!!!

Αφού πήρε το παραδάκι και οι συμπαίχτες τα αρχίδια τους στον ώμο τους, γνώρισε κατά πως φαίνεται έναν αρκετά έξυπνο Ελληναρά μπήχτη, χύστη και ψωλαρά που σκέφτηκε να την "βοηθήσει"!!!!

Θα μου πείτε..."Ρε Νέοπα αυτή η διαφήμιση υπήρχε από τότε"
Και θα σας πω..."Ναι αλλά ανανεώθηκε πάλι από χτες...άρα?"

Τελικά είμασταν και είμαστε μεγάλα σαβουρογάμια και ψαρούκλες παρά την κρίση!!!
 

giorgio33

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
125
Κριτικές
3
Like
27
Πόντοι
1
τελικα οι ευχες πολλων επιασαν ...συνελαβαν τον οργανωτη του ζουζανα και ειναι μαλλον θεμα χρονου για τον ιδρυτη ...δοκιμαστε να μπειτε στο site τους και θα σας κανει redirect στην ολλανδικη αστυνομια .... επισης εκλεισε αλλο ενα πρακτορειο το διαβασα στο site των παγκοσμιων συναγωνιστών ... 1300 σμς σταλθηκαν σε πελατες για να ζητηθει λεει η βοηθεια τους ...
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Παραμυθα ειναι Neopa !!
Απλα κλεβουν τις φωτο και με το που κλεινεις σου στελνουν το Μαρακι !!!

sexy+lady+in+sexy+attire+3.jpg

Μην μασας !!!
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
τελικα οι ευχες πολλων επιασαν ...συνελαβαν τον οργανωτη του ζουζανα και ειναι μαλλον θεμα χρονου για τον ιδρυτη ...δοκιμαστε να μπειτε στο site τους και θα σας κανει redirect στην ολλανδικη αστυνομια .... επισης εκλεισε αλλο ενα πρακτορειο το διαβασα στο site των παγκοσμιων συναγωνιστών ... 1300 σμς σταλθηκαν σε πελατες για να ζητηθει λεει η βοηθεια τους ...
Eλα ρε giorgio33 ποτε εγινε τουτο ?
 

giorgio33

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
125
Κριτικές
3
Like
27
Πόντοι
1
Eλα ρε giorgio33 ποτε εγινε τουτο ?

χαχα  πρεπει να εχει πανω απο 2 βδομαδες αλλα δεν ειδα αν γραψατε κατι εδω ...  σορρυ αν αναφερθηκε και ειναι αχρηστο το ποστ ..
το ειδα τυχαια οταν διαβαζα κατι για τη Βουδαπεστη ...
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Eλα ρε πλακα κανω γιατι ειχε βουιξη ο τοπος !!!
 

giorgio33

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
125
Κριτικές
3
Like
27
Πόντοι
1
επρεπε να ειχε γινει ειδικο Θεμα να οργανωθουν διαδηλωσεις ....το ψωμι του εβγαζε κι αυτος γιατι να τον κλεισουν μεσα... :grin:
 

Colibri

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Νοε 2010
Μηνύματα
418
Κριτικές
31
Like
977
Πόντοι
2.225
τελικα οι ευχες πολλων επιασαν ...συνελαβαν τον οργανωτη του ζουζανα και ειναι μαλλον θεμα χρονου για τον ιδρυτη ...δοκιμαστε να μπειτε στο site τους και θα σας κανει redirect στην ολλανδικη αστυνομια .... επισης εκλεισε αλλο ενα πρακτορειο το διαβασα στο site των παγκοσμιων συναγωνιστών ... 1300 σμς σταλθηκαν σε πελατες για να ζητηθει λεει η βοηθεια τους ...

Εγώ ακόμα δεν έχω λάβει sms και το έχω πάρει προσωπικά. Γιατί δηλαδή; τόσα λεφτά έχουμε δώσει.
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
149
Πόντοι
2.046
Γνωστό αυτό.... ;)
Για αυτό και "έστειλε" μνμ ότι δεν έχει Γκολφ αλλά o γκόμενος έχει Mercedes!!!! :grin:
Και εις ανώτερα.....του εύχομαι με τα λεφτουδάκια σας και Hummer!!!! :rockon:

:sunglasses:

Ε τωρα καταλαβα που δινει τον κωλο της!  :grin:  Με Porsche φανταζομαι οτι τον παιρνει και απο τα αυτια.  :2funny: 
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom