Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 85 άτομα (13 μέλη και 72 επισκέπτες)

fotia13

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2009
Μηνύματα
46
Κριτικές
3
Like
87
Πόντοι
0
Τι ήθελα και απάντησα χρησιμοποιώντας ως παραδείγματα τον αστακό και το φιλέτο για να πω την άποψη μου σχετικά με τις Ewa και Stella/Alena; Σε λίγο θα αρχίσουμε να γράφουμε και για συνταγές μαγειρικής στο thread αυτό, δεν λέει!  :booty:
Δηλαδή αν χρησιμοποιούσα ως παραδείγματα μια Porsche και μια BMW M3 αντίστοιχα, θα αρχίζατε να μιλάτε για ιπποδυνάμεις, ροπές, κρατήματα και τα συναφή;  :think:
Απλά ήθελα να δείξω στον συμπαίκτη που ρώτησε για αυτές τις 2 (και πώς γίνεται να υπάρχουν άνθρωποι που τα σκάνε στην Ewa (Mila) τη στιγμή που με λιγότερα διατίθεται ολόκληρη Stella/Alena), ότι και οι 2 είναι αξιόλογες (για τη 1η βέβαια δεν έχω ιδία απόψη), απλά έχουν διαφορετικό κοστολόγιο και υπάρχουν ορισμένοι που έχουν την οικονομική δυνατότητα να πληρώσουν και για την μεν και για τη δε, γιατί κάθε μέρα φιλέτο δεν λέει, θέλουν που και που να τρώνε και τον αστακό τους (κοστολογικά).

Υ.Γ. Το παρόν αποτελεί και απάντηση στο παίκτη που του πέσανε (τέτοιες εποχές;  :headbang:) κάτι χρήματα παραπάνω (μες στη τσέπη) και ψάχνει κάπου να τα "επενδύσει"  :2funny:

εντάξει απλά ενα αστείο είπα ,λιγο χιούμορ δεν είναι κακό  :grin:
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Μονες καλες ειναι ,μαζι θα σε γελασω !!!
Η μελαχρινη 26 ετων !!
Η ξανθια μαλλον 30ρισμενη !!
Καλες πιπες και καλα στησιματα !!
 

Bono Vox

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιουλ 2006
Μηνύματα
529
Κριτικές
37
Like
0
Πόντοι
1.997
Αφού Πρόεδρε ξέρεις ότι είναι καρά μούφα το πρακτορείο...
 

malchut

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
26
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Ti να σου πω εγω κολωνω γιατι μου θυμιζει μια θεια μου απο την Κοζανη !!!

          http://[URL unfurl="true"]www.imagerous.com/images/58146405564508595810.jpeg[/img[/URL]]
[/quote]


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
antisthenis

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.585
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.153
Πόντοι
14.565
Και με a-level πάλι πολλά είναι.  :woldman:
 

sexAdct

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2010
Μηνύματα
385
Like
0
Πόντοι
1
Συναγωνιστές αυτό το μωρό το έχει τσεκάρτει κανείς;;;


την μελετουσα και εγω αυτη την περιπτωση αλλα...υπαρχει και εδω

αρα ποιο απο τα 2 ειναι αληθινα?μηπως ειναι κοινοπραξια?δεν ξερω.το οτι η φωτο κυκλοφορει σε 2 πρακτορεια με αποθαρρυνει τελειως.
 

lycaonas

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
321
Κριτικές
4
Like
19
Πόντοι
1
αμεση εξυπηρετηση !!  ευχαριστώ
Σου παραθέτω το κείμενο από δική μου κριτική πριν 2 μήνες

<Είναι πολύ καλή και ορεξάτη, το στόμα της είναι το απόλυτο (πολύ)εργαλείο, δουλεύει τα λεφτά της και αξίζει να περάσεις μια ώρα μαζί της κατά περιόδους.

Η αίσθηση όμως που έχω, είναι ότι, αν υπάρχει και τρίτο άτομο στο ίδιο κρεβάτι, θα μεταμορφωθεί και θα τρελλαθεί εντελώς, φτάνοντας το service σε απίστευτα επίπεδα PSE.
Πιστεύω επίσης ότι δε θα την πειράξει το φύλο του τρίτου προσώπου ( ο καλός ο μύλος τα αλέθει όλα), πειράζει όμως εμένα φυσικά.

Την επόμενη φορά θα προσπαθήσω να τη δοκιμάσω με Duo, και βλέπουμε. Αν το δοκιμάσει κάποιος συναγωνιστής ας ενημερώσει.>


Προχώρα λοπόν άφοβα και μην παραλείψεις να μας ενημερώσεις ΑΜΕΣΩΣ
 

Bono Vox

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιουλ 2006
Μηνύματα
529
Κριτικές
37
Like
0
Πόντοι
1.997
Εμένα με αποθαρρύνει ότι δεν έχει δοκιμάσει κανένας... :think: :think: :think: :think: :think:
 

Bono Vox

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιουλ 2006
Μηνύματα
529
Κριτικές
37
Like
0
Πόντοι
1.997
την μελετουσα και εγω αυτη την περιπτωση αλλα...υπαρχει και εδω

αρα ποιο απο τα 2 ειναι αληθινα?μηπως ειναι κοινοπραξια?δεν ξερω.το οτι η φωτο κυκλοφορει σε 2 πρακτορεια με αποθαρρυνει τελειως.
Εμένα με αποθαρρύνει ότι δεν έχει δοκιμάσει κανένας... Hmmm.... Hmmm.... Hmmm.... Hmmm.... Hmmm....
 

12sageb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2009
Μηνύματα
639
Κριτικές
21
Like
0
Πόντοι
236
Πείτε ό,τι θέλετε, εγώ αυτή τη βδομάδα θα φορέσω μαύρα.
Ο Ζουζούνας απέσυρε τη Savanna!

Λέτε να άλλαξε και να θέλει να μας προστατέψει από τις μετριότητες;  :think: :think: :think:
 

lycaonas

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
321
Κριτικές
4
Like
19
Πόντοι
1
Πείτε ό,τι θέλετε, εγώ αυτή τη βδομάδα θα φορέσω μαύρα.
Ο Ζουζούνας απέσυρε τη Savanna!

Λέτε να άλλαξε και να θέλει να μας προστατέψει από τις μετριότητες;  :think: :think: :think:

Πριν 5-6 χρόνια, ως ALEXA (με άλλο πρακτορείο), έγραψε ως ΤΟ ΜΩΡΟ και ΤΟ SERVICE. Τα τελευταία χρόνια πήρε πολλά κιλά (τουλάχιστον 20), άλλαξε προτιμήσεις (γουστάρει ότι και μεις) και μόνο η βελούδινη πίπα έμεινε να θυμίζει το ωραίο παρελθόν.
Έρθει-δεν έρθει, μακριά και αλάργα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom