Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 77 άτομα (2 μέλη και 75 επισκέπτες)

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Ναι φίλε μου επειδή εσένα ξέρει τη φατσούλα σου. Δοκίμασε να στείλεις στη θέση σου έναν άγνωστο. Και 15 να πας εσύ αν δει εσένα δεν τραβάει ζόρι.
Σωστα και ποιος δεν με ξερει !!!!

 
stevedrinkingbeer.jpg




:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Kουφαλα zuzuna τις κυκλοφορησες κιολας στο LIFE !!!!!! :headbang: :headbang: :headbang:


   
c-4.jpg
 

s1

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2008
Μηνύματα
422
Like
0
Πόντοι
1
Ωραίο αλλά δεν ενδίδω! Παιδιά φυσικό είναι να γίνεται αυτό πείτε ότι μπαίνει κάποιος και ξεκοιλιάζει μια κοπέλα μετά που θα τον βρει ο ζου από το μέιλ του? Ενώ πασάροντας τη φωτο στα καρακόλια έμπιστους του είναι πιο εύκολα τα πράγματα.

μη νομιζεις οτι σκανε.μην ξεχνας κατι. ο ζου και ο καθε ζου αυτο που αναλαμβανουν προτιστως ειναι το προμοσιον των κοριτσιων.τα κοριτσια αλλαζουν γραφεια σαν τα πουκαμισα και δεν ειναι ιδιοκτησια κανενος.απλη συνεργασια εχουν.
 

than88

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Ιαν 2008
Μηνύματα
341
Κριτικές
36
Like
0
Πόντοι
1.225
Είναι γνωστό ότι πολλοί εδώ μέσα είναι μεγάλοι γαμιάδες και τα ξέρουν όλα αλλά καλό είναι να ακούγονται όλες οι γνώμες όταν κάποιος έχει να πει κάτι. Τώρα αν θέλουν να το πιστέψουν όλοι ή όχι είναι δικό τους θέμα. Εμπειρίες δε μοιραζόμαστε εδώ μέσα? Κάνω λάθος?
 

12sageb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2009
Μηνύματα
639
Κριτικές
21
Like
0
Πόντοι
236
Είναι γνωστό ότι πολλοί εδώ μέσα είναι μεγάλοι γαμιάδες και τα ξέρουν όλα αλλά καλό είναι να ακούγονται όλες οι γνώμες όταν κάποιος έχει να πει κάτι. Τώρα αν θέλουν να το πιστέψουν όλοι ή όχι είναι δικό τους θέμα. Εμπειρίες δε μοιραζόμαστε εδώ μέσα? Κάνω λάθος?

Σωστά μιλάς,αλλά μήπως έχεις ιδέα τι χρειάζεται να βάλεις κάμερα
και μάλιστα να την παρακολουθείς από τα κεντρικά σου γραφεία στην Ολλανδία
ή όπου αυτά βρίσκονται; Όλες οι γνώμες πρέπει να ακούγονται,αρκεί να έχουν
κάποια λογική βάση και να μη σπέρνουν άδικα τον πανικό.
 

than88

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Ιαν 2008
Μηνύματα
341
Κριτικές
36
Like
0
Πόντοι
1.225
Παιδιά cool δε θέλω να σπείρω κανέναν πανικό διαβάστε και στο συλλήψεις ct την επίσημη απάντηση του ζου και σόρρυ για τα off topic δεν το συνεχίζω συγγνώμη εμένα προσωπικά στα αρχίδιά μου και όλο το μπιγκ μπράδερ να ήταν μέσα.
 

than88

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Ιαν 2008
Μηνύματα
341
Κριτικές
36
Like
0
Πόντοι
1.225
Και σιγά μην ανοίξω θρεντ για τις κάμερες του ζου. Πολλή αξία του δίνουμε και το έχει καταλάβει και στην Ελλάδα στέλνει όλα τα πρόβατα guys!
 

than88

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Ιαν 2008
Μηνύματα
341
Κριτικές
36
Like
0
Πόντοι
1.225
Και κάτι τελευταίο και το βουλώνω. Το σωστό επαγγελματικό ct που δυστυχώς στην Ελλάδα είναι ανύπαρκτο, πρέπει πάντα να προσαρμόζεται στις απαιτήσεις του πελάτη κι όχι να κάνει ότι της γουστάρει, ακόμα κι αν αυτός είναι αγαπούλης. Μη βρίζετε τους αγαπούληδες. Έχουν κι αυτή θέση στο site. Όταν εισπράττεις 3 και 4 και 5 κατοστάρικα οφείλεις να είσαι επαγγελματίας και όχι μαυραγορίτης.
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Συμφωνω !!!
Και γιαυτο οι καλοι λογ/σμοι κνουν τους καλους φιλους !!!
Οποτε ρωτας πριν πας και εαν δεν σε καλυπτει δεν πας !!
Εαν δε πας και σου κανει νερα τα ρεστα και GO !!!
 

than88

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Ιαν 2008
Μηνύματα
341
Κριτικές
36
Like
0
Πόντοι
1.225
Συμφωνω !!!
Και γιαυτο οι καλοι λογ/σμοι κνουν τους καλους φιλους !!!
Οποτε ρωτας πριν πας και εαν δεν σε καλυπτει δεν πας !!
Εαν δε πας και σου κανει νερα τα ρεστα και GO !!!
Δυστυχώς φίλε μου σε αυτόν τον τόπο των μη επαγγελματιών αν δε ρωτήσεις πάντα τρως το κεφάλι σου. Γι' αυτό η διακίνηση πληροφορίας είναι απαραίτητη.
 

s1

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2008
Μηνύματα
422
Like
0
Πόντοι
1
Παιδιά cool δε θέλω να σπείρω κανέναν πανικό διαβάστε και στο συλλήψεις ct την επίσημη απάντηση του ζου και σόρρυ για τα off topic δεν το συνεχίζω συγγνώμη εμένα προσωπικά στα αρχίδιά μου και όλο το μπιγκ μπράδερ να ήταν μέσα.

αν εχεις και την παραμικρη υποψια για καμερες δινεις και κανα ψιλο και κανεις ενα outcall και κλεινει το θεμα.η ιστορια ειναι οτι οταν περνεις ενα καλο πουτανακι πας να χαλαρωσεις αν πας ανχωμενος δεν θα  απολαυσεις τιποτα αρα μη το κανεις καθολου,πεταμενα λεφτα.
 

than88

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Ιαν 2008
Μηνύματα
341
Κριτικές
36
Like
0
Πόντοι
1.225
αν εχεις και την παραμικρη υποψια για καμερες δινεις και κανα ψιλο και κανεις ενα outcall και κλεινει το θεμα.η ιστορια ειναι οτι οταν περνεις ενα καλο πουτανακι πας να χαλαρωσεις αν πας ανχωμενος δεν θα  απολαυσεις τιποτα αρα μη το κανεις καθολου,πεταμενα λεφτα.
Γι' αυτό να τους γράφετε όλους στα αρχίδιά σας και να πηγαίνετε χωρίς άγχος.
 

iggy

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2006
Μηνύματα
349
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
1
Για τις κορασίδες από τα ρώσικα.κορίτσια που αφίχθησαν σήμερα δεν έχει αναφερθεί κανείς...

Και μιλάμε για ανεμοδαρμένα ύψη, κουλτούρα και anal...
Μιλάμε για το 3 σε 1, ούτε σαμπουάν...  :P :P :P

:dancing:
Αν είναι αληθινό  :rockon: :rockon: :rockon:

 

iggy

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2006
Μηνύματα
349
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
1
Για τα πιτσιρίκια απο τα ρώσσικα κορίτσια που έτερα αφίχθησαν σήμερα και έρχονται αύριο δεν έχει αναφερθεί κανείς...

Ανεμοοδαρμένα ύψη, κουλτούρα και anal !!!!  :dancing: :dancing:

3 σε 1 ούτε σαμπουάν...


Αν είναι αληθινό  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:



 

nickythegreek

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
71
Κριτικές
11
Like
15
Πόντοι
10


Τι θαψιμο ηταν αυτο ρε παιδια??
Τοσο χαλια το πορσικο?
τοσα πολλα ραντεβου και τοσο προσποιηση?
Λετε να φαμε κμια φολα ρε γαμωτο?
Παει χαλασε και αυτη?


y.γ. ουτε ντους????!!!!! αν ειναι δυνατον!!!!
Παιδες θα συμφωνησω κ εγω με τον συναθλητη.Στο δικο μου ραντεβου κι ενω απο προτροπη δικη της το γυρισαμε στα 4 (ειναι η αγαπημενη μου μου ειπε) αφου την ειχα εκει κανα δεκαλπτο κ δηθεν εκανε πως γουσταρε ξαφνικα γυρναει μου βγαζει το λαστιχο κι αρχιζει χειρονακτικα για να με τελειωσει :idiot: .
Οσο για την πιπα της πιο πολυ με χειρομαλακια εμοιαζε παρα με πιπα κ παρα τις παρεναισεις για μη χρησιμοποιηση των χεριων.
Πολυ ψευτικο PSE με πονηρο σκοπο να σε τελειωνει.
Για την καθαριοτητα της δεν ξερω γιατι ναι μεν πηγαινε μεσα στο μπανιο αλλα σιγουρα δεν εκανε ντους μαλλον ξεπλενοτανε  :-
Αυτα δεν νομιζω οτι ειναι τιποτα το ιδιαιτερο.
 

iggy

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2006
Μηνύματα
349
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
1
... Και ελάχιστο το 2ώρο...
Πολύ κολομεγλυφάτος ο φίλος...
Βάζει άλογα για αγαπούληδες... Εγώ χρειάζομαι αναβολικά only for horses για να βγάλω μαραθώνιο με τις φοράδες.
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Ετσι ειναι οταν γινονται φιρμες μερικες καβαλανε και δεν λεμε να ξεκαβαλησουν !!!
Ευτυχως οχι ολες !!!
Μαλλον η αφεντικηνα της ειπε οτι ειναι το Νο1 !!!
Το συνηθιζει αυτο η αφεντικηνα !!!
 

s1

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2008
Μηνύματα
422
Like
0
Πόντοι
1
Ετσι ειναι οταν γινονται φιρμες μερικες καβαλανε και δεν λεμε να ξεκαβαλησουν !!!
Ευτυχως οχι ολες !!!
Μαλλον η αφεντικηνα της ειπε οτι ειναι το Νο1 !!!
Το συνηθιζει αυτο η αφεντικηνα !!!

τρεζ για εδω ξερεις τιποτα?
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Οχι μαγκες για ολες αυτες τις Αεροπορινες τις καινουριες δεν γνωριζω !!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom