Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 123 άτομα (8 μέλη και 115 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Επίσκεψη σε Λίζα σήμερα εντυπώσεις κάτω του μετρίου απλά ένα ξέκωλο που γουστάρει να τον παίρνει εμφάνιση μέτρια υπηρεσίες μέτριες.
παιχτη για κανεμας λιανα τα ποστ σου
 

12sageb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2009
Μηνύματα
639
Κριτικές
21
Like
0
Πόντοι
236
Παράθεση από: alexandros11 στις χθες στις 19:57:23
μπα δυστηχως ουτε εγω θα γαμησω....μονο τη τατι τελικα με ενημερωσαν η αλλη δε μπορει so only tati can!!!!!
αλλα τελικα γαμησες & τις 2..

Εμένα πάντως σε προσπάθεια να κλείσω τη Νίνα χτες
για αύριο άργησαν,αλλά τελικά μου ζήτησαν επιβεβαίωση.

Όταν λένε ότι τις τσίμπησαν τι εννοούν;
Τις πήγαν για ένα καφέ στο τμήμα κι ό,τι
ήθελε προκύψει και μετά γύρισαν στο ξενοδοχείο;
 

wings

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2009
Μηνύματα
2.587
Κριτικές
60
Like
43
Πόντοι
316
Εμένα πάντως σε προσπάθεια να κλείσω τη Νίνα χτες
για αύριο άργησαν,αλλά τελικά μου ζήτησαν επιβεβαίωση.

Όταν λένε ότι τις τσίμπησαν τι εννοούν;
Τις πήγαν για ένα καφέ στο τμήμα κι ό,τι
ήθελε προκύψει και μετά γύρισαν στο ξενοδοχείο;
Λοιπόν στο 99,9% των περιπτώσεων -και μάλιστα όταν υπάρχει κοινοτικό διαβατήριο- το επεισόδιο λήγει αμα τη εμφανίσει του "καλού" δικηγόρου που τσιμπάει την ταρίφα του(300-500). Κατηγορία σπάνια απαγγέλεται καθώς είναι τεχνικά δύσκολο να στοιχειοθετηθει.
Οπότε ησυχάστε,μην κάνετε λες & μας πήραν τη σοκολάτα  :grin:
 

12sageb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2009
Μηνύματα
639
Κριτικές
21
Like
0
Πόντοι
236
Λοιπόν στο 99,9% των περιπτώσεων -και μάλιστα όταν υπάρχει κοινοτικό διαβατήριο- το επεισόδιο λήγει αμα τη εμφανίσει του "καλού" δικηγόρου που τσιμπάει την ταρίφα του(300-500). Κατηγορία σπάνια απαγγέλεται καθώς είναι τεχνικά δύσκολο να στοιχειοθετηθει.
Οπότε ησυχάστε,μην κάνετε λες & μας πήραν τη σοκολάτα  :grin:

Κοινοτικό διαβατήριο από Ρωσία δύσκολο να παίζει.
Όπως και να έχει με τη θεία δε σκόπευα ποτέ να συναντηθώ.
Μου έκανε εντύπωση απλά, ότι ενώ από LT εξαφανίστηκαν από
το site οι τουρίστριες από Ελλάδα,στο Ζ δεν κουνήθηκε φύλλο.
 

customer

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2006
Μηνύματα
160
Κριτικές
13
Like
201
Πόντοι
11

Μέσω ίντερνετ και σε ιστοσελίδες που προωθούν κορίτσια σε ερωτικές επαφές διοργανώνουν ερωτικές περιοδείες, λυγερόκορμων κοριτσιών από τη Ρωσία, την Ουκρανία, την Βουλγαρία και την Λετονία, οι οποίες διαφημίζονταν ως μοντέλα διεθνούς φήμης.

Για τις ερωτικές τους υπηρεσίες απαιτούσαν από 350 έως 800 ευρώ, ανάλογα με το διάστημα «εφαρμογής» των ερωτικών ανταλλαγμάτων. Η έδρα του κυκλώματος, σύμφωνα με αξιωματικούς του τμήματος Καταπολέμησης Εμπορίας Ανθρώπων της Ασφάλειας Αττικής, είναι η Κεντρική Ευρώπη, με τις κοπέλες, ως συνήθως, να μην γνωρίζουν τους «εγκεφάλους» παρά μόνο τραπεζικούς λογαριασμούς στους οποίους κατέθεταν μέρος των χρημάτων που είχαν προσυμφωνήσει.

Οι αστυνομικοί της συγκεκριμένης υπηρεσίας έγιναν αποδέκτες πληροφοριών που αφορούσαν τις συγκεκριμένες ιστοσελίδες, στις οποίες είναι αναρτημένος μεγάλος αριθμός φωτογραφιών από κοπέλες όπως και βίντεο προκειμένου να προσελκύσουν τον ανδρικό πληθυσμό.

Η οργάνωση μέσω των συγκεκριμένων ιστοσελίδων έστελνε στην Ελλάδα και συγκεκριμένα Αθήνα και Θεσσαλονίκη, αλλοδαπές τις οποίες παρουσίαζε ως μοντέλα διεθνούς φήμης, προκειμένου να εκδίδονται. Οι αστυνομικοί επικοινώνησαν ως πελάτες με αριθμούς τηλεφώνων που γράφονταν στις ιστοσελίδες και έκλεισαν ερωτικά ραντεβού σε δύο ξενοδοχεία της Αττικής, με 8 γυναίκες που εμφανίζονταν στο διαδίκτυο.

Στα ερωτικά ραντεβού ήρθαν η 39χρονη Τατιάνα από τη Ρωσία, η 37χρονη Ναταλία από τη Ρωσία, η 32χρονη Οξάνα επίσης από τη Ρωσία, η 23χρονη Αλίνα από την Ουκρανία, η 26χρονη Αλεξάνδρα από την Βουλγαρία, η 38χρονη Ιλόνα από την Ουκρανία, η 23χρονη Μαρίζα από την Λετονία, η 28χρονη Νατάσα από την Λετονία. Οι όμορφες ομολογουμένως κοπέλες, αν και όχι μοντέλα, συνελήφθησαν όταν παρέλαβαν τα προσημειωμένα χρήματα και είχαν αρχίσει να γδύνονται.

Οι γυναίκες με τη δικογραφία που σχηματίσθηκε σε βάρος τους για παράβαση του νόμου περί εκδιδομένων επ’ αμοιβή προσώπων, οδηγήθηκαν στον Εισαγγελέα.

NO COMMENTS...
 

dantis

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
849
Like
10
Πόντοι
6
Ολες 40αρες.....
Και μας λενε 28......
Γαμησε τα......
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Πιτσιρικες ολες τους !!! :grin: :grin: :grin:
 

than88

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Ιαν 2008
Μηνύματα
341
Κριτικές
36
Like
0
Πόντοι
1.225
Νομίζω πιο λιανά δε γίνονται...Παλαιόθεν ο πράκτορας θέλει να έχει οπτική επαφή για να αποφύγει ανεπιθύμητες επισκέψεις. Κι αν εντοπίσει παραβατικότητα, π.χ. πάνω από 2 ενώ έκλεισε 1, είναι έτοιμη η ασφάλειά του να επέμβει.
 

12sageb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2009
Μηνύματα
639
Κριτικές
21
Like
0
Πόντοι
236
Το μόνο καλό (???) που βγήκε, δηλαδή,
είναι ότι μάθαμε τις πραγματικές τους ηλικίες.
Πιπίνια μας στέλνουν! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Νομίζω πιο λιανά δε γίνονται...Παλαιόθεν ο πράκτορας θέλει να έχει οπτική επαφή για να αποφύγει ανεπιθύμητες επισκέψεις. Κι αν εντοπίσει παραβατικότητα, π.χ. πάνω από 2 ενώ έκλεισε 1, είναι έτοιμη η ασφάλειά του να επέμβει.
Παπαρια με το συμπαθιο Θανε !!!
Εχω βαλει μεσα δυο και ξανα μανα δυο και τιποτα δεν εγινε !!!
Τωρα με τον φιλο μου θα το καναμε και αυτο αλλα τις βουτηξαν !! :grin: :grin: :grin:
Γκαντεμη Παιχτη !!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

than88

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Ιαν 2008
Μηνύματα
341
Κριτικές
36
Like
0
Πόντοι
1.225

than88

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Ιαν 2008
Μηνύματα
341
Κριτικές
36
Like
0
Πόντοι
1.225
Παπαρια με το συμπαθιο Θανε !!!
Εχω βαλει μεσα δυο και ξανα μανα δυο και τιποτα δεν εγινε !!!
Τωρα με τον φιλο μου θα το καναμε και αυτο αλλα τις βουτηξαν !! :grin: :grin: :grin:
Γκαντεμη Παιχτη !!! :2funny: :2funny: :2funny:
Ναι φίλε μου επειδή εσένα ξέρει τη φατσούλα σου. Δοκίμασε να στείλεις στη θέση σου έναν άγνωστο. Και 15 να πας εσύ αν δει εσένα δεν τραβάει ζόρι.
 

alexm4n

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Αυγ 2009
Μηνύματα
9.036
Κριτικές
61
Like
14
Πόντοι
1.366
πάιχτη σε μένα πάντως ήταν βαμμένη και περιποιημένη και με υποδέχτηκε με τα εσώρουρα...
κουλούράκι πάλι δεν έφαγα...αλλά από εκει και πέρα τα γνωστα... :rockon: :rockon:

Οι αγαπουληδες πρεπει να της πατε καμιά σοκαλατίτσα που την γουσταρει   :2funny: :2funny: :2funny:

για τα ρολλά....αν έγινε έτσι καλά κάνεις και διαμαρτυρεσαι

Η κριτικη καλοπροαιρετη και καλη. Δεν θα ταιριαξετε με ολα τα μωρα και η χημεια μπορει να μην βγει. Τα λεει πολυ σωστα στην κριτικη του!

Το πορσακι δεν ειναι για ολους, εχει τασεις να θελει να γαμιεται δυνατα, οποτε οι αγαπουληδες μαλλον για αλλου!

Προσωπο 7-7.5
Σωμα    7-8 γυμνασμενο
Σερβις  8

Δεν προσπαθει να σε ξεπεταξει, απλως θελει σκληρο γαμηση  :2funny: και το γουσταρει. Της αρεσει να ειναι απο πανω, αλλα στα 4 ειναι πολυ καλυτερη ιδως αν την πιασεις και απο τα μαλλια οταν την πηδας!  :2funny:

Πραγματικες φωτο εχουμε βαλει, και αν με αφηνε θα σας εβαζα και προσωπο που ειναι αρκετα καλο.

Αυτο που μου κανει εντυπωσει ειναι ο ερσιτεχνισμος με ρολλα στα μαλλια, και το ντουζακι.  :S Αυτο ειναι λιγο απαραδεχτο οταν πας να καταθεσεις 300αρικο.
 

than88

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Ιαν 2008
Μηνύματα
341
Κριτικές
36
Like
0
Πόντοι
1.225
κοψε ρε τον ζεραρ ντε βιλιε..
πολλα sas διαβαζεις & σε χαλανε..
Ωραίο αλλά δεν ενδίδω! Παιδιά φυσικό είναι να γίνεται αυτό πείτε ότι μπαίνει κάποιος και ξεκοιλιάζει μια κοπέλα μετά που θα τον βρει ο ζου από το μέιλ του? Ενώ πασάροντας τη φωτο στα καρακόλια έμπιστους του είναι πιο εύκολα τα πράγματα.
 

12sageb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2009
Μηνύματα
639
Κριτικές
21
Like
0
Πόντοι
236
Παπάρια του απάντησε.Για τις κάμερες ασφαλείας του είπε,
οι οποίες δεν πρέπει να είναι "κανονικά" μέσα στο δωμάτιο.
Αυτές σε περίπτωση κλοπής τις βλέπει η αστυνομία και όχι ο
κάθε πελάτης.Άλλωστε τι νόημα έχει.Θα ειδοποιήσει ότι είναι
αστυνομικοί όταν τις περάσουν χειροπέδες;Τότε το καταλαβαίνει και μόνη της.
 

than88

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Ιαν 2008
Μηνύματα
341
Κριτικές
36
Like
0
Πόντοι
1.225
ξεκινας την παπαρια με & στο τελος καταληγεις οτι ειναι καμερες του ξενοδοχειου που ετσι & αλλιως υπαρχουν για λογους ασφαλειας του ξενοδοχειου..
ΣΑΛΤΑ & ΓΑΜΗΣΟΥ ΒΡΕ ΜΑΛΑΚΙΣΜΕΝΟ..
Πρώτον δεν έβρισα κανέναν δεύτερον κάνουμε συζήτηση τρίτον δε μίλησα για κάμερες του ξενοδοχείου αλλά για κάμερες του ζου και όσα λέω είναι λόγια κοπέλας του τι νομίζετε ότι πάτε και είστε ανώνυμοι?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom