Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 100 άτομα (4 μέλη και 96 επισκέπτες)

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
149
Πόντοι
2.046
molotov-ya.jpg

Λαθος πληροφοριες πηρα. Μην με καψεις τωρα  :2funny:

 

moraki

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2008
Μηνύματα
798
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6


Τι θαψιμο ηταν αυτο ρε παιδια??
Τοσο χαλια το πορσικο?
τοσα πολλα ραντεβου και τοσο προσποιηση?
Λετε να φαμε κμια φολα ρε γαμωτο?
Παει χαλασε και αυτη?


y.γ. ουτε ντους????!!!!! αν ειναι δυνατον!!!!
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.609
Πόντοι
17.470
Επίσκεψη σε Λίζα σήμερα εντυπώσεις κάτω του μετρίου απλά ένα ξέκωλο που γουστάρει να τον παίρνει εμφάνιση μέτρια υπηρεσίες μέτριες.
μα αμα γουσταρει να τον παιρνει τοτε σημαινει οτι δεν ειναι απλα διεκπαιρεωτικη!
 

SANIM

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2006
Μηνύματα
8.061
Κριτικές
10
Like
1.397
Πόντοι
2.537
μην την ψαχνετε....ΕΓΩ τις εδωσα ολες!!!! αφου το εκοψα εγω θα το κοψετε το σπορ ΟΛΟΙ!!!!! :dancing: :dancing: :dancing:
 

billyrisky

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2009
Μηνύματα
170
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1


Τι θαψιμο ηταν αυτο ρε παιδια??
Τοσο χαλια το πορσικο?
τοσα πολλα ραντεβου και τοσο προσποιηση?
Λετε να φαμε κμια φολα ρε γαμωτο?
Παει χαλασε και αυτη?


y.γ. ουτε ντους????!!!!! αν ειναι δυνατον!!!!

χοχοχοχο
αν μπει αυτη η κριτικη στο εσκορτGuide θα ριξουμε γελιο γιατι θα υπαρξει σιιιιιιιιιγουρα απαντηση
αν δεν την δουμε και εδω
 

NERICAST

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2009
Μηνύματα
249
Κριτικές
11
Like
3
Πόντοι
11


Τι θαψιμο ηταν αυτο ρε παιδια??
Τοσο χαλια το πορσικο?
τοσα πολλα ραντεβου και τοσο προσποιηση?
Λετε να φαμε κμια φολα ρε γαμωτο?
Παει χαλασε και αυτη?


y.γ. ουτε ντους????!!!!! αν ειναι δυνατον!!!!
Πάντως η κριτική του φίλου είναι αρκετά αναλυτική και συγκροτημένη και ο άνθρωπος το λέει ότι τα γούστα και τα κριτήρια είναι υποκειμενικά!Οπότε κάθε άποψη σεβαστή!

 

moraki

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2008
Μηνύματα
798
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
χοχοχοχο
αν μπει αυτη η κριτικη στο εσκορτGuide θα ριξουμε γελιο γιατι θα υπαρξει σιιιιιιιιιγουρα απαντηση
αν δεν την δουμε και εδω

Ρε να γελασουμε οσο θελετε. Το θεμα ειναι μην κλαιμε μετα μολις γυρισουμε απο Carrera. Εσυ ειχες πει οτι ειχες κλεισει. Πηγες τελικα? Και αν ναι διαπιστωσες τιποτα απο οσα λεει ο παιχτης?
 

billyrisky

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2009
Μηνύματα
170
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Ρε να γελασουμε οσο θελετε. Το θεμα ειναι μην κλαιμε μετα μολις γυρισουμε απο Carrera. Εσυ ειχες πει οτι ειχες κλεισει. Πηγες τελικα? Και αν ναι διαπιστωσες τιποτα απο οσα λεει ο παιχτης?
για αυριο ειμαι εγω
εαν με περιμενει με ρολερς δεν θα πω τιποτα
αν ομως ριξει γκαζι για να με ξεπεταξει και τα υπολοιπα...τοτε θα κανω μεταβολη
 

moraki

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2008
Μηνύματα
798
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Ποιος τα γαμει τα ρολερς. Δε παναχει κουρευτει και γουλι. το θεμα ειναι αυτο με την ξεπετα αλλα το κυριοτερο οτι δεν εκανε ντουζ. Αυτο ειναι ανηκουστο
  Αν εχεις χρονο ριξε φιλε αυριο μια μινι ενημερωσουλα εδω στο θρεαντ για το πως τα περασες
 

moraki

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2008
Μηνύματα
798
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
thanks. γιατι εγω ειμαι για μεθαυριο. Παντως η κριτικη του φιλου δεν φαινεται να ειναι σκοπιμη και κακοπραιρετη και δεν νομιζω να απαντησει το πρακτορειο οτι ειναι σκοπιμη απο καποιον ''κακο'' πελατη ή απο αλλλο πρακτορειο
 

NERICAST

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2009
Μηνύματα
249
Κριτικές
11
Like
3
Πόντοι
11
Ποιος τα γαμει τα ρολερς. Δε παναχει κουρευτει και γουλι. το θεμα ειναι αυτο με την ξεπετα αλλα το κυριοτερο οτι δεν εκανε ντουζ. Αυτο ειναι ανηκουστο
  Αν εχεις χρονο ριξε φιλε αυριο μια μινι ενημερωσουλα εδω στο θρεαντ για το πως τα περασες
Σε 5-6 ραντεβού που έχω πάει καμία δεν έκανε μπροστά μου μπάνιο,εκτός αν κάνανε όταν έφυγα! :think: Φοβάμαι ότι αρκετές μπορεί να μη κάνουν από κούραση η βαρεμάρα η πίεση χρόνου!Απαράδεκτο πάντως με τόσα λεφτά που δίνουμε!
 

moraki

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2008
Μηνύματα
798
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Υποτιθεται πρεπει να κανουν πριν και να ειναι ετοιμες-σενιαρισμενες. Αλλα αυτη το ειπε φορα παρτιδα του παιδιου οτι δεν κανει. Καλα τοσο χαζη ειναι? και απο την αλλη οσο κουρασμενη και να εισαι δεν θες να κανεις ενα ντουζακι να σου φυγει η βρωμα ,τα σαλια ,το σπερμα,ο ιδρωτας του πελατη?
Τοση κουραση πια? αν ειναι ετσι ας κλεινουν λιγοτερα ραντεβου
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
149
Πόντοι
2.046


Τι θαψιμο ηταν αυτο ρε παιδια??
Τοσο χαλια το πορσικο?
τοσα πολλα ραντεβου και τοσο προσποιηση?
Λετε να φαμε κμια φολα ρε γαμωτο?
Παει χαλασε και αυτη?


y.γ. ουτε ντους????!!!!! αν ειναι δυνατον!!!!

Η κριτικη καλοπροαιρετη και καλη. Δεν θα ταιριαξετε με ολα τα μωρα και η χημεια μπορει να μην βγει. Τα λεει πολυ σωστα στην κριτικη του!

Το πορσακι δεν ειναι για ολους, εχει τασεις να θελει να γαμιεται δυνατα, οποτε οι αγαπουληδες μαλλον για αλλου!

Προσωπο 7-7.5
Σωμα    7-8 γυμνασμενο
Σερβις  8

Δεν προσπαθει να σε ξεπεταξει, απλως θελει σκληρο γαμηση  :2funny: και το γουσταρει. Της αρεσει να ειναι απο πανω, αλλα στα 4 ειναι πολυ καλυτερη ιδως αν την πιασεις και απο τα μαλλια οταν την πηδας!  :2funny:

Πραγματικες φωτο εχουμε βαλει, και αν με αφηνε θα σας εβαζα και προσωπο που ειναι αρκετα καλο.

Αυτο που μου κανει εντυπωσει ειναι ο ερσιτεχνισμος με ρολλα στα μαλλια, και το ντουζακι.  :S Αυτο ειναι λιγο απαραδεχτο οταν πας να καταθεσεις 300αρικο.

 

Συνημμένα

  • Carrera GT.jpg
    Carrera GT.jpg
    53,2 KB · Εμφανίσεις: 17

moraki

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2008
Μηνύματα
798
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Η κριτικη καλοπροαιρετη και καλη. Δεν θα ταιριαξετε με ολα τα μωρα και η χημεια μπορει να μην βγει. Τα λεει πολυ σωστανα θελει να γαμιεται δυνατα, οποτε οι αγαπουληδες μαλλον
Σερβις  8

Δεν προσπαθει να σε ξεπεταξει, απλως θελει σκληρο γαμηση  :2funny: και το γουσταρει. Της αρεσει να ειναι απο πανω, αλλα στα 4 ειναι πολυ καλυτερη ιδως αν την πιασεις και απο τα μαλλια οταν την πηδας!  :2funny:
                     

Εννοείται πως κάθε μωρό δεν είναι για όλους. Απλά μου έκανε εντύπωση με το γεγονός με το ντους(αρνητικά εννοείται). Μακάρι βέβαια και να μην τιγκαριζοταν στην κρέμα ,αλλά δεν μπορούμε να τα χουμε όλα.ρε θα την βάλω να κάνει μπάνιο με το ζόρι!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom