Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 113 άτομα (7 μέλη και 106 επισκέπτες)

pepe(1)

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
259
Like
0
Πόντοι
1
Μηπως φταις εσυ?
Μηπως πρεπει να κανεις confirmation στο μαιλ που σου στελνει?
μηπως εχει καποιο λινκ στο μαιλ που σου στελνει και πρεπει να το ''πατησεις'' για να επιβεβαιωσει το μαιλ σου?
Ναι έκανα και confirmation στο μαιλ που μου στέλνει αλλά μετά από λίγο οι ώρες που έχω κάνει κράτηση χάνονται
 

moraki

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2008
Μηνύματα
798
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Τι να πω δεν ξερω. Αν ειχε προβλημα θα σου ελεγε οτι η ''ταδε'' δεν δεχεται νεους πελατες. Δεν ξερω τι μπορει να συμβαινει
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
moraki για PSE την Carrera !!!
Αλλα να βγαλει και τους δονητες απο το συρταρι της !!!
Προσεχε απλα μην σε παρουν τα σκαγια !!! :grin: :grin: :grin:
Kai ας μην γουσταρω την καριολα την αντζεντησα της η οποια μου σβηνει τα κακα review !!!! :tickedoff:
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Μόλις πληροφορήθηκα ότι παραλίγο να έχουμε θύμα αξιόλογο συναγωνιστή!!! :new_shocked:
Ο συναγωνιστής τελικά την γλύτωσε παρά τρίχα!!! :knuppel:
Ξέροντας κάποιες λεπτομέρειες, σας λέω ότι ούτε οι πρασινομπερέδες δεν θα γλίτωναν!!!! :uzi:
Είναι ΗΡΩΑΣ.....ΑΘΑΝΑΤΟΣ......τιμή και δόξα στον συναγωνιστή που άντεξε!!!! :headbang2: :headbang2:
Μετά από αυτά, δεν έχω καμία αμφιβολία πλέον ότι σήμερα έγραψε ιστορία!!!!! :rockon: :rockon:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Δεν μας στελνει και αυτο ο zuzunas αντι να το εχει στο μπουρδελακι στην Γερμανια να δεις ιστορια που θα γραψουμε !!!
 

Συνημμένα

  • Brit8.jpg
    Brit8.jpg
    160,4 KB · Εμφανίσεις: 13

O Gentleman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2009
Μηνύματα
2.664
Κριτικές
38
Like
0
Πόντοι
616
Τώρα μου το χαλάς, είναι αυτό που γκρίνιαζα στον Tipos από χθες, ποιόν Άρη, το Βελουχιώτη; Θάπρεπε να τον ξέρω τον κύριο;
Τον πλανητη Αρη! μονο εκει, ναυαγος, θα εδινα 400ρια και 800ρια για 1 ωρα...
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Δεν μας στελνει και αυτο ο zuzunas αντι να το εχει στο μπουρδελακι στην Γερμανια να δεις ιστορια που θα γραψουμε !!!
Με αυτή την ιστορία θα την γράψουμε με .....σπέρμα!!!!!! :2funny: :2funny:
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Λοιπόν πάω για ποτάκι παίχτες!!!!!
Άντε να δούμε τι θα κάνουμε!!!!!!!
Σας αφήνω όμως παρέα την κοπελιά.....προσοχήηηηηηηηηηη, τα χέρια απ'εξω από την πυτζάμα!!!!!

afta.jpg
 

varnalis

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2008
Μηνύματα
137
Κριτικές
60
Like
279
Πόντοι
361
Μόλις πληροφορήθηκα ότι παραλίγο να έχουμε θύμα αξιόλογο συναγωνιστή!!! :new_shocked:
Ο συναγωνιστής τελικά την γλύτωσε παρά τρίχα!!! :knuppel:
Ξέροντας κάποιες λεπτομέρειες, σας λέω ότι ούτε οι πρασινομπερέδες δεν θα γλίτωναν!!!! :uzi:
Είναι ΗΡΩΑΣ.....ΑΘΑΝΑΤΟΣ......τιμή και δόξα στον συναγωνιστή που άντεξε!!!! :headbang2: :headbang2:
Μετά από αυτά, δεν έχω καμία αμφιβολία πλέον ότι σήμερα έγραψε ιστορία!!!!! :rockon: :rockon:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Βυζοσκάμπιλο = Σεξουαλικό παιχνίδισμα κατα το οποίο η παρτενέρ ταλαντεύει με δύναμη τα στήθη της στο πρόσωπο του ανήμπορου να αντιδράσει αρσενικού. Ικανή και αναγκαία συνθήκη για να λάβει χώρα ένα βυζοσκάμπιλο είναι τα στήθη να είναι αρκούντως μεγάλα.
Προσέτι δεν υφίστανται καταγεγραμμένα περιστατικά τραυματισμού άρρενος εκ τοιαύτης ερωτικής πρακτικής.
 

12sageb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2009
Μηνύματα
639
Κριτικές
21
Like
0
Πόντοι
236
Δεν μας στελνει και αυτο ο zuzunas αντι να το εχει στο μπουρδελακι στην Γερμανια να δεις ιστορια που θα γραψουμε !!!

Αν μας έρθει και με τιμές Γερμανίας τότε...
Θα αναστενάξουν οι σουμιέδες  :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb:
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.129
Like
5.752
Πόντοι
1.206
Μια ερωτηση παιδια....
Απο το εσκορτνιους μου εχει κανει ''κλικ'' η εξης....


   Κατι μου λεει η φατσα της.  Για κριτικη εψαξα αλλα δεν βρηκα. Κατι μου θυμιζει. Νομιζω εχει ξανασυζητηθει στο θρεαντ με καλα λογια , αν δεν με απατα η μνημη μου
  Ξερει-θυματε κανεις κατι σχετικο?

Δεν έχω προσωπική άποψη, αλλά πάρα πολύ αξιόπιστος συναθλητής μου την είχε περιγράψει, με π.μ., ως "πύραυλο" στο σεξ, στο προηγούμενό της τουρ.
 

David_Webb

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
9
Like
1.265
Πόντοι
4.375
Τώρα μου το χαλάς, είναι αυτό που γκρίνιαζα στον Tipos από χθες, ποιόν Άρη, το Βελουχιώτη; Θάπρεπε να τον ξέρω τον κύριο;
Αν έψαχνες για Ελληνίδες γύρω στα 20, όλο και κάπου θα τον είχε πάρει το αυτί σου :2funny:
 

Makim

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2008
Μηνύματα
160
Like
0
Πόντοι
1
Ναι ρε φίλε gianevan, κι εγώ την ίδια κρίση περνάω, αλλά και λίγη αυτοσυγκράτηση δεν βλάπτει! Και μη νομίζεις ότι πάω να κάνω τον έξυπνο ή τον μάγκα, ότι δηλ. εγώ είμαι υπεράνω, το αντίθετο, κι εγώ τα ίδια σκατά (για τον εαυτό μου μιλάω μόνο, μη τον πάρει κανείς προσωπικά το χαρακτηρισμό) είμαι κατά βάθος, κι εγώ εδώ και κάποιο (αρκετά μεγάλο) διάστημα μόλις δω γυναίκα σχετικά της προκοπής στο δρόμο, όχι καμμιά κούκλα, εκεί δεν το συζητάμε, γυρνάω να κοιτάξω το κώλο της και τη καρφώνω με τα μάτια, λες και έχω να δω γυναίκα μήνες, όπως τότε που ήμουν στη προπαίδευση στο στρατό. Αλλά τι να κάνω, έτσι νιώθω, να το αλλάξω δεν μπορώ! Από την άλλη όμως υπάρχει και η άλλη μας ζωή, η οικογένειά μας, η δουλειά μας, όλα. Δεν είναι δυνατόν να μας τα τρώνε όλα οι πουτάνες. Δεν λέω, κάποια απ' αυτά που βγάζουμε θα τα δίνουμε και σ' αυτές, αφού έχουμε το χούι. Αλλά όχι όλα, πανάθεμά με, υπάρχουν και άλλες υποχρεώσεις που πρέπει να εκπληρώνουμε σ' αυτή τη ζωή, ενοίκια, σχολεία, μισθούς άλλων, σούπερ μάρκετ, φαγητά έξω με την οικογένεια, ταξίδια, σκατά, φατά, δεν υπάρχει τελειωμός. Αυτά όλα πως θα πληρωθούν άμα τα δίνουμε όλα για το πούτσο μας, έλα και πες μου; Γιατί αν τα δίνεις όλα για κει, τότε έχεις πρόβλημα, είσαι εθισμένος, όπως ο τζογαδόρος ή ο ναρκομανής. Εκτός κι αν ο τύπος που έγραψε τόσο γλαφυρά και ειλικρινά αυτή του τη κατάσταση, έχει λύσει το οικονομικό του πρόβλημα (υπάρχουν και τέτοιοι) και έχει πάντα περίσσεμα να κάνει το κέφι του. Τότε no problem. Απλά να προσέχει και τα καρδιακά του, γιατί από τη πολλή κατάχρηση...  :priest: Είμαστε και σε κρίσιμη ηλικία βλέπεις.   :woldman::2funny: :2funny:

Φίλε Con Air δεν έχω ιδιαίτερο οικονομικό πρόβλημα ούτε όμως σίγουρα μου περισσεύουν. Απλά πολλές φορές αισθάνθηκα κάποιες τύψεις για τα λεφτά που τρώω σε πουτάνες. Από την άλλη κάνω το κέφι μου και γουστάρω τους ανθρώπους που κάνουν το κέφι τους, αρκεί να μην ενοχλούν τους άλλους και δεν ενοχλώ άλλους ρε γαμώτο. Τη γυναίκα μου όμως...εντάξει την αγαπώ είναι ο άνθρωπός μου αλλά κακά τα ψέματα δεν μπορεί να μου προσφέρει αυτά που μου δίνουν αυτές οι γλυκειές καριόλες. Και αυτό το κρυφό κομμάτι της ζωής μου και το μόνο που δεν μοιράζομαι μαζί της όσο μπορώ ( που δεν είναι εύκολο ) δεν θα αφήσω να την ακουμπήσει. Ναι έχω κάποιες τύψεις για τα παιδιά μου, μπορεί να μη τους στερώ τίποτα αλλά είναι λεφτά που αλλοιώς θα κατέληγαν σε εκείνα. Από την άλλη όμως γιατί να μην απολαύσω κάτι που με ευχαριστεί τόσο πολύ. Και πιστεύω οτι με όσο πιο λίγα "πρέπει" και πιο πολλά "θέλω" ζεί κανείς τόσο πιο καλός άνθρωπος γίνεται. Αστα όμως δεν βρίσκεις άκρη ρε φίλε δεν νομίζω οτι υπάρχει συνταγή , μετράς τα + και τα - και πορεύεσαι. Το μόνο που με προβληματίζει και αποφάσισα να σας κάνω κοινωνούς των σκέψεών μου είναι οτι έγινα αδηφάγος ρε γαμώτο... και συγνώμη που απασχολώ το σάιτ με τέτοιες σκεψεις    
 

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246
moraki για PSE την Carrera !!!
Αλλα να βγαλει και τους δονητες απο το συρταρι της !!!
Προσεχε απλα μην σε παρουν τα σκαγια !!! :grin: :grin: :grin:
Kai ας μην γουσταρω την καριολα την αντζεντησα της η οποια μου σβηνει τα κακα review !!!! :tickedoff:

Από ποιό site στα σβήνει? Κι απ' αυτό που είμαστε τώρα?
 

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246
Αν έψαχνες για Ελληνίδες γύρω στα 20, όλο και κάπου θα τον είχε πάρει το αυτί σου :2funny:

Ψάχνω και για Ελληνίδες γύρω στα 20, που θα μπορούσαν ανετότατα να είναι κόρες μου, μη ξεχνιόμαστε οι περισσότεροι εδώ μέσα  :rockon:, αλλά εκτός από την Εβίτα 21  :fuck1:, δεν έχω ακούσει για καμμία άλλη, ούτε και για τον κ.Άρη, που προφανώς τις "προάγει".
 

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246
Φίλε Con Air δεν έχω ιδιαίτερο οικονομικό πρόβλημα ούτε όμως σίγουρα μου περισσεύουν. Απλά πολλές φορές αισθάνθηκα κάποιες τύψεις για τα λεφτά που τρώω σε πουτάνες. Από την άλλη κάνω το κέφι μου και γουστάρω τους ανθρώπους που κάνουν το κέφι τους, αρκεί να μην ενοχλούν τους άλλους και δεν ενοχλώ άλλους ρε γαμώτο. Τη γυναίκα μου όμως...εντάξει την αγαπώ είναι ο άνθρωπός μου αλλά κακά τα ψέματα δεν μπορεί να μου προσφέρει αυτά που μου δίνουν αυτές οι γλυκειές καριόλες. Και αυτό το κρυφό κομμάτι της ζωής μου και το μόνο που δεν μοιράζομαι μαζί της όσο μπορώ ( που δεν είναι εύκολο ) δεν θα αφήσω να την ακουμπήσει. Ναι έχω κάποιες τύψεις για τα παιδιά μου, μπορεί να μη τους στερώ τίποτα αλλά είναι λεφτά που αλλοιώς θα κατέληγαν σε εκείνα. Από την άλλη όμως γιατί να μην απολαύσω κάτι που με ευχαριστεί τόσο πολύ. Και πιστεύω οτι με όσο πιο λίγα "πρέπει" και πιο πολλά "θέλω" ζεί κανείς τόσο πιο καλός άνθρωπος γίνεται. Αστα όμως δεν βρίσκεις άκρη ρε φίλε δεν νομίζω οτι υπάρχει συνταγή , μετράς τα + και τα - και πορεύεσαι. Το μόνο που με προβληματίζει και αποφάσισα να σας κάνω κοινωνούς των σκέψεών μου είναι οτι έγινα αδηφάγος ρε γαμώτο... και συγνώμη που απασχολώ το σάιτ με τέτοιες σκεψεις   

Νάξερες, φίλε Makim, πόσο σε καταλαβαίνω! Στη καρδιά μου μίλησες, λες και στα υπαγόρευα εγώ. Α, ρε μπαγάσα, και νόμιζα ότι είμαι ο μόνος που σκέφτομαι έτσι. Και προς θεού, δεν προσπάθησα να σε (κατα)κρίνω με το post που έστειλα νωρίτερα, απλά θέλησα να κάνω το δικηγόρο του διαβόλου για να τ'ακούω καταρχήν εγώ ο ίδιος (που συγκρατούμαι προς το παρόν λίγο περισσότερο από σένα, κατά πως φαίνεται), αλλά και όσοι εδώ μέσα βρίσκονται στην ίδια θέση με μας.
 

samibungy

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
65
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Λοιπόν πάω για ποτάκι παίχτες!!!!!
Άντε να δούμε τι θα κάνουμε!!!!!!!
Σας αφήνω όμως παρέα την κοπελιά.....προσοχήηηηηηηηηηη, τα χέρια απ'εξω από την πυτζάμα!!!!!

afta.jpg
Ποια ειναι αυτη ρε φιλε? Φοβερο κομματι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom