Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 70 άτομα (6 μέλη και 64 επισκέπτες)

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Fuckable !!!
Συμφωνω !!!
Πολύ καλές οι επαγγελματικές φωτό της "κυρίας"(Ρετζίνα Μουν)!!!!!! :o :o
Αλλά, μήπως έχουμε και καμία "πραγματική"? ;)
Όχι τίποτα άλλο, αλλά να ξέρουμε πως θα είναι όταν θα ανοίξει η πόρτα!!!!
Ελπίζω μέχρι το βράδυ να μπει στο θρεντ κάποια φωτό.....και να μην αρνηθεί η κοπελιά!!!!!
Και πλάτη ρε παιδί μου που λέει ο λόγος, εμένα δεν με χαλάει!!!!!! :rockon:
 

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
Καλά.....δεν υπάρχει κάτι που να αξίζει 250 ή 300 γιούρια αυτήν την στιγμή, όσο και να ψάξετε!!
Προσωπική γνώμη και δεν νομίζω ότι θα πρέπει να της έχω πηδήξει όλες αυτές για να την πω!!!!!
Θα περιμένω για άλλα!!!!! ;)
Ελπίζω τουλάχιστον να είναι επιπέδου σαν αυτό!!!!!! :o :o
εεεεεεεεε.....τότε.....φάτε ποτάνες τάλαρα.....!!!!!! :2funny: :2funny:

apapa1.jpg

Αρχηγέ αυτό είναι το μωρό που έχασα ή τυχαία κάποια άλλη?  :think: :think:

Πάντως το Ελλάδα έχεις ταλέντο πάει να καθιερώσει την ταρίφα στα 300Ε! Μια καινούρια δικιά τους τα ίδια ζητάει με τις άλλες!  :jerking:
 

rozkrotalias

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
157
Like
1.000
Πόντοι
5.355
[glow=red,2,300][size=18pt]regina moon[/size][/glow]
:s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2:
 

Συνημμένα

  • 46014-069.jpg
    46014-069.jpg
    20,8 KB · Εμφανίσεις: 10
  • 47007-014.jpg
    47007-014.jpg
    14,6 KB · Εμφανίσεις: 13

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Φίδακλα.......ΠΩΡΩΣΗ λέμεεεεε!!!!!!!!
Ακόμα εδώ είσαι ή πήγες ήδη?
Άντε....και καλά στέφανα!!!! :2funny: :2funny:
 

PlokamiasTony

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
75
Κριτικές
59
Like
6
Πόντοι
80
Τι data base που είσαι τελικά?
Εσύ και ο Sinbarr δικαιούστε το βραβείο παρατηρικότητας για αυτή την εβδομάδα
Πάλι καλά που το είδες για να αναγνώσουν όσοι θ΄λουν να την επισκεφτούν τις κριτικές που υπάρχουν στο άλλο προφίλ, και μετα να αποφασίσουν

Data Base !!! www.easyfreesmileys.com/Free-Computer-Smileys/] [/url]
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
149
Πόντοι
2.046
Για την κριτική του Λουκ για την Κιμ, εντάξει του κατσε στραβά το ραντεβού κι το 'χω πει κι εγώ ότι από πρόσωπο δεν εντυπωσιάστηκα... Αλλά όχι κι ότι έχει χαλαρό κι αγύμναστο σώμα...!! Τί άλλο θ' ακούσουμε..; Βέβαια, μπορεί απ' τον Αύγουστο που την είδα μπορεί να 'χει χαλάσει, αλλά δεν το πιστεύω...

Βρε μικρε, εγω την ειδα πολυ καλα και πλαδαρα μπουτια ειχε το μωρο, για να μην σου πω για κοιλια. Πατε και εκθειαζετε μωρα που θα ελεγα πολυ μετρια και μετα δεν τα γαματε επιπλεον  :2funny:

Εβαλα πιστευω αντικειμενικη βαθμολογια για προσωπο και εμφανηση (7,7) και οχι τα 10αρια που βαζετε για καθε θειτσα που περναει απο Αθηνα. Δεν πιστευω την Κιμβερλυ να την ειδατε με αβαφτο προσωπο! Εγω ομως την ειδα και απογοητευθηκα εντελως! :S
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
149
Πόντοι
2.046
ΜΗΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ !!!
Κι εγώ χαμογέλασα με το σχόλιο για το σώμα της...κι αναρωτήθηκα μάλιστα αν κάτι τέτοιο μπορεί νά'ναι οφθαλμοφανές!  Αντίθετα φέτος μετά το καλοκαίρι ήταν πολύ καλύτερη από κάθε άποψη καθώς υπήρχε ο γνωστός διαγωνισμός όπου & διακρίθηκε

Εννοείται πως κι η δική μου άποψη είναι υποκειμενική ΑΛΛΑ εγώ τουλάχιστον -το ίδιο μάλιστα βράδυ- πέρασα ζάχαρη με την κούκλα !!!

Εσυ ομως εισαι αγαπουλης, και περι ορεξεως κολοκυθοπιτα, αλλα πες μου ποια απο αυτες που πηδηξες θεωρεις μουναρα για να καταλαβω τα γουστα σου. Μην μου πεις για Κιμβερλυ γιατι το μωρο το ειδα απο κοντα! ;)
 

rozkrotalias

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
157
Like
1.000
Πόντοι
5.355
έχασε την πτήση η Regina Moon οπότε αναμονή μέχρι αύριο  :s&m_2: :s&m_2:
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Για να καταλάβω ρε παιδιά...για την Φροϊλάιν "Γαμιέμαι σαν το κερατό μου" Κιμπερλυ μιλάμε?
Για την ίδια, που στο τέλος του ραντεβού, παίρνεις για δώρο τις παγοθήκες από το ψυγείο?
Που όποιος την φέρει σε οργασμό, θα κινδυνεύσει να φυλακιστεί στο Γκουαντάναμο σαν τρομοκράτης?
:2funny: :2funny: :2funny:
Και εσύ ρε Φίδακλα...πόσο άτυχος μπορεί να είσαι? ;) :grin: :grin:
Ή τυχερός εσύ και άτυχος κάποιος φίλος και αδελφός.....ονόματα μην λέμε!!!!! :dancing: :dancing:
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
149
Πόντοι
2.046
Για να καταλάβω ρε παιδιά...για την Φροϊλάιν "Γαμιέμαι σαν το κερατό μου" Κιμπερλυ μιλάμε?
Για την ίδια, που στο τέλος του ραντεβού, παίρνεις για δώρο τις παγοθήκες από το ψυγείο?
Που όποιος την φέρει σε οργασμό, θα κινδυνεύσει να φυλακιστεί στο Γκουαντάναμο σαν τρομοκράτης?
:2funny: :2funny: :2funny:
Και εσύ ρε Φίδακλα...πόσο άτυχος μπορεί να είσαι? ;) :grin: :grin:
Ή τυχερός εσύ και άτυχος κάποιος φίλος και αδελφός.....ονόματα μην λέμε!!!!! :dancing: :dancing:

:2funny: :2funny: Θα δωσω αναφορα την επομενη φορα για το ψυγειο, αλλα δεν εχω προκαταληψεις μεχρι να την γνωρισω καλυτερα! Οσο για εμφανηση...........τα εγραψα!

Για Regina Moon καλο θα ηταν να κρατατε μικρα καλαθια απο πλευρας εμφανησης :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom