Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 54 άτομα (2 μέλη και 52 επισκέπτες)

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Αυτη την ξεχασες δεν την εβαλες !!! ;)

n100000288182069_363.jpg


Αντε παγωμενε !!! :tickedoff:
 

iceman40

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
50
Κριτικές
22
Like
0
Πόντοι
10
Οχι Μιχαλη δεν τα ξερεις καλα Βασιλη τον ελεγαν.

Εχεις γαμησει την μιλα?Ξεπεσες ετσι?Γιατι αυτην μονο οι βουδιστες την γαμανε


Δεν την ειδες καλα ειναι ανεβασμενη ποιο πανω  ;) ;) ;) ;)

 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Ναι ρε εσυ Billako !!!  ;)
Hταν και Risky !!! :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
ice...ρε συ...την ρώτησες που της πήρες τις φωτο απ'το face ? ή μόνος σου κάνεις παιχνίδι ?

καλά,μη μου πεις οτι εισαι ο νταβάς της...γιατί θα ξενερώσω...
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Παγωμενε παντως εαν θες εχουμε και τα προφιλ απο τις υπολοιπες του Besteurope στο FB !!!
Αν ειναι στα περναω με ενα PM καραγκιοζακο !!! ;)
 

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246
Θα ξέρετε φαντάζομαι πως διαλέγουν οι πλούσιοι άραβες call girls στην Ελλάδα:ανοίγουν τα κουτσομπολίστικα και τα αντρικά περιοδικά και απλά διαλέγουν. Ανάλογα πράτουν και αρκετοί καλοστεκούμενοι έλληνες στα ταξίδια τους στο εξωτερικό. Οπότε αν ο ατζέντης έχει κάτι καλό ενημερώνει για το πριβέ τουρ(secret gig σα να λέμε). Και ναι πολλοί διαβάζουν για το site μας στις εφημερίδες και "γελάνε"

Συγγνώμη ρε παλληκάρια, δεν γνωρίζω ως νέος κανένα σας, αλλά σας ρωτάω, γιατί τρώγεστε και γιατί παραπονιέστε; Εγώ πριν μάθω για το site και τα e.g. και πως μπορείς να τα συναντήσεις, πήγαινα ως λάτρης του σπορ του πηδήματος σε studio, γιατί αυτά ήξερα μόνο και τόσα ήθελα να ξοδέψω, και μου φαινόντουσαν τότε και πολλά. Ακόμα και τώρα πάω, όταν δεν θέλω να ξοδέψω πολλά. Θέλω να πω ότι αυτό που εσείς θεωρείτε "φυσιολογικό" ή έστω αποδεκτό (200 - 300 Ευρώ για 1 ώρα), σε άλλους που τυχαίνει να έχουν την ίδια "κάβλα" μ' "εμάς" αλλά λιγότερα εισοδήματα να ακούγεται εξωπραγματικό. Μη ξεχνάμε ότι αυτά τα λεφτά τα βγάζει ο περισσότερος κόσμος σε μια βδομάδα περίπου. Υπάρχουν άλλωστε και τα σχετικά treads για φθηνότερα e.g. στο forum, που αποδεικνύουν του λόγου το αληθές. Όπως λοιπόν "εμείς" είμαστε οικονομικά μια κατηγορία πιο πάνω από ορισμένους, τους οποίους προς Θεού δεν τους κρίνω ούτε τους αξιολογώ (τόσο μπορούν οι άνθρωποι και τόσο ξοδεύουν), έτσι κι "εμείς" είμαστε για "άλλους" μια κατηγορία παρακάτω. Και αυτοί οι "άλλοι" πάλι είναι μία ακόμα κατηγορία κάτω από κάτι άλλους που δεν μπορούμε "εμείς" να τους φτάσουμε ούτε στα πιο τρελλά μας όνειρα κ.ό.κ., όχι μόνο στις γυναίκες που πληρώνουνε για να γαμάνε, γενικά.
Αλλά τελικά, τι έχει περισσότερη σημασία, πόσο κοστίζει (άμεσα ή "έμμεσα") η γυναίκα που γαμάμε (γιατί όλες κάτι μας κοστίζουν), και πόσο θεά είναι αντικειμενικά, όπως αυτή στις φωτογραφίας του iceman, ή αν ο καθένας από εμάς τη βρίσκει με την Α ή τη Β γκόμενα, επαγγελματία ή μη; Όλα στο μυαλό του καθενός μας είναι. Γιατί από μουνάρες, σύμφωνα με τα προσωπικά γούστα του καθενός από εμάς, δόξα τω Θεό, μπόλικες! Άστε που ένα θεόμουνο, όπως είναι αντικειμενικά η συγκεκριμένη στις φωτό του iceman, μπορεί να είναι ψυγείο ή κομοδίνο (το έπιπλο δεν έχει σημασία), στο κρεββάτι, ενώ μια περισσότερο γήινη αλλά πάντα όμορφη __τάνα μπορεί να σε απογειώσει! Ξέρετε λίγες τέτοιες;
 

iceman40

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
50
Κριτικές
22
Like
0
Πόντοι
10
Eαν θες αρχηγε μου σου ποσταρω ολα τα profile του FB απο ολες τις πουτανες που εχουν ερθει ελλαδα  ;) ;) ;)
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Μπραβο σου Παγωμενε !!!
Μην μας ποσταρεις τοτε αυτες που θα ερθουν !!!
Και οπως καταλαβες οι κριτικες σου μολις πηγανε στα σκουπιδια !!!
Δεν βλαπτει να ειμαστε και λιγο σεμνοι !!
 

iceman40

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
50
Κριτικές
22
Like
0
Πόντοι
10
Oταν την δεις να διαφημιστει σε σαιτ κ να ρθει σε παρακαλω πολυ να ρθεις να μου την πεις!!!!!

Εχεις ολο το ελευθερο οχι μονο εσυ αλλα ολοι εδω μεσα  ;) ;)


Καλυτερα μην προτρεχουμε φιλε μου  ;) ;) ;)


Οσο για τις κριτικες μου το ειπα κ παραπανω εαν νομιζεις οτι εχουν σκοπο να σε παραπλανησουν η δεν ξερω τι αλλο θες να περασεις απλα μαυρισετες!!!!Οπως εχουν μαυριστει κ δικες σου
 

SANIM

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2006
Μηνύματα
8.061
Κριτικές
10
Like
1.397
Πόντοι
2.537
Με τις μαλακιες που κανει η λιντα καλα να παθει....οταν το μαγαζι δεν παει καλα τι να σου κανουν οι ντοπιοι αντιπροσωποι.....
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Oταν την δεις να διαφημιστει σε σαιτ κ να ρθει σε παρακαλω πολυ να ρθεις να μου την πεις!!!!!

Εχεις ολο το ελευθερο οχι μονο εσυ αλλα ολοι εδω μεσα  ;) ;)


Καλυτερα μην προτρεχουμε φιλε μου  ;) ;) ;)


Οσο για τις κριτικες μου το ειπα κ παραπανω εαν νομιζεις οτι εχουν σκοπο να σε παραπλανησουν η δεν ξερω τι αλλο θες να περασεις απλα μαυρισετες!!!!Οπως εχουν μαυριστει κ δικες σου
Οκ Παγωμενε !!!
Μολις διπλασιασες τα post σου σε μια μερα !!!
Αντε και στα 100 !!!
Αυριο ειναι η μερα της  Agnieszka  ;)


 

iceman40

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
50
Κριτικές
22
Like
0
Πόντοι
10
Οκ Παγωμενε !!!
Μολις διπλασιασες τα post σου σε μια μερα !!!
Αντε και στα 100 !!!


Δεν εχω σκοπο να ξαναποσταρω.

Απλα θα περιμενω να με κραξεις για το παραπανω που μου ειπες!!!Οταν θα ρθει κ αμα θα ρθει...Θα καταλαβεις κ μονος σου οτι εχεις κανει λαθος ;) ;) ;) ;)


Το θες συμπτωση το θες φημες.Θα το διαπιστωσεις κ μονος  :) :)

Agnieszka ποια ειναι αυτη?Και οταν λες μερα εχει την γιορτη της? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

lalak

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.736
Κριτικές
52
Like
653
Πόντοι
4.057
Ρε συ iceman τα  ιδια και τα ιδια σουβλακια καi κρεμμυδια !!

Προσπαθησες να πεις κατι τοση ωρα και το γαμησες  το θεμα εντελως my friend...

Θες να πεις οτι οι παλιοι κρυβουν τα καλα ''τεμαχια '' για την παρτυ τους ? Μαγκια σου και γω πρωτος θα σε στηριξω..
Αλλα μαγκιτη μου κατανομασε τους κιολας αμα εισαι μαγκας ...

Τωρα ξερεις τι εκανες ?
Ποσταρες ενα μουνακι και καλα οτι την εχεις παρει χαμπαρι μονο εσυ για να δειξεις στους υπολοιπους τι ?
Να ζηλεψουμε ? Να νιωσουμε το ιδιο ? Στα φρυδια μας και δεκα κιλα μελι αργολιδας
Στ αρχιδια μας τα μουνια , απο μουνια να φανε και οι κοτες

Τεσπα το γαμησες dude και τα εκανες μανταρα


Και που σαι?  fb και μαλακιες  απο τις γκομενες δεν εχω ουτε μια απο δ αυτες ... και ουτε προκειται να βαλω ποτε ...

Γαμηστε τις εσεις αυτες  , σκαστε τα φραγκακια  , και παιξτε το και μαγκες  στο fb μετα να γουσταρετε ...
Και αφηστε εμας να γαμαμε κανονικα μουνακια

Φιλικα
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Ωχ τα πηρε ο ψηλος !!! :grin:
Παγωμενε καλο βραδυ και μην μας πεις και αλλη φορα οτι δεν θα ξαναποσταρεις γιατι το λες εδω και 5 ωρες και θα με πιασουν τα κλαματα !! :'(
 

moraki

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2008
Μηνύματα
798
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
και επισης εδω και 4 σελιδες λεει ''καληνυχτα''....
Δεν υπαρχει ενας μοντ τριγυρω να παρει σκουπα?
Υποτιθεται συζηταμε για νεες αφιξεις..
σκουπα ρε παιδια επιτελους!
 

iceman40

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
50
Κριτικές
22
Like
0
Πόντοι
10
Ωχ τα πηρε ο ψηλος !!! :grin:
Παγωμενε καλο βραδυ και μην μας πεις και αλλη φορα οτι δεν θα ξαναποσταρεις γιατι το λες εδω και 5 ωρες και θα με πιασουν τα κλαματα !! :'(


Εκανα μαλακια γιατι εδωσα το δικαιωμα να ακουστουν κ ν γραφτουν πολλες παπαριες....

Θα περιμενω ομως το κραξιμο σου συντομα...προσεξε ομως την περιπτωση που εχεις κανει λαθος.Ειναι η μεγαλυτερη μαλακια που θα χεις κανει ;) ;) ;) ;)

Toυλαχιστον δειξε μας εσυ την σεμνοτητα σου.Γιατι εμεις δεν ξερουμε τι θα πει...μωρο μου ;) ;)
 

lalak

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.736
Κριτικές
52
Like
653
Πόντοι
4.057
Επρεπε να μεινεις στα 2 πρωτα ποστ φιλαρακι , μεχρι εκει συμφωνουσαμε ...
 

moraki

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2008
Μηνύματα
798
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Εκανα μαλακια γιατι εδωσα το δικαιωμα να ακουστουν κ ν γραφτουν πολλες παπαριες....

Θα περιμενω ομως το κραξιμο σου συντομα...προσεξε ομως την περιπτωση που εχεις κανει λαθος.Ειναι η μεγαλυτερη μαλακια που θα χεις κανει ;) ;) ;) ;)

ρε μεγαλε. οκ.. Το μονο σιγουρο ειναι οτι ΞΕΡΕΙΣ μια μουναρα που δεν προκειται ομως να γαμησουμε.....
Μπας και ΞΕΡΕΙΣ ΕΠΙΣΗΣ KAMIA ΜΟΥΝΑΡΑ ΠΟΥ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΓΑΜΗΣΟΥΜΕ?
Αν ξερεις προτεινε μας, αλλιως μην μας ζαλιζεις τα αρχιδια βραδυατικα
 

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
ρε παιδιά έχει πάει κανείς αυτές τις μέρες με κάποια από τις 2 κοπελιές;;;.. τι παίζει;;;


Διάβασε την κριτική για Μάρτα στο ενιους που συναγωνιστής αναφέρει ότι κόλλησε παράσημο από την ίδια! Τώρα αν είναι αλήθεια θέλει προσοχή!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom