Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 36 άτομα (0 μέλη και 36 επισκέπτες)

jimboulis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2009
Μηνύματα
267
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Απο δευτερα τα καλυτερα............
 

vrakakis

Νέο Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2009
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά χθες είδα τι dana.είναι απίστευτη σε όλα τις.διάβασα τι γραφει κάποιος για  τι dana καείς ας λέω ότι ο  τύπος λέει ψέματα. Η dana μου είπε για κάποιον που της πρόσφερε τα μισά χρήματα και ζητούσε ακραία πράγματα .όταν του αρνήθηκε τότε Η φίλος μπηκε στο site και άρχισε να τι θάβει. Ρε είσαι άντρας εσύ …ΣΕ ΤΕΤΟΙΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑ ΔΕΝ ΦΕΡΟΝΤΑΙ ΕΤΣΙ. Δεν ξέρω για εσάς εγώ πάντως θα την ξαναδώ πολύ σύντομα…ανυπομονώ να μου κάνει ότι την άλλη φορα. οι photo τις dana είναι απόλυτα αληθινές….οποιος θέλει απλά το τσεκάρει… οποιος θέλει πιστεύει τον ψυχακια και χάνει…αντίο παιδιά και καλά…… :dancing:
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
149
Πόντοι
2.046
Παιδιά χθες είδα τι dana.είναι απίστευτη σε όλα τις.διάβασα τι γραφει κάποιος για  τι dana καείς ας λέω ότι ο  τύπος λέει ψέματα. Η dana μου είπε για κάποιον που της πρόσφερε τα μισά χρήματα και ζητούσε ακραία πράγματα .όταν του αρνήθηκε τότε Η φίλος μπηκε στο site και άρχισε να τι θάβει. Ρε είσαι άντρας εσύ …ΣΕ ΤΕΤΟΙΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑ ΔΕΝ ΦΕΡΟΝΤΑΙ ΕΤΣΙ. Δεν ξέρω για εσάς εγώ πάντως θα την ξαναδώ πολύ σύντομα…ανυπομονώ να μου κάνει ότι την άλλη φορα. οι photo τις dana είναι απόλυτα αληθινές….οποιος θέλει απλά το τσεκάρει… οποιος θέλει πιστεύει τον ψυχακια και χάνει…αντίο παιδιά και καλά…… :dancing:

Καλα εσυ τι το παιζεις εδω?  :2funny: :2funny: Πεσανε οι δουλειες της μηπως και δεν τα οικονομας?
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Ποια Ντάνα ρε παιδιά?
Η Ντάνα η Νταρντάνα ή....η International με το κομμένο  :bigdick:?
Μετά....
 

Συνημμένα

  • dana.jpg
    dana.jpg
    156,2 KB · Εμφανίσεις: 56

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Πριν...... :2funny: :2funny:
Όχι τίποτα άλλο....αλλά μερικοί φίλε vrakaki δεν ξέρουν τι γαμάνε!!!!! :uglystupid:
ΕΣΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ????????????????
 

Συνημμένα

  • Dana1.jpg
    Dana1.jpg
    36,3 KB · Εμφανίσεις: 43

aplos2

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Ιουν 2006
Μηνύματα
362
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
5.760
για anastasia Z ξερει κανεις τπτ?κατι θυμιζει αλλα μπορει να πεφτω εξω...
festival photoshop κλασσικα αλλα ενα 5% της ΚΟΝΔΩΡ ΑΕ αποδιδει.thx
 

Dikaios_gamias

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
1.208
Like
0
Πόντοι
16
Πριν...... :2funny: :2funny:
Όχι τίποτα άλλο....αλλά μερικοί φίλε vrakaki δεν ξέρουν τι γαμάνε!!!!! :uglystupid:
ΕΣΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ????????????????

Αν είναι δυνατόν.. Εύγε φίλε μου! Είσαι όντως χρήσιμος εδώ και δεν το λέω ειρωνικά!!
 

man27forsex

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.103
Κριτικές
18
Like
8
Πόντοι
2.945
ε οχι να δινουμε 250ρες κ 300ρες να γαμαμε πρωην αντρες..ελεος...
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
ε οχι να δινουμε 250ρες κ 300ρες να γαμαμε πρωην αντρες..ελεος...
Μήπως δημιούργησα μια σύγχηση?...Παιδιά οι φωτό είναι της Dana International όχι της κοπέλιας!!!!....Έλεος.....τόσο δύσκολο αστείο ήταν?
 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.532
Κριτικές
209
Like
4.458
Πόντοι
9.035
Από αύριο βράδυ ο Robάκος (Planetdreams) μας ξαναστέλνει το γνωστό δίδυμο
Anita και
Karin μάλιστα έχει βάλει και στις δύο και από 2-3 νέες φωτογραφίες...

Στην Anita πάντως το ξαναδούλεψε καλά το Photoshop ο πονηρούλης,
μεσούλα μοντέλου της έκανε της Ανιτούλας μας (που είσαι Fantom να δεις!!!)
:2funny: :2funny: :2funny:
Εμένα πάντως μου άρεσε το κορίτσι, είναι Γυναίκα πως να το κάνουμε...  :)
Όσο για την Karin στις νέες φωτό δείχνει σαν να έχει νέο στήθος  :tits: :think: :think:
Θέλω να πιστεύω ότι είναι και αυτό photoshop κόλπο του Rob (πήρε μάλλον φόρα) γιατί δεν λέει...
Όποιος μάθει πρώτος τι πραγματικά τρέχει ας ενημερώσει...
 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.532
Κριτικές
209
Like
4.458
Πόντοι
9.035
Από αύριο βράδυ ο Robάκος (Planetdreams) μας ξαναστέλνει το γνωστό δίδυμο
...
Όσο για την Karin στις νέες φωτό δείχνει σαν να έχει νέο στήθος  :tits: :think: :think:
Θέλω να πιστεύω ότι είναι και αυτό photoshop κόλπο του Rob (πήρε μάλλον φόρα) γιατί δεν λέει...
Όποιος μάθει πρώτος τι πραγματικά τρέχει ας ενημερώσει...
Με ζώσανε τα φίδια συναγωνιστές... ο Robάκος αναβάθμισε το στήθος της Karin από Β σε C  :'(
Πάει, άλλη μια που χάλασε το όμορφο φυσικό στηθάκι της για δυό πεπόνια (εύχομαι να κάνω λάθος)
 

democrat

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.873
Κριτικές
11
Like
6
Πόντοι
2.007
Με ζώσανε τα φίδια συναγωνιστές... ο Robάκος αναβάθμισε το στήθος της Karin από Β σε C  :'(
Πάει, άλλη μια που χάλασε το όμορφο φυσικό στηθάκι της για δυό πεπόνια (εύχομαι να κάνω λάθος)
[/quote
Με ζώσανε τα φίδια συναγωνιστές... ο Robάκος αναβάθμισε το στήθος της Karin από Β σε C  :'(
Πάει, άλλη μια που χάλασε το όμορφο φυσικό στηθάκι της για δυό πεπόνια (εύχομαι να κάνω λάθος)
Ρωτα τον Ρομπ πριν ψωνισεις
 

th06

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά χθες είδα τι dana.είναι απίστευτη σε όλα τις.διάβασα τι γραφει κάποιος για  τι dana καείς ας λέω ότι ο  τύπος λέει ψέματα. Η dana μου είπε για κάποιον που της πρόσφερε τα μισά χρήματα και ζητούσε ακραία πράγματα .όταν του αρνήθηκε τότε Η φίλος μπηκε στο site και άρχισε να τι θάβει. Ρε είσαι άντρας εσύ …ΣΕ ΤΕΤΟΙΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑ ΔΕΝ ΦΕΡΟΝΤΑΙ ΕΤΣΙ. Δεν ξέρω για εσάς εγώ πάντως θα την ξαναδώ πολύ σύντομα…ανυπομονώ να μου κάνει ότι την άλλη φορα. οι photo τις dana είναι απόλυτα αληθινές….οποιος θέλει απλά το τσεκάρει… οποιος θέλει πιστεύει τον ψυχακια και χάνει…αντίο παιδιά και καλά…… :dancing:
Μας περνανε για  :jerking: μου φαινεται.Δεν του παανε καλα οι δουλειες
 

crischarteris

Νέο Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
3
Κριτικές
3
Like
9
Πόντοι
0
ρε συμπολεμιστές την anna_indep ξέρει κανένας που θα βρω ποτε κάνει tour? αν μου στείλει αυτός που ξέρει και ένα pm θα είναι ο καλύτερος του χωριου.Ευχαριστώ
 

Dikaios_gamias

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
1.208
Like
0
Πόντοι
16
Όσο για την Karin στις νέες φωτό δείχνει σαν να έχει νέο στήθος Θέλω να πιστεύω ότι είναι και αυτό photoshop κόλπο του Rob (πήρε μάλλον φόρα) γιατί δεν λέει...
Όποιος μάθει πρώτος τι πραγματικά τρέχει ας ενημερώσει...

Θα τρέξουμε να δώσουμε 300 ευρά για να μάθουμε εάν ο Ρομπ έχει κάνει photoshop στα βυζιά της? Δε γαμιόνται να ασπρίσουν λέω εγώ και αυτή και τα βιζιά της!!
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Σάββατο βράδυ και δεν ξέρει κανείς κατά που να κάνει!!!
Υποπτεύομαι θα γίνει κάποιο μπαμ σε λίγο.....
Και από την απόλυτη ηρεμία...θα γίνει της πουτάνας!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom