Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 154 άτομα (12 μέλη και 142 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Διαβασαν τις καλες κριτικες , για αυτα τα κοριτσια , απο τους Master εδω μεσα
και σου λεει δε κανουμε ενα 2ωρακι??
Α ρε Baby , δε προλαβα το σημερινο στις 1600.  :'(
Και τωρα ποθεν εσχες??

Καλες πτησεις
Νon comprane mi amore !!!!!!!!!!!!!!! :think: :think: :think:
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Διαβασαν τις καλες κριτικες , για αυτα τα κοριτσια , απο τους Master εδω μεσα
και σου λεει δε κανουμε ενα 2ωρακι??
Α ρε Baby , δε προλαβα το σημερινο στις 1600.  :'(
Και τωρα ποθεν εσχες??

Καλες πτησεις

Ησουν άτυχος φίλε μου...... σε πρόλαβαν τα στρουμφάκια!

Τουλάχιστον να μπριζολιάστηκαν πριν τη σύλληψη, η μόλις έπεσε το χρήμα στην αρχή τις μπουζούριασαν αμέσως?
 

stefsp

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2008
Μηνύματα
156
Κριτικές
1
Like
46
Πόντοι
1
σιγουρα διαβασαν τις κριτικες απο εδω !!!!!!!!!

α ρε master.....
 

barkoulis71

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
212
Κριτικές
16
Like
0
Πόντοι
11
Ησουν άτυχος φίλε μου...... σε πρόλαβαν τα στρουμφάκια!

Τουλάχιστον να μπριζολιάστηκαν πριν τη σύλληψη, η μόλις έπεσε το χρήμα στην αρχή τις μπουζούριασαν αμέσως?
Πάντως σε προηγουμενη περιπτωση μπαγλαρώματος γνωστής κορασίδος (ή μαλλον όχι και τόσο κορασίδος πια!!!) προηγήθηκε 2ωρο full προγράμματος  ;)
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Πάντως σε προηγουμενη περιπτωση μπαγλαρώματος γνωστής κορασίδος (ή μαλλον όχι και τόσο κορασίδος πια!!!) προηγήθηκε 2ωρο full προγράμματος  ;)

Φαίνεται ότι έχει το επάγγελμα και τα τυχερά του!  :knockinb: :2funny:
 

silverpalm

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2008
Μηνύματα
483
Κριτικές
48
Like
12
Πόντοι
2.930
Μήπως, (λέω ΜΗΠΩΣ ρε παιδί μου) οι πληροφορίες της αστυνομίας δεν ήταν από εδώ μέσα αλλά από ανταγωνιστικό γραφείο? Λέω ΜΗΠΩΣ...
 

Επισκέπτης
ε ναι να μην ριξουν και κανενα γαμησακι τα παλληκαρακια.
Το ιδιο κανουν και στα studio πρωτα ριχνουν ενα και μετα βουρ για την μπουρου.
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Μήπως, (λέω ΜΗΠΩΣ ρε παιδί μου) οι πληροφορίες της αστυνομίας δεν ήταν από εδώ μέσα αλλά από ανταγωνιστικό γραφείο? Λέω ΜΗΠΩΣ...

Παίζει και αυτό το σενάριο που λες, αλλά η Espresso έγραψε ότι παρακολούθησαν site που λέει για οίκους ανοχής και σχετικά θέματα.
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
Ρε πουστη μου πηραν τα καρακολια τα φραγκα του xpapad και δεν περασε και καλα. :headbang: :headbang: :headbang:
[size=20pt]ΓΚΑΝΤΕΜΙΑ[/size] με ολη την εννοια της λεξεως. :tickedoff:
παντως αυτα τα 250 ευρω δεν ήθαλαν να πανε σε πουτανα , ηταν να τα δωσω στην vallerie μα πηρα τα αρχιδια μου τα εδωσα στη seriana και της τα πηραν, ΘΕΛΩ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΜΟΥ!!!!!!!
 

silverpalm

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2008
Μηνύματα
483
Κριτικές
48
Like
12
Πόντοι
2.930
Παίζει και αυτό το σενάριο που λες, αλλά η Espresso έγραψε ότι παρακολούθησαν site που λέει για οίκους ανοχής και σχετικά θέματα.

καλά τι θα'λεγε η espresso ότι πήγε ρουφιανιά? τ'ότι ξέρουν για το (τα) site είναι βέβαιο. φαντάζομε ότι κάποιοι έχουν γίνει κ μέλη...
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
παντως χωρια την πλακα εγω την συνάντησα δύο και μιση χθες, μετα μου πε ότι είχε δύωρο, λες να συναντήθηκαμε στο ασανσερ με τον κύριο???
 

Επισκέπτης
Εγω παντως τον μεγαλοπρεπει Jepeto ο οποιος εχει αποχωρισει πια ετσι τον γνωρισα στον διαδρομο του οροφου του ξενοδοχείου ***** πηγαινοντας στην Francisca.
 

Συνημμένα

  • girls_milan.jpg
    girls_milan.jpg
    78,2 KB · Εμφανίσεις: 13

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
τουλαχιστον κανουν που κανουν συλληψεις, ας συλλαβουν κανεννα μπαζο να ηρεμησουμε και λιγο απο αυτα...
 

PATHFINDER

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
2.435
Κριτικές
4
Like
26
Πόντοι
16
Ρε admins! Αυτον τον γκαιουλα τον www.bourdela.com/content/view/1998/1]AGGELOS[/url] τι τον βάλατε στις νεες αφίξεις? Μηπως κι αποφασίσει να ψωνίσει η erinal? Αφου εχει ήδη σχεση με τους 2 πυθωνες της!
 

FlyingLicker

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2008
Μηνύματα
173
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
παντως χωρια την πλακα εγω την συνάντησα δύο και μιση χθες, μετα μου πε ότι είχε δύωρο, λες να συναντήθηκαμε στο ασανσερ με τον κύριο???

Παντα ελεγα οτι στα ασανσερ συναντας τον καλυτερο κοσμο. Αγωνιστη xpapad  μηπως ρωτησαν και τα δυνατα σημεια του κοριτσιου?
:think:
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
ΒΑΒΥ θελω μια απαντηση σαν πιο εμπειρος στα citytourικά θέματα. οι δυο κοπέλες που συνέλαβαν δεν ήταν σε κάποιο πρακτορείο αλλα ανεξαρτητες και την επικοινωνια για το ραντεβου την έκαναν μονες τους, το θεωρείς τυχαίο ότι ήταν αυτές που συνέλαβαν και όχι καποια απο πρακτορείο?????
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom