Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 49 άτομα (3 μέλη και 46 επισκέπτες)

PATHFINDER

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
2.435
Κριτικές
4
Like
26
Πόντοι
16
Θα διαφωνήσω Path. Και μην ξεγελιέσαι που η μέση ΑνατολικοΜπλόκισα είναι πιο εντυπωσιακή....απλά είναι τίγκα στις σιλικόνες κλπ.... Από ότι έχω καταλάβει, πας συχνά, οπότε τα έχεις δει, μπορεί να μένουν σε παράγκες και ελλενίτ, αλλά το γυαλί D&G και όλα τα απαραίτητα lux αισθητικών παρεμβάσεων τα πληρώνουν χωρίς να το σκέφτονται...
Πως θα μπορούσα να διαφωνήσω όταν αυτό που είπες ανταποκρίνεται στην πραγματικότητα - η συντριπτική πλειοψηφία των γυναικών αυτών ΠΡΑΓΜΑΤΙ πληρώνουν D&G, επεμβάσεις σιλικόνης και τα απαραίτητα lux αισθητικών παρεμβάσεων χωρίς να το σκέφτονται, ακόμη κι αν τα διαμερίσματα που μένουν είναι κλουβιά! Ε, δεν περάσαν και πολλά χρόνια από την καταρευση του Τείχους, της κουμουνιστική νοοτροπίας κλπ και η φυλή δεν έχει ξεκαυλώσει ακόμη καταναλωτικά!

Όμως, θεωρώ πως αν βγείς μια βόλτα στην Πράγα και μια βόλτα πχ στο Μπρίστολ ή το Μαντσεστερ η ποσοστιαία αναλογία φυσικής ομορφιάς γυναίκών δεν θα κολακευει τις Αγγλίδες!
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
51
Πόντοι
4.095
Απλά θεωρώ πως αν βγείς μια βόλτα στην Πράγα και μια βόλτα πχ στο Μπρίστολ ή το Μαντσεστερ η ποσοστιαία αναλογία φυσικής ομορφιάς γυναίκών δεν θα κολακευει τις Αγγλίδες (συγκρινόμενες πάντα με Τσέχες ε!)

Να συγκρίνουμε Πράγα με Λονδίνο όμως...εκεί κερδίζει το Λονδίνο χαλαρά (και χωρίς σιλικόνες...)

Εάν συγκρίνεις επαρχία UK με επαρχία Τσεχίας...ναι εκεί σκίζει η Τσεχία...χαλαρά μάλιστα. Αλλά who cares...με 15 μιλούνια στο Λονδίνο, καλύπτομαι! xaxaxa
 

Επισκέπτης
Tραβα τοτε μια βολτα στο Παρισι και τα ξαναλεμε. :think:
Ελα ρε PATH . ;)
 

PATHFINDER

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
2.435
Κριτικές
4
Like
26
Πόντοι
16
Δεν ντρέπεσαι λίγο....δεν σου έκανε τις χάρες η κοπέλα...την έβγαλες και φωτός ΠΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΞΕΚΑΘΑΡΑ ότι δεν ήθελε να την βγάλεις....και τώρα την κράζεις....
Φωτογραφίες για την ανανέωση του διαβατηρίου της ήθελε η κοπέλα  :2funny:

Tραβα τοτε μια βολτα στο Παρισι και τα ξαναλεμε. :think:
Πριν 3 βδομαδες πήγα ενα Π/Σ/Κ. Με Τσέχα! Μαλακία έκανα ε?  :grin:
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
51
Πόντοι
4.095
Και από Τσεχία προτιμούμε από Böhmen έτσι....(μην μου πείτε ότι λέγεται Bohemia....ιερόσυλοι).
 

PATHFINDER

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
2.435
Κριτικές
4
Like
26
Πόντοι
16
Πανε την Τσεχα στην θαλασσα να ανοιξη το ματι της. Τι τα θες τα Παρισια. :2funny: :2funny: :2funny:
Έεεελα τώρα ρε ΒΑΒΥ που δεν θυμάσαι τη www.conti-models.com/photos/model_154_hxaxpb0iol54rs9m.jpg]φωτο[/url] που είχα ανεβάσει που την έβαλα να κανει και δουλειές και να καθαρίζει την πισίνα! Ξέχασες? Όλο το καλοκαίρι στα μπάνια την είχα... αλλα το νοικοκυριό το κρατούσε αυτή! Αμ πως? Τζαμπα διακοπές στο Greece και χωρίς να κουνήσει δακτυλάκι? Δουλεια ρε και φασινα  :2funny:

ΥΓ. Αν με πάρει χαμπάρι ο Yura... θα μου τα σούρει και δεν θα σταματαει το μπινελίκωμα  :grin:

a5tn_3mjqX.jpg
a5tn_3mjs0.jpg
 

Επισκέπτης
E ok τοτε μετα απο τοσες δουλιες της αξιζει και ενα Παρισακι. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :rockon:
Δυσκολευοτανε το κοριτσι. :rockon:
 

ALALEON

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Μαρ 2008
Μηνύματα
685
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
1.230
τωρα τα ταξιδια πιο οικονιμικα στο λονδινο την κατιουσα εχει παρειι η λιρα ....
3 μερες με sandra με τιποτα , ειδικα μην του αρχισει την κουβεντα για τα διαμαντια και ποσο τα λατρευει
 

Επισκέπτης
Δεν εχεις και αδικο θα τον πεθανει στην τσαρκα και στα ψωνια και τον βλεπω δεν τον βλεπω να ριχνει μεσο ορο μιαμιση πιστολια  την μερα. :headbang: :headbang:
Κανε τον λογ/σμο και βγαλε μου τιμη για καθε πιστολια.
Χρυσο Magnum αγοραζε ευκολα ο τυπος για να μην πω Μπαζουκας. :2funny: :2funny:
 

PATHFINDER

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
2.435
Κριτικές
4
Like
26
Πόντοι
16
Δεν εχεις και αδικο θα τον πεθανει στην τσαρκα και στα ψωνια και τον βλεπω δεν τον βλεπω να ριχνει μεσο ορο μιαμιση πιστολια  την μερα. Κανε τον λογ/σμο και βγαλε μου τιμη για καθε πιστολια. Χρυσο Magnum αγοραζε ευκολα ο τυπος για να μην πω Μπαζουκας. :2funny: :2funny:
ΑΝ όμως (λέω ΑΝ) κάτσει και την έχει πάρει κανένας πιτσιρικάς με χρήμα και της καρφώνει 5-6 την ημέρα χαλαρά και δεν μπορεί η κοπελίτσα να κάτσει σε καρέκλα όταν επιστρέψει στα καθηκοντα της από 15 του μήνα?

Απλά υπόθεση κάνω!
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
51
Πόντοι
4.095
3 μερες με sandra με τιποτα , ειδικα μην του αρχισει την κουβεντα για τα διαμαντια και ποσο τα λατρευει

έχω ένα χτυπημένο HTC diamond άμα θέλει, και πολύ της είναι....
 

ALALEON

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Μαρ 2008
Μηνύματα
685
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
1.230
Δεν εχεις και αδικο θα τον πεθανει στην τσαρκα και στα ψωνια και τον βλεπω δεν τον βλεπω να ριχνει μεσο ορο μιαμιση πιστολια  την μερα. :headbang: :headbang:
Κανε τον λογ/σμο και βγαλε μου τιμη για καθε πιστολια.
Χρυσο Magnum αγοραζε ευκολα ο τυπος για να μην πω Μπαζουκας. :2funny: :2funny:
να ρε σαν να την βλεπω ''comon baby lets go for shopping''  '' comon sweety take me to the jewwlry shop''  '' i love this fendi bag '' ,  μιαμιση με το ζορι δυο πιστολιες
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
51
Πόντοι
4.095
Έεεελα τώρα ρε ΒΑΒΥ που δεν θυμάσαι τη www.conti-models.com/photos/model_154_hxaxpb0iol54rs9m.jpg]φωτο[/url] που είχα ανεβάσει που την έβαλα να κανει και δουλειές και να καθαρίζει την πισίνα! Ξέχασες? Όλο το καλοκαίρι στα μπάνια την είχα... αλλα το νοικοκυριό το κρατούσε αυτή! Αμ πως? Τζαμπα διακοπές στο Greece και χωρίς να κουνήσει δακτυλάκι? Δουλεια ρε και φασινα  :2funny:

Είναι μούναρος πάντως....την έβαλες και έκανε και φασίνα.

Αρχηγός!
 

ALALEON

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Μαρ 2008
Μηνύματα
685
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
1.230
εσυ κατι ξερεις Path
 

Επισκέπτης
Ο πιτσιρικας δυστυχως θα την γυρνοβολαει να την δειχνει στα φιλαρακια του PATH.
Και οκ θα ριξει εγω σου λεω οχι 5 αλλα 8 .
Αν βαλεις κατω χρονομετρο τον εχει ξεπεταξει στα 3 πρωτα λεπτα.
Αρα 3 λεπτα Χ 8 μπαλακια = 24 λεπτα .
Αντε παμε για ψωνια τωρα. :2funny: :2funny:
Χαλαλι της.
 

ALALEON

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Μαρ 2008
Μηνύματα
685
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
1.230
Ο πιτσιρικας δυστυχως θα την γυρνοβολαει να την δειχνει στα φιλαρακια του PATH.
Και οκ θα ριξει εγω σου λεω οχι 5 αλλα 8 .
Αν βαλεις κατω χρονομετρο τον εχει ξεπεταξει στα 3 πρωτα λεπτα.
Αρα 3 λεπτα Χ 8 μπαλακια = 24 λεπτα .
Αντε παμε για ψωνια τωρα. :2funny: :2funny:
Χαλαλι της.
ρε εσυ εδω 3 φορες με ειδε και μονο που δεν μου ειπε μην ξαναπατησεις χωρις διαμαντικο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom