Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 31 άτομα (0 μέλη και 31 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Τι να πω το aaaeuropemodels έχει γαμηθεί κι ειδικά από τον κώλο  :2funny: :2funny: :2funny:


Από εκεί που είχε μηδενική παρουσία τον τελευταίο καιρό,στέλνει συνέχεια καινούριες κοπέλες με A-level  ;)

1. Laura

2. Preah

3. Naomi

4. Jenniffer
Μα το εχουμε πει βρε soli ο κωλος ειναι το μουνι του μελλωντος. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :rockon:
 

solitonios

Τιμημένος
Εγγρ.
4 Οκτ 2005
Μηνύματα
2.011
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16

asteri_12

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
153
Κριτικές
10
Like
78
Πόντοι
11
Καλησπέρα παιδιά !!!   Ερώτηση για ποιό έμπειρους. Εστειλα mail στο Zuzana για να κλείσω με Tiffany την άλλη εβδομάδα. Δεν έχω ξαναψωνίσει από το μαγαζί τους και λέω μήπως μου στείλουνε καμμιά ακύρωση τελευταία στιγμή. Δεδομένου ότι δεν είμαι από Αθήνα φοβάμαι μήπως κάνω άδικα ταξίδι και μείνω με το :bigdick: στο χέρι. Εχει κανείς άποψη για το θέμα ??
 

diaforetikosss

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Hit it...αλλά ξεκαθάρισε τι θέλεις από την αρχή. Μην αφήσεις τίποτα γκρίζο, γιατί χάθηκες.

Μιλημένα ξηγημένα, που λέμε.

Οταν λες να το ξεκαθαρισω Yorgos τι πρωτα απ'ολα?
Βοηθησε λιγο για να μην με δαγκωσει
 

YuraManiakos

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.152
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
16
Μην ξύνουμε πληγές και είμαι σε κρίσιμη περίοδο....

EIΔΑ η κυρία εβγαλε το logo της που στα rates έλεγε για γκούτσι DONATIONS!!!! Aρε παπαριές... Να την κάνουμε σύγκριση για money hunter! με
Lolita!

MHΠΩΣ πέρασε η μπογία της και ήρθε για αρπαχτή με τόσους  :jerking: που κυκλοφορούν?

Sorry Y!
 

YuraManiakos

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.152
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
16
BABY σκέτο ναρκοπεδιο ήταν το κρεββάτι.  :2funny: και χωρίς sushi! ΔΕΝ έχω κάνει ΟΥΚΑΣ γιατί ΔΕΝ τα είπες νωρίτερα?  Τώρα χαλαρώνω!
:sleeping:
 

Επισκέπτης
EIΔΑ η κυρία εβγαλε το logo της που στα rates έλεγε για γκούτσι DONATIONS!!!! Aρε παπαριές... Να την κάνουμε σύγκριση για money hunter! με
Lolita!

MHΠΩΣ πέρασε η μπογία της και ήρθε για αρπαχτή με τόσους  :jerking: που κυκλοφορούν?

Sorry Y!
Ελα αμεσως εσυ την κακια προκατηλημενε. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

asteri_12

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
153
Κριτικές
10
Like
78
Πόντοι
11
Καλησπέρα παιδιά !!!   Ερώτηση για ποιό έμπειρους. Εστειλα mail στο Zuzana για να κλείσω με Tiffany την άλλη εβδομάδα. Δεν έχω ξαναψωνίσει από το μαγαζί τους και λέω μήπως μου στείλουνε καμμιά ακύρωση τελευταία στιγμή. Δεδομένου ότι δεν είμαι από Αθήνα φοβάμαι μήπως κάνω άδικα ταξίδι και μείνω με το :bigdick: στο χέρι. Εχει κανείς άποψη για το θέμα ??
Μήπως να κλείσω και από άλλο γραφείο για καβάτζα ?
 

YuraManiakos

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.152
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
16
Εγω παντως την Πεμπτη με Sushi θα παω.
Που ομως για βρειτε που .
Τις δεκα ερωτησης θα παιζουμε απο εδω και μπρος.

ΕΓΩ απέχω με με 1 ώρα και 100+ Alevel βάζεις πετρέλαια και πάς απέντι ΓΙΑ ψάρια αυτό θα κάνω! ΑΡΧΙΣΑΝ και οι ζέστες...  Καλό βόλι ΑΔΕΛΦΕ :think:
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
51
Πόντοι
4.095
Και οι σημερινες αγαπημενες ειναι και δαγκωμενες.
Δεν επικοινωνισες φταιω εγω τωρα.
Money is not an issue, όταν μιλάμε για πραγματικές κορυφές....Sorry!
(Ας είναι καλά το net...επικοινωνία αποκαταστάθηκε)

Δίνεις Πανελλήνιες???  :2funny: :2funny: :2funny:
Μακάρι να ήταν έτσι, εάν ήταν αυτό το πρόβλημά μου, θα ήμουν ο πιο ευτυχισμένος άνθρωπος του κόσμου!

EIΔΑ η κυρία εβγαλε το logo της που στα rates έλεγε για γκούτσι DONATIONS!!!! Aρε παπαριές... Να την κάνουμε σύγκριση για money hunter! με
Lolita!
MHΠΩΣ πέρασε η μπογία της και ήρθε για αρπαχτή με τόσους  :jerking: που κυκλοφορούν?
Sorry Y!
Μαζί σου Yura...Βοήθησε να έχει περισσότερα κενά για πολύωρα. Cheers mate!

Οταν λες να το ξεκαθαρισω Yorgos τι πρωτα απ'ολα?
Βοηθησε λιγο για να μην με δαγκωσει
Τι θέλεις, πως το θέλεις, πότε το θέλεις, πόσο το θέλεις. Blunt, ξερά, χωρίς συναίσθημα. Έτσι ξέρει να δουλεύει η συγκεκριμένη.
 

mad_max

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
12 Νοε 2005
Μηνύματα
1.004
Κριτικές
96
Like
4.742
Πόντοι
22.915
Εχω κλεισει τη Nataly για αυριο. Καλα είναι;
 

YuraManiakos

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.152
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
16
Εγω παντως την Πεμπτη με Sushi θα παω.
Που ομως για βρειτε που .
Τις δεκα ερωτησης θα παιζουμε απο εδω και μπρος.

ΚΑΛΑ δύσκολες ερωτήσεις.... για ΛΟΛΙΤΕΣ θα μιλάμε ΤΩΡΑ???
 

ektoras36

Μέγας
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.264
Κριτικές
25
Like
4
Πόντοι
4.175
καλα συναθλητες να με συγχωρατε...κλειστο κλαμπακι το εχετε εδω μου φενεται,4-5 ατομα μεταξυ σασ μιλατε...απλα εισαστε πολλυ οκ στην ενημερωση..με εχετε βοηθυσει πολλυ που σασ διαβαζω..ναστε καλα παλικαρια :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom