Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 117 άτομα (5 μέλη και 112 επισκέπτες)

staefano

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
63
Κριτικές
10
Like
2
Πόντοι
10
Μόλις επέστρεψα από συνάντηση με την Ναταλι. Την Όλια ζήτησα και κανόνισα, τη Νάταλι εμφάνισαν, τέλος πάντων.Κεντρική κριτική δεν γίνεται γιατί δεν υπάρχει προφίλ της κοπέλας.Άλλο κι αυτό, γιατί δεν συμπεριλαμβάνονται όλες οι επικείμενες τουρίστριες δεν καταλαβαίνω που εξυπηρετεί, μάλλον θα έλεγα ότι αυτή η πρακτική το αντίθετο προκαλεί. Τον Ζουζάνα εγώ ούτε 1 Ευρώ του δίνω για παράδειγμα. Ανοίγει η πόρτα και μένω κάγκελο. Ύψος 180 με ψηλοτάκουνα πέδιλα και σατινένιο κοντό νυχτικό. Νύχια περιποιημένα, βαμμένα κόκκινα και πρόσωπο μακιγιαρισμένο, αν και μεσημέρι.Μαλλί φτιαγμένο καστανό και ένα χαμόγελο μέχρι τη .....Μόσχα.Υπέροχη δουλεμένη κωλάρα και στήθος σιλικονάτο μικρό.Από την στιγμή που μπήκα ήταν αφιερωμένη σε μένα με μόνο σκοπό την ευχαρίστησή μου. Έκανε τα πάντα.Άλλωστε όπως ξέρουμε όλοι οι Ρωσίδες είναι γεννημένες και ζούνε για τον πούτσο.Υπηρεσίες πολύ καλές. Υγρή και πολύ βαθιά πίπα.Συνέχεια στο λαρύγγι με σάλια και περιοδικές αναγούλες.Όλες οι τρύπες διαθέσιμες με  μικτή διάθεση χαλαρού ή εξαντλητικού σεξ.Προτιμά το σκληρό  με χτυπήματα τα οποία ανταποδίδει και αυτή.Εντυπωσιακή η ικανότητά της σε ότι βίαιο επιχειρούσε να μην πονάω ενοχλητικά.Μία ώρα 250 και τρία χυσίματα.Αγγλικά καθόλου, δύσκολη συννενόηση.
 

Συνημμένα

  • natali.jpg
    natali.jpg
    4,6 KB · Εμφανίσεις: 13

Επισκέπτης
Τραχανοπλαγιά προτείνω αντί για σούσι να πηγαίνεις στα ct τραχανά τον οποίο θα ...απλώνεις στα επίμαχα σημεία  :2funny: :2funny:

Τρομερό σενάριο τσόντας αυτο.. :2funny: :2funny:


Την κοβω για δευτερη ταινια σερι στην Ελλαδα  την Fellucci με τιτλο:

''Η εκδικηση του τραχανοπλαγια απ το χωριο''  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Γεια σου φιλε μου Rebetako!

Αλλοι γαμανε και αλλοι παρακαλανε σημερα!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Δεν πειραζει τοπος στα νιατα.....



 

Επισκέπτης
P.s    O Striantaf απο τη  βιασυνη του να προλαβει ξεχασε να αποσυνδεθει!! Και μετα κραζει τον Rebetis που τον παιρνει ο υπνος στον υπολογιστη!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

stratigosss

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
6.275
Κριτικές
44
Like
20
Πόντοι
1.290
αμ δε που δεν γαματε μονο εσεις!!  εμενα που με βαζεται???? :S  εγω το ηξερα οτι θα την ετρωγα στο κωλο με το μαλακα που εμπλεξα :headbang: πηγα στο χλιδατο χοτελ μετα απο συννενοηση που και το κυπριακο θα ειχε λυθει! μου ανοιγει η μανταμ χαιρω πολλη εγω, τιποτα αυτη,  λεω τι εγινε ρε της εβρισα την μανα? ρε μαστορια η γκομενα δεν ηξερε τιποτα για το date!!!! ο παπαρης τα ειχε κανονισει μια χαρα :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:  τον εβριζε αυτη τον εβριζα και εγω , και την εκανα βγαζοντας αφρους αλλα και ψιλοευχαριστημενος να πω την αληθεια γιατι το κοριτσι δεν ελεγε και πολλα πραγματα, αβυζη εντελως, αβαφτη βεβαια λογω του περιεργου!  και πηγα να την χαιρετησω δια χειραψιας και αγκυλωθηκε το χερι μου!!!  νομιζω του πατερα μου το χερι  που ηταν 50 χρονια οικοδομος ειναι πιο μαλακο!!!!!  αυτα τα ολιγα και μαυρο στον κυριο παπαρι!!!! αντιεπαγγελματιας ως εκει που δεν παει :birdman: :birdman: :birdman:
 

Επισκέπτης
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Ελα ρε Striantaf μη το βριζεις μωρε το παλλικαρη!!Δεν ειδες απο τι σε γλυτωσε....

Δες τα απο τη θετικη πλευρα τα πραγματα,εξαλλου που θα βρεις καλυτερα... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Παμε για αλλα ρε!


P.s  OΜΟΡΦΑΑΑΑΑΑΑ.... :grin:
 

geomix

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.173
Κριτικές
23
Like
2
Πόντοι
5.775
αμ δε που δεν γαματε μονο εσεις!!  εμενα που με βαζεται???? :S  εγω το ηξερα οτι θα την ετρωγα στο κωλο με το μαλακα που εμπλεξα :headbang: πηγα στο χλιδατο χοτελ μετα απο συννενοηση που και το κυπριακο θα ειχε λυθει! μου ανοιγει η μανταμ χαιρω πολλη εγω, τιποτα αυτη,  λεω τι εγινε ρε της εβρισα την μανα? ρε μαστορια η γκομενα δεν ηξερε τιποτα για το date!!!! ο παπαρης τα ειχε κανονισει μια χαρα :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:  τον εβριζε αυτη τον εβριζα και εγω , και την εκανα βγαζοντας αφρους αλλα και ψιλοευχαριστημενος να πω την αληθεια γιατι το κοριτσι δεν ελεγε και πολλα πραγματα, αβυζη εντελως, αβαφτη βεβαια λογω του περιεργου!  και πηγα να την χαιρετησω δια χειραψιας και αγκυλωθηκε το χερι μου!!!  νομιζω του πατερα μου το χερι  που ηταν 50 χρονια οικοδομος ειναι πιο μαλακο!!!!!  αυτα τα ολιγα και μαυρο στον κυριο παπαρι!!!! αντιεπαγγελματιας ως εκει που δεν παει :birdman: :birdman: :birdman:

oτι ο τυπος που κλεινει τα ραντεβου ειναι ο πιο αντιεπαγγελματιας στο ειδος ειναι γνωστο....

γι' αυτο και η elektra την εκανε και πηγε zuzana...  :rockon:  :rockon:
 

stratigosss

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
6.275
Κριτικές
44
Like
20
Πόντοι
1.290
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Ελα ρε Striantaf μη το βριζεις μωρε το παλλικαρη!!Δεν ειδες απο τι σε γλυτωσε....

Δες το απο τη θετικη πλευρα τα πραγματα,εξαλλου που θα βρεις καλυτερα... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Παμε για αλλα ρε!


P.s  OΜΟΡΦΑΑΑΑΑΑΑ.... :grin:
ελα ρε αδερφε τι εγινε? ρε με γλυτωσε το ειπα και μονος μου , αλλα ειναι η ολη διαδικασια δευτευρη φορα μου το κανει ο παπαρης, ειναι απιστευτος ο τυπος τον εχουν φαει τα φουντικα και τα σκληρα ρε τον πουστη συνεχεια να με νευριαζει :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:  δεν ξερω τι θα κανεις τωρα θελω αλλη  :2funny: :2funny: :2funny: γιατι ειναι ασχημο πραγμα να μενεις με το πουλι στα χερια :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

Επισκέπτης
Παρε αυτη που με ρωτησες εχθες...Και η Julia ειναι επισης ελευθερη αλλα οχι για αυτο που ζητας.
 

Επισκέπτης
striantaf Καλα που δεν βγηκε ο μουστακιας ρε συ .... :headbang: :headbang:

Το πιο γρηγορο τουρ εκανες εσπασες ρεκορ  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
pse. Δε θα κλαψεις τα λεφτα σου χωρις να θελω να σε παρω στο λαιμο μου ομως!
 

stratigosss

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
6.275
Κριτικές
44
Like
20
Πόντοι
1.290
γιατι ρε τι ζηταω και δεν κανει η julia??? :think: :2funny:
striantaf Καλα που δεν βγηκε ο μουστακιας ρε συ .... :headbang: :headbang:

Το πιο γρηγορο τουρ εκανες εσπασες ρεκορ  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
αστα θα με γραψουνε στο γκινες :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
pse. Δε θα κλαψεις τα λεφτα σου χωρις να θελω να σε παρω στο λαιμο μου ομως!
καλα και αυτη η bara pse ειναι αλλα εγω την εκοψα αλλιως :rockon: :rockon:
 

HANTZOS

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
185
Κριτικές
1
Like
36
Πόντοι
1
γιατι ρε τι ζηταω και δεν κανει η julia??? :think: :2funny:αστα θα με γραψουνε στο γκινες :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:καλα και αυτη η bara pse ειναι αλλα εγω την εκοψα αλλιως :rockon: :rockon:
αναβολικα θα περνει και αυτη- κατσε κατω απο την bara :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Το πιο γρηγορο τουρ εκανες εσπασες ρεκορ  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

εχετε δει κουνελι να γαμαει? 69 και γαμησι σε χρονο dt! 00 : 03 sec! Ti μου θυμιζει.. :think: :think: :2funny: :2funny: :2funny:


[youtube=425,350]<object width="425" height="355"><param name="movie" value="
"></param><param name="wmode" value="transparent"></param><embed src="
" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="355"></embed></object>[/youtube]



 

Επισκέπτης
Bara - Bara τον καυμο μου  :S το μετραω  :bigdick: και πονω .....

Που πας καημενε με τον  :jerking: το Μαρκ  :huh: :huh:

Α!! το αεροπλανο εφτασε  :rockon: :rockon:
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.209
Κριτικές
1
Like
1.900
Πόντοι
366
Oκ καλη ειναι αλλα προτιμαω Ellein Saint.
Natalie de Angello - Julie Silver - Nikki Blond - Angel Dark - Jessica Fiorentino - Mandy Bright πριν απο αυτη. :2funny: ;) :rockon:

Καλές είναι αυτές αλλά άμα έχεις πιεί ένα καφάσι Kirin και μισή ντουζίνα Asahi και δεν έχεις που να τις ξεφορτώσεις δεν σε βοηθάνε όπως η Francesca.

claudia-adams-francesca-felucci-pissing-interracial-mff-04.jpg
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom