Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 96 άτομα (8 μέλη και 88 επισκέπτες)

Tipos

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.265
Κριτικές
20
Like
2
Πόντοι
3.945
Ο ΥURA ακόμα ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ να δικαιώνεται.... τάκουσες ΤΙPOS? Ησουν και τακτικός στην ΑVA με κάτι κοντοπούτανα Ρουμάνες ή κάνω λάθος?  :2funny:


ΕΧΕΧΕ ... κάάτι θυμάσαι εσύ ε? ΟΧΙ όμως και κοντοπούτανα ρε, μια χαρά ύψος είχαν! Παλιές καλές εποχές, κριμα που μας τέλειωσαν! :) :)

Χωρίς πλάκα πάντως η Αβα μια χαρά μάνατζερ είναι.


Και μερικά μαζεμένα, μια και είμαι out of town:

than88: περαστικά

yorgos: email? AXAXAXA .. φοβερές μαλακιες, keep walking man!

yaramis: τι θα γίνει με τη φίλη μας?
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.005
Κριτικές
490
Like
36.733
Πόντοι
41.447
προσπάθησα να κλεισω την Paola -Bianca σήμερα και μπήκα σε λίστα ανα-μουνής.... :helpplea:
fully booked η τύπισα...
 

solitonios

Τιμημένος
Εγγρ.
4 Οκτ 2005
Μηνύματα
2.011
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
την sandy την ξανθια την εχει δοκιμασει κανεισ ? Εμπειριες και αποτελεσματα αν εχετε παρακαλω.

ευχαριστω

Β
 

yiaramis

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.151
Κριτικές
60
Like
254
Πόντοι
5.525
yaramis: τι θα γίνει με τη φίλη μας?

Κάτι σκέφτομαι για τέλη του άλλου μήνα σε Long για την φίλη μας.
Για αυτές τις μέρες έχω Nataly SHI (δεν είναι το κλασσικό πετίτ στυλ μας αλλά είναι πολύ θηλυκό).
Άσε που μου έχουν μπει και κάτι ιδέες για την ομόσταβλη της την Sandra. Κάτι μου τη δίνει (με την καλή έννοια)στις φωτογραφίες της.
 

yiaramis

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.151
Κριτικές
60
Like
254
Πόντοι
5.525
προσπάθησα να κλεισω την Paola -Bianca σήμερα και μπήκα σε λίστα ανα-μουνής.... :helpplea:
fully booked η τύπισα...

Διαχρονική αξία.Την είχα πάρει όταν ήμουν νέος...Καλή δεν λέω αλλά δεν έχει το κάτι που σου μένει. Σαν να μην την συνάνησα ποτέ...
 

stratigosss

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
6.275
Κριτικές
44
Like
20
Πόντοι
1.290
καλησπερα σε ολους τους κυριους αυριο θα συναντησω την μανταμ BARA στο αγνωστο με βαρκα την ελπιδα :think:  μονο κατι τσοντικα της εχω δει  :2funny: :2funny: :2funny: αντε να δουμε, lalak τι λεει, ολα καλα χαθηκαμε ε? σε εχουν φαει οι γυναικες ρε αλανι :grin: :grin: :grin:
 

aris_best

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2007
Μηνύματα
88
Κριτικές
1
Like
48
Πόντοι
0
Για την Τεταρτη εχω κλεισει με την Violet. Γνωριζει κανεις κατι για αυτη την μουνιτσα να μου πει?
 

ektoras36

Μέγας
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.264
Κριτικές
25
Like
4
Πόντοι
4.175
μπειμπι...δεν σε ξερω φιλαρακι...δεν γραφω συχνα εδω...αλλα ειμαι στο αθλημα ενα χρονο περιπου...οπωσ και να εχει διαβαζω τισ συμβουλες σου..εσενα και των αλλιων παλλιων..και εχω χαρει μαμισακι..ναστε καλα παλικαρια :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

ektoras36

Μέγας
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.264
Κριτικές
25
Like
4
Πόντοι
4.175
πεμτη εχω κλεισει σαντρα απο σουεντις χαρμονυ...αξιζει παλικαρια..2 ωρεσ την εχω κλεισει..περιμενω ενημερωση..
 

Επισκέπτης
καλησπερα σε ολους τους κυριους αυριο θα συναντησω την μανταμ BARA στο αγνωστο με βαρκα την ελπιδα :think:  μονο κατι τσοντικα της εχω δει  :2funny: :2funny: :2funny: αντε να δουμε, lalak τι λεει, ολα καλα χαθηκαμε ε? σε εχουν φαει οι γυναικες ρε αλανι :grin: :grin: :grin:

Eδω ειμαι με χαλαρη και μουσικη διαθεση σημερα.Δεν ασχολουμε με μουνια σημερα!!
 

stratigosss

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
6.275
Κριτικές
44
Like
20
Πόντοι
1.290
Eδω ειμαι με χαλαρη και μουσικη διαθεση σημερα.Δεν ασχολουμε με μουνια σημερα!!
καλα ξηγιεσαι, αποτοξινωση δηλαδη ε? χρειαζεται που και που ( αυτα για τους αλλους βεβαια, εγω δεν μπορω...) :2funny: :2funny: :2funny:
 

than88

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Ιαν 2008
Μηνύματα
341
Κριτικές
36
Like
0
Πόντοι
1.225
Όλα καλά παιδιά?  :rockon: :rockon: :rockon:
 

Επισκέπτης
καλα ξηγιεσαι, αποτοξινωση δηλαδη ε? χρειαζεται που και που ( αυτα για τους αλλους βεβαια, εγω δεν μπορω...) :2funny: :2funny: :2funny:


Πλακα σου κανω ρε striantaf ,ακομα δε με εμαθες?? Σιγα μην κανω αποτοξινωση ! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:   :2funny: :2funny: :2funny:

Πως σας φαινεται  www.mythirdgirls.com/Francesca_Felucci/index.html]α υ τ ή[/url]  , γιατι τον αλλο μηνα μαλλον θα ειναι εδω!!!

Sol εμαθες τιποτα?Που ειναι η κριτικη μου για τη mina?
 

stratigosss

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
6.275
Κριτικές
44
Like
20
Πόντοι
1.290
Πλακα σου κανω ρε striantaf ,ακομα δε με εμαθες?? Σιγα μην κανω αποτοξινωση ! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:   :2funny: :2funny: :2funny:

Πως σας φαινεται  www.mythirdgirls.com/Francesca_Felucci/index.html]α υ τ ή[/url]  , γιατι τον αλλο μηνα μαλλον θα ειναι εδω!!!

Sol εμαθες τιποτα?Που ειναι η κριτικη μου για τη mina?
ρε αδερφε το απωθημενο σου δηλ τον αλλο μηνα εδω :dancing: :dancing:  αυτα ειναι ελπιζω να μην αρχιζεις να την βλεπεις στον υπνο σου μεχρι να ερθει :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom