Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 125 άτομα (10 μέλη και 115 επισκέπτες)

YuraManiakos

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.152
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
16

ΡΕ ΒΑΒΥ να μου πεις και μένα για το laser ΔΙΟΤΙ άμα πάω έτσι στην Julia με τα κάρβουνα ΠΑΕΙ κάηκα!  :2funny: :2funny: :2funny:

(ασπρο ξεξασπρο και απο τον ήλιο ξεηασπροτερο! :headbang:)

ΟΚ ραντεβού κατά τις 16:00  :think:
 

Επισκέπτης
Αφιερωμενο POV ( Point of View )στον jorgekavlares που μας ανοιξε τον δρομο για την Donna ελπιζω να του ανοιξω τον δρομο για την Crystal Crown.
Eιναι ενα και το αυτο.
Μπορω να πω πως πρεπει να ειχαν τον ιδιο δασκαλο στο μαθημα της πιπας , τωρα το πια ειναι πιο Hard θελει αρκετη μελετη.
Αντεχει και γουσταρει ολα τα kinky παιχνιδια και σαν πολυ καλη Αρτιστα που ειναι ξερει να στεινεται και να συμμετεχει με πολυ μπριο.
Ειναι Petit και πολυ μανιντζεβελη και κανει πραγματα που δυστυχως τα θηρια του 1.75 και πανω δυσκολευονται.( Ακους Yorgos ) :headbang:
Βαθμολογια για το Service ευκολα παιρνει 9.5 .
Και μια και ο monte25... εβαλε κατι ξεγυρισμενα 9 στην Jessica  :think: λεω να το κανω 19.5 η μηπως και 29.5. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Οποιος περασει σιγουρα θα με θυμηθει. :rockon:
 

Συνημμένα

  • Crystal 164.jpg
    Crystal 164.jpg
    42 KB · Εμφανίσεις: 19
  • Crystal 95.jpg
    Crystal 95.jpg
    50,1 KB · Εμφανίσεις: 17

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
Αφιερωμενο POV ( Point of View )στον jorgekavlares που μας ανοιξε τον δρομο για την Donna ελπιζω να του ανοιξω τον δρομο για την Crystal Crown.
Eιναι ενα και το αυτο.
Μπορω να πω πως πρεπει να ειχαν τον ιδιο δασκαλο στο μαθημα της πιπας , τωρα το πια ειναι πιο Hard θελει αρκετη μελετη.
Αντεχει και γουσταρει ολα τα kinky παιχνιδια και σαν πολυ καλη Αρτιστα που ειναι ξερει να στεινεται και να συμμετεχει με πολυ μπριο.
Ειναι Petit και πολυ μανιντζεβελη και κανει πραγματα που δυστυχως τα θηρια του 1.75 και πανω δυσκολευονται.( Ακους Yorgos ) :headbang:
Βαθμολογια για το Service ευκολα παιρνει 9.5 .
Και μια και ο monte25... εβαλε κατι ξεγυρισμενα 9 στην Jessica  :think: λεω να το κανω 19.5 η μηπως και 29.5. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Οποιος περασει σιγουρα θα με θυμηθει. :rockon:
Αψογος!!!!
 

traxanoplagias

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2008
Μηνύματα
394
Like
12
Πόντοι
1
τελεια και παυλα baby εισαι το  number one.δεν χωραει αμφισβητηση. μασ εστειλες παλι
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
16
ΒΑΒΥ τρομερές photos εν ώρα δράσης :thumbsup:  :rockon:
 

Zeus

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2005
Μηνύματα
11
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Μπραβο ρε Baby με τα ωραια σου.

Αν και ελεγα οτι μετα τη Laura δεν θα παρω τιποτε αλλο μεχρι να φυγω για Αυστρια για το Euro (6-16/6), αλλαξα γνωμη και παλευω να κλεισω crystal τωρα.

Επισης αν κανενας συναγωνιστης βρεθει Αυστρια για τον ιδιο λογο ετοιμαζω κινηση για εκει (προσπαθω δηλαδη να βρω 2 full service μουν...ρες σαν την crystal η την donna πχ για 2-3 overnight bookings εκει). Αν καποιος ενδιαφερεται να κανει το ιδιο ας μου στειλει pm να συνενοηθουμε.

Καλημερα σε ολους
 

timoleon

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2008
Μηνύματα
47
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
0
BABY δεν εισαι τιμιος
μας εβγαλες τα ματια πρωι - πρωι  !!!!

για λαικο προσκυνημα μας εστειλες.......

μπραβο στον ΒΑΒΥ
( τα λογια εινα περιτα)

 

solitonios

Τιμημένος
Εγγρ.
4 Οκτ 2005
Μηνύματα
2.011
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
Επισης αν κανενας συναγωνιστης βρεθει [size=10pt]Αυστρια[/size] για τον ιδιο λογο ετοιμαζω κινηση για εκει (προσπαθω δηλαδη να βρω 2 full service μουν...ρες σαν την crystal η την donna πχ για 2-3 overnight bookings εκει). Αν καποιος ενδιαφερεται να κανει το ιδιο ας μου στειλει pm να συνενοηθουμε.

Καλημερα σε ολους


Πέρνα πρώτα από www.babylon1.com/english/locations.htm]ε δ ώ[/url] και μετά ξέχασε τα τ'άλλα ;)  :rockon:


[size=7pt]Δοκιμασμένο[/size]
 

Zeus

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2005
Μηνύματα
11
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Σωστος ο φιλος !

Το εχω ηδη τσεκαρει και θα παω οπωσδηποτε και εκει

Αλλα θα κατσω συνολικα 10 μερες και αμα εχω κοστος 400-500 για καθε βραδυ στο babylon (τοσο περιπου κοστιζει απο οσο εχω υπολογισει και μου εχουν πει) τιναξαμε την μπανκα στον αερα κολλητε

 

therion

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2007
Μηνύματα
460
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Αφιερωμενο POV ( Point of View )στον jorgekavlares που μας ανοιξε τον δρομο για την Donna ελπιζω να του ανοιξω τον δρομο για την Crystal Crown.
Eιναι ενα και το αυτο.
Μπορω να πω πως πρεπει να ειχαν τον ιδιο δασκαλο στο μαθημα της πιπας , τωρα το πια ειναι πιο Hard θελει αρκετη μελετη.
Αντεχει και γουσταρει ολα τα kinky παιχνιδια και σαν πολυ καλη Αρτιστα που ειναι ξερει να στεινεται και να συμμετεχει με πολυ μπριο.
Ειναι Petit και πολυ μανιντζεβελη και κανει πραγματα που δυστυχως τα θηρια του 1.75 και πανω δυσκολευονται.( Ακους Yorgos ) :headbang:
Βαθμολογια για το Service ευκολα παιρνει 9.5 .
Και μια και ο monte25... εβαλε κατι ξεγυρισμενα 9 στην Jessica  :think: λεω να το κανω 19.5 η μηπως και 29.5. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Οποιος περασει σιγουρα θα με θυμηθει. :rockon:

Αυτό το ματζαφλάρι που κρέμεται από δεξιά στην πρώτη φωτογραφία είναι κωλοβυθόμετρο?
Πολύ προφεσόρικες καταστάσεις μεγάλε μεγάλε.. :dancing: :rockon: :-* :rockon:
 

HANTZOS

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
185
Κριτικές
1
Like
36
Πόντοι
1
Καλησπέρα φίλοι σε όλους είτε είστε εδώ είτε όχι. Σας ευχαριστώ μέσα από την καρδιά μου για όλες τις ευχές και τη συμπαράστασή σας. Βγήκα σήμερα από την κλινική στην οποία μεταφέρθηκα την Παρασκευή από το εφημερεύον στο οποίο ήμουν την Πέμπτη και στην οποία για λόγους ασφαλείας(???) ούτε επισκέψεις μπορούσα να έχω ούτε pc. Τεσπα μια βδομάδα στο γύψο με ψιλοραγισματάκι και επιτρεπτό πάτημα μετά την τρίτη βδομάδα. Ευχαριστώ και πάλι... :cheesy: :cheesy: :cheesy:
σιδερενιος φιλε,ΘΑ εισαι και ξεκουραστοσ για καλα περφορμαριζματα. :dancing:
 

Επισκέπτης
LOLITΑ
Τωρα που εφτιαξε τις τιμες της καπως το κοριτσι εχω την υποψια οτι θα το επισκεφθω ξανα γιατι οπως και να το κανουμαι μια ειναι η Lolita με κεφαλαια γραμματα.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.005
Κριτικές
490
Like
36.733
Πόντοι
41.447
αυτήν ρε παιδιά την ξέρει κάποιος?
δεν είναι ιδιαίτερα όμορφη , αλλά έχει το "κατι"
φαινεται πολύ έκφυλο μωρό.
Εχει γυρίσει και πολλές τσόντες με golden showers...

 

Επισκέπτης
αυτήν ρε παιδιά την ξέρει κάποιος?
δεν είναι ιδιαίτερα όμορφη , αλλά έχει το "κατι"
φαινεται πολύ έκφυλο μωρό.
Εχει γυρίσει και πολλές τσόντες με golden showers...
Για ποια κυρια ομιλη ο κυριος ΖΕΡΟ μεγας και τρανος στα ΜΑΣΑΖ που εχει ανοιξει τα ματια και μερικων αλλων που το παιζουν ειδημονες. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: ;) :rockon:
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.005
Κριτικές
490
Like
36.733
Πόντοι
41.447

Επισκέπτης
Εχεις δικιο καπου την εχει παρει το ματι μου.
 

solitonios

Τιμημένος
Εγγρ.
4 Οκτ 2005
Μηνύματα
2.011
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom