Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 109 άτομα (9 μέλη και 100 επισκέπτες)

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
ε περασαν 4 χρονια απο τοτε πολλα μπορουν να συμβουν. μεχρι και αριστερη μνημονιακη κυβερνηση
 

PROVOKATOR

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2016
Μηνύματα
61
Like
6
Πόντοι
0
Το Λονδίνο είναι το όνειρο της κάθε εκκολαπτόμενης βιζιτας. Ευτυχώς οι αγορές της Μεγάλης Βρετανίας και Αμερικής είναι δύσκολες για τις ρωσίδουκρανες και αν ανοίξουν δεν θα μεινει ούτε λέπι στην Ελλάδα 
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
Το Λονδίνο είναι το όνειρο της κάθε εκκολαπτόμενης βιζιτας. Ευτυχώς οι αγορές της Μεγάλης Βρετανίας και Αμερικής είναι δύσκολες για τις ρωσίδουκρανες και αν ανοίξουν δεν θα μεινει ούτε λέπι στην Ελλάδα 

Μα τι λές... Τίγκα είναι η Λόντρα κι από Ρωσίδια και Ουκραΐνες
 

vassilis70

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2015
Μηνύματα
27
Like
0
Πόντοι
0
Κι όμως. ..Οι περισσότερες Ανατολικες στο Λονδίνο δεν είναι από Ρωσία αλλά από τις νέες χώρες της ΕΕ όπως Ρουμανία Πολωνία και Τσεχία. Ως ποσοστό οι Ρωσιδες είναι λίγες
 

TurboThor

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
22
Like
322
Πόντοι
1.520
  ;) Αρκετές.
Είχα ενδιαφερθεί για μία συγκεκριμένα..

Σιγα μην εκανε αφού το λέει το όνομά.

Από τις λίγες γυναίκες που στο σεξ θα είναι πιο καβλωτικο να την φωνάζεις με το επίθετο της  :2funny:
 

Vi

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2008
Μηνύματα
32
Like
0
Πόντοι
0
παιδια καλησπερα ξερει κανεις καμμια κοπελα που να κανει tour σε ξενοδοχειο κοντα σε Βουλα, Γλυφαδα, Αλιμο αυτη τη στιγμη; θα ηθελα καποια κοντα σε εμενα καθοτι μεγαλος τεμπελης :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:
 

wilm

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2010
Μηνύματα
1.168
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
Συναντηση με Rachel απο GES. Πραγματικα η χειροτερη εμπειρια μου απο το 2009 που ασχολουμαι με το σπορ. Ο συγκεκριμενος μας ειχε συνηθισει στα βλαχορωσακια και βλαχοουκρανακια που παιρνιουνται για ct αλλα με την Rachel ξεπερασε τον εαυτο του. Κανονιζω ραντεβου στο γνωστο χοτελ αργα το βραδυ και μπαινοντας βλεπω ενα αδυνατο κοριτσακι 20-22 χρονων φυσικα οχι με την λαμψη των φωτο με 3αρι βυζακι και ενα σετ κοκκινα εσωρουχα. Το προσωπο της σπασμενο και με αρκετα μπιμπικια θυμιζε ελαχιστα το κοριτσι στις φωτο. Το δωματιο μυριζε φαγητο καθως ετρωγε και επινε με την φιλη της ενα επικο μπαζο με το οποιο δηλωνει οτι κανει duo. Μπαινω για μπανιο ξαπλωνω και αφου την χαμουρευω λιγο με δυσκολια καθως η αναπνοη της μυριζε φαγητο γυρναω ανασκελα για να τον παρει στο στομα. Και εκει συμβαινει το απιστευτο παιρνει το μαντηλακι το αντισηπτικο και με περναει με δυναμη κατω απο το "κεφαλι"..Ο πονος που ενοιωσα δεν υπηρχε αφου πεταχτηκα ορθιος και της φωναξα αυθορμητα στα ελληνικα τι κανεις μωρη? Νευριασα απιστευτα σηκωθηκα ντυθηκα και ζητησα τα λεφτα μου πισω. Το βλαχακι μου λεει εκατσες μεχρι μιση ωρα ειναι 160 ευρω της λεω εχω κατσει ενα τεταρτο μαζι με το ντους και δεν καναμε τιποτα φερε τα λεφτα τωρα τελος παντων παραλιγο να βαλω τις φωνες για τα καλα αφησα ενα κατοσταρικο και εφυγα χριστοπαναγιζοντας τον "manager" που κλεινει τα ραντεβου...Για μενα ο συγκεκριμενος τελειωσε οποια και να φερει απλα προσεξτε και οι υπολοιποι για να μην πεταμε τα λεφτα μας σε μαλακες που δεν σεβονται τιποτα...
 

company of heroes tho

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
28 Μαΐ 2014
Μηνύματα
5.804
Κριτικές
184
Like
18.581
Πόντοι
30.558
φιλε wilm γράψε κριτική να σωθεί και κανένας άλλος 

:hi:
 

vassilis70

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2015
Μηνύματα
27
Like
0
Πόντοι
0
Πράγματι ορισμένες κοπέλες από το ΕΟG την έχουν δει κάπως και η συμπεριφορά τους δεν είναι καθόλου καλή. Νομίζουν πως είναι μοντέλα τρομάρα τους και πως σου κάνουνε χάρη που παίρνουν τα ωραία σου λεφτά για μια καθαρά διεκπεραιωτικη φαση. Αξιόλογη εξαίρεση κατά τη γνώμη μου από τις 5 που πήρα το τελευταίο 8μηνο  η ξανθιά Beatrice το καλοκαίρι με σώμα τούμπανο και στήθη Α. Πολύ προσχαρη  και εξυπηρετική γούσταρε το γ... και με χόρτασε φιλιά και γενικά περιποίηση. Στο τέλος της έδωσα δυνατό tip γιατί το άξιζε. Οι άλλες άστα να πάνε ενώ και το phothop  τελευταία δίνει και παίρνει
 

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
Πράγματι ορισμένες κοπέλες από το ΕΟG την έχουν δει κάπως και η συμπεριφορά τους δεν είναι καθόλου καλή. Νομίζουν πως είναι μοντέλα τρομάρα τους και πως σου κάνουνε χάρη που παίρνουν τα ωραία σου λεφτά για μια καθαρά διεκπεραιωτικη φαση. Αξιόλογη εξαίρεση κατά τη γνώμη μου από τις 5 που πήρα το τελευταίο 8μηνο  η ξανθιά Beatrice το καλοκαίρι με σώμα τούμπανο και στήθη Α. Πολύ προσχαρη  και εξυπηρετική γούσταρε το γ... και με χόρτασε φιλιά και γενικά περιποίηση. Στο τέλος της έδωσα δυνατό tip γιατί το άξιζε. Οι άλλες άστα να πάνε ενώ και το phothop  τελευταία δίνει και παίρνει
Και τα τιμολόγιά τους φωτιά και λαύρα  :s&m_2: Μαύρο χαβιάρι το πληρώνεις το μοντέλο...  :S +50cif,+50cim,+100 anal,total=400  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: Are you serious?  :headbang: :headbang: :uglystupid: :uglystupid:
 

zaratoustraa7

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2016
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Κάποια δοκιμασμένη που θα προτείνατε παιδιά για σήμερα ή αύριο?

 

old boy

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
6 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.240
Κριτικές
88
Like
13.199
Πόντοι
25.700
Και τα τιμολόγιά τους φωτιά και λαύρα  :s&m_2: Μαύρο χαβιάρι το πληρώνεις το μοντέλο...  :S +50cif,+50cim,+100 anal,total=400  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: Are you serious?  :headbang: :headbang: :uglystupid: :uglystupid:
Οι τιμές του είναι εντελώς εκτός αγοράς. Μαύρο!
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.398
Κριτικές
216
Like
17.307
Πόντοι
35.697
Συναντηση με Rachel απο GES. Πραγματικα η χειροτερη εμπειρια μου απο το 2009 που ασχολουμαι με το σπορ. Ο συγκεκριμενος μας ειχε συνηθισει στα βλαχορωσακια και βλαχοουκρανακια που παιρνιουνται για ct αλλα με την Rachel ξεπερασε τον εαυτο του. Κανονιζω ραντεβου στο γνωστο χοτελ αργα το βραδυ και μπαινοντας βλεπω ενα αδυνατο κοριτσακι 20-22 χρονων φυσικα οχι με την λαμψη των φωτο με 3αρι βυζακι και ενα σετ κοκκινα εσωρουχα. Το προσωπο της σπασμενο και με αρκετα μπιμπικια θυμιζε ελαχιστα το κοριτσι στις φωτο. Το δωματιο μυριζε φαγητο καθως ετρωγε και επινε με την φιλη της ενα επικο μπαζο με το οποιο δηλωνει οτι κανει duo. Μπαινω για μπανιο ξαπλωνω και αφου την χαμουρευω λιγο με δυσκολια καθως η αναπνοη της μυριζε φαγητο γυρναω ανασκελα για να τον παρει στο στομα. Και εκει συμβαινει το απιστευτο παιρνει το μαντηλακι το αντισηπτικο και με περναει με δυναμη κατω απο το "κεφαλι"..Ο πονος που ενοιωσα δεν υπηρχε αφου πεταχτηκα ορθιος και της φωναξα αυθορμητα στα ελληνικα τι κανεις μωρη? Νευριασα απιστευτα σηκωθηκα ντυθηκα και ζητησα τα λεφτα μου πισω. Το βλαχακι μου λεει εκατσες μεχρι μιση ωρα ειναι 160 ευρω της λεω εχω κατσει ενα τεταρτο μαζι με το ντους και δεν καναμε τιποτα φερε τα λεφτα τωρα τελος παντων παραλιγο να βαλω τις φωνες για τα καλα αφησα ενα κατοσταρικο και εφυγα χριστοπαναγιζοντας τον "manager" που κλεινει τα ραντεβου...Για μενα ο συγκεκριμενος τελειωσε οποια και να φερει απλα προσεξτε και οι υπολοιποι για να μην πεταμε τα λεφτα μας σε μαλακες που δεν σεβονται τιποτα...

Ρε τύπε τα 100€ γιατι τ' αφησες;
 

high voltage

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Δεκ 2015
Μηνύματα
397
Κριτικές
33
Like
2.908
Πόντοι
2.591
Συναντηση με Rachel απο GES. Πραγματικα η χειροτερη εμπειρια μου απο το 2009 που ασχολουμαι με το σπορ. Ο συγκεκριμενος μας ειχε συνηθισει στα βλαχορωσακια και βλαχοουκρανακια που παιρνιουνται για ct αλλα με την Rachel ξεπερασε τον εαυτο του....

Να 'σαι καλά φίλε για την ενημέρωση, αν και λίγο δύσκολο, μετά απο αυτήν την άθλια εμπειρία που πέρασες  :hmm:.
 

wilm

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2010
Μηνύματα
1.168
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
Ρε τύπε τα 100€ γιατι τ' αφησες;

Γιατι αρχισε να γκαριζει εχοντας φωναξει και την φιλη της ενα ΕΠΙΚΟ ΜΠΑΖΟ στο δωματιο για συμπαρασταση με αποτελεσμα αν ηθελα να παρω τα χρηματα θα επρεπε να ασκησω βια. Κατι τετοιο στις 2 η ωρα το πρωι ηταν το τελευταιο που ηθελα...Εν τελει κρατησα τα λεφτα και θα ξεδωσω καπου αλλου συντομα...
 

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
Γιατι αρχισε να γκαριζει εχοντας φωναξει και την φιλη της ενα ΕΠΙΚΟ ΜΠΑΖΟ στο δωματιο για συμπαρασταση με αποτελεσμα αν ηθελα να παρω τα χρηματα θα επρεπε να ασκησω βια. Κατι τετοιο στις 2 η ωρα το πρωι ηταν το τελευταιο που ηθελα...Εν τελει κρατησα τα λεφτα και θα ξεδωσω καπου αλλου συντομα...
Γάμησέ τα  :jerking: :jerking: :jerking: Είναι να μη σου τύχει...  :headbang:
 

asdor

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Απρ 2008
Μηνύματα
2.853
Κριτικές
27
Like
375
Πόντοι
2.287
Γιατι αρχισε να γκαριζει εχοντας φωναξει και την φιλη της ενα ΕΠΙΚΟ ΜΠΑΖΟ στο δωματιο για συμπαρασταση με αποτελεσμα αν ηθελα να παρω τα χρηματα θα επρεπε να ασκησω βια. Κατι τετοιο στις 2 η ωρα το πρωι ηταν το τελευταιο που ηθελα...Εν τελει κρατησα τα λεφτα και θα ξεδωσω καπου αλλου συντομα...
Εγω θα τη γαμουσα για να ξεσπασω τουλαχιστον! Αυτο θα το ευχαριστιομουν :P
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom