Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 138 άτομα (12 μέλη και 126 επισκέπτες)

sulos

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2009
Μηνύματα
92
Like
35
Πόντοι
0
Ενταξει, τα βρηκα.
Ευτυχως εχεις "ρηχο" ιστορικο  :grin:

Απο αυτα που διαβασα αποθαρρυνθηκα αρκετα...
Εξαλλου, δεν ειμαι ωραιος και, αν η τυπισσα λειτουργει επιλεκτικα, δεν προκειται να περασω καλα  ;)
+ Την ΠΟΛΥ μεγαλη ταλαιπωρια που ειχα φαει απο το γραφειο την προηγουμενη φορα, οποτε και υποσχεθηκα να μην ξαναασχοληθω μαζι τους ποτε... (παραδεχομαι οτι ειμαι ΓΤΠ που δεν το τηρησα)

Παραμενει το ερωτημα για τηλ. Melinda. Ας μου στειλει καποιος με πμ!

Α, επισης, ας μου γινει κι ενα συγκριτικο μεταξυ Μελιντας - Αλεξανδρας, γτ παιζουν στις ιδιες τιμες, ειναι αρκετα φιρμες και οι δυο και τις εχω, ουτως ή αλλως στο στοχαστρο (αλλα, προς το παρον, μονο μια θα φαει το καυλι και τα λεφτα μου)
Νομιζω οτι σε μια απο τις τελευταιες κριτικες της Melinda ειχε τεθει το ιδιο θεμα απο τον ιδιο τον "κριτικο"...

ΥΓ Οχι, δεν ερωτευτηκα τη Ντανιελλα... Καθολου μαλιστα!  (Αυτο, αναφορικα με παραπλευρα ευρυηματα του message box σου  :sunglasses: )
  Είναι εδώ η Melinda (σε τουρ)και δεν πήρα χαμπάρι?  :think: 
              ή  απλα την αναφέρεις οτι την εχεις στόχο όταν έρθει?
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
25
Like
1.821
Πόντοι
2.537
   Είναι εδώ η Melinda (σε τουρ)και δεν πήρα χαμπάρι?  :think: 
               ή  απλα την αναφέρεις οτι την εχεις στόχο όταν έρθει?

Δεν ξερω τι παιζει μ' αυτην...

Καθε ποτε περιπου ερχεται?/ Υπαρχει καποιο σαιτ οπου μπορεις να δεις το πρόγραμμά της?
 

O Gentleman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2009
Μηνύματα
2.664
Κριτικές
38
Like
0
Πόντοι
616
Δεν ξερω τι παιζει μ' αυτην...

Καθε ποτε περιπου ερχεται?/ Υπαρχει καποιο σαιτ οπου μπορεις να δεις το πρόγραμμά της?

ξερω οτι θα φανει σαν προμοταρισμα, αλλα στ'αρχιδια μου...
απο τη στιγμη που ειναι στην πολη η Αλεξαντρα τζι αρ, γιατι ψαχνεσαι για κασκαντεριλικια??
εχει και κατι καυλες λεμε, δεν σε αφηνει να παρεις ανασα...
 

wings

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2009
Μηνύματα
2.587
Κριτικές
60
Like
43
Πόντοι
316
Να συμφωνήσω! Νο 1 για ξεφόρτωμα η Αλεξάνδρα αλλά τσιμπημένη τιμή για cg...εκτός κι αν παίζει έκπτωση.
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.935
Κριτικές
161
Like
5.815
Πόντοι
37.127
1.Οχι μονο εμενα αλλα και καποιους αλλους . Υπηρξε καποια συζητηση για την ιδια απο ορισμενους παικτες μερικες σελιδες πισω .

2.Ανεφερες πιο πανω για GFE και με δεδομενο αυτο.....ριξε μια ματια σε αυτο το γραφειο . Πλην της Tamara που δεν την γνωριζω (ισως τιμηθει στο μελλον) , τα υπολοιπα κοριτσια ειναι αξιολογα . Η καθεμια με τον τροπο της . Υπαρχουν κριτικες εδω για ολα τα κοριτσια .

Αν θελεις να παρεις κοριτσι απο το GAE (και εχεις υπομονη) , περιμενε να ερθει η Marianna . Με κλειστα ματια για την κοπελα αυτη .

Για ανεξαρτητες κοπελες.....το αφηνουμε  :-

βρε Γρηγόρη Wonderful person για θύμησέ μου ποιό ήταν το παλιό σου nick name?
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
25
Like
1.821
Πόντοι
2.537
ξερω οτι θα φανει σαν προμοταρισμα, αλλα στ'αρχιδια μου...
απο τη στιγμη που ειναι στην πολη η Αλεξαντρα τζι αρ, γιατι ψαχνεσαι για κασκαντεριλικια??
εχει και κατι καυλες λεμε, δεν σε αφηνει να παρεις ανασα...

Η Αλεξανδρα ενδεχομενως να ειναι το Νο1 σε σερβις, αλλα παντα με χαλαγε κατι στο προσωπό της. Επισης, στις τελευταιες κριτικες αναφερεται οτι εχει παρει κιλα...

Δεν ξερω, γενικα δεν ειμαι περιεργος, οποτε αν την δω απο κοντα παιζει να μου αρεσει x10.

Απ' την αλλη, η Melinda νομιζω δινει και κωλο στα ιδια λεφτα! Και εμφανισιακα μου φαινεται πιο εντυπωσιακη. 
 

Gregnik

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2010
Μηνύματα
158
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
βρε Γρηγόρη Wonderful person για θύμησέ μου ποιό ήταν το παλιό σου nick name?
Γεια σου Nitro ! gregnik ηταν το παλιο μου nick name  ;)  Ζητησα απο τον Αντισθενη να το αλλαξει και μου εκανε την εξυπηρετηση
 

Gregnik

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2010
Μηνύματα
158
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Η Αλεξανδρα ενδεχομενως να ειναι το Νο1 σε σερβις, αλλα παντα με χαλαγε κατι στο προσωπό της. Επισης, στις τελευταιες κριτικες αναφερεται οτι εχει παρει κιλα...

Δεν ξερω, γενικα δεν ειμαι περιεργος, οποτε αν την δω απο κοντα παιζει να μου αρεσει x10.

Απ' την αλλη, η Melinda νομιζω δινει και κωλο στα ιδια λεφτα! Και εμφανισιακα μου φαινεται πιο εντυπωσιακη. 
Ατυχια....Η Αλεχανδρα ειναι εκτος Αθηνων για το Σαβ/κο  :-  Ηθελα και εγω την Αλεξανδρα για προσωπικη μου χρηση  :grin:
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
25
Like
1.821
Πόντοι
2.537
Τα πραγματα δεν ειναι καλα...

Απ' ο,τι φαινεται, η Lorena ειναι μετριοτητα, η Αλεξανδρα off και η Melinda μου εγραψε "I have no plans for Greece"...

Damn!  :headbang:

(Λογικα, θα περιμενω για Αλεξανδρα/ Δεν βλεπω καμια αλλη ασφαλη επενδυση μεχρι τοτε)
 

MORBID MARIO7

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2013
Μηνύματα
1.673
Κριτικές
35
Like
11
Πόντοι
26
Με μπερδεύει απο τις φωτό κ μονο!Εχει πέσει φωτοσοπι που σε κάποιες τα κοψίματα κ γωνιες στο πρόσωπο παραειναι καλές !Το βυζι φαίνεται κακό κ μικρό !RENATA πηγες ;Την έχασα κ ήθελα να πάω αλλά δυστυχώς ήμουν εκτός Αθηνών!
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
δεν επήγα έλειπα κι εγώ... τώρα γύρισα και δεν βλέπω φως...
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
25
Like
1.821
Πόντοι
2.537

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.935
Κριτικές
161
Like
5.815
Πόντοι
37.127
Γεια σου Nitro ! gregnik ηταν το παλιο μου nick name  ;)  Ζητησα απο τον Αντισθενη να το αλλαξει και μου εκανε την εξυπηρετηση

μπράβο ρε συ γιατί θυμόμουνα το wonderful person σαν password που είχες δώσει κάποτε για ένα γραφείο για αυτό ρώτησα
 

Gregnik

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2010
Μηνύματα
158
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
μπράβο ρε συ γιατί θυμόμουνα το wonderful person σαν password που είχες δώσει κάποτε για ένα γραφείο για αυτό ρώτησα
Δεν ηταν ακριβως password , με το ονομα Γρηγορης με ηξερε το γραφειο (GAE) . Απλα υπηρξε μια ιστορια και βρηκα ωραια ιδεα το Wonderful Person ! Ειχα μια μικρη συζητηση με την Veronica - περυσι ανοιξη - περι ανεμων και υδατων και σε καποια στιγμη εκανα μια αναφορα σε εκεινη , για την Παμελα και τα πολλα "πλαστικα" μερη που εχει . Η Veronica δεν θυμοταν οτι ειχα κανει μια συναντηση με την Παμελα , μου απαντησε να μην πιστεψω την κριτικη καποιου παικτη με το ονομα "Spiderman"(?) και οτι ηταν ψευτικη :S  Της θυμισα της Veronica , οτι ειχα κανει ηδη μια συναντηση με την Παμελα και οτι δεν με ενοχλουσαν (πολυ) τα "πλαστικα" μερη που εχει και το sms καταληγει να τελειωνει.....Baby.....I'm not Spiderman or.....Batman or.....Superman or.....Thundercat . My name is.......Wonderful Person ! YAAAAAAAA ! ! !  :grin:
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.935
Κριτικές
161
Like
5.815
Πόντοι
37.127

είπα να βάλω κριτική για την κυρία αλλά ο Αντι μουπε να την βάλω στα σχόλια γιατί δεν την πίστεψε  :2funny:

Θα την βάλω και εδώ με αφιέρωση στον τρισμέγιστο κάπτεν

Μι Ερ Μπαχαλ κάπτεν...γιου βερυ λακυ το ριντ δις ρεβιου...
δις σουπερ λουξ εσκορτ Ματιλντα ις βερυ γκουντ , το γκουντ το μπι τρου, σι χας λιπς,μπουμπς, πουσυ ,εντ βερυ ναις ας φορ γιουρ πλεσουρ μοδερ φακερς...

Αι νοου δατ ολ οφ γιου χαβ σμολ ντικς ορ νοου ντικς ατ ολ..μπατ φορ σουρ νο ουαν χας ντικ λαικ μαιν...αι χαβ ντικ , βερυ μπιγκ φορ πλεασουρ γκιρλς λαικ Ματιλντα  :birdman:

Λουκ γιου ιν δε μιρορ μοδερ φακερς γουατ γιου σι? Ζιρο  :jerking:

Αι χαβ φακ μορ δαν 2000 τσικς αλ οβερ δε γιουνιβερς μπατ Ματιλντα ις σομθινκ ελς μπικος σι νοους το γκιβ πλεσουρ του μαν λαικ μι...

Αι ντιτ νοτ φακ εν εσκορτ ,αι φακ ε μοντελ οφ πριτυ μπρα εντ πριτυ κολάν αντεργουεαρ ...ε χορνυ ειντζελ γουιθ γουινγκς...
Ματιλντα σοου μαι ντικ εντ σεντ...οου μάϊ γκοντ γουατ ις δις? σι φοργκοτ χαου α ρεαλ ντικ ις μπικοους μοδερφακερς γιου ντοντ χαβ ντικς ιν γιορ παντς , γιου χαβ τσοπ στικς...

Σι γκεντ χορνυ εντ πι ιμιντιετλυ ον χερ Βικτορια σικρετς αντεργουεαρ χουεν αι σταρτ φακινγκ χερ ον μάϊ ουν γουει αι λερν ιν Νεπαλ φρομ δε πριστς οφ Κατλαμαγκαν μαουντεν...
Χουεν σι γουος σιτινγκ ον μαι περφεκτ ντικ αι σταρτ θικινγκ ολ δε μοντελς αι φακ ιν μαι λαιφ αντ γκετ μορ χαρντ ιν χερ εξτροντινερι πουσυ...αι φοργκοτ του τελ γιου άϊ γουεαρ α μεταλ πεταλ ον μαι νεκ φορ μπαντ άϊ...

Αϊ φακ χερ αγκεν εντ αγκεν ,άϊ κουντ νοτ σταπ του φακ χερ φρομ φροντ εντ μπιχάϊντ αντιλ σι γος μπεγκιν μι του στοπ μπιφορ σι γκετ προγκνετ ...
Αι αντερστουντ δε πουρ μοντελ σι γουος νοτ ρεντυ το φακ γουιθ δε μπεστ μαστερ φακερ οφ δε γιουνιβερς εντ φορ δε νεξτ σεβεν αοαρς άϊ τελ χερ ολ μάϊ στορις ιν ερ Μπαχαλ εντ σι αντερστουντ χαου λακι σι γουος του φακ γουιθ δε καπτεν...

Αϊ ντοντ κεαρ γουοτ γιου θινκ φορ μι μπιτσις ,άϊ ραιτ γιου ον μάϊ περφεκτ μπολς μοδερ φακερς εντ ιφ γιου ντοντ χαβ 1500 γιουρος του φακ, γιου γκοου σομγουερ ελς σμολντικς φαγκατς...

άϊ σιχτιρ  

 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
149
Πόντοι
2.046
Κατσε ρε Νιτρο, ο αλλος ανθρωπος εχει πηδηξει και 5-6 μοντελα της Victoria Secret στην ΝΥ. Πως του μπαινεις ετσι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom