Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 95 άτομα (7 μέλη και 88 επισκέπτες)

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
421
Πόντοι
3.595
Αυτή εδώ είναι αναπάντεχα πολύ καλή: πρόσωπο κάπως ιδιαίτερο λίγο καλύτερο από φωτός, ωραία μάτια, φρεσκομαυρισμένη, βυζί φυσικό με καβλωμένη ρόγα μονίμως, καβλιάρα φουλ, εναλλαγές από ήρεμο σε άγριο, προτροπές και συμμετοχές σε ρώσικα (da, da και τέτοια).. γενικά στανταράκι.

τα ειπαμε αυτά εδώ και 1 μήνα,και χωρίς να την δούμε!
 

callahan

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.693
Κριτικές
23
Like
2.869
Πόντοι
3.820
Αυτή εδώ είναι αναπάντεχα πολύ καλή: πρόσωπο κάπως ιδιαίτερο λίγο καλύτερο από φωτός, ωραία μάτια, φρεσκομαυρισμένη, βυζί φυσικό με καβλωμένη ρόγα μονίμως, καβλιάρα φουλ, εναλλαγές από ήρεμο σε άγριο, προτροπές και συμμετοχές σε ρώσικα (da, da και τέτοια).. γενικά στανταράκι.
η μυτη,παρολο το φωτοσοπ, φερνει σε κωστα τσακωνα?ετσι φαινεται τουλαχιστον...
 

MORBID MARIO7

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2013
Μηνύματα
1.673
Κριτικές
35
Like
11
Πόντοι
26
πωπωπω τι σουφρετο ειναι αυτο?
αρχιζει η πολιορκια!!!!
το βυζι που ειναι σαν μπαλονι με χαλαει λιγο μονο... εχεις καμια μπροστινη φωτο?
εγω νόμιζα οτι πηγές !μονο απο πίσω εχω !
 

rusuru

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2009
Μηνύματα
351
Like
0
Πόντοι
1
Χορχε, φτάνει ρε μαλακα με τα μασαζ. Θα άλλαξεις δέρμα σαν τα φίδια. Έρχετε καλώ κωλοτρυπίδι. Ακόνισε τον και κλείσε για 3 ιουλίου Λουσυ εόγκ.  :kissass2:
 

rusuru

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2009
Μηνύματα
351
Like
0
Πόντοι
1
εγω νόμιζα οτι πηγές !μονο απο πίσω εχω !

Που να πάει ο χορχε ρε? Τρελος εισαι? Σε λέω έχει κλειστεί στο νέο κόσμο στο λαδοτριβίο καμιά βδομάδα. Ασε που τα 80άρια δεν τα παίρνεις χαμπάρι πως φεύγουν. Τον βλέπω μπανκραπτ σύντομα μορμπ...  :2funny:
 

MORBID MARIO7

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2013
Μηνύματα
1.673
Κριτικές
35
Like
11
Πόντοι
26
Χορχε, φτάνει ρε μαλακα με τα μασαζ. Θα άλλαξεις δέρμα σαν τα φίδια. Έρχετε καλώ κωλοτρυπίδι. Ακόνισε τον και κλείσε για 3 ιουλίου Λουσυ εόγκ. 
Αν έρχεται η Lucy belle ευχαρίστως!
 

olympos66

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαρ 2009
Μηνύματα
275
Κριτικές
10
Like
221
Πόντοι
1.245
Bασικά υπάρχουν πλεον 2 Lucy Belle. Μια ρουμάνα (ξέρω τη ρουμάνα λες) και μια Τσέχα.
H άλλη Lucy είναι ΣιβιριοΧαμπαροβσκΒλαδιβοστοκατάσταση. Βέλγιο ή Ιταλία ήταν κι είχα δει μια μέτρια κριτική παλαιότερα
 

MORBID MARIO7

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2013
Μηνύματα
1.673
Κριτικές
35
Like
11
Πόντοι
26
Bασικά υπάρχουν πλεον 2 Lucy Belle. Μια ρουμάνα (ξέρω τη ρουμάνα λες) και μια Τσέχα.
H άλλη Lucy είναι ΣιβιριοΧαμπαροβσκΒλαδιβοστοκατάσταση. Βέλγιο ή Ιταλία ήταν κι είχα δει μια μέτρια κριτική παλαιότερα
τη γνωστη!πολυ καλη !
 

BABY(1)

Ανώτατος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.331
Κριτικές
287
Like
3.054
Πόντοι
12.447
τη γνωστη!πολυ καλη !
Hταν οταν ερχοταν με τον Ρουμανο .
Μετα Ρουμανου εποχη αντε στο πρωτο Τουρ με Zuzuzna μετα παχυνε βαρεθηκε και το γαμησε .
Αν και ηταν  τυπακλα και ποτε καβαλημενη !!!
 

BABY(1)

Ανώτατος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.331
Κριτικές
287
Like
3.054
Πόντοι
12.447
Που να πάει ο χορχε ρε? Τρελος εισαι? Σε λέω έχει κλειστεί στο νέο κόσμο στο λαδοτριβίο καμιά βδομάδα. Ασε που τα 80άρια δεν τα παίρνεις χαμπάρι πως φεύγουν. Τον βλέπω μπανκραπτ σύντομα μορμπ...  :2funny:
Παλι εδω εισαι ρε Μαλακα !!!
Δεν βαρεθηκες να σε μπινελικωνουν ολοι .
Μηπως εισαι μαζοχα και σου αρεσει να σε μπινελικωνουν και να σου τον καρφωνουν ρε εσυ ?

Αν ειναι ετσι τοτε εδω κοιτα Μουρο μου !!!


Btw να τον προσεχεις τον Jorge γιατι δεν το εχει σε πολυ να στο σκισει το γκροβερακι και να στο πεταξη στα βραχια .

Την Καλησπερα μου !!!
 

MORBID MARIO7

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2013
Μηνύματα
1.673
Κριτικές
35
Like
11
Πόντοι
26
Hταν οταν ερχοταν με τον Ρουμανο .
Μετα Ρουμανου εποχη αντε στο πρωτο Τουρ με Zuzuzna μετα παχυνε βαρεθηκε και το γαμησε .
Αν και ηταν  τυπακλα και ποτε καβαλημενη !!!
κρατω το τελευταίο!ο κολλητός μου  ποτε δεν έπεσε έξω !
 

MORBID MARIO7

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2013
Μηνύματα
1.673
Κριτικές
35
Like
11
Πόντοι
26
εμένα ο μόνος παιδικός μου φίλος είναι το τσουτσούνι μου
κατι ξέχασες να γράψεις στην κριτικη με σιντυ!μαλακια επισης με το πρακτορείο που εχει βάλει το service χωρις να το εχει εγκρίνει η ίδια!ενω γραφει cim/cif τελικα δεν κανει!
 

asdor

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Απρ 2008
Μηνύματα
2.853
Κριτικές
27
Like
375
Πόντοι
2.287
κατι ξέχασες να γράψεις στην κριτικη με σιντυ!μαλακια επισης με το πρακτορείο που εχει βάλει το service χωρις να το εχει εγκρίνει η ίδια!ενω γραφει cim/cif τελικα δεν κανει!
Ειναι της μοδας πλεον αυτο αποτι φαινεται! :cheesy:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom