Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 82 άτομα (4 μέλη και 78 επισκέπτες)

RVangel

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2012
Μηνύματα
107
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
ο νιτρο ειναι ο κανονας μετρησης εδω τυπε. αν δεν αρεσε στον νιτρο, ΛΗΞΙΣ.
γιατι με τον νιτρο οι πουτανες χυνουν. ΧΥΝΟΥΝ ΛΕΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ  :2funny:

ναι για αυτό και είπα μήπως την τρομαξε κάποιος!
στο σεξ δεν υπάρχουν κανόνες ο κάθε άνθρωπος την βρίσκει διαφορετικα! ( γνώμη μου είναι μην με φάτε πάλι!)
 

ΜrKavlopoulos

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
1.251
Κριτικές
81
Like
3.553
Πόντοι
12.986
ενταξει τοτε δε θα αμφισβητησω ξανα την αγιοτητα του....μεγιστο λαθος ενος κοινου θνητου σα και μενα.....

Μπουρδελιάρηδες όλοι οι καλοί χωράνε, και όταν λέμε όλοι.. εννοούμε ΟΛΟΙ!!! αλλά οι καλοί!  :cool2:
 

nio(1)

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2005
Μηνύματα
78
Κριτικές
8
Like
51
Πόντοι
0
Λαϊκή απαίτηση να γίνει γκανγκ μπανγκ με Μαρία - Νίτρο - ΒιΕιντζελ - ΜπιΕφ391 για να λάμψει η αλήθεια!  :rockon: :rockon:
 

bf391

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2011
Μηνύματα
119
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Λαϊκή απαίτηση να γίνει γκανγκ μπανγκ με Μαρία - Νίτρο - ΒιΕιντζελ - ΜπιΕφ391 για να λάμψει η αλήθεια!  :rockon: :rockon:

εμενα μου ειπε αν θελω να φερει και μια φιλη της που δεν εχει βγει στα σαιτ ακομη αλλα το εξασκει το αθλημα...
μου την εδειξε και φωτογραφια....ισως να το οργανωσουμε ετσι :2funny: :2funny:
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.935
Κριτικές
161
Like
5.815
Πόντοι
37.127
νίτρο σεβαστή η άποψη σου! αλλά εγώ την πήρα και από κόλο και της τα πέταξα στα μούτρα και τα έφαγε!
και μάλιστα είπε εχω νόστιμα ζουμια! μάλλον της αγρίεψες και τρομαξε! ;-) χι χι!

ναι ρε παλικάρι και μενα μου είπε πως θέλει να με πληρώσει, αλλά στο τέλος -μάλλον επειδή ρώτησα τί χρωστάω, αφού είπα ο μαλάκας τόσο καλά που πέρασε μπορεί και να μου πει παρε και 100- εγώ έχωσα τα 2,5 μπαλάκια και απο κώλο ούτε δάχτυλο...

Δεν είπα πως δεν πέρασα καλά , σχολίασα την εμφάνιση ,τα μεγάλα χείλη ,τις όχι μεγαλες ρόγες , το θέατρο από ένα σημείο και μετά και τα μεγαλα λόγια που λέει προσπαθώντας να σου ανεβάσει την λίμπιντο.
Η γκόμενα έχει πολύ καιρό στην Ελλάδα δεν είναι χθεσινή και παλαιότερα ήταν και γειτονάκι ...τώρα τα υπόλοιπα είναι πίπες
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.935
Κριτικές
161
Like
5.815
Πόντοι
37.127
εμενα μου ειπε αν θελω να φερει και μια φιλη της που δεν εχει βγει στα σαιτ ακομη αλλα το εξασκει το αθλημα...
μου την εδειξε και φωτογραφια....ισως να το οργανωσουμε ετσι :2funny: :2funny:

Εχω μια αλλεργία στις Λιθουάνες είναι αλήθεια γιατί είναι ταλέντα στο δάγκωμα...και μένα κάτι για πάρτυ μου λεγε με μια φίλη της ...βλέπεις ? κασέτα το χουν και όπου πιάσει
 

ΜrKavlopoulos

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
1.251
Κριτικές
81
Like
3.553
Πόντοι
12.986
Εχω μια αλλεργία στις Λιθουάνες είναι αλήθεια γιατί είναι ταλέντα στο δάγκωμα...και μένα κάτι για πάρτυ μου λεγε με μια φίλη της ...βλέπεις ? κασέτα το χουν και όπου πιάσει

Λετονή δηλώνει... :think:
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
δεν πειραζει, Λεττονη, Λιθουανη... ολες τις θα τις γαμησουμε...
 

O Gentleman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2009
Μηνύματα
2.664
Κριτικές
38
Like
0
Πόντοι
616
οι λιθουανες ειναι μια κλαση μονες τους...
σορυ αλλα δεν δεχομαι κουβεντα περι υποκειμενικοτητας και αλλα ψυχολογικα...
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
πολυς κοσμος ειχαμε κλαψει τα ευρουλακια μας τοτες... και μ'αυτην και με την Ντενισκα...
Και επειδη ολοι μα ολοι εχουν κλαψει με την Ντενισκα τωρα πια κυκλοφορη μονο με Fake photos  στα προφιλ της !!!

   
 

pussydoctor

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2009
Μηνύματα
289
Κριτικές
245
Like
180
Πόντοι
1.221
200 η ωρα και 50 το κουλουρι...
Outcall λεει...μενει στο Μαρουσι...
Άσε ρε φιλαράκι...ζητάει 250 ακατέβατα και γιά κουλούρι κουβέντα παρά την εμμονή μου : ΟΛΑ στο τηλέφωνο
Εννοείται ότι παραμείναμε στο sms
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
εκει στο sms να παραμεινετε... ειναι ωραια... γουσταρω μηνυματακια σε πουτανιτσες να τις πρηζεις να σου κατεβασουν την τιμη και να αυξησουν τις υπηρεσιες και στο τελος να μην κλεινεις το ντηλ... που θα παει θα βαρεθει και θα την ριξει την τιμη η πριγκηπισσα...
 

ΜrKavlopoulos

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
1.251
Κριτικές
81
Like
3.553
Πόντοι
12.986
εκει στο sms να παραμεινετε... ειναι ωραια... γουσταρω μηνυματακια σε πουτανιτσες να τις πρηζεις να σου κατεβασουν την τιμη και να αυξησουν τις υπηρεσιες και στο τελος να μην κλεινεις το ντηλ... που θα παει θα βαρεθει και θα την ριξει την τιμη η πριγκηπισσα...

Και εγώ γουστάρω να τους γαμάω την ψυχολογία μέχρι να κλείσω ραντεβού, και μετά να πρέπει να μου χαμογελάσει με την άφιξη πρίγκιπα!!!  :bounce:
 

apolonas1

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2012
Μηνύματα
8.444
Κριτικές
9
Like
792
Πόντοι
146

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom