Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 71 άτομα (1 μέλη και 70 επισκέπτες)

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
149
Πόντοι
2.046

BABY(1)

Ανώτατος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.331
Κριτικές
287
Like
3.054
Πόντοι
12.447
Διάβαζε ποιο προσεχτικά Luc .
Αυτή είπαμε είναι του Yorgos :)))
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
149
Πόντοι
2.046
Κοιταξε να δεις αυτα εχουν τις χαρες τους. Να σου παιρνει η γκομενα πιπα ορθια ειναι μεγαλο προσον κατ εμε γιατι αλλοιως πρεπει να την βαλεις στα γονατα!  :grin:
 

ViperMC

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
384
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
231
με το 1.58 που δηλώνει , ισα που φτανει να του παρει πιπα ορθια
Κοιταξε να δεις αυτα εχουν τις χαρες τους. Να σου παιρνει η γκομενα πιπα ορθια ειναι μεγαλο προσον κατ εμε γιατι αλλοιως πρεπει να την βαλεις στα γονατα!  :grin:
κοιτα , στην περιπτωση του Yorgos , αυτη μπορει να χρειαστει και σκαμνακι
 

petros15978

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2009
Μηνύματα
22
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
0
Παίδες αυτή δεν την εχει παρει κανείς;


Δεν εχει καμια κριτικη και ειναι ενδιαφερουσα...

Φίλοι και συναγωνιστές σας χαιρετώ. Συγχωρέστε μου το μεγάλο διάστημα απουσίας αλλά ζω μόνιμα εκτός Ελλάδας και έρχομαι πολύ σπάνια πλέον. Τη συγκεκριμενη κοπέλα τη συναντησα χτες σε "άουτκωλ" στο ξενοδοχείο του Μίδα.

Οι φωτογραφίες είναι δικές της αλλά έχει πέσει πολύ ρετούς.

Από τις φωτό περιμένεις μοντέλο. Στην πραγματικότητα σου βγαίνει κλασσική Ρωσίδα του στριπτιτζάδικου. Σε άλλους θα αρέσει και άλλοι θα ξενερώσουν που πληρώσανε υψηλού επιπέδου συνοδό πολυτελείας και πήρανε ρωσίδα χορέυτρια με μπόλικα ελληνικά.

Αυτό ήταν το μόνο κακό, δηλαδή η σχέση απόδοσης τιμής ήταν χάλια και η φαντασίωση της πολυτελούς συνοδού πήγε περίπατο.

Αν μπορεί κανείς να τα ξεχάσει αυτά και να ξαναβρεί τη χαμένη λίμπιντο 8α περάσει πολύ καλα.

Έχει πολύ ωραίο σώμα, γυμνασμένο χωρίς λίπος. Βυζι 2 άρι έως μεγάλο 1 άρι λίγο άδειο όμως. Κώλος ποίημα και πόδια αλαβάστρινα. Ξερει να περπατάει στα τακούνια και εμπνέει καύλα.

Στο σεξ εμένα μου τα έδωσε όλα, συμμετείχε κανονικότατα χωρίς να πέρνει πρωτοβουλίες αλλά με διάθεση να ικανοποιηθώ μόνο εγώ. Όταν της έδειξα ότι ήθελα να τελειώσει κι εκείνη το εκτίμησε δίνοντας ρέστα.

Το fisting της το επέβαλα και έδειξε ότι είναι σκλάβα και μου δόθηκε απόλυτα. Κοίταγε στον καθρέφτη γιατί το γούσταρε. Ξεπεράσαμε τις 2 ώρες γιατί λόγω ηλικίας η τρίτη φορά δεν ερχόταν με τίποτα. Εκεί κατάλαβα ότι είναι εράτρια γιατί έμεινα 20 λεπτά επιπλέον μέχρι να ολοκληρώσω. Επίσης ενώ το πρωκτικό δεν το συζητήσαμε και δεν το πλήρωσα, επειδή της είχα πεί ότι το γουστάρω, για να με βοηθήσει με οδήγησε μόνη της στην πίσω πόρτα και με ξετίναξε.

Εν ολιγοις η κοπέλα το έχει στο αίμα της, είναι κοντά στο 90% των φωτογραφιων της αλλά τα λεφτά είναι πάρα πολλά για κορίτσι του στριπτιτζάδικου που παίρνεις με 150 το πολύ.

Αυτό που παρατήρησα είναι ότι δε μεσολαβεί ατζέντης γιατί ήρθε με ραδιο ταξί μόνη της. Μένει Γλυφάδα μου είπε. Δε θα την ξαναέπαιρνα αλλα στους στραβούς βασιλεύει ο μονόφθαλμος.

Χαλάμε την πιάτσα που πληρώνουμε την κάθε χωριάτισσα όσα μας ζητήσει αλλά το μουνί είναι σα ναρκωτικό. Δύσκολα ξεκολάς.

Ελπίζω να βοήθησα.

Επίσης να μην ξεχάσω να αναφέρω ότι στα εμαιλ μου έγραφε σε άπταιστα αγγλικά (μάλλον κάποια φίλη της βοήθησε από ότι κατάλαβα) ενώ από κοντά τα αγγλικά είναι πολύ βασικά.  
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166

Συνημμένα

  • Mountain.JPG
    Mountain.JPG
    362,7 KB · Εμφανίσεις: 73

vasoly7

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2011
Μηνύματα
164
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
1
ασε καλυτερα... εχω και υψοφοβια... :S :S :S
 

liakosman

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
36
Like
0
Πόντοι
0
Πες της τώρα να φτιάξει και λίγο το rates της , σε 150E/1 ώρα με CIM το Outcall  , για να αρχίσει να χτυπάει και το κινητό της  ;)

Καλε μου συντροφε εγω την πηρα και εμενα μου εκανε το κεφι μου !  τωρα τι λες δεν ξερω! :) Παρακληση... Αν την εχει παρει κανενας αλλος θα ηθελα να μου πητε ειμαι τοσο λαθος???
Δεν ξερω ειλικρινα εμενα με απογείωσε μπορει να ειμαι πολυ νεος και δεν καταλαβαινω αλλα νομιζω πως οντος ειναι καλη...
Παντος αγαπητε μου kranidi2001 ευχαριστω που εκτιματε την παρουσια μου και με συμβουλεβετε.
Μονο στην περιπτωση αυτη καλο ειναι να της τα λετε μονος σας.

 

H1927

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2008
Μηνύματα
328
Κριτικές
50
Like
33
Πόντοι
671
Παιδιά παιδιά...τρέξτε να προλάβετε! Έρχεται Αθήνα για εσκορτ η Briana Banks! Mε 200 ευρώ μόνο και +50 άναλ! Τρέξτε τρέξτε! Μα καλά...αυτή που έβαλε τις φωτογραφίες...πόσο μαλάκο μπορεί να είναι και άσχετη για να μην ξέρει μία από τις πιο διάσημες πορνοσταρ όλων των εποχών
 

giorgosgiorgos23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
366
Καλα για την αλλη δεν μπορω να πω τιποτα μιλανε μονες τους οι φωτο που εχει βαλει και ειναι και ρετουσαρισμενες !!!



Θεος φυλαξη Brrrrrrrrrrrrr  !!!

:new_shocked: :new_shocked:

Το εξπρές του μεσονυχτίου

www.imdb.com/video/screenplay/vi2878734617/]http://www.imdb.com/video/screenplay/vi2878734617/[/url]


:2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom