Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 114 άτομα (14 μέλη και 100 επισκέπτες)

loytsos

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
9.449
Like
3
Πόντοι
66
Ο Πρόεδρος αυτή τη βδομάδα θα έχει δίλημμα!!!

Δυό από τις προτιμήσεις του ταυτόχρονα στην Αθήνα (πλάκα-πλάκα με όσα έχουμε δει το τελευταίο δίμηνο, νομίζω θα κάνουμε ανάσταση!!!).  :2funny: :2funny: :2funny:

Ανάμεσα στην Κική και στην Κοκό ποιά να διαλέξει????????? Και θα διαλέξει και τις δυό!!!!!!!!!!!! :2funny: :2funny:

νομίζω το δίλλημα του' ρχεται μετά........, όσον αφορά την αξιολογισο-ταξινόμηση :2funny: :2funny: :sunglasses:
 

ASTRA98

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2005
Μηνύματα
239
Like
6
Πόντοι
1
Θα βγαινει απο τη μια πορτα και θα μπαινει στην αλλλη ΄η μπορει και στην τριτη???


Ο Πρόεδρος αυτή τη βδομάδα θα έχει δίλημμα!!!

Δυό από τις προτιμήσεις του ταυτόχρονα στην Αθήνα (πλάκα-πλάκα με όσα έχουμε δει το τελευταίο δίμηνο, νομίζω θα κάνουμε ανάσταση!!!).  :2funny: :2funny: :2funny:

Ανάμεσα στην Κική και στην Κοκό ποιά να διαλέξει????????? Και θα διαλέξει και τις δυό!!!!!!!!!!!! :2funny: :2funny:
 

BABY(1)

Ανώτατος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.331
Κριτικές
287
Like
3.054
Πόντοι
12.447
Και για να μην εχουμε αποριες !!!   ;)

         
URL]]
 

ere

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2008
Μηνύματα
113
Κριτικές
18
Like
0
Πόντοι
11
Εάν χτυπήσεις και σου ανοίξει η Αλεξία εγώ στο επόμενο ραντεβού θα πάω ντυμένος μακεδονομάχος.
 

ΜrKavlopoulos

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
1.251
Κριτικές
81
Like
3.553
Πόντοι
12.986
Εάν χτυπήσεις και σου ανοίξει η Αλεξία εγώ στο επόμενο ραντεβού θα πάω ντυμένος μακεδονομάχος.

ξερει κανεις συναγωνιστης τιποτα γι'αυτο


ότι σίγουρα δεν την λένε Αλεξία... :2funny: :2funny:
 

EYFYHS

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2010
Μηνύματα
72
Like
15
Πόντοι
0
Ρε μάγκες με αυτήν την Inga τι παίζει; Γνωρίζει κανείς; Γιατί δε βρίσκω κριτικές...και φαίνεται να είναι το target group μου: κρεμάστρα!
 

tsaras13

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2006
Μηνύματα
115
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
ρε παιδια ψηνωμαι να παω alisa τι λετε να παω για καταθεση
 

busterd

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Οκτ 2009
Μηνύματα
2.078
Κριτικές
51
Like
6.540
Πόντοι
10.617

brass balls

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
18
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Γειά σας παίδες. Πρώτη φορά γράφω στο thread αλλά στο άθλημα των CT είμαι μερικά χρόνια. Εγώ φταίω που δεν σας είχα ανακαλύψει νωρίτερα! :headbang: Εδώ βλέπω ένα καινούριο κομμάτι να φτάνει έχετε καμία άποψη;  :huh:

Το πρακτορείο δυστυχώς είναι ή του ύψους ή του βάθους, οπότε λόττο τη βλέπω την ιστορία, αλλά αν οι φωτό είναι α) πρόσφατες, β) πραγματικές γ) αφοτοσοπιάριστες, (εγώ να γίνω παππάς) τότε είναι για πολλααααά  :fuck1: :fuck1: :fuck1: :cum: :cum: :cum:
 

della

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2007
Μηνύματα
142
Κριτικές
14
Like
645
Πόντοι
291
Γειά σας παίδες. Πρώτη φορά γράφω στο thread αλλά στο άθλημα των CT είμαι μερικά χρόνια. Εγώ φταίω που δεν σας είχα ανακαλύψει νωρίτερα! :headbang: Εδώ βλέπω ένα καινούριο κομμάτι να φτάνει έχετε καμία άποψη;  :huh:

Το πρακτορείο δυστυχώς είναι ή του ύψους ή του βάθους, οπότε λόττο τη βλέπω την ιστορία, αλλά αν οι φωτό είναι α) πρόσφατες, β) πραγματικές γ) αφοτοσοπιάριστες, (εγώ να γίνω παππάς) τότε είναι για πολλααααά  :fuck1: :fuck1: :fuck1: :cum: :cum: :cum:

Φίλε brass-αν και δεν έχω και την τρομερή εμπειρία- παραβρωμάει η ιστορία για να είναι αληθινό αλλά ένα κασκαντεριλίκι ίσως το αξίζει..!εγώ αυτή  τη βδομάδα έλεγα για δοκιμή -μιας και είναι νέο αίμα- την Eden από GES αλλά με έσωσε ένας συναγωνιστής που έγραψε κριτική εδώ(να 'ναι καλά!!) και θα καταλήξω στα stadar πάλι(Stella δηλαδή) γιατί το ΔΝΤ δεν αφήνει και πολλά περιθώρια!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom