Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 91 άτομα (4 μέλη και 87 επισκέπτες)

jostas

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2009
Μηνύματα
26
Like
0
Πόντοι
0
If you mean if Tayra write all that things or someone else Tayra's friend then......
Don't eat, we have.....glarosoupa!!!!!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Probably some person created an web sites for some girls from Latvia. They works like independent, but they not are independent. I know this game very well.  :grin:  pfff, i think profile is fake, no Tayra write this things.

Ask her Geopa about some things, about your last meetings. (what know only you and she) And we will see what she will answer.  :2funny:
 

giorgosgiorgos23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
366
Probably some person created an web sites for some girls from Latvia. They works like independent, but they not are independent. I know this game very well.  :grin:  pfff, i think profile is fake, no Tayra write this things.

Ask her Geopa about some things, about your last meetings. (what know only you and she) And we will see what she will answer.  :2funny:

:new_shocked:

Oh jostas come on now  :grin: i dont believe you  :2funny: :2funny: :2funny:
 

busterd

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Οκτ 2009
Μηνύματα
2.078
Κριτικές
51
Like
6.540
Πόντοι
10.617
internet is free place mate. good luck.

if all will tell me about that, be do this without an problems.

Άμα καταλάβαινα και τι γράφεις θα σου απαντούσα. Το κέρατο μου, θα ξεχάσω τα Οξφορδιανά Αγγλικά μου  :S

I beg your pardon?
 

jostas

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2009
Μηνύματα
26
Like
0
Πόντοι
0
Like the wolf between the sheeps ;)

Υ.Γ «Φοβού τους Δαναούς Λεττονούς και δώρα φέροντας» ... Κρανίδης  :sunglasses:

what you mean mister kranidi2001 - Υ.Γ «Φοβού τους Δαναούς Λεττονούς και δώρα φέροντας» ... Κρανίδης ???
 

kranidi2001

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.340
Κριτικές
19
Like
0
Πόντοι
2.007
what you mean mister kranidi2001 - Υ.Γ «Φοβού τους Δαναούς Λεττονούς και δώρα φέροντας» ... Κρανίδης ???

Ancient Greek , as far I know you study Ancient Greek at school . After all my comment in Greek was not addressed to you , but to my friens . For you , was the English comment .
 

gian31

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2009
Μηνύματα
207
Κριτικές
11
Like
611
Πόντοι
991

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Is there anything to loose for us bcs he partecipates?  :think:

At least he choosed a straight way to do it!  ;)
Φίλε φτερούγα σε αγαπάω σε εκτιμάω αλλά ο busterd δεν έχει εντελώς άδικο, αν και η προσέγγισή του είναι διαφορετική από την δική μου!!!!
Ο κανόνας είναι να γράφουμε ΕΛΛΗΝΙΚΑ!!!!
Τον jousta τον ξέρω, είναι φίλος, αλλά για να συμμετάσχει εδώ θα πρέπει να μάθει να γράφει ελληνικά!!!!
Και ο Αντμίνας δυστυχώς για εμάς αλλά θα πρέπει τώρα να ΔΙΑΓΡΑΨΕΙ ολα τα ποστ που είναι με αγγλικά!!!!
Σόρρυ αλλά έτσι είναι.....
 

kranidi2001

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.340
Κριτικές
19
Like
0
Πόντοι
2.007
Φίλε φτερούγα σε αγαπάω σε εκτιμάω αλλά ο busterd δεν έχει εντελώς άδικο, αν και η προσέγγισή του είναι διαφορετική από την δική μου!!!!
Ο κανόνας είναι να γράφουμε ΕΛΛΗΝΙΚΑ!!!!
Τον jousta τον ξέρω, είναι φίλος, αλλά για να συμμετάσχει εδώ θα πρέπει να μάθει να γράφει ελληνικά!!!!
Και ο Αντμίνας δυστυχώς για εμάς αλλά θα πρέπει τώρα να ΔΙΑΓΡΑΨΕΙ ολα τα ποστ που είναι με αγγλικά!!!!
Σόρρυ αλλά έτσι είναι.....

Πολύ light είσαι σήμερα ή μου φαίνεται  :think: Εκεί είναι το θέμα , τα Ελληνικά ???? Άσε με ρε Γέωπα τώρα  :headbang:
 

wings

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2009
Μηνύματα
2.587
Κριτικές
60
Like
43
Πόντοι
316
Oποιος φοβάται, κοιμάται!  :grin:
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
ψαρεμα επιφανειας  !!!

   
URL]]
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom