Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 138 άτομα (18 μέλη και 120 επισκέπτες)

kranidi2001

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.340
Κριτικές
19
Like
0
Πόντοι
2.007

Συνημμένα

  • ups-girl.jpg
    ups-girl.jpg
    24,4 KB · Εμφανίσεις: 33

O Gentleman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2009
Μηνύματα
2.664
Κριτικές
38
Like
0
Πόντοι
616

O Gentleman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2009
Μηνύματα
2.664
Κριτικές
38
Like
0
Πόντοι
616
Τσιμπησες κρανιδι, αλλα ασε καλυτερα!! :grin: Αυτη εχει ιστορια εδω στην Ελλαδα!! Θα ηθελα ομως να δω πως θα σου την εστελνε η Καργιολινα!! :headbang: :headbang:

τσιμπησα κι εγω Luc! τι πιπινι ειναι αυτο!!
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
149
Πόντοι
2.046
τσιμπησα κι εγω Luc! τι πιπινι ειναι αυτο!!

Εσυ μην τσιμπας!! Πρεπει να την εχεις γνωρισει στο παρελθον. Το θεμα που την εβαλα ειναι η απατη της Καργιολινας που δεν εχει τον θεο της!!  :headbang:
 

acerman

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2010
Μηνύματα
61
Like
0
Πόντοι
0
Καμμια καλη προταση συναδελφοι για να ακουμπησουμε αυριο το200αρικο?
 

acerman

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2010
Μηνύματα
61
Like
0
Πόντοι
0
Καταλαβα κανεις δεν εχει προταση :headbang:
 

O Gentleman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2009
Μηνύματα
2.664
Κριτικές
38
Like
0
Πόντοι
616
Εσυ μην τσιμπας!! Πρεπει να την εχεις γνωρισει στο παρελθον. Το θεμα που την εβαλα ειναι η απατη της Καργιολινας που δεν εχει τον θεο της!!  :headbang:

δεν μου θυμιζει τιποτα... :think: :think: :think:
 

giorgosgiorgos23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
366
Καλα λεγε εσυ αλλα εγω εχω αλλα στο μυαλο !!!  :birdman: :grin: :grin: Πολυ καλυτερα PSE, και το κουλουρι θα της το παρω η να μην με λενε Λουκ Ταξιδιωτικο Πρακτορα 007!!  :2funny: :2funny: Ολες οι "δυσκολες" θελουν λιγο "αισθημα" για να σου δωσουν τα κλειδια της πισω πορτας, και μετα να λενε στις φιλες τους "αφου με αγαπαει, να μην του το δωσω??"!!  :2funny: :2funny: :2funny:

Λουκ καλησπέρα.Ποιά είναι αυτή η καύλα?
 

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246
Υενθιμιζω οτι Kendra πριν ενα μηνα στα 200γιουρια η ωρα και τωρα βλέπω στα 250! :grin: :grin: :grin:
με τις υγειες μας! :2funny: :2funny: :2funny:

Ακριβώς! Και το αποδεικνύει και η χρέωση που αναφέρει ο DoctorWh? στη κριτική του , αλλά και το ξέρω εγγυημένα και από άλλο συμπαίκτη που τη πήρε επίσης για 1ω στα 200 Ε στο ίδιο τουρ. Κι όμως, όταν ζήτησα να τη κλείσω για 2ω στα 300 Ε (αντί δηλ. 350 Ε), μου το ξέκοψε μαχαίρι, με το αιτιολογικό, άκουσον-άκουσον, ότι δεν κάνουν ποτέ εκπτώσεις! Κι όταν του έστειλα το λινκ της κριτικής για να του δείξω ότι μου λέει παπαριές  :jerking:, μου απάντησε με ακόμα περισσότερες (παπαριές)  :jerking: :jerking:, ότι τάχα μου μειώσεις τιμών γίνονται μόνο όταν το πρακτορείο οφείλει χρήματα σε κάποιον παίκτη, από τυχόν ακύρωση παλιότερου ραντεβού.
Βέβαια, για να λέμε και τα σύκα-σύκα και τη σκάφη-σκάφη, κι εγώ μαλάκας είμαι γιατί του την έκλεισα τελικά τη Kendra στα 300 Ε για 1,5ω, γιατί το έχω καιρό άχτι να τη δοκιμάσω. Αλλά κανονικά δεν έπρεπε να επανέλθω. Ελπίζω τουλάχιστον η "επένδυση" να αποδειχθεί επιτυχής.
Όσο για τις χρεώσεις του Z, όντως ούτε οι πιο ακριβές είναι αλλά ούτε και οι πιο οικονομικές. Απλά με τα έξτρα γίνονται απαγορευτικές. Και είναι έξυπνο εκ μέρους του γιατί κατ' αρχήν οι τιμές του δείχνουν ανταγωνιστικές, και ποντάρει στη κάβλα του καθενός μας ότι την ώρα της κρίσης θα πούμε δεν γαμιέται, και θα τα σκάσουμε επιπλέον για να πάρουμε το κωλαράκι της κοπέλας ή για να της τα δώσουμε στη μάπα/στόμα.
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166

xeones

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2010
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Χαιρετώ όλους τους συναγωνιστές!
Παρακολουθώ το φόρουμ αρκετό καιρό,αλλά μόλις πρόσφατα έγινα μέλος και είναι η πρώτη φορά που επικοινωνώ.
Μετά από μια πολύ δύσκολη σεζόν που έφτασε στο τέλος της 10 μέρες πριν, θέλω να κάνω ένα ιδιαίτερο δώρο στον εαυτό μου.
Μιας και δεν ζω Αθήνα όμως δεν είμαι μέσα στα κόλπα και δεν ξέρω πολλά για τις επικείμενες αφίξεις...
Μέχρι τώρα έχω πάρει 4-5 κοπέλες, 2 πολύ καλές (Louise Black & Abbey Delacroix) και τις άλλες αδιάφορες.
Τώρα σκοπεύω να είμαι στην Αθήνα την περίοδο 22-25 Νοεμβρίου. Παίζει τίποτα καλό;

ΥΓ: Γουστάρω πάρα πολύ τη Σάλυ, αλλά δεν ξέρω αν παίζει ακόμα, στο φόρουμ πάντως είδα review από το Μάρτιο...

Σας ευχαριστώ όλους για τη βοήθειά σας.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom