Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 54 άτομα (5 μέλη και 49 επισκέπτες)

TurboThor

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
22
Like
322
Πόντοι
1.520
Μηπως ακυρωσε το Tour γιατι εγω δεν βλεπω απο κατω κανενα προγραμμα που μπορουμε να κλεισουμε ραντεβουδακι !!! :think:
Η μηπως το βουτηξαν το κοριτσι !!!!

Περιεργα πραγματα !!!!

Πριν 2 ώρες που είχα μπεί στο σαιτ της υπήρχε το πρόγραμμα....
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Για να δουμε τι θα σου πει !!! :-
 

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
Μηπως ακυρωσε το Tour γιατι εγω δεν βλεπω απο κατω κανενα προγραμμα που μπορουμε να κλεισουμε ραντεβουδακι !!! :think:
Η μηπως το βουτηξαν το κοριτσι !!!!

Περιεργα πραγματα !!!!

:2funny: :2funny: :2funny:
Πες μου τώρα πρόεδρε ότι κλείνεις και την εβραία με τυπικές διαδικασίες και με βάση προγράμματος...!  ;) :2funny: :2funny: :2funny:
 

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246
Καλα κανατε,μαλλον καναμε και εκθειαζαμε την λαουρα,γιατι ηταν παρα πολυ καλη,περα απο το εμφανισιακο που ο καθενας εχει αλλα κριτηρια.οπως ειπαν και αλλοι,προσχαρη και ανοιχτομυαλη κοπελα η καρινα που σε κερδιζει με τον τροπο της.και το βυζι φυσικοτατο να μην το χορταινεις!1 απο τις πιο καλες αναμνησεις εκεινης της χρονιας.την αποκαταστησαμε και αυτην!
:-D

Μήπως θα έπρεπε να αποφεύγεις τις αναφορές σε προσωπικά στοιχεία της κάθε __τάνας, έστω και αν έχει αποσυρθεί; Το ίδιο έκανα κι εγώ που απέσυρα σχεδόν άμεσα ποστ μου για τη συγκεκριμένη μετά από προτροπή φίλου-συμπαίκτη, και το ίδιο πιστεύω ότι πρέπει να κάνουν και όσοι άλλοι υπερέβησαν τα εσκαμμένα και δημοσιοποίησαν το πραγματικό της όνομα αλλά και φωτό της κοπέλας, όπου φαινόταν καθαρά το πρόσωπό της. Και επειδή τώρα πια δεν μπορούν οι ίδιοι, μήπως θα μπορούσε να επέμβει αντ' αυτών ο admin για να διορθώσει τα κακώς κείμενα; Μιλάω για την Laura XX και κάποια από τα ποστ που την αφορούν:

,
,

Είπαμε, προσπαθεί να "νοικοκυρευτεί" η κοπέλα και οφείλουμε να το σεβαστούμε. Δεν μας φταίει σε τίποτα άλλωστε να βρεθεί κανένας καλοθελητής και να γνωστοποιήσει στον καλό της τη προηγούμενή της ιδιότητα.
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.935
Κριτικές
161
Like
5.815
Πόντοι
37.127
φίλε Γέοπα θα σε μαλώσω....μετά πολλά πήγα σε αυτά της Κασσάνδρας και ΣΙΑ .
Ρε φίλε 130 γιούργια για 30 λεπτά με το κουδούνι να χτυπάει και έξω από το δωμάτιο ο κόσμος να περιμένει λες και είσαι στην Φυλής....και αυτό να ονομάζεται VFM και να συγκρίνεται με CT ???
απαπαπαπαπαπαπαπαπα
130???? χωρίς κώλο????? 70 το 69 και 80 OWO...και όταν ρώτησα την τσατσά αν δώσω 80 μπορώ να της γλύψω το μουνί????  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: η απάντηση ήταν ΟΧΙ  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ασε με ρε Γεό , πεταμένα λεφτά το καλύτερο service να μου κάνουν    
 

Tipos

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.265
Κριτικές
20
Like
2
Πόντοι
3.945
Μηπως ακυρωσε το Tour γιατι εγω δεν βλεπω απο κατω κανενα προγραμμα που μπορουμε να κλεισουμε ραντεβουδακι !!! :think:
Η μηπως το βουτηξαν το κοριτσι !!!!

Περιεργα πραγματα !!!!

ή μπορεί να έσκασε κάνα long booking και να το τελειώσαμε το τουρ!  

;)

 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
H μπορει να ειναι τοσο μαλακες που για να μην βλεπει καποιος τα κενα τους κανουν ολους τυφλους !!!! :grin:
E ΡΕ ΠΛΑΚΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΤΕΤΟΙΟ !!!
Θα γελαμε μεχρι αυριο με τον μαλακα τον zuzuna !!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.935
Κριτικές
161
Like
5.815
Πόντοι
37.127
Μήπως θα έπρεπε να αποφεύγεις τις αναφορές σε προσωπικά στοιχεία της κάθε __τάνας, έστω και αν έχει αποσυρθεί; Το ίδιο έκανα κι εγώ που απέσυρα σχεδόν άμεσα ποστ μου για τη συγκεκριμένη μετά από προτροπή φίλου-συμπαίκτη, και το ίδιο πιστεύω ότι πρέπει να κάνουν και όσοι άλλοι υπερέβησαν τα εσκαμμένα και δημοσιοποίησαν το πραγματικό της όνομα αλλά και φωτό της κοπέλας, όπου φαινόταν καθαρά το πρόσωπό της. Και επειδή δεν μπορούν οι ίδιοι, μήπως θα μπορούσε να επέμβει αντ' αυτών ο admin για να διορθώσει τα κακώς κείμενα. Μιλάω για την Laura XX και κάποια από τα ποστ που την αφορούν:

,
,

Είπαμε, προσπαθεί να "νοικοκυρευτεί" η κοπέλα και οφείλουμε να το σεβαστούμε. Δεν μας φταίει σε τίποτα άλλωστε να βρεθεί κανένας καλοθελητής και να γνωστοποιήσει στον καλό της τη προηγούμενή της ιδιότητα.

Σωστά παιδιά σβήστε τα γιατί πραγματικά προσπαθεί (προς το παρόν τουλάχιστον) να κάνει κανονική δουλειά και είναι και πολύ καλά και τσιμπημένη με το παλικάρι (που είναι και καλό παιδί)

Αρα από service που έλεγα εχθες ....δεν έμαθα
 

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246
Σωστά παιδιά σβήστε τα γιατί πραγματικά προσπαθεί (προς το παρόν τουλάχιστον) να κάνει κανονική δουλειά και είναι και πολύ καλά και τσιμπημένη με το παλικάρι (που είναι και καλό παιδί)

Αρα από service που έλεγα εχθες ....δεν έμαθα

Τουλάχιστον, τους χαιρετισμούς όλων μας  :grin: τους μετέφερες στο κορίτσι; Ή ήταν μπροστά το παλικάρι κι αδυνατούσες;
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.935
Κριτικές
161
Like
5.815
Πόντοι
37.127
Τελικά τους χαιρετισμούς όλων μας  :grin: τους μετέφερες στο κορίτσι που συζητούσαμε χθες; Αυτό που θέλει να "νοικοκυρευτεί"  :grin:

βεβαίως ...και έσκασε χαμόγελο αμηχανίας (σου λεει που τους ξέρει όλους τους πελάτες μου?)
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.935
Κριτικές
161
Like
5.815
Πόντοι
37.127
H μπορει να ειναι τοσο μαλακες που για να μην βλεπει καποιος τα κενα τους κανουν ολους τυφλους !!!! :grin:
E ΡΕ ΠΛΑΚΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΤΕΤΟΙΟ !!!
Θα γελαμε μεχρι αυριο με τον μαλακα τον zuzuna !!! :2funny: :2funny: :2funny:
Ποιός άραγε  :think:
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Μπα Τεχνικη βλαβη θα ειναι του συστηματος μεχρι να γυρισει ο μαυρουλης να την φτιαξει !!!! :2funny: :2funny: :2funny:

Αλλιως θα ειναι σαν την ιστορια με τον Βασιλια που εκοψε τον πουτσο του για να τιμωρηση την Βασιλισσα που ξενογαμιοταν !!!
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.935
Κριτικές
161
Like
5.815
Πόντοι
37.127
Μπα Τεχνικη βλαβη θα ειναι του συστηματος μεχρι να γυρισει ο μαυρουλης να την φτιαξει !!!! :2funny: :2funny: :2funny:

Αλλιως θα ειναι σαν την ιστορια με τον Βασιλια που εκοψε τον πουτσο του για να τιμωρηση την Βασιλισσα που ξενογαμιοταν !!!

ποιός Βασιλιάς ήταν αυτός ρε? έχει βγει και παραμύθι τσόντα???
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.935
Κριτικές
161
Like
5.815
Πόντοι
37.127
κάποια μαλακία έχεις κάνει αδερφούλη ....και τα πήρε κρανίο πάλι ο Ζ ....
Αχόρταγε ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom