Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 89 άτομα (11 μέλη και 78 επισκέπτες)

PATHFINDER

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
2.435
Κριτικές
4
Like
26
Πόντοι
16
Ρε παιδια ξερεις κανεις κατι γιαυτο το μωρο....???

]
Ήταν η Playmate του Ιουνίου 2007 (πριν 5 μήνες δηλαδή) το Ρωσικό Playboy. Mια που έχει πηδήσει πολλά παλούκια για να πάει μπροστά και να γίνει μέλος στον κόσμο των star, είπε να έρθει κι από Ελλάδα να μας τα πει από κοντά. Ο manager της είναι Ελληνοκύπριος - ξέρει τι κάνει ο άνθρωπος!
 

Επισκέπτης
Ήταν η Playmate του Ιουνίου 2007 (πριν 5 μήνες δηλαδή) το Ρωσικό Playboy. Mια που έχει πηδήσει πολλά παλούκια για να πάει μπροστά και να γίνει μέλος στον κόσμο των star, είπε να έρθει κι από Ελλάδα να μας τα πει από κοντά. Ο manager της είναι Ελληνοκύπριος - ξέρει τι κάνει ο άνθρωπος!
Και φαινετε οτι κονομαει καλα γιατι εμενα με πηρε τηλεφωνο και μιλαγαμε αρκετη ωρα με δικια του χρεωση σπανιο για ατζεντη.
Απλως παει να εδραιωθει στηνν Ελληνικη αγορα γιατι εχει φαι.
 

vag33

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2007
Μηνύματα
68
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
εκλεισα ενα ραντεβου με Μαρτινα.θα με αφησετε να παω χωρις ενημερωση  σαν το σκυλι στ'αμπελι?:)))
 

David_Webb

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
9
Like
1.265
Πόντοι
4.375
Τουμπανο Βυζαρες.
Ηλικια 28 ΜΑΧ.
Σεξ πολυ καλο .
Πιπα διαστημηκη.
Να πω και αλλα.
Και πανω απο ολα Ουκρανεζα απο το Κιεβο. :rockon:
Και πάλι ευχαριστώ!
Μία μικρή σόκιν ερώτηση θ' αποτολμήσω: ο προσδιορισμός "τούμπανο" σημαίνει σιλικόνη?
 

ΣΚΡΟΥΝΤΖ

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.637
Κριτικές
7
Like
114
Πόντοι
16
τουμπανο αν δεν κανω λαθος δε σημαινει απαραιτητα μονο σιλικονη αλλα και να ειναι ενα στηθος στητο σφιχτο ηκαι μεγαλο.γενικα ωραιο και εντυπωσιακο :rockon:
 

kritonas

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2007
Μηνύματα
101
Κριτικές
17
Like
0
Πόντοι
11
για να επιστρεψουμε σε πιο ουσιαστηκα πραγματα...

φιλος πηγε χθες σε michella απο zuzana και μου ειπε καλα λογια
γλυκια τσεχα με καλες επιδοσεις...

απο κοντα ειναι καλυτερη απο τις φωτο. 

Καλή είναι πράγματι. Κοντή 1,62 με φυσικά βυζ και ωραίο κολαράκι. Κανεί καλό μασάζ απο ο,τι μου είπανε. Ενδιαφέρουσα για 1 ώρα μάξιμουμ, μοιάζει πολύ με Ελληνίδα
 

YuraManiakos

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.152
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
16
Και φαινετε οτι κονομαει καλα γιατι εμενα με πηρε τηλεφωνο και μιλαγαμε αρκετη ωρα με δικια του χρεωση σπανιο για ατζεντη.
Απλως παει να εδραιωθει στηνν Ελληνικη αγορα γιατι εχει φαι.

Γιατί ΟΧΙ Π.χ το παρόν τεμάχιο απο προσωπική επιλογή & δοκιμή  12 ώρες με γεύμα εις Μόσχαν και ΟΥΧΙ ημιπαρομονή full extra 300 γιούρια χαλαρά

(Βασικά ήθελαν 300 πράσινα για διανυκτεύρεση απο 10 έως πρωί

Και δεν νομίζω να συγκρίνετε με ελληνικά CT? γιατί :headbang:

Oπότε why not a agentis? Εστω και Photo είναι λίγο τραβηγμένες? :think:
 

Albert Speer

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2007
Μηνύματα
274
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
1
Ήταν η Playmate του Ιουνίου 2007 (πριν 5 μήνες δηλαδή) το Ρωσικό Playboy. Mια που έχει πηδήσει πολλά παλούκια για να πάει μπροστά και να γίνει μέλος στον κόσμο των star, είπε να έρθει κι από Ελλάδα να μας τα πει από κοντά. Ο manager της είναι Ελληνοκύπριος - ξέρει τι κάνει ο άνθρωπος!

Πρώην ρώσος μετανάστης στην Κύπρο.
 

PATHFINDER

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
2.435
Κριτικές
4
Like
26
Πόντοι
16
Πρώην ρώσος μετανάστης στην Κύπρο.
Εμένα μου συστήθηκε ως Κύπριος φοιτητής στη Μόσχα και από την "Tσυπριακήν" προφορά... έτσι νόμιζα πως είναι. Αν γνωρίζεις καλύτερα, πάω πάσο.
 

Albert Speer

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2007
Μηνύματα
274
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
1
Εμένα μου συστήθηκε ως Κύπριος φοιτητής στη Μόσχα και από την "τσυπρέϊκη" προφορά... έτσι νόμιζα πως είναι. Αν γνωρίζεις καλύτερα, πάω πάσο.
Μπορεί...εμένα μου είπε την άλλη version! Who knows, who cares. Πάντως μιλάει όντως με πολύ βαριά κυπριακή προφορά και γενικά είναι ξηγημένος.
 

PATHFINDER

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
2.435
Κριτικές
4
Like
26
Πόντοι
16
Ρε παιδια ξερεις κανεις κατι γιαυτο το μωρο....???

η Playmate του Ιουνίου 2007 (πριν 5 μήνες δηλαδή) το Ρωσικό Playboy. Mια που έχει πηδήσει πολλά παλούκια για να πάει μπροστά και να γίνει μέλος στον κόσμο των star, είπε να έρθει κι από Ελλάδα να μας τα πει από κοντά.
Διορθώνω τώρα που το θυμήθηκα! Όχι Playmate του Ιουνίου 2007, αλλά Penthouse pet του Ιουνίου 2007. Στο Penthouse πόζαρε η κοπέλα. Περισσότερα infos στο ακόλουθο link:

 

Albert Speer

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2007
Μηνύματα
274
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
1
Η ερώτηση απλή. Την πηδάμε ναι ή όχι?
 

YuraManiakos

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.152
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
16

solitonios

Τιμημένος
Εγγρ.
4 Οκτ 2005
Μηνύματα
2.011
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
Και φαινετε οτι κονομαει καλα γιατι εμενα με πηρε τηλεφωνο και μιλαγαμε αρκετη ωρα με δικια του χρεωση σπανιο για ατζεντη.
Απλως παει να εδραιωθει στηνν Ελληνικη αγορα γιατι εχει φαι.

Έχω την εντύπωση ότι μιλά μέσω Skype και τα Sms ,πάντως ναι η χρέωση είναι δική του.Απλά του έρχεται πιο φθηνά! :cheesy: :cheesy:
 

solitonios

Τιμημένος
Εγγρ.
4 Οκτ 2005
Μηνύματα
2.011
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
εκλεισα ενα ραντεβου με Μαρτινα.θα με αφησετε να παω χωρις ενημερωση  σαν το σκυλι στ'αμπελι?:)))

Έχει μεγάλη θητεία στην Ιρλανδία.Δεν θυμάμαι όμως το όνομα που χρησιμοποιεί εκεί ώστε να σου δώσω κάποιο review!  :-
 

stefanD

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.026
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Τουμπανο Βυζαρες.
Ηλικια 28 ΜΑΧ.
Σεξ πολυ καλο .
Πιπα διαστημηκη.
Να πω και αλλα.
Και πανω απο ολα Ουκρανεζα απο το Κιεβο. :rockon:

Απο σώμα-πρόσωπο όπως φαίνεται στις photo η έχει πέσει photoshop ?
 

Επισκέπτης
Ρε Stefan αν ειναι να το ψαχνεις τοσο πολυ γαματω καλυτερα γιατι στο τελος κατι θα βρεις που να μην σου αρεσει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom