Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 97 άτομα (6 μέλη και 91 επισκέπτες)

sexAdct

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2010
Μηνύματα
385
Like
0
Πόντοι
1
Έχεις δίκιο, το είχα διαβάσει αυτό το post, αλλά δεν το θυμόμουν ότι είναι του συγκεκριμένου συμπαίκτη. Δεν ξέρω τι γνώμη έχει κάποιος άλλος, με καλύτερη "μύτη" από μένα, αλλά εγώ προσωπικά θα ποντάριζα στην ή στην , με αυτή τη σειρά, από το ίδιο πρακτορείο μάλιστα που έχει και πιο λογικές τιμές, και που ίσως λόγω αναδουλειάς τις κατεβάσει στη πορεία, όπως κάνει συνήθως, αλλά αμφιβάλλω αν θα συμβεί αυτό πριν τη Τετάρτη.
Αλλιώς, για κάτι λίγο πιο "τσουχτερό", αλλά που θα τον κάνει να πει τον "Δεσπότη Παναγιώτη"  :2funny: είναι σίγουρα (κατά τα δικά μου κριτήρια) η Έμιλυ , όχι όμως για 1 ώρα μόνο, αλλά για 1,5 ή 2 ώρες, όπου εκεί γίνονται πιο συμφέρουσες οι χρεώσεις της αναλογικά. Κι εγώ πριν τη δοκιμάσω είχα τις επιφυλάξεις μου, αλλά μετά αναθεώρησα και είπα χαλάλι της, και μάλιστα με πιο ακριβές χρεώσεις από τις τωρινές. Αυτά.

δεν εχω δοκιμασει καμμια απο τις σουζι και εμιλυ,ουτε και τις αλλες αλλα επειδη λεει 3πραγματα το παλληκαρι και ειναι σαφης.φτηνη πιπινι και με καλο σερβις.αρα νομιζω οτι δεν μπορεις να του προτεινεις την εμιλυ γιατι σιγουρα απο οτι βλεπω δεν ειναι πιπινι.
 

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246
Τα έχουμε πει αεροπόρε για την Καρίνα!  :headbang:
Διαφωνούμε διότι αυτό που πήραμε ο Ωραίος και εγώ και ο Τρες σαν πρώτοι πελάτες δεν πρόκειται να το πάρει εύκολα κάποιος τώρα από την Καρίνα αφού το μυαλό της έχει πάρει αέρα και έχει γίνει αρκετά φιλόφοξη και φιλοχρήματη όπως και η ατζέντισσα της...!  :2funny:
Φαίνεται ότι της κάνει καλό μάθημα!
Οπότε μην γκρινιάζεις για Καρίνα διότι στο εξήγησα πως έχει το θέμα την ημέρα που πήγες να τη συναντήσεις!
Στο φίλο την προτείνω όχι διότι στηρίζω Καρίνα αλλά διότι από τη Σούζι τουλάχιστον η Καρίνα αξίζει λίγο περισσότερο σε εμφάνιση!
Οι υπηρεσίες είναι σχεδόν ίδιες αλλά εμφάνιση, προτιμώ Καρίνα!
Από τις δυο καλύτερα να βρει άλλη για πρώτη φορά!
Αυτά...!  :cheesy:

Ε ρε κόλλημα με τη Καρίνα! Ο.Κ. εντάξει τα είπαμε, και σε πιστεύω ότι στην αρχή μπορεί να άξιζε το κόπο, ενώ μετά ότι καβάλησε το καλάμι κι ότι έκανα μαλακία που δεν ακύρωσα τη συνάντησή μου μαζί της, άλλωστε γι' αυτό κι έγραψα αυτά που έγραψα στη κριτική μου γι' αυτήν, όμως ποτέ δεν σου έγραψα ότι σου καταλογίζω ευθύνες. Προς Θεού!
Απλά, πιστεύω ότι είναι που είναι ο συμπαίκτης άβγαλτος κατά τα λεγόμενά του, είναι και η λεγάμενη ψιλοκαβαλημένη, χωρίς να τ' αξίζει, ε, δεν νομίζω ότι θέλει και πολύ για να μη δέσει το γλυκό, μέχρι αποδείξεως του εναντίον φυσικά.
 

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246
δεν εχω δοκιμασει καμμια απο τις σουζι και εμιλυ,ουτε και τις αλλες αλλα επειδη λεει 3πραγματα το παλληκαρι και ειναι σαφης.φτηνη πιπινι και με καλο σερβις.αρα νομιζω οτι δεν μπορεις να του προτεινεις την εμιλυ γιατι σιγουρα απο οτι βλεπω δεν ειναι πιπινι.

Ο.Κ. εντάξει, δεν είναι πιπίνι (>32), αν και αυτό είναι το ζητούμενο. Και δεν είναι και φτηνή, σίγουρα. Πάω πάσο. Αλλά σίγουρη λύση και πιπίνι για την άλλη βδομάδα δεν βλέπω. Εκτός κι αν γουστάρει να δοκιμάσει την Εβίτα (23 ετών) για φουλ σέρβις σε αντίστοιχες τιμές, μόνο που δεν ξέρω αν έχει γυρίσει πίσω στην Αθήνα. Δεν μου έρχεται στο νου κάποια άλλη.
 

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
Ε ρε κόλλημα με τη Καρίνα! Ο.Κ. εντάξει τα είπαμε, και σε πιστεύω ότι στην αρχή μπορεί να άξιζε το κόπο, ενώ μετά ότι καβάλησε το καλάμι κι ότι έκανα μαλακία που δεν ακύρωσα τη συνάντησή μου μαζί της, άλλωστε γι' αυτό κι έγραψα αυτά που έγραψα στη κριτική μου γι' αυτήν, όμως ποτέ δεν σου έγραψα ότι σου καταλογίζω ευθύνες. Προς Θεού!
Απλά, πιστεύω ότι είναι που είναι ο συμπαίκτης άβγαλτος κατά τα λεγόμενά του, είναι και η λεγάμενη ψιλοκαβαλημένη, χωρίς να τ' αξίζει, ε, δεν νομίζω ότι θέλει και πολύ για να μη δέσει το γλυκό, μέχρι αποδείξεως του εναντίον φυσικά.

Εγώ αεροπόρε την πτήση μου με την Καρίνα την έκανα και δεν έχω κανένα κόλλημα μαζί της αφού πρώτος άρχισα να την κατηγορώ για τη φιλοδοξία της και το ανέβασμα των τιμών της και πως από ένα άβγαλτο κορίτσι που ήταν όταν τη συναντήσαμε με τον Ωραίο και που λέγαμε ότι η κοπέλα δεν θα τα έβγαζε πέρα διότι ήταν αρκετά αθώα, τελικά μας δούλεψε καλά και ορίστε τα αποτελέσματα!
Εκτός και αν μετά το πρώτο τουρ της, την ανέλαβε η Αντζέλικα πιο σοβαρά και της έκανε μάθημα οπότε και την κατέντησε έτσι!
Για αυτό ας τραβήξει για αλλού ο συμπαίκτης διότι είναι έτσι όπως τα λες!  :dancing:
Θα διάβασε κριτικές και πιστεύει ότι θα πάρει αυτά που γράφαμε τότε!
 

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
πρέπει οι σιτιτουρίστριες και τα γραφεία , αλλά προπαντός εμεις οι καταναλωτες να καταλαβουμε ότι δεν επιτρεπετε να ερχονται τουρινγκσ με 250 και 300  ευρώ......ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ . Να γαματε στα στουντιο και τα μασαζαδικα απο 60 έως 100 ευρώ με πλήρες πολλές φορές πρόγραμμα και ωραία τεμαχια.......
Όταν οι σιτιτουρίστριες ρίξουν τις τιμες  στα 100 με 150 ευρω με πλήρη πρόγραμμα τότε το ξανασυζηταμε.............

Στην Αγγλία , Λονδίνο για την ακρίβεια οι τιμες από 200 και 250 λίρες έχουν πεσει στις 80 με 150 λίρες......και....μουναρες επιπέδου city tours.

Γραψτε το ή να μου επιτρεψουν να το γραψω και στα αγγλικά για να το διαβασουν και τα γραφεία......

Με εκτίμηση, πάτος , συναγωνιστής.



100euro1.jpg


Ο Ρεμπέτης μίλησε και τα είπε...!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
πρέπει οι σιτιτουρίστριες και τα γραφεία , αλλά προπαντός εμεις οι καταναλωτες να καταλαβουμε ότι δεν επιτρεπετε να ερχονται τουρινγκσ με 250 και 300  ευρώ......ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ . Να γαματε στα στουντιο και τα μασαζαδικα απο 60 έως 100 ευρώ με πλήρες πολλές φορές πρόγραμμα και ωραία τεμαχια.......
Όταν οι σιτιτουρίστριες ρίξουν τις τιμες  στα 100 με 150 ευρω με πλήρη πρόγραμμα τότε το ξανασυζηταμε.............

Στην Αγγλία , Λονδίνο για την ακρίβεια οι τιμες από 200 και 250 λίρες έχουν πεσει στις 80 με 150 λίρες......και....μουναρες επιπέδου city tours.

Γραψτε το ή να μου επιτρεψουν να το γραψω και στα αγγλικά για να το διαβασουν και τα γραφεία......

Με εκτίμηση, πάτος , συναγωνιστής.
Eτσι !!!
Μεχρι 100 και με γαματο Service τα καλα Studio κοριτσα !!! ;)
Και ασε να κουρευονται οι Τουριστριουλες και να ζητανε extra CIM κλπ κλπ !!!
Τωρα η Αντζελικα και η καθε Αντζελικα προσπαθει να κανει την δουλια της και να γεμισει τις τσεπες της αλλα καποια στιγμη θα τελειωσουν και αυτα !!!
 

sexAdct

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2010
Μηνύματα
385
Like
0
Πόντοι
1
Ο.Κ. εντάξει, δεν είναι πιπίνι (>32), αν και αυτό είναι το ζητούμενο. Και δεν είναι και φτηνή, σίγουρα. Πάω πάσο. Αλλά σίγουρη λύση και πιπίνι για την άλλη βδομάδα δεν βλέπω. Εκτός κι αν γουστάρει να δοκιμάσει την Εβίτα (23 ετών) για φουλ σέρβις σε αντίστοιχες τιμές, μόνο που δεν ξέρω αν έχει γυρίσει πίσω στην Αθήνα. Δεν μου έρχεται στο νου κάποια άλλη.
εγω το λεω με βαση τα δεδομενα που θετει ο φιλος,σιγουρα η εμιλυ εχει πολυ καλες κριτικες αλλα δεν ξερω αν θελει να διαφοροποιησει τα στανταρ του γιατι οντως απο αφιξεις την επομενη βδομαδα πολυ φτωχια...ετσι βλεπω τουλαχιστον στο εσκορτνιους.
 

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246
Εγώ αεροπόρε την πτήση μου με την Καρίνα την έκανα και δεν έχω κανένα κόλλημα μαζί της αφού πρώτος άρχισα να την επαινώ για τη φιλοδοξία της και το ανέβασμα των τιμών της και πως από ένα άβγαλτο κορίτσι που ήταν όταν τη συναντήσαμε με τον Ωραίο και που λέγαμε ότι η κοπέλα δεν θα τα έβγαζε πέρα διότι ήταν αρκετά αθώα, τελικά μας δούλεψε καλά και ορίστε τα αποτελέσματα!
Εκτός και αν μετά το πρώτο τουρ της, την ανέλαβε η Αντζέλικα πιο σοβαρά και της έκανε μάθημα οπότε και την κατέντησε έτσι!
Για αυτό ας τραβήξει αλλού διότι είναι έτσι όπως τα λες!  :dancing:
Θα διάβασε κριτικές και πιστέυει ότι θα πάρει αυτά που γράφαμε τότε!

Ο.Κ. :thumbsup:, μόνο που μάλλον στη θέση της λέξης "επαινώ" ταιριάζει (νομίζω) περισσότερο η λέξη "κράζω" ή "κατηγορώ" ή κάτι παρόμοιο.
 

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
Εκτός κι αν γουστάρει να δοκιμάσει την Εβίτα (23 ετών) για φουλ σέρβις σε αντίστοιχες τιμές, μόνο που δεν ξέρω αν έχει γυρίσει πίσω στην Αθήνα.

Για καθοδήγησέ μας αεροπόρε...!!!  :2funny: :2funny:
Δεν το ξέρω το κορίτσι!
Μερικές μέρες έλειψα και έχασα επεισόδια!  :2funny:

Που είναι ο Λουκ...???  :think: :think: :think:
Πάλι ταξίδι?  :think:
 

rebetis

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.172
Κριτικές
46
Like
263
Πόντοι
3.287
............. Δεν μου έρχεται στο νου κάποια άλλη.

Ειδες φτερουγα, παρολα τοσα που εχεις/ εχουμε χωσει δεν σου/ μας ερχετε στο νου καποια αλλη, γιατι; Γιατι δεν αξιζουν τα ποσά που ζητανε!!!!!!!!!!!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

100euro1.jpg



...και αμα θενε αμα δεν θενε στο σπιτι τους......

Υ.Γ. Τρες περασες ασχημα σημερα με το 100αρι;;;  :rockon: :rockon: :rockon:
 

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
Ο.Κ. :thumbsup:, μόνο που μάλλον στη θέση της λέξης "επαινώ" ταιριάζει (νομίζω) περισσότερο η λέξη "κράζω" ή "κατηγορώ" ή κάτι παρόμοιο.

Για κοίτα το ποστ μου ξανά να μου πεις αν σου αρέσει τώρα!  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
Eτσι !!!
Μεχρι 100 και με γαματο Service τα καλα Studio κοριτσα !!! ;)
Και ασε να κουρευονται οι Τουριστριουλες και να ζητανε extra CIM κλπ κλπ !!!
Τωρα η Αντζελικα και η καθε Αντζελικα προσπαθει να κανει την δουλια της και να γεμισει τις τσεπες της αλλα καποια στιγμη θα τελειωσουν και αυτα !!!

Έτσι...!!!  :2funny: :2funny: :2funny:
Γύρισε η Πένυ δάσκαλε???  :think:
 

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246
Για καθοδήγησέ μας αεροπόρε...!!!  :2funny: :2funny:
Δεν το ξέρω το κορίτσι!

Μερικές μέρες έλειψα και έχασα επεισόδια!  :2funny:

Γουστάρεις να με δουλεύεις, μου φαίνεται.  :tickedoff: Δεν χρειάζεται να το ξέρεις ΕΣΥ το κορίτσι, άλλος είναι ο υποψήφιος πελάτης, αν θέλει ας ζητήσει ο ίδιος να μάθει με pm.  :grin:
 

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
Ειδες φτερουγα, παρολα τοσα που εχεις/ εχουμε χωσει δεν σου/ μας ερχετε στο νου καποια αλλη, γιατι; Γιατι δεν αξιζουν τα ποσά που ζητανε!!!!!!!!!!!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

100euro1.jpg



...και αμα θενε αμα δεν θενε στο σπιτι τους......

Υ.Γ. Τρες περασες ασχημα σημερα με το 100αρι;;;  :rockon: :rockon: :rockon:

Και μας και εμάς Ρεμπέτη να μαθαίνουμε...!!!  :2funny: :2funny: :2funny:
Που είναι αυτά τα ωραία 100ρικα που στέλνεις το δάσκαλο???  :think: :think:
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Ειδες φτερουγα, παρολα τοσα που εχεις/ εχουμε χωσει δεν σου/ μας ερχετε στο νου καποια αλλη, γιατι; Γιατι δεν αξιζουν τα ποσά που ζητανε!!!!!!!!!!!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

100euro1.jpg



...και αμα θενε αμα δεν θενε στο σπιτι τους......

Υ.Γ. Τρες περασες ασχημα σημερα με το 100αρι;;;  :rockon: :rockon: :rockon:
80αρι Τσοπανε και το αλογο πεταγε !!! :grin: :grin: :grin:
 

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
Γουστάρεις να με δουλεύεις, μου φαίνεται.  :tickedoff: Δεν χρειάζεται να το ξέρεις ΕΣΥ το κορίτσι, άλλος είναι ο υποψήφιος πελάτης, αν θέλει ας ζητήσει ο ίδιος να μάθει με pm.  :grin:

Δεν πειράζει στείλε το πμ εσύ σε εμένα μιας που ειλικρινά δεν σε δουλελυω καθόλου!  ;)
Ή δεν δουλεύει τώρα το μυαλό μου και δεν θυμάμαι ή απλά δεν το γνωρίζω το κορίτσι!  :headbang:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom