Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 30 άτομα (0 μέλη και 30 επισκέπτες)

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
:huh:

           
picture029a.jpg
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
15
Πόντοι
616
Ποιά είναι αυτή ρε τρέζουρα ? Μας έχεις βγάλει τα μάτια τόση ώρα! Είναι θεϊκό κορμί και πρόσωπο και θα της τα έχωνα με χαρά λέμε.
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
15
Πόντοι
616
Μη γελάς ρε  ! Μολόγα ! :bounce:
 

giorgio33

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
125
Κριτικές
3
Like
27
Πόντοι
1
Ρε παιδιά τι γίνεται με το planetdreams; Ούτε στο σάιτ μπορούμε να μπούμε ούτε διαφημίσεις των κοριτσιών του βλέπω, παρόλο που είναι σε εξέλιξη τουρ 3 κοριτσιών του. Τι συμβαίνει;Σε ποιο σάιτ διαφημίζονται;

 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
15
Πόντοι
616
Εντάξει ρε τα κάτάφερες ! Λυποθύμησα ρεεεεεεε !
:S



Μιλάμε για τοπ [size=10pt]οφ δε τοπ [/size] [size=10pt][size=10pt]οφ δε τοπ ![/size][/size]
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
15
Πόντοι
616
Stella !!!   :rockon:
Αντε και με την νικη !!!!         

Ρε τρέζουρα άμα τη ζητήσω σε γάμο και τη παντρευτώ δεν πιστεύω να μου θυμώσεις ! ?  :2funny:

Μιλάμε το είχα δεί ,  αλλά είπα, του γκουντ του μπι τρου, και δεν ασχολήθηκα,...!

Αυτό όμως είναι αληθινό !!! Γκλουπ και σλούρπ,.....!
 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.537
Κριτικές
209
Like
4.510
Πόντοι
9.035
Πρόεδρε, Η Stella και η Polina μας έρχονται ως ανεξάρτητες αλλά με ανεβασμένες τιμές για το μονό-ωρο (πριν το full πακέτο ήταν 300, τώρα είναι 360 !!! τρελαθήκαμε τελείως δηλαδή). Μάλλον τις παραχαιδέψανε κάποιοι την πρώτη φορά και οι κοπέλες θέλουνε να "ζήσουνε το μύθο τους στην Ελλάδα" με τα κορόιδα τους έλληνες. Κάτι είναι καταφανώς λάθος στην υπόθεση : ή εμείς παλαβώσαμε ή οι κοπέλες θα το παίξουν a la avantgarde από την 2η μέρα...  :uglystupid:

ΥΓ> οι νέες σου φωτό της Στέλλας είναι άψογες και φρεσκότατες, από την παραγωγή στην κατανάλωση που λέμε :cheesy:
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
15
Πόντοι
616
CT-τουράδες, καραγνώστες, καθοδηγητές
επειδή με τα CT, έχω μηδενική ιστορία και επειδή τη Στελλίτσα δεν την χάνω με τίποτα , λέω να κάνω ως εξής
-τη κλείνω για καμιά ώρα μη τυχόν και χημικώς δεν ταιριάξει το πράμα και ακολούθως άμα τα πάμε καλά για ένα 3ωρο , ή μήπως κατ ευθέιαν 3ωρο να αποπλέύσω και να  πλεύσω σε πελάγη ευτυχίας με τη μία ?
 

Tipos

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.265
Κριτικές
20
Like
2
Πόντοι
3.945
Πρόεδρε, Η Stella και η Polina μας έρχονται ως ανεξάρτητες αλλά με ανεβασμένες τιμές για το μονό-ωρο (πριν το full πακέτο ήταν 300, τώρα είναι 360 !!! τρελαθήκαμε τελείως δηλαδή). Μάλλον τις παραχαιδέψανε κάποιοι την πρώτη φορά και οι κοπέλες θέλουνε να "ζήσουνε το μύθο τους στην Ελλάδα" με τα κορόιδα τους έλληνες. Κάτι είναι καταφανώς λάθος στην υπόθεση : ή εμείς παλαβώσαμε ή οι κοπέλες θα το παίξουν a la avantgarde από την 2η μέρα...  :uglystupid:

ΥΓ> οι νέες σου φωτό της Στέλλας είναι άψογες και φρεσκότατες, από την παραγωγή στην κατανάλωση που λέμε :cheesy:

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

πες τα μεγάλε....

edit: εννοείται βέβαια ότι έχω μεινει και εγώ άλαλος από τη νέα σειρά φωτό που είναι καταπληκτική!! :o :o :o
 

O Gentleman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2009
Μηνύματα
2.664
Κριτικές
38
Like
0
Πόντοι
616
Ευχαριστούμε φίλε homan. Τη Καρολίνα την είχα στα υπόψη αλλά μάλλον θα φάει μαύρο.

Προς το παρόν μέγιστο respect στο Geopa  :rockon: :rockon:

Ίσως να είναι και τυχαίο, πάντως μετά τη κριτική του η Μιλένα (και η φίλη της η Crystal) τα μάζεψαν. Εξαφανίστηκαν και από το LL.

Έτσι!
και απο εμενα ενα μεγαλο ευχαριστω στον Geopa...
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
προεδρε, η πιτσιρικα τα εχει πειραξει τα βυζακια της, ή την γρατζουνισες??...
Φίλε τα έχει "πειράξει"...η δουλειά όμως είναι καλή!!!! ;)
Επειδή διάβασα κάτι για τις τιμές τους!!!!
Ναι είναι αλήθεια ότι αυτοί που θα την "πάρουν" για πρώτη φορά αν θέλουν και anal και CIM θα το πληρώσουν!!!! :sunglasses:
Δυστυχώς, αλλά έμαθαν το κόλπο από άλλην!!!! ;)
Όταν τα φώναζα όμως έναν μήνα πριν, κάποιοι με κατηγόρησαν για παραπληροφόρηση επειδή δεν είχα ιδίαν άποψη, που είχα τελικά!!!!
Συγνώμη αλλά τώρα δικαιώνομαι πανηγυρικά και επειδή μερικοί δεν τρώμε κουτόχορτο, μερικές φορές δεν χρειάζεται
να έχεις μαμήσει κάποια για να έχεις γνώμη!!!
Απλώς δεν μπορούμε να έχουμε γνώμη για το service...για όλα τα άλλα όμως?
Τέσπα, την κυρία την είχα πάρει στο προηγούμενο τουρ με καλύτερη σχέση απόδοσης/τιμής κατά την γνώμη μου, βεβαίως τώρα έχει βελτιωθεί σε όλα, φαίνεται και από τις φωτό του Τρεζ, άρα βάλτε την κρίση σας να δουλέψει!!!....Θυμίζω ότι στο τσιμπούκι είναι απίστευτη....CIM 60 γιούρια!!!! :headbang: :headbang:
Τι άλλο να πω.... :think: :think:...ααααα....εγώ αν μπορούσα θα την έκλεινα!!!! :grin:
Πιστεύω να μην ενοχλώ πάλι έτσι?..
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Ναι O Gentleman το κοριτσι εβαλε ενα νουμερακι ακομα στα βυζακια της και η φιλεναδα της αλλα δυο νουμερακια και τα ανορθοσε λιγο γιατι ειχαν παρει την κατηφορα !!!
Τωρα τι λεει για 50ανταρικα ο Καλογερος κλπ κλπ ποσος με ενδιαφερει οταν ξερω οτι θα περασω καλα και ειληκρινα δεν τα πολυ κοιταω !!
Το λεω αυτο γιατι εχω πεταξει πολλα 250αρικα και δεν εχω περασει καλα !!!
Οι κοπελες ειναι εδω και δυο μερες στην Αθηνα και να με συγχωρεσει ο Καλογερος και οποιος αλλος δεν συμφωνει αλλα την Stella την εχω παρει αμπαριζα και θα την περνω μεχρι τον Δεκεμβριο !!!
Αυτα τα ολιγα !!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom