Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 98 άτομα (4 μέλη και 94 επισκέπτες)

Tipos

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.265
Κριτικές
20
Like
2
Πόντοι
3.945
Mια και ειναι μερα καθαριοτητας και εννημερωσης ας δουμε και μια απο τις κυριες  που δεν γουσταρει ο απο πανω πως μας ηρθε αυτη την φορα !!! :grin: :grin: :grin:

Πώς σου ήρθε αυτό ρε tres? Την emily απλά δεν τη ξέρω....
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166

Α νομιζα οτι ξερεις την ηλικια της ετσι ειχα καταλαβει αρα λεω θα την ξερεις κιολας για να εχεις δει διαβατηριο και να εχεται ερθει τοσο κοντα !!!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Tipos

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.265
Κριτικές
20
Like
2
Πόντοι
3.945
τι έχεις πάρει πρωί-πρωί να πάρουμε και εμείς?  :) :) :)
 

geomix

Μέγας
Εγγρ.
6 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.172
Κριτικές
23
Like
0
Πόντοι
4.175
zuzunakia , αλλα δεν κανουν για μας tipos  :cheesy:
 

Bono Vox

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιουλ 2006
Μηνύματα
529
Κριτικές
37
Like
0
Πόντοι
1.997
Παιδιά, δεν είχα νέα σας και είπα να τολμήσω και να δοκιμάσω την GEISHA. Ένα έχω να πω...απλά ΥΠΕΡΟΧΗ!!! Θα περιμένω πως και πως να ξανάρθει στην Αθήνα...εσείς στη Θεσσαλονίκη απλά μην τη χάσετε...
 

Επισκέπτης
Αυτό το μωρό δεν το δοκίμασε κανείς συναγωνιστές;;;


Παιδιά, δεν είχα νέα σας και είπα να τολμήσω και να δοκιμάσω την GEISHA. Ένα έχω να πω...απλά ΥΠΕΡΟΧΗ!!! Θα περιμένω πως και πως να ξανάρθει στην Αθήνα...εσείς στη Θεσσαλονίκη απλά μην τη χάσετε...

Δεν σου φάνηκε λίγο γεματούλα ? και η φάτσα της δεν είναι κάπως ?  :think: :think:
 

Bono Vox

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιουλ 2006
Μηνύματα
529
Κριτικές
37
Like
0
Πόντοι
1.997
Γεματούλα;;; Καμία σχέση...κορμάρα...όσο για το πρόσωπο ήταν κουκλάκι
 

Bono Vox

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιουλ 2006
Μηνύματα
529
Κριτικές
37
Like
0
Πόντοι
1.997
Μήπως εννοείς την άλλη του πρακτορείου γιατί η GEISHA μόνο γεμάτη δεν ήταν και στο λέω εγώ που είμαι λάτρης των αδύνατων γυναικών. Αν ήταν γεμάτη θα είχα ξενερώσει.
 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.532
Κριτικές
209
Like
4.458
Πόντοι
9.035
Μπράβο βρε Bono που πέρασες καλά με την Geisa!!!
Σου το χρωτούσε η θεά τύχη από παλαιώτερα  ;)
Πάντως και τα δύο κορίτσια του a.g. το ρίξανε στις εκπτώσεις, πολύ καλό αυτό, ας ελπίσουμε σε πιο μόνιμες καταστάσεις...
 

democrat

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.873
Κριτικές
11
Like
6
Πόντοι
2.007
:2funny: :2funny: :2funny:
μακαρι συντροφε αλλα δε το βλεπω
τι θα κανουν ?
150 παλια μονο σε ανεξαρτητη τοβλεπες τωρα ομως και σε πρακτορευομενες και μουναρες  οπως η
Geisa και αν δεν την προλαβεις εδω μπαινεις και στην air-βγενο ενα 50αρι συρε και ελα και την σκιζεις στην συμπρωτευουσα με θεα το Θερμαικο.Τρως και μια μπουγατσα μετα,Τι αλλο θελεις απο την ζωη? Τωρα θα γαμησουμε και μεις επιτελους ,η γεννια των 700.
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Καλημέρα,
Το γράφω πρωί-πρωί μπας και σώσω κανέναν συναγωνιστή ή συμπολεμιστή!!!
Μιλένα από L_L.....μάγκες έχασα με σκορ που δεν ανατρέπεται ούτε με 10 ρεβάνς!!!
Πίπα....δεν ξέρω πως ακριβώς να την περιγράψω...δεν βρίσκω λόγια, δυστυχώς!!!!
Μαμήσι....δεν ξέρει τι είναι αυτό, όλο το βράδυ αναρωτιόμουν αν θα ξαναμαμήσω στην ζωή μου!!!
Παίδες των Ελλήνων, για τέτοια απογοήτευση μιλάμε!!!
Με πήραν οι λυγμοί στην μέση του δρόμου και συγχρόνως μιλούσα σε φίλο συναγωνιστή για να με ηρεμήσει!!!!
Για πρώτη φορά έφυγα στα 35 λεπτά, ασχέτως αν είχα πληρώσει για 1 ώρα!!!
Δεν είχα το κουράγιο από την στεναχώρια μου να ζητήσω κάποια λεφτά πίσω!!!!
Πωπω..τέτοια ήττα δεν την περίμενα!!!
Κρίμα γιατί το πρακτορείο είναι άκρως επαγγελματικό, ευγενέστατο και εξυπηρετικότατο!!!
Όμως γνωρίζοντας την απειρία της κοπέλας(1ο της τουρ γενικά) δεν έπρεπε να χρεώνει 250 γιούρια!!!
Θα γράψω αναλυτική εκθεσούλα μέσα στην μέρα, αλλά θα περιμένω λίγο ακόμα μπας και έχω κάνει λάθος!!!
Ίσως να είμαι ο μοναδικός που δεν πέρασα καλά και οι επόμενοι να της "βγάλουν" όλη την καύλα που μπορεί να έχει!!!!!
Ξέχασα να σας πω ότι δεν γνωρίζει ούτε αγγλικά αλλά ούτε καταλαβαίνει από νοήματα!!!΄
Της είχαν γράψει σε ένα χαρτί κάποιες φράσεις στα αγγλικά και όταν ήθελε να σου πει κάτι σου έδειχνε τον αριθμό της φράσης!!!!
Υ.Γ.Θα το εκλάβω σαν τιμωρία για κάτι που έκανα, αλλά δεν γνωρίζω!!!!
 

Επισκέπτης
Καλημέρα,
Το γράφω πρωί-πρωί μπας και σώσω κανέναν συναγωνιστή ή συμπολεμιστή!!!
Μιλένα από L_L.....μάγκες έχασα με σκορ που δεν ανατρέπεται ούτε με 10 ρεβάνς!!!
Πίπα....δεν ξέρω πως ακριβώς να την περιγράψω...δεν βρίσκω λόγια, δυστυχώς!!!!
Μαμήσι....δεν ξέρει τι είναι αυτό, όλο το βράδυ αναρωτιόμουν αν θα ξαναμαμήσω στην ζωή μου!!!
Παίδες των Ελλήνων, για τέτοια απογοήτευση μιλάμε!!!
Με πήραν οι λυγμοί στην μέση του δρόμου και συγχρόνως μιλούσα σε φίλο συναγωνιστή για να με ηρεμήσει!!!!
Για πρώτη φορά έφυγα στα 35 λεπτά, ασχέτως αν είχα πληρώσει για 1 ώρα!!!
Δεν είχα το κουράγιο από την στεναχώρια μου να ζητήσω κάποια λεφτά πίσω!!!!
Πωπω..τέτοια ήττα δεν την περίμενα!!!
Κρίμα γιατί το πρακτορείο είναι άκρως επαγγελματικό, ευγενέστατο και εξυπηρετικότατο!!!
Όμως γνωρίζοντας την απειρία της κοπέλας(1ο της τουρ γενικά) δεν έπρεπε να χρεώνει 250 γιούρια!!!
Θα γράψω αναλυτική εκθεσούλα μέσα στην μέρα, αλλά θα περιμένω λίγο ακόμα μπας και έχω κάνει λάθος!!!
Ίσως να είμαι ο μοναδικός που δεν πέρασα καλά και οι επόμενοι να της "βγάλουν" όλη την καύλα που μπορεί να έχει!!!!!
Ξέχασα να σας πω ότι δεν γνωρίζει ούτε αγγλικά αλλά ούτε καταλαβαίνει από νοήματα!!!΄
Της είχαν γράψει σε ένα χαρτί κάποιες φράσεις στα αγγλικά και όταν ήθελε να σου πει κάτι σου έδειχνε τον αριθμό της φράσης!!!!
Υ.Γ.Θα το εκλάβω σαν τιμωρία για κάτι που έκανα, αλλά δεν γνωρίζω!!!!

και δεν είναι απο St. Petersburg...αλλά κάπου ανάμεσα σε Pskov & Novgorod (χωριό με λίγα λόγια)...τα δε ρώσσικά της...είναι και αυτά πολύ φτωχά...

επειδή δεν την γάμησα εγώ αλλά φίλος,δεν αναφέρω αυτά που μου είπε περί γαμησιού...καθώς δεν τον εμπιστεύομαι...
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
και δεν είναι απο St. Petersburg...αλλά κάπου ανάμεσα σε Pskov & Novgorod (χωριό με λίγα λόγια)...τα δε ρώσσικά της...είναι και αυτά πολύ φτωχά...

επειδή δεν την γάμησα εγώ αλλά φίλος,δεν αναφέρω αυτά που μου είπε...καθώς δεν τον εμπιστεύομαι...
Συγνώμη ρε Οδηγέ...αλλά πως ξέρεις από που είναι? :huh:
Αυτός που το έμαθε...πως το έμαθε και σε ποια γλώσσα? :'( :'( :'(
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom