Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 71 άτομα (1 μέλη και 70 επισκέπτες)

jovanosss

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
835
Like
0
Πόντοι
6
Για την Myablack υπάρχουν πουθενά κριτικές?
 

Συνημμένα

  • modelThumb.aspx.jpg
    modelThumb.aspx.jpg
    69,3 KB · Εμφανίσεις: 7

asteri_12

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
153
Κριτικές
10
Like
78
Πόντοι
11
Ρε παιδια ξερει κανεις κατι για την PAOLA-BIANKA απο pretygirlsforyou αν τον γραφω σωστα.  Ειχαν γραφτει φοβερα σχολια παλιοτερα και ελεγα να την τιμησω καποια στιγμη αλλα χαθηκαν τα ιχνη της.
Καποιος ποιο ψαγμενος απο μενα ισως κατι γνωριζει !!!!
 

H1927

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2008
Μηνύματα
328
Κριτικές
50
Like
33
Πόντοι
671
Ρε παιδιά για πείτε καμιά γνώμη για αυτήν εδώ. Την έκλεισε ο αδερφός μου.Λέτε να είναι ψεύτικες οι φώτο?Το πρακτορείο το ξέρετε, είναι αξιόπιστο? Μην φάμε καμια φόλα καλοκαιριάτικα
 

poutanakias1

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2009
Μηνύματα
67
Like
0
Πόντοι
0
Re paidia jerei kaneiw kati gia thn PAOLA-BIANKA apo pretygirlsforyou an ton grafv svsta.  Eixan graftei fobera sxolia paliotera kai elega na thn timhsv kapoia stigmh alla xauhkan ta ixnh thw.
Kapoiow poio cagmenow apo mena isvw kati gnvrizei !!!!
Μήπως την έπαθε από ακάποβιτς?
 

poutanakias1

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2009
Μηνύματα
67
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παιδιά για πείτε καμιά γνώμη για αυτήν εδώ. Την έκλεισε ο αδερφός μου.Λέτε να είναι ψεύτικες οι φώτο?Το πρακτορείο το ξέρετε, είναι αξιόπιστο? Μην φάμε καμια φόλα καλοκαιριάτικα
Λες να είναι άλλο βουβάλι δηλαδή?
Οχι το ίδιο ? :headbang:
 

SANIM

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2006
Μηνύματα
8.061
Κριτικές
10
Like
1.397
Πόντοι
2.537
Ρε παιδια ξερει κανεις κατι για την PAOLA-BIANKA απο pretygirlsforyou αν τον γραφω σωστα.  Ειχαν γραφτει φοβερα σχολια παλιοτερα και ελεγα να την τιμησω καποια στιγμη αλλα χαθηκαν τα ιχνη της.
Καποιος ποιο ψαγμενος απο μενα ισως κατι γνωριζει !!!!
Περσι ψοφησε φετος βρωμισε,λενε στο χωριο μου,οκτωβρη 2008 ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ τουρ!!!!! μαζεψε το μπαγιοκο και σταματησε.....απο τις πιο αξιολογες παρουσιες!!!!!!
 

David_Webb

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
9
Like
1.265
Πόντοι
4.375
Μήπως την έπαθε από ακάποβιτς?
Καλά η κοπέλα μάζεψε τα πακέτα της και σταμάτησε εδώ και ένα χρόνο. Αν την είχες συναντήσει θα ήξερες ότι ακά  δεν έκανε. Το σχόλιο σου τι εξυπηρετεί?
 

poutanakias1

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2009
Μηνύματα
67
Like
0
Πόντοι
0
Αν την είχα πάρει θα το έλεγα,μάλλον δεν διαβάζεις καλά.
εγώ είχα ακούσει ότι αυτή και η φίλη της ¨Ελενα αν ενθυμούμαι καλώς έκαναν ακάποτα.
Εξυπηρετεί κάτι σαν εσένα να μας δείχνουν την εμπειρία τους και να μας διορθώνουν.
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
51
Πόντοι
4.095
Μόλις διάβασα την κριτική του Path για τα ζα του Ladies Tours.

Ομολογώ ότι μου έφτιαξε την ημέρα.

Μου ακούγεται απίστευτο να μοιράζουν το ίδιο δωμάτιο δύο τσούπρες!  :grin:

Δεν έχω διαβάσει καλύτερη περιγραφή για την κίνηση "στα αρχίδια μου"!  :2funny:

Επιπλέον, αποδεικνύεται ότι μερικά πράγματα δεν αλλάζουν και ειδικότερα το συγκεκριμένο κωλοχανείο (LadiesTours), παραμένει απλά ένα κωλοχανείο.

Ήταν, είναι και θα είναι, απλά τα πράγματα.
 

rebetis

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.172
Κριτικές
46
Like
263
Πόντοι
3.287
Καλυτερα δεν μπορουσε να ξεκινησει η Κυριακη μου, Path απο τα ωραιοτερα που εχω διαβασει  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.537
Κριτικές
209
Like
4.510
Πόντοι
9.035
Μόλις διάβασα την κριτική του Path για τα ζα του Ladies Tours.
Ομολογώ ότι μου έφτιαξε την ημέρα.
+1

Από τις καλύτερες ct κριτικές ever !!!

Ο Path συνοψίζει όλες τις φάσεις του περνά ένας συναγωνιστής, την απορία και ανάγκη εξερεύνησης στην αρχή, την προσαρμογή με την προσδοκία του καλύτερου (duo) με την ταυτόχρονη κυριαρχία του κάτω κεφαλιού αλλά με μέτρο (100), και τέλος την επικράτηση του πάνω κεφαλιού και της λογικής (αποχώρηση). Και όλα αυτά με πολύ γλαφυρό τρόπο...

Εκτιμώ ότι το Oscar πορνοκριτικής πάει επάξια στον Pathfinder!!!  :2funny: :2funny: :2funny:
Μακάρι όλοι μας να έχουμε την ψυχραιμία αντίδρασης που επέδειξε ο Path σε αντίστοιχες δικές μας καταστάσεις...
 

H1927

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2008
Μηνύματα
328
Κριτικές
50
Like
33
Πόντοι
671
Παιδια.'Ακουσα κάτι πολύ δυσάρεστο πριν από λίγο.Ελπίζω να μην είναι αλήθεια για αυτό και δεν αποκαλύπτω την πηγή ή δεν ανοίγω νέο τόπικ.Άκουσα ότι η Έβα του Ρομπ έπιασε HIV.Όποιος ξέρει κάτι ας πει
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
Περσι ψοφησε φετος βρωμισε,λενε στο χωριο μου,οκτωβρη 2008 ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ τουρ!!!!! μαζεψε το μπαγιοκο και σταματησε.....απο τις πιο αξιολογες παρουσιες!!!!!!

οντως κουκλα και πολυ κλασσατη πουτανα!
 

geomix

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.173
Κριτικές
23
Like
2
Πόντοι
5.775
Παιδια.'Ακουσα κάτι πολύ δυσάρεστο πριν από λίγο.Ελπίζω να μην είναι αλήθεια για αυτό και δεν αποκαλύπτω την πηγή ή δεν ανοίγω νέο τόπικ.Άκουσα ότι η Έβα του Ρομπ έπιασε HIV.Όποιος ξέρει κάτι ας πει

φημες απο αλλο γραφειο... μην λεμε πραγματα τα οποια δεν ειμαστε 100% σιγουροι και πανικοβαλουμε κοσμο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom