Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 133 άτομα (9 μέλη και 124 επισκέπτες)

rebetis

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.172
Κριτικές
46
Like
263
Πόντοι
3.287
Μουνο φυσικα.....


Hantzos δεν ειμαι το αδελφι σου ρε συ , αλλα καπου καπου ποσταρει και αυτος απο αυτο το νικ  ;)
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Τωρα για την ερωτηση του κυριου rebetis για τον zuzana να πω την αληθεια μολις μετρησα 16 Ρουμανες .
Οσο για το αν τον βαλεις με και βγεις χωρις τοτε τι να πω μαλλων πρεπει να γινεις ψαρας να την ψαρεψεις την καποτα.
 

HANTZOS

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
185
Κριτικές
1
Like
36
Πόντοι
1
ο soli εχει δικιο για τις λιθουανες,τουσ αρεσουν πολυ οιakapovic - το χειροτερο δεν ειναι με τους πελατες οσο με τους λιθουανους ιθαγενεις οπου εκει δεν τηρηται καμια μα καμια προστασια και εκει τα κοριτσια καθε βραδυ και με αλλον ειναι -  :pipa2:εχει και αρκετους τουρκους :fuck1:
 

PATHFINDER

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
2.435
Κριτικές
4
Like
26
Πόντοι
16
Οσο για το αν τον βαλεις με και βγεις χωρις τοτε τι να πω μαλλων πρεπει να γινεις ψαρας να την ψαρεψεις την καποτα.
Κυκλοφορούσε παλιότερα ιστορία ενός συναγωνιστή που έπαθε αυτό το πράγμα και αναγκάστηκε να βάλει δάκτυλο για να ψαρέψει όπως είπες. Έλα όμως ντε... που ψάρεψε 2 καπότες! Μια την δική του και μια ξεχασμένη από προηγούμενο αγενέστατο που την είχε ξεχάσει μέσα!
 

Zac Clouseau

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
985
Like
8
Πόντοι
6
Κυκλοφορούσε παλιότερα ιστορία ενός συναγωνιστή που έπαθε αυτό το πράγμα και αναγκάστηκε να βάλει δάκτυλο για να ψαρέψει όπως είπες. Έλα όμως ντε... που ψάρεψε 2 καπότες! Μια την δική του και μια ξεχασμένη από προηγούμενο αγενέστατο που την είχε ξεχάσει μέσα!


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
149
Πόντοι
2.046
ο soli εχει δικιο για τις λιθουανες,τουσ αρεσουν πολυ οιakapovic - το χειροτερο δεν ειναι με τους πελατες οσο με τους λιθουανους ιθαγενεις οπου εκει δεν τηρηται καμια μα καμια προστασια και εκει τα κοριτσια καθε βραδυ και με αλλον ειναι -  :pipa2:εχει και αρκετους τουρκους :fuck1:

Αλβανους?  :2funny: :2funny:
 

SinBarr

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.279
Κριτικές
18
Like
193
Πόντοι
5.775
Είναι νέο φρούτο της Mila και δεν μου θυμίζει και τίποτε από αλλού.
Ούτε στο EG φαίνεται κάποιο alias.

Τοις τολμηροίς βοηθεί η τύχη...
 

vaz

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2007
Μηνύματα
39
Like
0
Πόντοι
0
Παίδες καλησπέρα. Κάποτε είχα πέσει σε ένα σάιτ που είχε κάτι διαγαλαξιακά κορίτσια.  Τα περισσότερα στις φωτο είχαν και τα εξώφυλλα τους από διάφορα περιοδικά.  Οι τιμές ήταν επίσης πολύ ψηλές , από 1200 ευρώ την ώρα. Επειδή θα είμαι κεντρική ευρώπη έχει κανείς ιδέα γιατί πράγμα μιλάω, δηλαδή agencies με super top προιόν??
Ευχαριστώ, κάθε πληροφορία θα εκτιμηθεί δεόντος..
Τα σέβη μου…..
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166

barkoulis71

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
212
Κριτικές
16
Like
0
Πόντοι
11
Τι γινεται ρε παιδια? οποια εχει δουλεψει για τη Μιλα και μετα κατεβαινει ως ανεξαρτητη(αρα ολα τα λεφτα στην τσεπη της),ζηταει 600 ευρω?
αλλη καριολαιν μας βρηκε τωρα? οσο γερνανε ανεβαζουν και τις τιμες?
Καμια σχέση η μια με την άλλη... μα καμία!! Για μένα annabel πολύ ανώτερη από karoline (αλλά φυσικά και ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΑ ακριβή πια, οπότε.. ούτε  με κανόνια!).
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
51
Πόντοι
4.095
Παντως αν ισχυει αυτο για το ακαποβιτς , τοτε δεν πρεει να γαμαμε τις μισες και πλεον γκομενες
Κοίτα...εάν δεν κινηθείς προσεχτικά σε αυτό το θέμα, το πιο πιθανό είναι ότι τελικά μάλλον τις μισές γκόμενες θα γαμήσεις.
Ο λόγος απλός: Δεν θα ζήσεις πολύ για να συνεχίσεις να γαμάς.
Οπότε καλύτερα περικοπές σήμερα, για να γαμάς και αύριο.

Δεν ξέρω τι σκατά κουβαλάνε στο μυαλό τους ΕΝΑ είναι το σίγουρο πως υπάρχουν ΜΑΛΑΚΕΣ Έλληνάρες που αρέσκονται σε τέτοιου είδους τακτικές!
Πάψε ρε...

Αντιπαθώ τις Ρουμάνες για 3 Λόγους:
3)Πολλές είναι Αθιγαννορουμάνες (Υπάρχουν κι ουγγαρέζες έτσι)
Εγώ πάντως ξέρω, ότι οι Ρουμάνες, δεν τους πάνε τους Τσιγγάνους!  :2funny:

www.akrapovic.com/]www.akapovic.com[/url]

άμα βγει λίστα στη φόρα πόσα κορμιά θα πέσουνε;;;
έχει κανείς θάρρος να βγει να λιστάρει καταδρομικές κορασίδες που οδηγούν με 300 σε δρόμο με αδιέξοδο?
Αγαπητέ Ζακ, κάποιοι είχαν το θάρρος να το κάνουν αυτό, και ναι έπεσαν κορμιά (και μάσκες) τότε.

[size=12pt]Ερωτηση : Οι κοπελες του zuzana τι εθνικοτητας ειναι;;[/size]
Να προσθέσω ερώτηση: Οι περισσότερες ανεξάρτητες (δεν έβαλα "σαν", μην αρπαχτούν οι μαλλιάδες), τι εθνικότητας είναι?

Ερωτηση 2η : Αν βαλεις καποτα και τον χωσεις κανα 10λεπτο και τον βγαλεις χωρις καποτα  :2funny: αυτο τι ειναι ακαποτο ή καποτο ;;;  :think: :think:
Καλή απορία. Φαντάζομαι την απάντηση την δίνουν τα κορίτσια, ανάλογα με το πόσο χρεώνουν την φάση. Εκτός και εάν δεν χρεώνουν γενικά!  :2funny:

Κυκλοφορούσε παλιότερα ιστορία ενός συναγωνιστή που έπαθε αυτό το πράγμα και αναγκάστηκε να βάλει δάκτυλο για να ψαρέψει όπως είπες. Έλα όμως ντε... που ψάρεψε 2 καπότες! Μια την δική του και μια ξεχασμένη από προηγούμενο αγενέστατο που την είχε ξεχάσει μέσα!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: παλιότερα βρίσκαμε ρολόγια εκεί μέσα, τώρα έχει παλιές καπότες?  :think:

Και γιατι να παει στην Βουλγαρα και οχι στην ντοπια να γλυτωσει και το πηγαινε ελα.
Η βουλγάρα είναι πολύ πιο μπροστά....Miles ahead!
 

auriol

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2009
Μηνύματα
226
Like
2
Πόντοι
1
Κυκλοφορούσε παλιότερα ιστορία ενός συναγωνιστή που έπαθε αυτό το πράγμα και αναγκάστηκε να βάλει δάκτυλο για να ψαρέψει όπως είπες. Έλα όμως ντε... που ψάρεψε 2 καπότες! Μια την δική του και μια ξεχασμένη από προηγούμενο αγενέστατο που την είχε ξεχάσει μέσα!
:new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked:



 

terrorist

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Νοε 2006
Μηνύματα
392
Κριτικές
19
Like
0
Πόντοι
1.992
Κοίτα...εάν δεν κινηθείς προσεχτικά σε αυτό το θέμα, το πιο πιθανό είναι ότι τελικά μάλλον τις μισές γκόμενες θα γαμήσεις.
Ο λόγος απλός: Δεν θα ζήσεις πολύ για να συνεχίσεις να γαμάς.
+1000000000000
Εγκρίνω και επευξάνω

Εγώ πάντως ξέρω, ότι οι Ρουμάνες, δεν τους πάνε τους Τσιγγάνους!  :2funny:
Σωστός αλλα σου διαφεύγει κάτι: ΟΤΙ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΝΤΑΒΑΔΕΣ ΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΤΣΙΓΓΑΝΟΙ
Και αυτό ξέρω πολύ καλά
:s&m_3: :s&m_3: :s&m_3:
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
51
Πόντοι
4.095
Παίδες καλησπέρα. Κάποτε είχα πέσει σε ένα σάιτ που είχε κάτι διαγαλαξιακά κορίτσια.  Τα περισσότερα στις φωτο είχαν και τα εξώφυλλα τους από διάφορα περιοδικά.  Οι τιμές ήταν επίσης πολύ ψηλές , από 1200 ευρώ την ώρα. Επειδή θα είμαι κεντρική ευρώπη έχει κανείς ιδέα γιατί πράγμα μιλάω, δηλαδή agencies με super top προιόν??
Ευχαριστώ, κάθε πληροφορία θα εκτιμηθεί δεόντος..
Τα σέβη μου…..

Αδερφέ, με 1200 Ευρώ την ώρα νοικιάζεις σκάφος...(LOA>40m). ΙΜΗΟ δεν υπάρχει γυναίκα που να αξίζει αυτά τα λεφτά, παρόλο που υπάρχουν αρκετοί που θα τα έδιναν, αλλά αυτό είναι θέμα του καθενός.

Προσωπικά, για τις αταξίες μου στην Κεντρική Ευρώπη, χρησιμοποιώ τα και . Σε ότι τιμή σου πουν, σηκώνει παζάρι. Φρόντισε να έχεις φορτώσει μία prepaid πιστωτική, θα βολέψει πολύ στις συναλλαγές.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom