Νέα

City Tours in Greece (ΓΕΝΙΚΑ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 601K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 27 άτομα (0 μέλη και 27 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Από την άλλη αυτό το "... and if someone could give me some support i thank you in advance." το προσέξατε? Τι εννοεί δηλ? Να στείλουμε κάτι τις? ʼρα μήπως αυτό το τελευταίο αμφισβητεί τελικά και όλη την ιστορία?

Πιστεύω ελάχιστα τά πρακτορεία αλλά μήπως πραγματικά είναι αλήθεια καί μέ τήν υποστήριξη εννοεί δικηγόρο κτλ.?

 

b_banks80

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2006
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παιδια τιποτα δεν τρεχει με το pay-4sex.com εαν δειτε απλα αναβαθμιση κανει ο ανθρωπος εχει βαλει και μυνημα στην αρχικη σελιδα
 

galanomatis

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2006
Μηνύματα
490
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
1
μαγκες το citytours-gr σε πεταει στο cams.com tou adultfrienfinder.τι παιζει?το κλεισανε τελικα?
 

SANIM

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2006
Μηνύματα
8.061
Κριτικές
10
Like
1.397
Πόντοι
2.537
εννοώ ότι με τόση σαβούρα που έρχεται το τελευταίο καιρό δεν αποκλείεται κάποια στιγμή αυτό να είναι αλήθεια..... και μη το ξεχάσω ο "λαμογιος" στέλνει καινούργιο μπάζo...το εμβόλιο για το AIDS δεν βγήκε ακόμα...
 

skoupidi

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2006
Μηνύματα
122
Like
1
Πόντοι
1
μαγκες το citytours-gr σε πεταει στο cams.com tou adultfrienfinder.τι παιζει?το κλεισανε τελικα?
Ειχε γραψει εκει που λεει news  οτι θα ειναι down η θα γινει  redirect  μεχρι να κανει αναβαθμιση η κατι τετοιο.
 

b_banks80

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2006
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
το ειχα διαβασει και γω αυτο την παρασκευη οτι θα γινοταν αναβαμιση ειχε βγαλει ανακοινωση
 

b_banks80

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2006
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
εννοώ ότι με τόση σαβούρα που έρχεται το τελευταίο καιρό δεν αποκλείεται κάποια στιγμή αυτό να είναι αλήθεια..... και μη το ξεχάσω ο "λαμογιος" στέλνει καινούργιο μπάζo...το εμβόλιο για το AIDS δεν βγήκε ακόμα...

Δεν ερχονται μονο aidsiares γκομενες απο το λαμογιο ερχονται και τραβελια και γενικα κακασχημες...Εαν καποια στιγμη δουμε τον Mr Εθνικα Μπουτια σε τουρ της ζουζουνας ας μην μας φανει περιεργο
 

SANIM

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2006
Μηνύματα
8.061
Κριτικές
10
Like
1.397
Πόντοι
2.537
ωχ ωχ μη του βάζεις ιδέες
 

Lakio

Νέο Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
ρε παιδια επειδή ειμαι καινουργιος, τι ειναι το A-level?
 

Nefilim

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
730
Κριτικές
1
Like
33
Πόντοι
6
Πιστεύω ελάχιστα τά πρακτορεία αλλά μήπως πραγματικά είναι αλήθεια καί μέ τήν υποστήριξη εννοεί δικηγόρο κτλ.?

...όταν σκαει independent, μικρή δίχως την απαραίτητη δικτύωση υποθέτω, μάλλον καταλήγει προτού πατήσει το πόδι της σταζήτητα ίσως και λόγω της συντεχνίας που μπορεί να νιώσει ότι απειλείται το μουνοπολιο της και ε, αφού χαρτώνει που χαρτώνει για να βγάζει την επιβίωση, χαρτώνει και για κάτι τέτοια.Υ π ο ψ ι α ζ ο μ α ι
...δεν είμαι σίγουρος, το support εννοείται όπως διερωτάσαι. (εγγύηση; δικηγόρος; ο παπας της ενορίας; ο μπάτσος της γειτονιάς; ο γαμπρός;)
 

ass4ever

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2006
Μηνύματα
292
Like
4
Πόντοι
1
A-level=anal sex (κώλος δηλαδή)... υπάρχει ένα λεξικό τέτοιων όρων www.bourdela.com/index.php?option=com_smf&Itemid=168&topic=257.0]εδώ[/url].
Στο παραπάνω λεξικό δεν υπάρχουν, αν είδα καλά, οι όροι COB και CIF. Μήπως μπορούμε να διευκρινίσουμε και σε μας τους νέους στο χώρο τι σημαίνουν? thx
 

dfwk

Τιμημένος
Εγγρ.
3 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.872
Κριτικές
6
Like
387
Πόντοι
316
Στο παραπάνω λεξικό δεν υπάρχουν, αν είδα καλά, οι όροι COB και CIF. Μήπως μπορούμε να διευκρινίσουμε και σε μας τους νέους στο χώρο τι σημαίνουν? thx
Ολά υπάρχουν.
COB: Cum On Body
CIF:  Cum In Face
 

anachron

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2006
Μηνύματα
358
Κριτικές
4
Like
4
Πόντοι
1
Μάγκες καλημέρα. Πήρε κανείς Magda από Planet αυτές τις μέρες να μας πει εντυπώσεις; Εγώ δυστυχώς ήθελα αλλά για πολλούς λόγους δεν τα κατάφερα...

Mxxx

Και εγώ θα ήθελα να μάθω για Μάγδα αν κάποιος απο εμάς την πήρε. Μου είπε το πρακτορείο (2 ημέρες πριν τελειώσει το tour) πως ήταν fully booked και θα ήθελα να ξέρω για επόμενη φορά. Και μιας που μιλάμε για planet dreams έχει πάρει κανέις Giselle?
 

SANIM

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2006
Μηνύματα
8.061
Κριτικές
10
Like
1.397
Πόντοι
2.537
και εγώ είχα κλείσει magda πολλές μέρες πριν αλλα τελικά τζίφος....είχα κλείσει για 23.00 έξω και στις 24.30 μου έστειλαν sms ότι ο ταξιτζής δεν έβρισκε το δρόμο....πάντως ήταν ευγενικοί όλο συγγνώμη και συγγνώμη
 

SANIM

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2006
Μηνύματα
8.061
Κριτικές
10
Like
1.397
Πόντοι
2.537
πάντως να ξέρετε...magda κλασσική περίπτωση cg με εμφάνιση 5/10 αλλα service 9.5/10 για όσους ξέρουν κάτι ανάλογο με victoria από ίδιο γραφείο(αυτή βεβαια είναι πολύ μεγαλύτερη)
 

yiaramis

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.151
Κριτικές
60
Like
254
Πόντοι
5.525
Να καλωσορίσω κι εγώ την επιστροφή του Hydro που πραγματικά έλειψε από το φόρουμ τόσο καιρό.
 

pokergr

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
11
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά είμουν ο τελευταίος πελάτης της στο tour.Μόνο τα καλύτερα έχω να πω για αυτή τη κουκλάρα.Είναι πιο όμορφη από τις φωτογραφίες της και είχε αψεγάδιαστη συμπεριφορά.Δε κοίταζε ρολόι και  πρόθυμη να  δώσει αυτό που ο πελάτης ζητάει.....εμφάνιση 9,συμπεριφορά 10,sex 9
 
OP
OP
antisthenis

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.581
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.132
Πόντοι
14.565
Φίλε pokergr αν θες γίνε πιο αναλυτικός...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom