Νέα

City Tours in Greece (ΓΕΝΙΚΑ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 604K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (2 μέλη και 12 επισκέπτες)

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.782
Πόντοι
1.206
Ε δηλαδή άν έχεις χρόνο, πάτα πάνω στο όνομα του και διάβασε τα τελαυταία του ποστ. ΔΗΛΑΔΗ ΕΣΚΑΣΑ!!!!!!

Κλινικά άρρωστος μιλάμε ο τύπος!!!!!!

Αμ δε τα σχόλια σε κριτικές να δείς!!!! Με χίλια ζόρια κρατίεμαι τόσα χρόνια να μην του τα χώσω.

Σόρρυ δεν κρατήθηκα.

:offtopic:

Και γιατί αυτά δεν μου τα γράφεις από το κανονικό σου νικ ρε παίχτη; Διότι εγώ από το μοναδικό μου λογαριασμό γράφω ότι γράφω. Εκτός αν αυτόν τον λογαριαμό τον έφιαξες τον 2009 για να απαντήσεις τώρα σε εμένα που "σε έσκασα", ενώ μέχρι χθες είχες ένα μόλις ποστ σε 3,5 χρόνια;!
"Συμπτωματικά" δε την ίδια περίοδο είχε κάνει εγγραφή και το άλλο νικ με επίσης ανύπαρκτα ποστς μέχρι χθες που μου την έπεσε επίσης.
Αλήθεια ποια "προστατευόμενη" σου σου έθειξα; Κι επίσης μπας και κατά λάθος ξέρεις από ποιον ήταν οι χθεσινές αλλεπάλληλες κλήσεις με απόκρυψη στο "πονηρό" κινητό μου;

Λοιπόν σκασίλα μου αν σε έσκασα και τα παράπονά σου στον Αντμίν!
Και ότι γουστάρω θα γράφω, όποτε θέλω και για όποιαν θέλω!

Κι αλήθεια έχουμε ποτέ συναντηθεί προσωπικά και με ξέρεις για να με περιγράφεις, ή έτσι με φαντάζεσαι; Ή μήπως έτσι με περιέγραψε η "θιγείσα" προστατευόμενή, όποια κι αν είναι.

Κι αυτοί που αναρρωτήθηκες γιατί μου απευθύνουν το λόγο από κάπου με ξέρουν, εσένα σε ξέρει κάποιος;

Και εν τέλει το να με βγάλουν και νταβατζή οι προφανέστατα νταβατζήδες μάλλον παραπάει!!
 

rusuru

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2009
Μηνύματα
351
Like
0
Πόντοι
1
Και γιατί αυτά δεν μου τα γράφεις από το κανονικό σου νικ ρε παίχτη; Διότι εγώ από το μοναδικό μου λογαριασμό γράφω ότι γράφω. Εκτός αν αυτόν τον λογαριαμό τον έφιαξες τον 2009 για να απαντήσεις τώρα σε εμένα που "σε έσκασα", ενώ μέχρι χθες είχες ένα μόλις ποστ σε 3,5 χρόνια;!
"Συμπτωματικά" δε την ίδια περίοδο είχε κάνει εγγραφή και το άλλο νικ με επίσης ανύπαρκτα ποστς μέχρι χθες που μου την έπεσε επίσης.
Αλήθεια ποια "προστατευόμενη" σου σου έθειξα; Κι επίσης μπας και κατά λάθος ξέρεις από ποιον ήταν οι χθεσινές αλλεπάλληλες κλήσεις με απόκρυψη στο "πονηρό" κινητό μου;

Λοιπόν σκασίλα μου αν σε έσκασα και τα παράπονά σου στον Αντμίν!
Και ότι γουστάρω θα γράφω, όποτε θέλω και για όποιαν θέλω!

Κι αλήθεια έχουμε ποτέ συναντηθεί προσωπικά και με ξέρεις για να με περιγράφεις, ή έτσι με φαντάζεσαι; Ή μήπως έτσι με περιέγραψε η "θιγείσα" προστατευόμενή, όποια κι αν είναι.

Κι αυτοί που αναρρωτήθηκες γιατί μου απευθύνουν το λόγο από κάπου με ξέρουν, εσένα σε ξέρει κάποιος;

Και εν τέλει το να με βγάλουν και νταβατζή οι προφανέστατα νταβατζήδες μάλλον παραπάει!!

Μέχρι τι μέση μπόρεσα να διαβάσω. Μαλακίες δεν μπορώ να διαβάζω. Είναι προφανές. Λογικός άνθρωπος που πατήσει πάνω στο όνομα σου και διαβάσει τα 20 πρώτα ποστς σου, όχι παραπάνω, τα 20, είναι προφανές ότι χρίζεις ψυχιατρικής υποστήριξης!!!

ΚΟΦΤΟ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!

Σαν να μπαίνω σε φόρουμ που συζητάνε για την ενοικίαση σκαφών και ένας ΗΛΙΘΙΟΣ να μπαίνει μέσα και να λέει οτί όλοι μαλάκες εσείς ψάχνετε να αγοράσετε σκάφος τη στιγμή που βαρκούλες με κουπιά βρίσκεις με το 1/5 της τιμής.

ΗΜΑΡΤΟΝ ΡΕ ΓΙΑΤΡΕ! ΗΜΑΡΤΟΝ!! Αι χάσου από το φόρουμ τον σιτυ τουρς που γράφει ΜΟΝΟ ΝΕΕΣ ΑΦΙΞΕΙΣ ΚΑΙ ΚΡΙΤΙΚΕΣ!!!!

Υπάρχει θρεαντ που λέει ποιες θα έπρεπε να είναι οι τιμές κατά τη γνώμη σας. Μπές εκεί και κλάψε, βρίσε, χέσε, κλάσε, κάνε ότι θες ρε αδερφάκι μου να ούμε.

:idiot:
 

underpressure

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
497
Κριτικές
34
Like
141
Πόντοι
291
Υπάρχουν όμως φίλε και κάποιες βαρκούλες οι οποίες πλασάρονται είτε απο πρακτορεία είτε ως ανεξάρτητες στα 200+.Εκεί νομίζω είναι η διαφωνία του γιατρού και όχι στο αν κάποιος θα δώσει 200 στο να περάσει μία ώρα με ένα αξιόλογο κορμί,απ'ότι κατάλαβα...εκτός αν κατάλαβα λάθος.Ούτε εγώ δίνω πχ 80-100 σε μία 45άρα ακόμα και να τα προσφέρει όλα!
Όπως υπάρχουν και ορισμένοι που δίνουν 400 στην Καρολίνα ή 300 στη Μάργκο και σεβαστή η επιλογή τους ίσως λόγω κολλήματος που έχουν με τις συγκεκριμένες,η πλειοψηφία όμως δεν τα δίνει σε καμία περίπτωση γιατί πολύ απλά λόγω ηλικίας και εμφάνισης είναι για πολύ πιο κάτω...
Χίλιες φορές να δώσω 100 στην Ντανιέλα ή 120 στη Ραμόνα (ενδεικτικά τα ονόματα) που έχουν αξιόλογα κορμιά και ας ξαναφάω φόλα στο σέρβις  :grin: παρά στις παραπάνω ή στη κάθε που θα μου έρθει με τιμή εκκίνησης πάνω απο τα 200.
 

rusuru

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2009
Μηνύματα
351
Like
0
Πόντοι
1
Υπάρχουν όμως φίλε και κάποιες βαρκούλες οι οποίες πλασάρονται είτε απο πρακτορεία είτε ως ανεξάρτητες στα 200+.Εκεί νομίζω είναι η διαφωνία του γιατρού και όχι στο αν κάποιος θα δώσει 200 στο να περάσει μία ώρα με ένα αξιόλογο κορμί,απ'ότι κατάλαβα...εκτός αν κατάλαβα λάθος.Ούτε εγώ δίνω πχ 80-100 σε μία 45άρα ακόμα και να τα προσφέρει όλα!
Όπως υπάρχουν και ορισμένοι που δίνουν 400 στην Καρολίνα ή 300 στη Μάργκο και σεβαστή η επιλογή τους ίσως λόγω κολλήματος που έχουν με τις συγκεκριμένες,η πλειοψηφία όμως δεν τα δίνει σε καμία περίπτωση γιατί πολύ απλά λόγω ηλικίας και εμφάνισης είναι για πολύ πιο κάτω...
Χίλιες φορές να δώσω 100 στην Ντανιέλα ή 120 στη Ραμόνα (ενδεικτικά τα ονόματα) που έχουν αξιόλογα κορμιά και ας ξαναφάω φόλα στο σέρβις  :grin: παρά στις παραπάνω ή στη κάθε που θα μου έρθει με τιμή εκκίνησης πάνω απο τα 200.

Εξαιρέσεις υπάρχουν πολλές. Εγώ που δεν έχω χρόνο? Τί να κάνω? Να ψάχνω πότε θα καυλώσει η Ντανιέλα να απαντήσει στο κινητό?

Χέστηκα για τα καλλ γκιρλακια τις αγοράς. Ποτέ δεν ασχολήθηκα και ούτε πρόκειτε. Ασχολούμε με τουρς μόνο.

Παρεπιπτώντος ρε φίλε, μιας και διάβασα τις κριτικές σου, στα μετινγσ πας με μοιρογνωμομιο και με βαθύμετρο? Ή με εγχειρίδιο χρήσης? 

Έγραψες στην τελαυταία κριτική σου για την Jasmine ότι η ρόγα έχανε λίγο σε σχήμα, η μέση ήταν μια ιδέα πιο μεγάλη από τις φωτό και η πίπα υστερούσε λίγο σε βάθος. Άσε αυτό που λές συνεχώς σε όλες σχεδόν τις κριτικές σου για την ΤΕΧΝΙΚΗ ΤΗΣ ΠΙΠΑΣ!

ΥΣΤΕΡΟΥΣΕ ΛΕΣ ΛΙΓΟ ΣΕ ΤΕΧΝΙΚΗ. ΘΕΕ ΜΟΥ ΒΟΗθΑ!!!!

Και πως εμείς ξέρουμε το εγχειρίδιο που εσύ θέτεις ώς ΣΩΣΤΗ ΤΕΧΝΙΚΗ για να επιτύχει η πίπα?

Σε άλλον αρέσει έτσι σε άλλον αρέσει αλλιώς. Σε άλλους αργή βασανιστική σε άλλους με φτυσίματα και εμετούς.

Τουλάχιστον πές μας τις προτιμήσεις σου να μπορέσουμε να καταλάβουμε αν πρέπει να σε πάρουμε στα σοβαρά ή αν όχι. Γιατί εγώ πήγα στη Jasmine και είδα το χριστό φαντάρο στην πίπα που υστερούσε σε βάθος.

:s&m_1:   
 

underpressure

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
497
Κριτικές
34
Like
141
Πόντοι
291
Για να σου λύσω τις απορίες επειδή σε βλέπω ορεξάτο να μου την πεις και δεν καταλαβαίνω τον λόγο κιόλας...
Ούτε με μοιρογνωμόνιο,ούτε με βαθύμετρο προσωπικές εμπειρίες παραθέτω και αν θες τις προσπερνάς,όσο για την τεχνική της πίπας γουστάρω παίξιμο γλώσσας και βάθος...πιστεύω να σε κάλυψα.
Απο το να προσπαθείς να μου πεις θα ήταν προτιμότερο να μας έγραφες καμιά ενημέρωση ή καμιά κριτική για να σε πάρω και εγώ στα σοβαρά.
 

rusuru

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2009
Μηνύματα
351
Like
0
Πόντοι
1
Η το άλλο? Που για μια του αφροντίτα είχες πει ότι στην σχέση απόδοση τιμής βάζω 6 επειδή πήρα outall και ανεβαίνει η τιμή έτσι.

ΜΑ ΚΑΛΑ, ΔΕΝ ΜΕ ΛΥΠΑΣΕ?

Αφού έχει και ίνκαλ ο αφροδιτας. Πάρε ίνκαλ! Δηλάδη αν κάποιος μένει πάτρα και πάρει ούτκαλ από το κέντρο που τις βάζει ο αφροδιτας θα πρέπει να βάλει σχέση απόδοσης τιμής 1 ?

Διαβάααααααααααααζει ο καημενος κοσμάκης τόνους παπαρολογία. ΤΟΝΟΥΣ.

Άκου εκεί. Πήρα λεέι ουτκαλ αρα η σχέση απόδοσης τιμής κατεβαίνει.  :2funny: :2funny:

Και μιας και είναι γενικά εδώ ας κάνω και μιά άλλη παρατήρηση.

Ένα νέο μέλος που δεν ξέρει και μπαίνει να ενημερωθεί στην σελίδα των τουρς, βλέπει το 99% των κριτικών για τα γραφεία να είναι κάτω από το 2.

Ειδικά σε αυτό του αφροντίτα τον έχετε κατακράξει το άνθρωπο. 2, 1 ,4 αντιεπαγγελματίες, φωνάζετε κράζετε.

Τι λοιπόν αυτό το νέο μέλος να διαλέξει όταν νομίζει ότι όλα τα γραφεία αξιζουν τον μεσο όρο που τους έχετε κοτσάρει ρε μάγκες. Η ΠΑΡΑΦΩΝΙΑ ΣΕ ΟΛΟ ΤΗΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ.

Στο τέλος θα σταματήσουν να στέλνουν και θα γράφετε......

ΠΩ ΠΩ ΞΕΡΑΙΛΑ, ΠΩ ΠΩ ΤΙΠΟΤΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΒΔΟΜΑΔΑ, ΠΩ ΠΩ ΟΛΑ ΜΠΑΖΑ.

ΕΜ ΛΟΓΙΚΟ είναι. Αντί να στηρίξουμε τα πρακτορεία να στείλουν κανά καλό μουνί να γαμήσουμε τα κράζουμε λες και είναι εχθροί μας.

Από κει στο άλλο ηλίθιο φορούμ δε, είναι το αντίθετο. Πάνε και γράφουν διθυράμβους για κάτι πρακτορεία με καλλ γκιρλσ χείριστης ποιότητας κατα μέσω όρο με σχόλια όπως: τι ευγενική τηλεφωνήτρια, τη απίστευτο σέρβισ, τι ωραία κίνηση του πρακτορείου να κατεβάσει τιμές. κτλ κτλ κτλ

ΚΑι αυτα τα πρακτορεία από κει που παίζαν με 170 - 150 τώρα πετάξαν τις τιμές στο πάτωμα στα 100 με 120.

Δηλαδή μια λογική και μια αντικιμενικότητα ρε πούστη μου δεν υπάρχει?

Α Π Ο Ρ Ω !!!!
 

rusuru

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2009
Μηνύματα
351
Like
0
Πόντοι
1
Για να σου λύσω τις απορίες επειδή σε βλέπω ορεξάτο να μου την πεις και δεν καταλαβαίνω τον λόγο κιόλας...
Ούτε με μοιρογνωμόνιο,ούτε με βαθύμετρο προσωπικές εμπειρίες παραθέτω και αν θες τις προσπερνάς,όσο για την τεχνική της πίπας γουστάρω παίξιμο γλώσσας και βάθος...πιστεύω να σε κάλυψα.
Απο το να προσπαθείς να μου πεις θα ήταν προτιμότερο να μας έγραφες καμιά ενημέρωση ή καμιά κριτική για να σε πάρω και εγώ στα σοβαρά.

Θα έγραφα κριτικές αλλά όταν σκουπίδια σαν τον γιανεβαν βρούν τροφή να με κράξουν πόσο μαλάκας είμαι που πλήρωσα τόσα λευτα, σορρυ αλλά απαξιώ.

Και σόρρυ αλλά εγώ ποτέ δεν έχω φάει φόλα. πάντα περνάω καλά. Γιατί παίρνω έσκορτσ να χαλαρώσω, όχι να μετρήσω πόσο βαθύά τον έχωσε στο στόμα με ακρίβια χιλιοστου. Χαλάρωσε και απολαυσε. Εάν συγκεντρώνεσε στο άν η πίπα πέρασε τα 10μμ ή τα 12μμ αποκλείετε να περάσεις καλά. Γιατί το μυαλό σου είναι πώς θα το αποτυπώσεις στην κριτική. Εκτός αν είσαι ρομπότ και όχι άνθρωπος!
 

rusuru

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2009
Μηνύματα
351
Like
0
Πόντοι
1
Για να σου λύσω τις απορίες επειδή σε βλέπω ορεξάτο να μου την πεις και δεν καταλαβαίνω τον λόγο κιόλας...
Ούτε με μοιρογνωμόνιο,ούτε με βαθύμετρο προσωπικές εμπειρίες παραθέτω και αν θες τις προσπερνάς,όσο για την τεχνική της πίπας γουστάρω παίξιμο γλώσσας και βάθος...πιστεύω να σε κάλυψα.
Απο το να προσπαθείς να μου πεις θα ήταν προτιμότερο να μας έγραφες καμιά ενημέρωση ή καμιά κριτική για να σε πάρω και εγώ στα σοβαρά.

Με κάλυψες σχετικά με την τεχνική. Άρα όποτε βλέπουμε κριτική σου και γράφει οτί υστερεί σε τεχνική να ξέρουμε ότι η γκόμενα δεν δούλεψε γλώσσα και δεν το πήρε μέσα βαθειά.

ΟΚ ΣΕΒΑΣΤΟ.

Άρα άκυρο από μένα στις κριτικές σου σχετικά με την τεχνική γιατί μου αρέσει φτύσιμο της πούτσας και αρκετό χαντζόμπ παράλληλα με τα σάλια να τρέχουν και όχι να κουνάει τι γλωσίτσα πέρα δόθε σαν πινέλο να ανατριχιάζω. Ανώμαλος γαρ και γώ.  :pipa1:
 

lavios

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2012
Μηνύματα
2.567
Κριτικές
31
Like
554
Πόντοι
1.226
Θα έγραφα κριτικές αλλά όταν σκουπίδια σαν τον γιανεβαν βρούν τροφή να με κράξουν πόσο μαλάκας είμαι που πλήρωσα τόσα λευτα, σορρυ αλλά απαξιώ.

Και σόρρυ αλλά εγώ ποτέ δεν έχω φάει φόλα. πάντα περνάω καλά. Γιατί παίρνω έσκορτσ να χαλαρώσω, όχι να μετρήσω πόσο βαθύά τον έχωσε στο στόμα με ακρίβια χιλιοστου. Χαλάρωσε και απολαυσε. Εάν συγκεντρώνεσε στο άν η πίπα πέρασε τα 10μμ ή τα 12μμ αποκλείετε να περάσεις καλά. Γιατί το μυαλό σου είναι πώς θα το αποτυπώσεις στην κριτική. Εκτός αν είσαι ρομπότ και όχι άνθρωπος!
Για κάθε έναν που δε γουστάρεις υπάρχουν 1-2 που παίζουν το παιχνίδι, συμμετέχουν και θέλουν τη βοήθειά σου. Φαντάζομαι πως κι εσύ έχεις βοηθηθεί από κάτι που έγραψε κάποιος άλλος σ' αυτό ή σε άλλο φόρουμ.
 

underpressure

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
497
Κριτικές
34
Like
141
Πόντοι
291
και εγώ για να χαλαρώσω πάω και ούτε μετράω εκατοστά αλλά κάποια πράγματα είναι εμφανέστατα.
Τώρα για το outcall που έγραψες εγώ το ταξί το μετράω...την επόμενη φορά που θα πάρω τα χρήματα σου για να πάω να πηδήξω θα έχεις κάθε δικαίωμα να μου πείς και που θα πάω.Τι είναι αυτά που μου γράφεις ρε φίλε...
Το αφήνουμε εδώ.
 

rusuru

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2009
Μηνύματα
351
Like
0
Πόντοι
1
και εγώ για να χαλαρώσω πάω και ούτε μετράω εκατοστά αλλά κάποια πράγματα είναι εμφανέστατα.
Τώρα για το outcall που έγραψες εγώ το ταξί το μετράω...την επόμενη φορά που θα πάρω τα χρήματα σου για να πάω να πηδήξω θα έχεις κάθε δικαίωμα να μου πείς και που θα πάω.Τι είναι αυτά που μου γράφεις ρε φίλε...
Το αφήνουμε εδώ.

Οκ. Σορρυ. Δεν είχα πρόθεση να σε προσβάλω.
 

rusuru

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2009
Μηνύματα
351
Like
0
Πόντοι
1
Για κάθε έναν που δε γουστάρεις υπάρχουν 1-2 που παίζουν το παιχνίδι, συμμετέχουν και θέλουν τη βοήθειά σου. Φαντάζομαι πως κι εσύ έχεις βοηθηθεί από κάτι που έγραψε κάποιος άλλος σ' αυτό ή σε άλλο φόρουμ.

Ο μοναδικός αξιόπιστος που τις 99% των ραντεβού του περνάει καλά είναι ο ΝΙΤΡΟ. Με αυτόν ταιρίαζουμε στις κριτικές ακριβως. ΌΜΩΣ βλέποντας τις διθυραμβικές τους κριτικές, διάφορα αρωστάκια πάνε και τρώνε φόλα και μετά τον κράζουν οτι είναι προμότορας. Δεν τους περνάει από το μυαλό οτί ίσως να κάνουν κάτι λάθος σε σχέση με το ΝΙΤΡΟ? Φυσικα ΜΕ τίποτα. Γιατί να γράφω λοιπόν? ΝΑ με κράζουν και μένα για προμότορα?

Σορρυ, δεν γουστάρω να δώσω τροφή. Είμαι απο το 2006 μέλος, ο αντμιν μπορεί να το επιβεβεαώσει είχα το νικναμε erusuru τότε αλά εχασα κωδικό.


 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
43
Πόντοι
366
Υπάρχουν κάποιοι που περνάνε σχεδον πάντα καλά γιατι ξέρουν να περνάνε καλα παίχτη. Κι αν κάτι πάει να στραβώσει στο ραντεβού(αν εχουν τη διάθεση)εχουν την πείρα και την ικανότητα να το γυρίσουν στα μέτρα τους. Οι αλλοι απλώς γράφουν χιλιόμετρα και σεντόνια "κριτικών".
 

BABY(1)

Ανώτατος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.331
Κριτικές
287
Like
3.054
Πόντοι
12.447
Εγω πειραζει αν θα συμφωνησω στα μισα για να μην πω σε ολα  αυτα που λεει ο rusuru ?
Ετσι ειναι ρε Παιχτες το σπορ το κανουμε για να περασουμε καλα .
Και ο καθενας εχει τον δικο του τροπο , αλλοι με το καβλι τους και αλλοι με την γκρινια τους σαν και μενα !!!  :grin: :grin: :grin:
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
μεγαλη μορφη ο ρουσουρου ψηφο και εγω  :rockon:

υ.γ. αντε παλι η αιωνια κουβεντα με τις τιμες. εγω θελω να παει 500αρικο η ωρα να γαμανε λιγοι και αποφασισμενοι. γιατι με τα κατοσταρικα γαμανε πλεον και οι γουρουνοκεφαλοι βλαχοτσουγκρανες και εχουν και αποψη  :idiot:
 

andreoug

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.508
Κριτικές
22
Like
375
Πόντοι
6.055
Τι να κανω χαλιεμαι με τα δασκαλιστικα. Ειναι ενας καραγκιοζης εδω που το παιζει μεγαλοπράγμων παντογνωστης -χωρις ευτυχως να ποσταρει στα thread που ειναι σχετικα με το site εκτος απο κανα ξεμπαρκο Post για κανα μπαζο- ενω ολα τα cg που εχει συναντησει μιλανε για σαπιοκοιλια στραπονιάρη. Ο αλλος το παιζει μεγας εραστης και διασταυρωμενα απο 2-3 πηγες, τουλαχιστον 4-5 cg που ξερω προσωπικα τον αναφερουν ως ψυχακια. Χαλια μπαρμπαδες ολοι θα γινουμε, δεν ειναι θεμα. Ας κανει ο καθενας ο,τι νομιζει και ας ζει στην κοσμαρα του, αλλα αρκετα με τα βαρυγδουπα δασκαλίστικα.
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
Τι να κανω χαλιεμαι με τα δασκαλιστικα. Ειναι ενας καραγκιοζης εδω που το παιζει μεγαλοπράγμων παντογνωστης -χωρις ευτυχως να ποσταρει στα thread που ειναι σχετικα με το site εκτος απο κανα ξεμπαρκο Post για κανα μπαζο- ενω ολα τα cg που εχει συναντησει μιλανε για σαπιοκοιλια στραπονιάρη. Ο αλλος το παιζει μεγας εραστης και διασταυρωμενα απο 2-3 πηγες, τουλαχιστον 4-5 cg που ξερω προσωπικα τον αναφερουν ως ψυχακια. Χαλια μπαρμπαδες ολοι θα γινουμε, δεν ειναι θεμα. Ας κανει ο καθενας ο,τι νομιζει και ας ζει στην κοσμαρα του, αλλα αρκετα με τα βαρυγδουπα δασκαλίστικα.

τον δευτερο οκ τον φωτογραφησες  :2funny: ο πρωτος ποιος ειναι? δωσε περισσοτερα  :rockon:
 

alexm4n

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Αυγ 2009
Μηνύματα
9.036
Κριτικές
61
Like
14
Πόντοι
1.366
και εγω εχω αυτη την απορια...
ο πρωτος ειναι ενας αθηναιος με πορσε? :cheesy: γιατι ενας πρωην φιλος του,  πισωγλέντη με πορσε τον ανεβαζε, βρωμόπουστρα τον κατεβαζε..
για πες μας ρε μπάρμα ποιος ειναι να μαθουμε και οι υπολοιποι μπαρμπαδες.
ο δευτερος ειναι o souleiman? :grin: :grin: :grin:

τον δευτερο οκ τον φωτογραφησες  :2funny: ο πρωτος ποιος ειναι? δωσε περισσοτερα  :rockon:
 

rusuru

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2009
Μηνύματα
351
Like
0
Πόντοι
1
Μου στείλε ενα ΠΜ σεντόνι ολόκληρο ο γιανεβαν. Τώρα το τι έλεγε δεν διάβασα. Μόνο την πρώτη γραμη. ΗΜΑΡΤΟΝ! Θα αφήσουμε το γάμω να πάμε για πουρνάρια.

Του απάντησα απλά:

Αι χασου βλαξ. Ε ΒΛΑΞ!  ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΩ.. ΑΜΑΝ ΠΙΑ....!

Ειδικά αυτό το ποστ του μια μέρα που προσπαθούσε να μας αναλύσει ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ να συναντήσουμε τη Μαργκο Ε ΑΥΤΟ ήταν για γιαούρτια. Αλλά κρατήθηκα και τότε.  

:grin: :grin: :grin: :grin:
 

andreoug

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.508
Κριτικές
22
Like
375
Πόντοι
6.055
Οποιος εχει την μυγα....

δεν καταλαβαινω γιατι  για τον αλλο που εχει γαμησει ο,τι αναπνεει δεν ξερει κανεις κατι, εκτος αν ο ιδιος του το εχει επιτρεψει και δεν εχει κλαψομουνιαστει ποτε, ενω προφανως εχει μπαζωσει αρκετα. Ο αλλος και πρεπει να δημοσιοποιει και τις μοσχομυριστες κλανιες του και να την λεει. μου θυμιζει τον Raven για οποιον ειναι αρκετα παλιος.

Ουτε σε επιπεδο nick δεν συνδεω καποιον με κατι αλλα 30 ντοπιες και καμια 50αρια ξενες γαμαμε ολοι σε καθε περιοδο 3ετίας τα τελευταία 20-25 χρόνια. Ας μεινουμε ο καθενας στα δικα του

Κι επειδη εγω μπορει να λεω ο,τι μαλακία μου κατέβει, ας τις ρωτήσετε την γνώμη τους. Ελληνίδες 5-10 είναι οι γνωστές και προσβάσιμες σε όλους αυτή την εποχή.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom