Νέα

City Tours in Greece (ΓΕΝΙΚΑ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 605K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766
απαιτω να μαθω τι ειναι το mc ,αν δεν ειναι mc hammer :helpplea: :2funny:
 

scockfieldd

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
134
Like
1
Πόντοι
1
Πάντως ct-touristria που μας έρχεται συχνά μου είπε ότι η κίνηση έχει πέσει 50% και μάλιστα της έχουν ακυρώσει ραντεβού ακόμα και στο ταξί πηγαίνοντας για outcall. Όταν βέβαια την ρώτησα γιατι ανεβάζουν τις τιμές τότε μου γέλασε πονηρά...

Καιρός να αρχίσουμε να γελάμε και εμείς λίγο πονηρά...οχι τίποτα να κατεβούν οι γαμημένες οι τιμές



Ρε συ Υοrgos δικιο εχεις και συμφωνω με αυτα που λες
αλλα εγω θελω να μου λυσεις μια απορια

Εφοσον τα μπαζα που μας στελνουν ειναι ολα φουλμπουκ υπαρχει περιπτωση να πεσουν οι τιμες και ποσο μαλλον να αρχισουν να ερχονται μουναρες εδω ?
Πως το εξηγεις που  και τα μπαζα βγαζουν ψωμακι εδω
Μαλακες ειναι να μας στελνουν καλα μουνια αφου την κανουν τη δουλεια τους και με αυτα ?
 

rozkrotalias

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
157
Like
1.000
Πόντοι
5.355
έχουν όμως αυξηθεί και πάρα πολύ οι αφίξεις..... άρα ο συνολικός τζίρος δεν μου φαίνεται ότι έχει πέσει και τόσο πολύ.....

Πάντως ct-touristria που μας έρχεται συχνά μου είπε ότι η κίνηση έχει πέσει 50% και μάλιστα της έχουν ακυρώσει ραντεβού ακόμα και στο ταξί πηγαίνοντας για outcall. Όταν βέβαια την ρώτησα γιατι ανεβάζουν τις τιμές τότε μου γέλασε πονηρά...

Καιρός να αρχίσουμε να γελάμε και εμείς λίγο πονηρά...οχι τίποτα να κατεβούν οι γαμημένες οι τιμές
 

scockfieldd

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
134
Like
1
Πόντοι
1

Αυτό φαντάζομαι εξυπηρετεί μόνο τα μεγάλα γραφεία στυλ Ζ γιατι υπάρχουν και πολλά μικρότερα

έχουν όμως αυξηθεί και πάρα πολύ οι αφίξεις..... άρα ο συνολικός τζίρος δεν μου φαίνεται ότι έχει πέσει και τόσο πολύ.....
 

rozkrotalias

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
157
Like
1.000
Πόντοι
5.355
o z είναι μεγαλοεργολάβος και τους έχει καταπιεί όλους... κάτι σαν τον Άκτωρα......
Αυτό φαντάζομαι εξυπηρετεί μόνο τα μεγάλα γραφεία στυλ Ζ γιατι υπάρχουν και πολλά μικρότερα
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
51
Πόντοι
4.095
Καιρός να αρχίσουμε να γελάμε και εμείς λίγο πονηρά...οχι τίποτα να κατεβούν οι γαμημένες οι τιμές

Κοιτάξτε παίδες, τα πράγματα είναι απλά κατά τη γνώμη μου.

Μιλάμε για τα λεφτά μας. Προσωπικά και με τα σημερινά δεδομένα, δεν ντρέπομαι να διαπραγματευτώ το Χ ποσό για να περάσω κάποιες ώρες με μία πουτάνα.

Ο λόγος είναι επίσης πάρα πολύ απλός. Το παζάρι που πέφτει στην αγορά σε όλα τα επίπεδα είναι τρελό και το σκατό όπως όλοι γνωρίζουμε πάει μόνο προς τα κάτω.

Οπότε...από την στιγμή που και εμένα μου βγάζουν τον καρκίνο για να πουλήσω το οτιδήποτε πουλάω (όλοι πουλάμε κάτι), τότε αυτή η πίεση/παζάρι θα μεταφερθεί και σε αυτές.

Εάν τους αρέσει, εάν όχι...είπαμε, έχει και αλλού πορτοκαλιές.
 

s1

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2008
Μηνύματα
422
Like
0
Πόντοι
1
Κοιτάξτε παίδες, τα πράγματα είναι απλά κατά τη γνώμη μου.

Μιλάμε για τα λεφτά μας. Προσωπικά και με τα σημερινά δεδομένα, δεν ντρέπομαι να διαπραγματευτώ το Χ ποσό για να περάσω κάποιες ώρες με μία πουτάνα.

Ο λόγος είναι επίσης πάρα πολύ απλός. Το παζάρι που πέφτει στην αγορά σε όλα τα επίπεδα είναι τρελό και το σκατό όπως όλοι γνωρίζουμε πάει μόνο προς τα κάτω.

Οπότε...από την στιγμή που και εμένα μου βγάζουν τον καρκίνο για να πουλήσω το οτιδήποτε πουλάω (όλοι πουλάμε κάτι), τότε αυτή η πίεση/παζάρι θα μεταφερθεί και σε αυτές.

Εάν τους αρέσει, εάν όχι...είπαμε, έχει και αλλού πορτοκαλιές.
πολυ σωστος
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
51
Πόντοι
4.095
o z είναι μεγαλοεργολάβος και τους έχει καταπιεί όλους... κάτι σαν τον Άκτωρα......

o Άκτωρας κάνει και καμία δουλειά της προκοπής τουλάχιστον.

Ο Bλαδίμηρος, όλο μαλακίες κάνει.

Μία φορά έχω ψωνίσει από εκεί μόνο (την γιαγιά την κυρά Margo)...και δεν έχει δεύτερη.
 

scockfieldd

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
134
Like
1
Πόντοι
1
Ναι ρε φίλε συμφωνώ απόλυτα αλλά τι γίνεται στην περίπτωση που σου αρέσουν συγκεκριμένες πορτοκαλιές?

Θα ενδιέφερε πολλούς νομίζω πάντως άν κατέθεταν κάποιοι περιπτώσεις όπου έχουν πετύχει προσφορές με γραφεία η κοπέλες..

Κοιτάξτε παίδες, τα πράγματα είναι απλά κατά τη γνώμη μου.

Μιλάμε για τα λεφτά μας. Προσωπικά και με τα σημερινά δεδομένα, δεν ντρέπομαι να διαπραγματευτώ το Χ ποσό για να περάσω κάποιες ώρες με μία πουτάνα.

Ο λόγος είναι επίσης πάρα πολύ απλός. Το παζάρι που πέφτει στην αγορά σε όλα τα επίπεδα είναι τρελό και το σκατό όπως όλοι γνωρίζουμε πάει μόνο προς τα κάτω.

Οπότε...από την στιγμή που και εμένα μου βγάζουν τον καρκίνο για να πουλήσω το οτιδήποτε πουλάω (όλοι πουλάμε κάτι), τότε αυτή η πίεση/παζάρι θα μεταφερθεί και σε αυτές.

Εάν τους αρέσει, εάν όχι...είπαμε, έχει και αλλού πορτοκαλιές.
 

flynow

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Απρ 2007
Μηνύματα
812
Κριτικές
37
Like
1.542
Πόντοι
8.165
Κοιτάξτε παίδες, τα πράγματα είναι απλά κατά τη γνώμη μου.

Μιλάμε για τα λεφτά μας. Προσωπικά και με τα σημερινά δεδομένα, δεν ντρέπομαι να διαπραγματευτώ το Χ ποσό για να περάσω κάποιες ώρες με μία πουτάνα.

Ο λόγος είναι επίσης πάρα πολύ απλός. Το παζάρι που πέφτει στην αγορά σε όλα τα επίπεδα είναι τρελό και το σκατό όπως όλοι γνωρίζουμε πάει μόνο προς τα κάτω.

Οπότε...από την στιγμή που και εμένα μου βγάζουν τον καρκίνο για να πουλήσω το οτιδήποτε πουλάω (όλοι πουλάμε κάτι), τότε αυτή η πίεση/παζάρι θα μεταφερθεί και σε αυτές.

Εάν τους αρέσει, εάν όχι...είπαμε, έχει και αλλού πορτοκαλιές.
Πολύ σωστός.
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
51
Πόντοι
4.095
Ναι ρε φίλε συμφωνώ απόλυτα αλλά τι γίνεται στην περίπτωση που σου αρέσουν συγκεκριμένες πορτοκαλιές?
Θα ενδιέφερε πολλούς νομίζω πάντως άν κατέθεταν κάποιοι περιπτώσεις όπου έχουν πετύχει προσφορές με γραφεία η κοπέλες..

Εάν η πορτοκαλιά καταλάβει ότι γουστάρεις την συγκεκριμένη πορτοκαλιά και όχι απλά κάποια πορτοκαλιά, τότε μάλλον έχεις χάσει από χέρι.

Πάντως, ακόμη και στις πουτάνες, ο κανόνας του γραμματόσημου ισχύει.

Τώρα, εάν σώνει και καλά πρέπει να είναι μία μόνο συγκεκριμένη πορτοκαλιά...τι να σου πω....μάλλον δεν μπορείς να κάνεις και πολλά, εκτός και εάν μπορείς να παίξεις καλά το τούρκικο παζάρι.

Φαντάζομαι, ότι για να κυνηγάς συγκεκριμένες πορτοκαλιές θα είσαι σε συγκεκριμένα μαγαζιά καλός πελάτης. Το οποίο σημαίνει, ότι θα λαμβάνεις τα κλασσικά SMS, emails Κλπ...ότι έρχονται τα καυτά κορίτσια κλπ. (Τα οποία BTW, πέφτουν βροχή, άλλαξα βρωμοmail...δεν άντεχα άλλο).

Απάντα σε αυτά τα μηνύματα διαπραγματευτικά...δλδ κάτι του στυλ..."Ναι αλλά είναι εδώ και η τάδε, η οποία προσφέρεται με Χ ευρώ λιγότερα"...Ακόμη και εάν δεν πετυχαίνει πάντα, το σίγουρο είναι ότι είσαι στο σωστό δρόμο για να ρίξεις τιμές. Απλά...εάν παζαρεύεις και τελικά δεν πετυχαίνεις μείωση τιμών, μην αγοράζεις....γιατί μετά δεν θα σε πάρουν ποτέ στα σοβαρά.

Τώρα...όλα αυτά μπορεί να χαλάνε την όλη φάση και να ξενερώνεις. ΟΚ, κατανοητό, αλλά είναι τα λεφτά σου, μην το ξεχνάς. Δεν επιτρέπεται να τα χαλάς πιο εύκολα από ότι τα βγάζεις (βαθμός δυσκολίας, όχι ποσότητα)
 

solitonios

Τιμημένος
Εγγρ.
4 Οκτ 2005
Μηνύματα
2.011
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
Πάντως ct-touristria που μας έρχεται συχνά μου είπε ότι η κίνηση έχει πέσει 50% και μάλιστα της έχουν ακυρώσει ραντεβού ακόμα και στο ταξί πηγαίνοντας για outcall. Όταν βέβαια την ρώτησα γιατι ανεβάζουν τις τιμές τότε μου γέλασε πονηρά...

Καιρός να αρχίσουμε να γελάμε και εμείς λίγο πονηρά...οχι τίποτα να κατεβούν οι γαμημένες οι τιμές



Πριν από λίγο καιρό μια από τις ct γνωστές μου είχε πάει στο εξωτερικό για tour!

Με τιμές 1hr 300 e κοκ

Μου έλεγε τον πόνο της πως έχει πολύ ανάγκη αυτά τα χρήματα!

Ο λόγος?Είχε αγοράσει μια καινούρια 320 κι έπρεπε επειγόντως να δώσει χρήματα!

Με είχε πρήξει στα μηνύματα στο msn!Tελικά την ρωτώ συγγνώμη δουλειά δεν έχεις?
Όχι καθόλου!Όσα έχω μου  τα ακυρώνουν ή απλά δεν έρχονται

Δεύτερη ερώτηση:Σκέπτηκες μήπως να κατέβαζες λιγάκι τις τιμές σου?Σίγουρα θα είχες περισσότερη δουλειά!

Τι ήθελα και της το είπα!Έκανε λες και την είπα πουτάνα  :grin:

ΕΓΩ να χαμηλώσω τις τιμές μου?Για ποιά με πέρασες?κλπ

Για να μην τα πολυλέω γύρισε στην πατρίδα της με 1000 ευρώ εισπράξεις μετά από 1 εβδομάδα δουλειάς

Έλα όμως που είχε ανάγκη τα χρήματα!

Τελικά τα βρήκε!Έψησε έναν regular "asshole" (sorry αλλά έτσι τον είπε) πελάτη κι ήρθε 3 μέρες Ελλάδα με όλα τα έξοδα πληρωμένα και της έδωσε 3000 ευρώ κι έτσι τώρα το κακόμοιρο κοριτσάκι κυκλοφορεί με τη νέα της 320!
 

lalak

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.736
Κριτικές
52
Like
653
Πόντοι
4.057
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Εγω δεν ημουν παντως  :grin:
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
51
Πόντοι
4.095

anoixtomyalos

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.643
Κριτικές
14
Like
6
Πόντοι
4.175
Πριν από λίγο καιρό μια από τις ct γνωστές μου είχε πάει στο εξωτερικό για tour!

Με τιμές 1hr 300 e κοκ

Μου έλεγε τον πόνο της πως έχει πολύ ανάγκη αυτά τα χρήματα!

Ο λόγος?Είχε αγοράσει μια καινούρια 320 κι έπρεπε επειγόντως να δώσει χρήματα!

Με είχε πρήξει στα μηνύματα στο msn!Tελικά την ρωτώ συγγνώμη δουλειά δεν έχεις?
Όχι καθόλου!Όσα έχω μου  τα ακυρώνουν ή απλά δεν έρχονται

Δεύτερη ερώτηση:Σκέπτηκες μήπως να κατέβαζες λιγάκι τις τιμές σου?Σίγουρα θα είχες περισσότερη δουλειά!

Τι ήθελα και της το είπα!Έκανε λες και την είπα πουτάνα  :grin:

ΕΓΩ να χαμηλώσω τις τιμές μου?Για ποιά με πέρασες?κλπ

Για να μην τα πολυλέω γύρισε στην πατρίδα της με 1000 ευρώ εισπράξεις μετά από 1 εβδομάδα δουλειάς

Έλα όμως που είχε ανάγκη τα χρήματα!

Τελικά τα βρήκε!Έψησε έναν regular "asshole" (sorry αλλά έτσι τον είπε) πελάτη κι ήρθε 3 μέρες Ελλάδα με όλα τα έξοδα πληρωμένα και της έδωσε 3000 ευρώ κι έτσι τώρα το κακόμοιρο κοριτσάκι κυκλοφορεί με τη νέα της 320!
ΤΙ ΕΙΠΕΣ ΤΩΡΑ ΡΕ?   :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
και δεν την δινεις στον τακο να την φανε τα σκυλια?  :rockon: :rockon: :rockon:
και βριζει τον πελατη ετσι, και τις τιμες δεν κατεβαζει λες και πουλαει δεν ξερω και γω τι σπανιο, και ολα αυτα για την φουκαριαρα την 320??????????????????????  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
ΒΓΑΛΤΗΝ ΚΑΡΤΑ ΤΩΡΑ ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΣΤΑΥΡΩΣΕΙ ΠΕΛΑΤΗ ΣΤΟ ΕΛΛΑΝΤΑ!!!!
 

scockfieldd

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
134
Like
1
Πόντοι
1
Συμφωνώ απόλυτα....υπάρχουν ακόμα τέτοιοι ρε παιδιά η κρίση δεν τους έχει αγγίξει? :2funny: :2funny:

Εμ αμα ο αλλος ειναι αγαπούλης..

Ο χειρότερος χαρακτηρισμός από πουτάνα. Όχι το asshole, αυτό είναι παράσημο.

Το regular όμως....απαπαπαπα....
 

barkoulis71

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
212
Κριτικές
16
Like
0
Πόντοι
11
Σωστο ειναι αυτο, αλλα πως να το κανουμε, χρειαζεται και λιγος σεβασμος σε αυτους που μας προφυλαξαν απο το να πεταξουμε πολλα λεφτα σε μουφες.Εχεις δει τωρα τελευταια κατι κριτικες απο νεους χρηστες με 10αρια σε αρκουδες και φαλαινες?Απο αυτο μας προφυλαξαν οι παλιοι αλλα βαρεθηκαν να το κανουν μονο αυτοι.
:rockon: :rockon: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom