Νέα

City Tours in Greece (ΓΕΝΙΚΑ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 604K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (1 μέλη και 18 επισκέπτες)

ΣΚΡΟΥΝΤΖ

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.637
Κριτικές
7
Like
114
Πόντοι
16
Την έχω κλείσει για 29/11, θα σου πω γιατί αύριο με περιμένουν πρώτα Roxanademon και φίλη της σε DUO...Ελπίζω να μην με ξεζουμίσουν και να έχω δυνάμεις για VIKA. Περιμένουμε και Bibi εξάλλου
:think: :think: :think: :think:φιλε μου πες μου τι δουλεια κανεις να την κανω και εγω :2funny:
 

ΣΚΡΟΥΝΤΖ

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.637
Κριτικές
7
Like
114
Πόντοι
16
καλα τα λεω εγω και μερικοι δε με πιστευουνε....η καλυτερη δουλεια ειναι να καθεσαι :priest: :priest: :priest: :rockon: :rockon:
 

rotti

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
607
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
6
γεια σου ρε yiaramis....!!!
αρχηγος!! :rockon: :rockon:

ο yiaramis ειναι απο τα παλια μελη και εμπειρος στα city tours...
να τον ακουτε.. :rockon: :rockon:
:grin: :grin:
 

Επισκέπτης
Την έχω κλείσει για 29/11, θα σου πω γιατί αύριο με περιμένουν πρώτα Roxanademon και φίλη της σε DUO...Ελπίζω να μην με ξεζουμίσουν και να έχω δυνάμεις για VIKA. Περιμένουμε και Bibi εξάλλου
Δεν εχεις αναγκη εσυ ξερω οτι αντεχεις.
 

geomix

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.173
Κριτικές
23
Like
0
Πόντοι
5.775
Την έχω κλείσει για 29/11, θα σου πω γιατί αύριο με περιμένουν πρώτα Roxanademon και φίλη της σε DUO...Ελπίζω να μην με ξεζουμίσουν και να έχω δυνάμεις για VIKA. Περιμένουμε και Bibi εξάλλου

τι???? ποιος ειπε για bibi?????  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:

αντε να ερθει την δευτερα για να παρουμε full servise γιατι τωρα τελευταια πολλες μας το παιζουν παρθενες!!!!!

σημειωση: η τελευταια πληροφορηση ηταν οτι θα εχουμε αφιξη στις 3/12
 

mad_max

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
12 Νοε 2005
Μηνύματα
1.004
Κριτικές
96
Like
4.742
Πόντοι
22.915
τι???? ποιος ειπε για bibi?????  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:

αντε να ερθει την δευτερα για να παρουμε full servise γιατι τωρα τελευταια πολλες μας το παιζουν παρθενες!!!!!

σημειωση: η τελευταια πληροφορηση ηταν οτι θα εχουμε αφιξη στις 3/12

Αντε να δουμε!!
Καιρος ηταν!!!
 

kolpos75

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.033
Like
4.383
Πόντοι
1.706
Carina  τελικα ποιος θα τιμησει?
 

solitonios

Τιμημένος
Εγγρ.
4 Οκτ 2005
Μηνύματα
2.011
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΑΠΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ!!!!!ΕΠΕΙΔΗ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΞΕΡΑΙΛΑ ΕΔΩ Κ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ Κ Η ΜΟΝΗ ΔΙΕΞΟΔΟΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΙΒΕ CITY TOYR.ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΠΟΙΟ ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΜΕ ΑΛΗΘΙΝΕΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΕΙΕΣ?ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΡΟΚΑΤΑΒΟΛΙΚΑ>

Δεν ξέρω αν όντως ισχύει αλλά 3-6/12 θα παίξει ct στη Θεσ/νικη
www.prettygirls4u.com/]Paola-Bianca[/url]
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.935
Κριτικές
161
Like
5.815
Πόντοι
37.127
Εταιρος που να γνωρίζει καμιά πληροφορία μην φάω άδικα το ξενύχτι.
Εχω κλείσει για αργά τη νύχτα και με ζώνουνε τα φίδια από την πολύ ευγένεια του Ρωσοπόντιου.
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.935
Κριτικές
161
Like
5.815
Πόντοι
37.127
Ωπα ξέχασα το όνομα

ADEL
 

Επισκέπτης
Εγω ΝΙΤΡΟ δεν θα σου χαλασω το κεφι .
Οτι κοιτσι του Ροδολφου πηρα ηταν ομορφο αλλα πολυ καθοδηγηση φιλε.
Φορα λοιπον την στολη του συνταγματαρχη και μπουκαρε.
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.935
Κριτικές
161
Like
5.815
Πόντοι
37.127
Κατάλαβα Στρατηγέ μου
 

pepe(1)

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
259
Like
0
Πόντοι
1
Ποιό απο τα κορίτσια του Ροδόλφου προτείνεται; Απο ομορφιά και προθυμία; Έχει κατεβάσει μισή ομάδα και έχω μπερδευτεί...
 

DIMO

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιουλ 2006
Μηνύματα
990
Κριτικές
16
Like
10
Πόντοι
1.997
Θα σας διηγηθώ τι έπαθα πριν από δύο μόλις μέρες με αυτόν τον π@@στη το Zuzana. Πριν από αρκετές μέρες, ζήτησα να συναντήσω την Sabine με outcall τρίωρο για την Πέμπτη το βράδυ. Αμέσως πήρα την απάντηση ότι όλα είναι οκ. Απλώς μου λέει ότι θέλει το Νο του δωματίου. Του απαντώ ότι το Νο θα το μάθω το απογευματάκι της Πέμπτης που θα πάω στο ξενοδοχείο. (Είμαι από Θεσσαλονίκη και κατέβηκα για δουλειές Πέμπτη και Παρασκευή). Την Τετάρτη μου στέλνει e-mail με όλα τα στοιχεία σχετικά με τη συνάντηση. Του απαντώ ότι όλα οκ και πάρε με στις 4 το απόγευμα της Πέμπτης να σου δώσω τον αριθμό του δωματίου. Ξεκινάω λοιπόν κι εγώ όλο χαρά να κατέβω Αθήνα. Φτάνω στο ξενοδοχείο και περιμένω τηλεφώνημα. Πάει 4, πάει 5, πάει 6, σιγά μη με πήρε ο Zuzanas. Δυστυχώς δεν είχα μαζί μου το τηλέφωνό του για να τον πάρω και να τον βρίσω. Τέλος πάντων. Βέβαια εγώ δεν έκατσα άπραγος. Πήρα τηλ στο 100/140 (ευχαριστώ και πάλι τον φίλο που μου έστειλε το τηλ) και πέρασα κάτι παραπάνω από καλά. Αυτά όμως σε άλλο post. Σήμερα που γύρισα και άνοιξα το PC βρήκα μήνυμα με το οποίο μου ζητάει τα ρέστα. Γιατί δεν πήγα λέει να δω την Sabine. Τι του λες τώρα; Η απάντηση που του έστειλα είναι περίπου του στυλ, "άνοιξε τα στραβά σου και δες τι συμφωνήσαμε μακάκα" (που λέει και ο Λαζόπουλος). Περιμένω να μου απαντήσει. Αν εξακολουθεί να μου λέει διάφορα λέω να του τα χώσω κι εγώ. Δεν φαντάζομαι ότι θα μου απαντήσει σήμερα, οπότε θα σας έχω νεώτερα μάλλον αύριο. Επίσης, μόλις μπορέσω θα σας ενημερώσω για το 100/140. Αλήθεια σε ποιο thread να βάλω το post?
 

calvin

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2007
Μηνύματα
142
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Ξερει κανεις τη παιζει με  την Tiffany του zuzana?
Εχω ψηθει για καταθεση αλλα δεν γνωριζω αν λεει.
Οποιος γνωριζει........
 

YuraManiakos

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.152
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
16
Θα σας διηγηθώ τι έπαθα πριν από δύο μόλις μέρες με αυτόν τον π@@στη το Zuzana. Πριν από αρκετές μέρες, ζήτησα να συναντήσω την Sabine με outcall τρίωρο για την Πέμπτη το βράδυ. Αμέσως πήρα την απάντηση ότι όλα είναι οκ. Απλώς μου λέει ότι θέλει το Νο του δωματίου. Του απαντώ ότι το Νο θα το μάθω το απογευματάκι της Πέμπτης που θα πάω στο ξενοδοχείο. (Είμαι από Θεσσαλονίκη και κατέβηκα για δουλειές Πέμπτη και Παρασκευή). Την Τετάρτη μου στέλνει e-mail με όλα τα στοιχεία σχετικά με τη συνάντηση. Του απαντώ ότι όλα οκ και πάρε με στις 4 το απόγευμα της Πέμπτης να σου δώσω τον αριθμό του δωματίου. Ξεκινάω λοιπόν κι εγώ όλο χαρά να κατέβω Αθήνα. Φτάνω στο ξενοδοχείο και περιμένω τηλεφώνημα. Πάει 4, πάει 5, πάει 6, σιγά μη με πήρε ο Zuzanas. Δυστυχώς δεν είχα μαζί μου το τηλέφωνό του για να τον πάρω και να τον βρίσω. Τέλος πάντων. Βέβαια εγώ δεν έκατσα άπραγος. Πήρα τηλ στο 100/140 (ευχαριστώ και πάλι τον φίλο που μου έστειλε το τηλ) και πέρασα κάτι παραπάνω από καλά. Αυτά όμως σε άλλο post. Σήμερα που γύρισα και άνοιξα το PC βρήκα μήνυμα με το οποίο μου ζητάει τα ρέστα. Γιατί δεν πήγα λέει να δω την Sabine. Τι του λες τώρα; Η απάντηση που του έστειλα είναι περίπου του στυλ, "άνοιξε τα στραβά σου και δες τι συμφωνήσαμε μακάκα" (που λέει και ο Λαζόπουλος). Περιμένω να μου απαντήσει. Αν εξακολουθεί να μου λέει διάφορα λέω να του τα χώσω κι εγώ. Δεν φαντάζομαι ότι θα μου απαντήσει σήμερα, οπότε θα σας έχω νεώτερα μάλλον αύριο. Επίσης, μόλις μπορέσω θα σας ενημερώσω για το 100/140. Αλήθεια σε ποιο thread να βάλω το post?

KAΛΑ τόσο καιρό σ' αυτό το site τώρα κατάλαβες ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΑΚΑΚΑΣ ο Ζ (Μάλλον πρεπει να το αποκαλούμε εφ'εξής '[size=10pt]Ν[/size]' που λεει και ο Λακης) Πάλι καλά
που εβρεξες τον αγωνιστικό χώρο! Σκέψου νασκαγες τα τάληρα στο hotel και νάσουνα στεγνός... Συγνώμη τα θελες και τάπαθες μετον Ν!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom