Νέα

CIF σε μπουρδέλα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pagos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 35
  • Εμφανίσεις 11K
  • Ετικέτες
    cif
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

REGGAS

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.408
Like
13.645
Πόντοι
3.506
Ναι τύπε μου .
Όχι το cif το καθαριστικό .
Cif .
Cum in face .

Τωρα που το λες κι αυτο καθαριστικο ειναι. Εκτονωνεσαι στο προσωπο της και νιωθεις μια καθαρση βρε παιδι μου!
 

Φ45

Μέγας
Εγγρ.
16 Αυγ 2007
Μηνύματα
273
Κριτικές
24
Like
1.143
Πόντοι
4.360
Γνωρίζετε ιερόδουλες που να δέχονται CIF; Σας έχει τύχει ποτέ;
Κατά λάθος ναι. Είχα ρωτήσει και είχε δεχθεί χύσιμο στην κοιλίτσα. Επί το έργον βέβαια κάποια σκάγια φτάσανε πρόσωπο. Τσαντιστηκε, αλλά νομίζω περισσοτερο για το μαλλι. Ονομα δεν θυμαμαι. Πριν κανα χρονο σε καποιο της Φωκαιας
 

livaja

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2019
Μηνύματα
73
Κριτικές
26
Like
826
Πόντοι
990
Γνωρίζετε ιερόδουλες που να δέχονται CIF; Σας έχει τύχει ποτέ;
Σε απλά μπουρδέλα χλωμό..είναι δύσκολο για την εκάστοτε εργαζόμενη,όταν έχει απανωτά δωμάτια,να δέχεται τα φλωκια του καθενός στη μάπα. Σκέψου τον χρόνο που θα χρειαστεί να καθαριστούν και να ξαναμακιγιαριστουν.. μόνο σε κολ γκερλς θα το ευχαριστηθείς αυτό ή σε ορισμένες περιπτώσεις στούντιο (πχ Μαριάννα) που μια-δυο φορές την έχω ψωλοχυσει στη μαπα αλλά κ πάλι δεν είναι στάνταρ..
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.887
Like
5.593
Πόντοι
1.056
Σε απλά μπουρδέλα χλωμό..είναι δύσκολο για την εκάστοτε εργαζόμενη,όταν έχει απανωτά δωμάτια,να δέχεται τα φλωκια του καθενός στη μάπα. Σκέψου τον χρόνο που θα χρειαστεί να καθαριστούν και να ξαναμακιγιαριστουν..
:2funny:
 

noblue

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.086
Κριτικές
20
Like
5.965
Πόντοι
6.815
Σε απλά μπουρδέλα χλωμό..είναι δύσκολο για την εκάστοτε εργαζόμενη,όταν έχει απανωτά δωμάτια,να δέχεται τα φλωκια του καθενός στη μάπα. Σκέψου τον χρόνο που θα χρειαστεί να καθαριστούν και να ξαναμακιγιαριστουν.. μόνο σε κολ γκερλς θα το ευχαριστηθείς αυτό ή σε ορισμένες περιπτώσεις στούντιο (πχ Μαριάννα) που μια-δυο φορές την έχω ψωλοχυσει στη μαπα αλλά κ πάλι δεν είναι στάνταρ..
Ας κόψουν το μακιγιάζ και να κάνουν μόνο κρέμα προσώπου
 

mhtkaz

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2010
Μηνύματα
45
Like
61
Πόντοι
0

Συνημμένα

  • ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ.jpg
    ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ.jpg
    101,3 KB · Εμφανίσεις: 58

bourdelo

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2006
Μηνύματα
598
Κριτικές
1
Like
199
Πόντοι
6
Σε απλά μπουρδέλα χλωμό..είναι δύσκολο για την εκάστοτε εργαζόμενη,όταν έχει απανωτά δωμάτια,να δέχεται τα φλωκια του καθενός στη μάπα. Σκέψου τον χρόνο που θα χρειαστεί να καθαριστούν και να ξαναμακιγιαριστουν.. μόνο σε κολ γκερλς θα το ευχαριστηθείς αυτό ή σε ορισμένες περιπτώσεις στούντιο (πχ Μαριάννα) που μια-δυο φορές την έχω ψωλοχυσει στη μαπα αλλά κ πάλι δεν είναι στάνταρ..
Ποια είναι η Μαριάννα; Λες για την ξανθιά που δούλευε παλιά Κασανδρας; Αυτή έχει κόψει. Εγώ της τα έδινα στόμα
 

Stevedrake22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2022
Μηνύματα
118
Κριτικές
7
Like
513
Πόντοι
301
Ζιζέλ, τώρα είναι θεσσαλονικη +20€ Μαρίνα Σερβάς, πρέπει να σε ξέρει
Μαριάνα Τσέχα , Θησεως 365, +20
Λίλιαν, θησεως 365 , +20€
Άμαντα, De luxe , +10€
Μαριάνα ,Καλλιρόης Central Spa, +10
Ελιά , Studio 12, +20€
Και κάποιες άλλες ακόμη που σταμάτησαν και έγιναν βίζιτες….. απλά όταν πας στο δωμάτιο βγάζε ένα 20ρικο στο κομοδίνο stand by και ρωτά . Οι καβλες πληρώνονται
 

francesco barbalias

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2018
Μηνύματα
87
Like
746
Πόντοι
80
Ιζαμπέλα φωκαίας, με λίγο ψήσιμο, χώρις έξτρα λεφτά.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Junax

livaja

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2019
Μηνύματα
73
Κριτικές
26
Like
826
Πόντοι
990
Ποια είναι η Μαριάννα; Λες για την ξανθιά που δούλευε παλιά Κασανδρας; Αυτή έχει κόψει. Εγώ της τα έδινα στόμα
Που είναι στο στούντιο κων/πόλεως.δεν ξέρω αν ήταν παλιά κασανδρας
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ας κόψουν το μακιγιάζ και να κάνουν μόνο κρέμα προσώπου
Μακάρι!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom