Νέα

Χύσιμο σε φαΐ ή ποτό γκόμενας

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
Δ
Εγγρ.
24 Νοε 2021
Μηνύματα
2.389
Like
3.692
Πόντοι
456
Και εγώ μόνος τύπε, αλλά δεν κάνω ούτε και σκέφτομαι τέτοια πράγματα.
Έλεος δηλαδή.

Τώρα απαντάς ότι δεν μπορείς να κάνεις κάτι τέτοιο έτσι και αλλιώς, επειδή είσαι μόνος, αλλιώς;;;
θα της το πρότεινα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ειχα σκεφτεί πριν πολλα χρονια να χυσω το φραπεδακι μιας καυλιαρας ξαδέλφης, το επινε και με πολυ γαλα οποτε η πιθανότητα να με πάρει χαμπάρι ηταν πολυ μικρη...
πρέπει να εχεις ματώσει στη μαλακία για την ξαδερφη
 

captain 69

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.187
Like
10.536
Πόντοι
2.256
Τα είχα κάποτε με μία συνάδελφο, υποτακτικής φύσεως. Παράνομη σχέση διετίας στην οποία είχε προσκοληθεί με όλη της την ενέργεια. Από τα αγαπημένα μου, να πηγαίνουμε σε διάφορα μπαρ και αν οι συνθήκες ήταν πρόσφορες, μέσα στη πολυκοσμία ή σε απομονωμένα σκοτεινά σημεία, να την βάζω να μου τον πετάει έξω και να μου τον παίζει μέχρι να της χύνω στο ποτό της και μετά να το πίνει μπροστά μου και να σχολιάζει τη γεύση...
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
13.718
Like
29.178
Πόντοι
6.056
OP
OP
Δ
Εγγρ.
24 Νοε 2021
Μηνύματα
2.389
Like
3.692
Πόντοι
456

tsitsigos

Σπουδαίος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2023
Μηνύματα
32
Κριτικές
25
Like
1.121
Πόντοι
2.390
Υπάρχει ανδρας, ιδικά πιτσιρικάς που δεν την εχει παίξει για μουναρα ξαδελφη;;
Ίσως αν είναι γκέι
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Θα το έκανα μόνο αν το γνωρίζει η γκόμενα, στα κρυφά ποτέ και σίγουρα όχι αν τα έπινε άνδρας
 

paixnidi_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2017
Μηνύματα
903
Like
3.635
Πόντοι
446
μια φορά που με είχε τσαντίσει η γυναίκα μου, έχυσα μέσα στο πρωινό της τόστ που έψηνε στην τοστιέρα. είχε βάλει κ 2 φέτες τυρί και το εφαγε χωρίς να καταλάβει τίποτα απολύτως!
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.773
Like
7.740
Πόντοι
2.306
Που είναι ο Ντόναλντ να μας πει ιστορίες τι βάζουμε όταν δεν δενει η μπεσαμέλ;
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.773
Like
7.740
Πόντοι
2.306
Τα είχα κάποτε με μία συνάδελφο, υποτακτικής φύσεως. Παράνομη σχέση διετίας στην οποία είχε προσκοληθεί με όλη της την ενέργεια. Από τα αγαπημένα μου, να πηγαίνουμε σε διάφορα μπαρ και αν οι συνθήκες ήταν πρόσφορες, μέσα στη πολυκοσμία ή σε απομονωμένα σκοτεινά σημεία, να την βάζω να μου τον πετάει έξω και να μου τον παίζει μέχρι να της χύνω στο ποτό της και μετά να το πίνει μπροστά μου και να σχολιάζει τη γεύση...
Καλά μέσα στην πολυκοσμία τον πεταγες έξω; Ποιος ξέρει πόσοι στον έπαιζαν ταυτοχρονα
 

dimigoall

Ανώτατος
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
2.777
Κριτικές
56
Like
18.159
Πόντοι
13.636
μια φορά που με είχε τσαντίσει η γυναίκα μου, έχυσα μέσα στο πρωινό της τόστ που έψηνε στην τοστιέρα. είχε βάλει κ 2 φέτες τυρί και το εφαγε χωρίς να καταλάβει τίποτα απολύτως!
Τύπε καλή φάση θα ήταν να πάταγες με την τοστιέρα ένα πεντάλεπτο την μαλαπέρδα να ζεσταθεί (να αποκτήσει και τις γραμμές του τοστ) και βάρεμα κωλοτρυπίδας ασάλιωτα ...
:2funny::2funny:
 

stadeos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.250
Like
1.698
Πόντοι
216
Για όσους γράφουνε για φρέντο και άλλα παρόμοια ροφήματα ας αντιληφθούνε ότι σε κρύο υγρό ΔΕΝ ΔΙΑΛΥΕΤΑΙ ΤΙΠΟΤΑ!
Υ.Γ. Ε,εντάξει θα μου πεις...Στο μπου.κομ είμαστε,ότι θέλει ο καθένας γράφει!
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.704
Like
2.753
Πόντοι
456
Για όσους γράφουνε για φρέντο και άλλα παρόμοια ροφήματα ας αντιληφθούνε ότι σε κρύο υγρό ΔΕΝ ΔΙΑΛΥΕΤΑΙ ΤΙΠΟΤΑ!
Υ.Γ. Ε,εντάξει θα μου πεις...Στο μπου.κομ είμαστε,ότι θέλει ο καθένας γράφει!
Άμα χυσει πρώτα και μετά τα ανακατέψει με ένα καλαμάκι και βάλει αφρό από πάνω μια χαρά θα το πιει η ελλεινιδα, δεν φαίνεται τιποτα
 

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.313
Κριτικές
21
Like
9.567
Πόντοι
3.346
Αυτό δεν είναι τίποτα. Τον Δημητράκη το έχεζαν στο στήθος κάθε μέρα για 200 ευρώ το μήνα και έλεγε και ευχαριστώ :confused:
 

giorgiodelafuentes2

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
247
Like
823
Πόντοι
81
Τύπε καλή φάση θα ήταν να πάταγες με την τοστιέρα ένα πεντάλεπτο την μαλαπέρδα να ζεσταθεί (να αποκτήσει και τις γραμμές του τοστ) και βάρεμα κωλοτρυπίδας ασάλιωτα ...
:2funny::2funny:
Pouts Kotle
Κάπως έτσι ανακαλύφθηκαν οι τουλούμπες και τα churros
 

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.733
Κριτικές
8
Like
2.458
Πόντοι
506
Καποτε δουλευα σεζον σα μπαριστα.
Συναντησα τυχαια μια πρωην με τον νυν γκομενο της.
Μιλησαμε γιναμε φιλοι.
Καθε μερα παραγγελναν φρεντο καπουτσινο και εσπρεσακι.
Υπεθετα οτι το εσπρεσακι το πινε ο μαγκας.
Οποτε ραντιζα με σπερμα το φρεντο.
Ελα μου ομως που καποια στιγμη πηγα απο το τραπεζι να τους χαιρετησω και ειδα με εκπληξη τον τυπο να πινει τον φρεντο.
Επαθα σοκ με το ποσα CIM του χα δωσει ως εκεινη τη στιγμη...
Και σαν να μην εφτανε αυτο...
Ηταν ολο γλυκες ο τυπος μαζι μου...
Μου ειπε οτι ειμαι χρυσοχερης και τετοιο καφε δεν εχει ξαναπιει...
Και που να δοκιμασεις τον μακιατο μου :pipa1:
του ειπα...
Δεν μπορώ να σταματήσω να γελάω
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Τα είχα κάποτε με μία συνάδελφο, υποτακτικής φύσεως. Παράνομη σχέση διετίας στην οποία είχε προσκοληθεί με όλη της την ενέργεια. Από τα αγαπημένα μου, να πηγαίνουμε σε διάφορα μπαρ και αν οι συνθήκες ήταν πρόσφορες, μέσα στη πολυκοσμία ή σε απομονωμένα σκοτεινά σημεία, να την βάζω να μου τον πετάει έξω και να μου τον παίζει μέχρι να της χύνω στο ποτό της και μετά να το πίνει μπροστά μου και να σχολιάζει τη γεύση...
Έπος
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom