Νέα

Χυσιμο χωρις χερια - παθητικο σεξ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Balls
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 90
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.600
Πόντοι
2.606
Επίσης μιας και συζητάτε γενικά για τα θρεντς εδώ... ας μου πει κάποιος αν ξέρει πως ανοίγουμε ψηφοφορία σε κάποιο θρεντ!!! Έχω πολλέςςς ερωτήσεις, πολλά ζητήματα που θέλω να θέσω σε ψηφοφορία :)

Tυπε μη βγαινεις εκτος θεματος  :S :S :S
 

podolagnos_1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2017
Μηνύματα
11.584
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
166
με καποια επιλεκτα μελη του σαιτ πιστευεις θα τα καταφερεις :think: :S :S :S

Εγώ πιστεύω ότι θα μπορούσα να το καταφέρω.... γιατί όπως σας είπα είναι θέμα μυαλού και έχω μεγάλη φαντασία... αλλά σίγουρα θα βοηθούσε πολύ αν έχω δίπλα μου ένα βαρβάτο αρσενικό να το βλέπω... να ακούω μία βαρβάτη βαριά αντρική φωνή να μου μιλάει, και πάρα πολύυυ θα με βοηθούσε πχ να μυρίσω ιδρωμένες μασχάλες άντρα... και να μου ρίχνει ροχάλες...

δεν ξέρω αν έχετε εμπειρίες με γυναίκες που γουστάρουν ξεφτίλισμα αλλά εγώ πάνω σε φάση... ενώ είμαι καυλωμένος και μαλακίζομαι μόλις μου ρίχνουν ροχάλα στη μάπα τινάζομαι πάνω και κάνω σαν λυσασμένο σκυλί :cheesy: Αυτό είναι κάτι που μπορεί να με κάνει να χύσω έτσι.

θα ήθελα να το δοκίμαζα, αν έχετε υπόψη κάποιους, και να τραβάμε και βιντεάκι αν είναι, χωρίς πρόσωπο, ώστε να το ανεβάζα μετά αν πετύχαινε.
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.219
Κριτικές
49
Like
22.106
Πόντοι
24.596
Εγώ πιστεύω ότι θα μπορούσα να το καταφέρω.... γιατί όπως σας είπα είναι θέμα μυαλού και έχω μεγάλη φαντασία... αλλά σίγουρα θα βοηθούσε πολύ αν έχω δίπλα μου ένα βαρβάτο αρσενικό να το βλέπω... να ακούω μία βαρβάτη βαριά αντρική φωνή να μου μιλάει, και πάρα πολύυυ θα με βοηθούσε πχ να μυρίσω ιδρωμένες μασχάλες άντρα... και να μου ρίχνει ροχάλες...

δεν ξέρω αν έχετε εμπειρίες με γυναίκες που γουστάρουν ξεφτίλισμα αλλά εγώ πάνω σε φάση... ενώ είμαι καυλωμένος και μαλακίζομαι μόλις μου ρίχνουν ροχάλα στη μάπα τινάζομαι πάνω και κάνω σαν λυσασμένο σκυλί :cheesy: Αυτό είναι κάτι που μπορεί να με κάνει να χύσω έτσι.

θα ήθελα να το δοκίμαζα, αν έχετε υπόψη κάποιους, και να τραβάμε και βιντεάκι αν είναι, χωρίς πρόσωπο, ώστε να το ανεβάζα μετά αν πετύχαινε.
χυσολαγνε η προοπτικη καποιων κορμων κωνοφορων δεντρων σε τι φαση σε βρισκει :think: :S :S :S
 

peinasmenos_lukos2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2016
Μηνύματα
865
Κριτικές
6
Like
194
Πόντοι
286
τυπε ειχα εσωτερικη πληροφορηση :zombie: :zombie: :priest: :S :S :S


:hi:

Εγώ πιστεύω ότι θα μπορούσα να το καταφέρω.... γιατί όπως σας είπα είναι θέμα μυαλού και έχω μεγάλη φαντασία... αλλά σίγουρα θα βοηθούσε πολύ αν έχω δίπλα μου ένα βαρβάτο αρσενικό να το βλέπω... να ακούω μία βαρβάτη βαριά αντρική φωνή να μου μιλάει, και πάρα πολύυυ θα με βοηθούσε πχ να μυρίσω ιδρωμένες μασχάλες άντρα... και να μου ρίχνει ροχάλες...

δεν ξέρω αν έχετε εμπειρίες με γυναίκες που γουστάρουν ξεφτίλισμα αλλά εγώ πάνω σε φάση... ενώ είμαι καυλωμένος και μαλακίζομαι μόλις μου ρίχνουν ροχάλα στη μάπα τινάζομαι πάνω και κάνω σαν λυσασμένο σκυλί :cheesy: Αυτό είναι κάτι που μπορεί να με κάνει να χύσω έτσι.

θα ήθελα να το δοκίμαζα, αν έχετε υπόψη κάποιους, και να τραβάμε και βιντεάκι αν είναι, χωρίς πρόσωπο, ώστε να το ανεβάζα μετά αν πετύχαινε.

τυπε νομιζα οτι ησουν κλωνος και κανεις πλακα αλλα τωρα καταλαβαινω απο την ανωμαλια που εγραψες οτι ειναι ζωντανος και αυθεντικος με σαρκα και οστα  :S
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.219
Κριτικές
49
Like
22.106
Πόντοι
24.596
:hi:

τυπε νομιζα οτι ησουν κλωνος και κανεις πλακα αλλα τωρα καταλαβαινω απο την ανωμαλια που εγραψες οτι ειναι ζωντανος και αυθεντικος με σαρκα και οστα  :S
καποια ζωα δεν τον πιστευανε τυπε :S :S :S
 
OP
OP
Balls

Balls

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2017
Μηνύματα
40
Like
0
Πόντοι
0
Είναι καθαρά θέμα διέγερσης του προστάτη, μου έχει συμβεί και εμένα με στραπον και με δάχτυλα, είναι φυσιολογικό, κάποιοι το λένε σημείο G του άντρα

To θεμα ειναι να συμβει με πουτσο οπως στα βιντεο αλλιως δεν λεει :)
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.219
Κριτικές
49
Like
22.106
Πόντοι
24.596

omorfoulis

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.371
Like
9
Πόντοι
16

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.219
Κριτικές
49
Like
22.106
Πόντοι
24.596
Μας εχει απαξιωσει τον τελευταιο καιρο μου φαινεται, καποιος πρεπει να του πει οτι το site τον εχει τεραστια αναγκη.
τυπε μην χανεις την πιστη σου,θα μπει σε λιγο να παρει τη δοση του :S :S :S
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom