Νέα

Χύσιμο απο τον πρωκτό!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nmakis19868686
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 146
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)
OP
OP
N

nmakis19868686

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.048
Like
2
Πόντοι
16
παιδια ο πρωκτος εγκυκλοπαιδικα παραγει απο μονος του υγρα....ψαχτε το αν θελετε
 

lia(1)

Trans
Εγγρ.
26 Οκτ 2010
Μηνύματα
834
Like
1.166
ρε συ μακη τι δουλεια εχουν τα υγρα που κατεβαζει το πωπουδακι με το Χύσιμο απο τον πρωκτό σοβαρεψου δεν υπαρχει αυτο ........κωλος μουνι σταχτοθηκη
 

nikbel2000

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2011
Μηνύματα
440
Κριτικές
2
Like
106
Πόντοι
1
Μηπως ειναι παλια χυσια;

ΚΛΑΙΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
N

nmakis19868686

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.048
Like
2
Πόντοι
16
ρε συ μακη τι δουλεια εχουν τα υγρα που κατεβαζει το πωπουδακι με το Χύσιμο απο τον πρωκτό σοβαρεψου δεν υπαρχει αυτο ........κωλος μουνι σταχτοθηκη

αυτα τα υγρα εννοω λια...
 

lia(1)

Trans
Εγγρ.
26 Οκτ 2010
Μηνύματα
834
Like
1.166
μακη εχεις δικιο συγνωμη δεν το ηξερα μηπως εκανες εσυ στο γιατρο την ερωτηση ????


Οι εκκρίσεις υγρών από τον πρωκτό είναι φυσιολογικές;

Δ…: Γιατρέ, καλησπέρα! Σας συγχαίρω και πάλι για τη στήλη σας. Επανέρχομαι με το ίδιο ερώτημα στο οποίο δεν έλαβα απάντηση, πιθανόν από έλλειψη χρόνου... Ρωτούσα, λοιπόν, πού μπορεί να οφείλεται το γεγονός ότι, κατά την σεξουαλική επαφή με άνδρα, ο πρωκτός μου εκκρίνει υγρά - όπως ο γυναικείος κόλπος. Αυτό μου συμβαίνει ακόμα κι όταν, ενώ αυνανίζομαι, «παίζω» με τον πρωκτό μου... Ευχαριστώ.

Αγαπητέ,

Ο πρωκτός εκκρίνει μια λιπαντική ουσία κατά τη διάρκεια οποιουδήποτε ερεθισμού από τους λεγόμενους περιπρωκτικούς αδένες.

Ευχαριστούμε για την επικοινωνία.
 
OP
OP
N

nmakis19868686

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.048
Like
2
Πόντοι
16
μακη εχεις δικιο συγνωμη δεν το ηξερα μηπως εκανες εσυ στο γιατρο την ερωτηση ????


Οι εκκρίσεις υγρών από τον πρωκτό είναι φυσιολογικές;

Δ…: Γιατρέ, καλησπέρα! Σας συγχαίρω και πάλι για τη στήλη σας. Επανέρχομαι με το ίδιο ερώτημα στο οποίο δεν έλαβα απάντηση, πιθανόν από έλλειψη χρόνου... Ρωτούσα, λοιπόν, πού μπορεί να οφείλεται το γεγονός ότι, κατά την σεξουαλική επαφή με άνδρα, ο πρωκτός μου εκκρίνει υγρά - όπως ο γυναικείος κόλπος. Αυτό μου συμβαίνει ακόμα κι όταν, ενώ αυνανίζομαι, «παίζω» με τον πρωκτό μου... Ευχαριστώ.

Αγαπητέ,

Ο πρωκτός εκκρίνει μια λιπαντική ουσία κατά τη διάρκεια οποιουδήποτε ερεθισμού από τους λεγόμενους περιπρωκτικούς αδένες.

Ευχαριστούμε για την επικοινωνία.

οχι..αλλα γιατι ειρωνευεσε??
 

lia(1)

Trans
Εγγρ.
26 Οκτ 2010
Μηνύματα
834
Like
1.166
παντος πανικο εφερες μ αυτο το θεμα  ρεκορ αναγνωστων πανικ   πανικ




23 μέλη και 29 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα
 
OP
OP
N

nmakis19868686

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.048
Like
2
Πόντοι
16
οσοι και οσες δεν εχουν να πουν κατι και γουσταρουν να κανουν απλα πλακα ας μπουν αλλου....για να το λεει γιατρος dude33 μαλλον θα εχουν!!
 

lia(1)

Trans
Εγγρ.
26 Οκτ 2010
Μηνύματα
834
Like
1.166
Κατεβαίνει ένας τύπος γυμνός από το ασανσέρ μεγάλου ξενοδοχείου με το π**τσο σηκωμένο και τρέχει προς τα έξω. Ξαναγυρίζει και ανεβαίνει στο δωμάτιο του. Σε λίγο κάνει την ίδια κίνηση με αποτέλεσμα οι θαμώνες του ξενοδοχείου να τον σταματήσουν και να διαμαρτυρηθούν.
- "Δε φταίω εγώ ρε παιδιά, πηδάω μια γκόμενα στο δωμάτιο και μου λέει συνέχεια να χύνω έξω", απάντησε τύπος!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom