Νέα

Χυδαία,απαράδεκτη,ανάγωγη τσατσά-Φυλής 109 κάτω

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 115
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
πως ειστε τοσο σιγουροι οτι θα ερχονταν η αστυνομια; και αντε οτι ηρθε τι θα ελεγε ο φιλος; ειπα στην τσα να χαμηλωσει τον κλιματισμο και αρνηθηκε;Θα ακουγε μπινελικια και απο τους μπατσους.Η αστυνομια πηγαινει στους οικους για αλλους σκοπους και το τελευταιο που την ενδιαφερει ειναι τα παραπονα του πελατη.
ασε που παιζει να κερνουζαν και κανα μεζε τους μπατσους και να μπουζουριαζαν εσενα γιαυτο να καθαριζεις μονος σου τελος..
 

HotScorpios

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
1.240
πως ειστε τοσο σιγουροι οτι θα ερχονταν η αστυνομια; και αντε οτι ηρθε τι θα ελεγε ο φιλος; ειπα στην τσα να χαμηλωσει τον κλιματισμο και αρνηθηκε;Θα ακουγε μπινελικια και απο τους μπατσους.Η αστυνομια πηγαινει στους οικους για αλλους σκοπους και το τελευταιο που την ενδιαφερει ειναι τα παραπονα του πελατη.

Ρε ΜΗ ΛΕΤΕ ΜΑΛΑΚΙΕΣ !!!

Η Αστυνομία μια χαρά θα ερχότανε και μια και θα έλεγε και για τον 'μπράβο' ο φίλος θα μαζεύανε την τσα2
και (δυστυχώς) το μωράκι και ΘΑ ΧΑΝΑΝΕ ΤΗΝ ΕΙΣΠΡΑΞΗ. Κι άντε να εξηγήσουνε στην Αστυνομία για το εάν είναι
νόμιμοι και πώς φέρανε το μωράκι από την Σοβιετική Άπω Ανατολή κ.λ.π. κ.λ.π.
ΑΣΕ ΠΟΥ Υπάρχει και το Ηθών και το Αλλοδαπών και το Εσωτερικών Υποθέσεων...

Άμα θέλει ο πελάτης 'να την ψάξει' είναι σίγουρο οτι θα βγούν πολύ χαμένοι αυτοί των 'σπιτιών'
και από πολλές μεριές...χεχεχε
 

spiderdom

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
1.087
Κριτικές
24
Like
240
Πόντοι
5.175
Η αστυνομια απο ποια χωρα θα ηταν;καλα πλακα κανουμε η εχουμε ξεχασει σε ποια χωρα ζουμε.
 

Επισκέπτης
καλα σου κανε,να μαθεις να υψωνεις τον τονο της φωνη σου :2funny:

μετα απο αυτο σκεφτομαι σοβαρα να μη ξαναπαω σε μπουρδελο 
μη σωσεις κ πας ρε φιλε! :2funny:

Παιδιά,εκπροσωπούνται τα συμφέροντα του μπουρδέλου εδώ!!!: magnetic -το μέλος!!! :knuppel:

Γιατί υπάρχουν κάποια πράγματα που δεν επιδέχονται πλάκα.Γκε-γκε;
 

spiderdom

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
1.087
Κριτικές
24
Like
240
Πόντοι
5.175
Παλι καλα που στο 109 καποιες απο τις κοπελες σταματησαν και δουλευουν ως cg.Ονομα δε λεω οσοι με γνωριζουν ξερω για ποια μιλαω.
 

johndee

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2009
Μηνύματα
253
Like
0
Πόντοι
1
μη χαλιεστε με τετοια, ολοι εχουμε πεσει κατα καιρους σε μαλακοτσατσαδες.Αν σε προσβαλουν φευγεις...πας στο απεναντι σπιτι.so what ρε μαγκες?
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Σήμερα το πρωί πήγα Φυλής 109 κάτω για την Βίκυ-Βικτώρια δεύτερη φορά.Ήταν η χθεσινή απογευματινή τσατσά με το μίζερο-ψυχρό ύφος.Η κυρία της υπηρεσίας που δούλευε Κυριακή πρωί είναι νορμάλ και ευγενική.
Της λέω να χαμηλώσουμε και άλλο την θερμοκρασία του κλιματιστικού και λέει "δεν πάει άλλο,είναι στο τέρμα...κ.τ.λ." με το γνωστό εκνευριστικό υφάκι.

"Όχι δεν πάει,εσείς δεν θέλετε να το βάλετε" της λέω και κατευθύνομαι να φύγω.

Υψώνει τον τόνο της φωνής της και με ένα σπαστικό ύφος πάει να δικαιολογηθεί.

"Δεν επιμένω για το κλιματιστικό" της λέω συνεχίζοντας εγώ σε ήρεμο ύφος "αλλά ο τόνος της φωνής σου δεν είναι σωστός.Να μου μιλάς στον τόνο που σου μιλάω."
Εν τω μεταξύ μπήκε μέσα κατευθυνόμενος στην κουζίνα ένας άντρας.

"Και ποιος είσαι εσύ που για σένα θα χαμηλώσω το κλιματιστικό;" λέει

Εγώ:Ποιος είμαι εγώ;;

τσατσα:Ναι ποιος είσαι συ

Εγώ:Εγώ είμαι ένας από αυτούς που σας θρέφει

τσατσά:Άντε φύγε από δω ρε.
Με το γνωστό ψυχροπολεμικό ύφος σαν να μιλάει σε κανένα τσογλάνι.

Εγώ:Είσαι κοινότυπο δείγμα σπαστικιάς τσατσάς.

Έρχεται μπροστά μου και μου λέει: "ΑΪ ΓΑΜΗΣΟΥ ΡΕ", κατ'ευθείαν αρπάζει την καρέκλα από το πόδι και μου λέει:"ΑΝΤΕ ΦΥΓΕ ΑΠΟ ΔΩ ΤΩΡΑ ΜΗ ΣΟΥ ΦΕΡΩ ΤΗΝ ΚΑΡΕΚΛΑ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ"

Εγώ:Τι είπες; "αϊ γαμήσου"; την αστυνομία τώρα θα φέρω εδώ!

Ο άντρας μπήκε στην μέση για να μου πει να φύγω,στην αρχή με ευγενικό ύφος,εγώ είχα φορτώσει και της τα έψελνα.Η τσατσά άρχισε να μου μιλάει στον πληθυντικό φοβούμενη την Αστυνομία.Εγώ δεν έφευγα,της τά'ψελνα και αυτός άρχισε να με σπρώχνει για να φύγω.
Δυστυχώς η αντίδρασή μου ήταν ήπια.Απλά τον απώθησα,του είπα να μη σπρώχνει και τον απείλησα με την Ασφάλεια.
Εκεί τρελλάθηκε.Εκτός εαυτού πάει ανοίγει την πόρτα και μου λέει:"Πέρασε έξω ρε"

Εγώ:"Κάτσε εκεί για να περάσω έξω", υποδεικνύοντάς του να κάτσει στην γωνία μακριά από την πόρτα.

Αυτός:"Δεν θα μου πεις εσύ που θα κάτσω"

Εγώ:"Κάτσε εκεί για να περάσω έξω" Δεύτερη φορά

τσατσά(που είχε κλάσει πατάτες στο άκουσμα της Αστυνομίας):"Κάτσε εκεί που σου λέει"

Αυτός:"Ωραία θα κάτσω εκεί" πράττοντας το αυτό.

Υπάκουσε και έφυγα.
 
                                       Αυτούς πληρώνουμε!!!
Απαράδεκτο αλλά γράφτε τους κανονικά!!!!
Και δεν πρόλαβες δόκτορα να γράψεις και την θετική κριτική.
Να υποθέσω ,λοιπόν , ότι και αυτή θα έχει έντονα τα αρνητικά στοιχεία . Δεν είναι γραφτό... :2funny:
 

johndee

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2009
Μηνύματα
253
Like
0
Πόντοι
1
και σε τελικη αναλυση αυτοι χανουν λεφτα. Εσυ στ αρχιδια σου, θα πας στο απεναντι σπιτι. Βεβαια αν σ αρεσε η κοπελα στη δινει που σε ξενερωνει μια τσατσα. Και σε μενα ειχε συμβει αυτο καμια 10 χρονια πριν...τωρα τα θυμαμαι και γελαω...
 

pefotismenos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2008
Μηνύματα
409
Like
3
Πόντοι
1
Kαλα ρε φιλε εσυ τσακωθηκες για τον κλιματισμο σε μπουρδελο?? :idiot: :idiot: :idiot:
Και εκατσες και ανοιξες ολοκληρη συζητηση με τη τσατσα και το μαλακα τον αλλον,λες και τι κερδισες?
Μαρεσει που ζηταγες σεβασμο απο τη τσατσα να σου μιλαει στον πληθυντικο,ενω βρισκεστε μεσα σε μπουρδελο  :2funny:
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
ναι ρε φίλε. Στα @@ σου. Απλά ζητάς τα λευτά σου ευγενικά και δρόμο! Δεν αξίζει να τσακωθείς!!
 

Επισκέπτης
Kαλα ρε φιλε εσυ τσακωθηκες για τον κλιματισμο σε μπουρδελο?? :idiot: :idiot: :idiot:
Και εκατσες και ανοιξες ολοκληρη συζητηση με τη τσατσα και το μαλακα τον αλλον,λες και τι κερδισες?
Μαρεσει που ζηταγες σεβασμο απο τη τσατσα να σου μιλαει στον πληθυντικο,ενω βρισκεστε μεσα σε μπουρδελο  :2funny:
Δεν διάβασες καλά :idiot: :idiot: :idiot:.Τσακώθηκα για το "ΑΪ ΓΑΜΗΣΟΥ ΡΕ" και κατ'ευθείαν αρπάζει την καρέκλα από το πόδι και μου λέει:"ΑΝΤΕ ΦΥΓΕ ΑΠΟ ΔΩ ΤΩΡΑ ΜΗ ΣΟΥ ΦΕΡΩ ΤΗΝ ΚΑΡΕΚΛΑ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ"
Μέχρι εκείνη τη στιγμή μίλαγα ήρεμα.
Εσένα άμα σου λένε:"Άντε φύγε από δω ρε" με το γνωστό ψυχροπολεμικό απαξιωτικό ύφος σαν να μιλάνε σε κανένα τσογλάνι-σκουπίδι, να μην σου κακοφαίνεται και να μην αντιδράς. :idiot: :2funny: :2funny: :2funny:
Τον τσαμπουκά τον άρχισε αυτή και εγώ είχα τα αρχίδια να απαντήσω παρουσία του νταβατζή ξέροντας οτι από κει και πέρα μιλάω μ'αυτόν.
Κομένη λοιπόν οτι πούλησα τσαμπουκά σε μια γυναίκα.Αυτό το λέω για άλλον φωστήρα...
Ούτε στον πληθυντικό ζήτησα να μου μιλάει κανένας.Μόνη της το γύρισε και μίλαγε στον πληθυντικό φοβούμενη.

ΑΠΑΙΤΩ ΟΜΩΣ ΝΑ ΜΟΥ ΜΙΛΑΝΕ ΣΤΟΝ ΤΟΝΟ ΠΟΥ ΜΙΛΑΩ ΕΓΩ ΣΕ ΟΠΟΙΟ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ ΚΑΙ ΝΑ ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ

ΑΝ ΔΕΝ ΣΕΒΟΣΑΣΤΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΦΗΝΕΤΕ ΝΑ ΣΑΣ ΚΑΝΟΥΝ ΡΕΖΙΛΙ, ΤΖΑΜΠΑ ΓΑΜΑΤΕ!!!
 

Επισκέπτης
Απαράδεκτο αλλά γράφτε τους κανονικά!!!!
Και δεν πρόλαβες δόκτορα να γράψεις και την θετική κριτική.
Να υποθέσω ,λοιπόν , ότι και αυτή θα έχει έντονα τα αρνητικά στοιχεία . Δεν είναι γραφτό... :2funny:
Όχι,θα είναι "επιστημονικά" αντικειμενική και τεκμηριωμένη με την πρέπουσα "χειρουργική ακρίβεια" :2funny: :2funny: :2funny:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
Μην μπλεκετε σε τσαμπουκαδες παιδια,δεν ξερετε που θα καταληξουν...χεστους καλυτερα και φυγε..δειχνοντας οτι αυτοι χανουν πελατες..εμπαργκο..βεβαια αν ειναι καλο το μωρο σε καταλαβαινω..
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
Απολύτως φυσιολογική συμπεριφορά μου φαίνεται - έχουν γίνει και χειρότερα.

Με τσατσά που είχε ζοχάδες μίλαγες - όχι με καθηγήτρια στο Πολυτεχνείο. ;) :cheesy:
 

Επισκέπτης
Απολύτως φυσιολογική συμπεριφορά μου φαίνεται - έχουν γίνει και χειρότερα.

Με τσατσά που είχε ζοχάδες μίλαγες - όχι με καθηγήτρια στο Πολυτεχνείο. ;) :cheesy:


:think: θεωρείς ότι οι καθηγήτριες πολυτεχνείου μιλάνε καλύτερα.....
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
Απολύτως φυσιολογική συμπεριφορά μου φαίνεται - έχουν γίνει και χειρότερα.

Με τσατσά που είχε ζοχάδες μίλαγες - όχι με καθηγήτρια στο Πολυτεχνείο. ;) :cheesy:
κι αυτο σωστο...για χειροτερα δεν ξερω αλλα μια δοση μαγκιας την εχουν..
 

tsirikapis

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2009
Μηνύματα
55
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Είσαι κοινότυπο δείγμα σπαστικιάς τσατσάς.

-Απαιτώ να επιχειρηματολογείτε κύριε αντί να με υβρίζετε!


 

Επισκέπτης
Απολύτως φυσιολογική συμπεριφορά μου φαίνεται - έχουν γίνει και χειρότερα.

Με τσατσά που είχε ζοχάδες μίλαγες - όχι με καθηγήτρια στο Πολυτεχνείο. ;) :cheesy:
Απολύτως φυσιολογική συμπεριφορά να εξάπτεται στα καλά του καθούμενου,να σου μιλάει σε υψηλό και νευρικό τόνο ενώ εσύ μιλάς ήρεμα και στον ίδιο αλαζονικό τόνο να σου λέει:"Και ποιος είσαι εσύ που για σένα θα χαμηλώσω το κλιματιστικό;"
Οι έχοντες μέσο I.Q. καταλαβαίνουν οτι δεν έδωσα συνέχεια για το κλιματιστικό αλλά για το απαράδεκτο ύφος της.
Και η άμεση συνέχεια ήταν πάλι σε ήρεμο ύφος:"Είσαι κοινότυπο δείγμα σπαστικιάς τσατσάς" ενώ κατευθυνόμουν πάλι να φύγω.

Σε πληροφορώ (αφού φαίνεται οτι δεν ξέρεις) οτι υπάρχουν πολλές καλές και ευγενικές κυρίες της υπηρεσίας που αντιπροσωπεύουν την απολύτως φυσιολογική συμπεριφορά και

                                  αυτές πρέπει να είναι ο κανόνας

Όσοι από μας αποδέχονται παθητικά την επαίσχυντη συμπεριφορά της προβληματικής τσατσάς υποτασσόμενοι στην εξουσία της γενίκευσης: "Έτσι είναι στα μπουρδέλα" κάνουν ζημιά στην αξιοπρέπειά τους(δικαίωμά τους) και το σημαντικότερο για όλους,κάνουν ζημιά -αθροιζομένων τέτοιων συμπεριφορών και τσατσών- στο επίπεδο υπηρεσιών που λαμβάνουμε.
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
εγω παντως θα φωναζα την αστυνομια
Μπααααά άσε να μπλέξεις με μυνήσεις δικηγόρους και 3 μάρτυρες εναντίον σου να λένε ότι είσουν μεθυσμένος ότι τάσπαγες κλπ?
  :huh:Άν δεν υπήρχε άλλος συμπολεμιστής, θα κλείδωνα την πόρτα θα τους έκανα τόπι και τους 3 και άντε γειααααά. Έτσι κι αλλοιώς για να γαμήσω θα πήγαινα!!  :fuck1: :zfuck:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom