Νέα

Χρονια Πολλα σε οσους/οσες εορταζουν σημερα.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα easyrider77
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 143
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

LEFTY2

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2006
Μηνύματα
3.593
Κριτικές
1
Like
110
Πόντοι
16
Xρονια πολλα με συχνες ανακουφισεις.

Merry Pipas
 

Συνημμένα

  • ice158.jpg
    ice158.jpg
    48,4 KB · Εμφανίσεις: 27

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
17
Πόντοι
66
Χρόνια σας πολλά ρε μάγκες..
Από έναν μεθυσμένο που έχει αϋπνίες :jerking: :jerking: :jerking:
 

Thanassis

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2006
Μηνύματα
33
Like
3
Πόντοι
0
Συναγωνιστές χρόνια πολλά!Σε 'μας αλλά και στις καλές μας φίλες από την Ανατολική Ευρώπη κι όχι μόνο! :rockon:
 

rolaho

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
332
Like
0
Πόντοι
1
χρονια πολλα αδερφια,πανο απο ολλα υγεια και να ημαστε ολοι εδο στο καλιτερο σαιτ τησ ελλαδασ.για αυτουσ που προσπαθησαν να βλαψουν το σαιτ τι να πο,χροννια πολλα και ελπιζο το 09 να βαλουνε μυαλλα.
 

NEON7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.439
Κριτικές
2
Like
1.194
Πόντοι
216
χρονια πολλα,χρονια καλα...με υγεια για ολους κ με νεες δημοσιευσεις κ πληροφορηση των απανταχου μπουρδελιαριδων..
 

talladmirer

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.777
Like
19
Πόντοι
16
Συναγωνιστές χρόνια πολλά!Σε 'μας αλλά και στις καλές μας φίλες από την Ανατολική Ευρώπη κι όχι μόνο! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
και σα σήμερα  επίσης το 1642 κάποιος Άιζακ Νιούτον και το 1918 Ανουάρ Σαντάτ :tickedoff:
 

Συνημμένα

  • 400px-Anwar_Sadat_cropped.jpg
    400px-Anwar_Sadat_cropped.jpg
    73,7 KB · Εμφανίσεις: 11
  • Sir_Isaac_Newton_(1643-1727).jpg
    Sir_Isaac_Newton_(1643-1727).jpg
    36,7 KB · Εμφανίσεις: 14
  • shr0350l.jpg
    shr0350l.jpg
    20,3 KB · Εμφανίσεις: 14

MR DRAMBUIE

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2007
Μηνύματα
983
Like
3
Πόντοι
6
Kυριες και κυριοι, ενα πιωμενο off topic, χρονια πολλα κι 'απο μενα! Μολις γυρισα απο το καζινο της Παρνηθας. Αναψα ενα Romeo and Juliette και σας γραφω.  Ακοουω Carbon Based Lifeforms. Ευγε στον τυπακο που τους παρουσιασε προχθες... Τραγικη χασουρα... 12 χιλαρικακια off, αλλα εις τον πουτσον μου! Εξαλλου, μια με δυο φορες το χρονο παω εκει... Λογικως,σημερα το πρωι θα επρεπε να μου χτυπησουν το κουδουνι για τα καλαντα. Κανεις ομως. Αναπαντεχο! Τα νεα ελληνοπουλα δε γουσταρουν εκ γεννετης τη δουλεια... Κατι Αλβανακια τσεκαρα.... Και αναρωτιεμαι... Χθες οι ελιες , σημερα τα καλαντα, αυριο τι?
 

MR DRAMBUIE

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2007
Μηνύματα
983
Like
3
Πόντοι
6
Kυριες και κυριοι, ενα πιωμενο off topic, χρονια πολλα κι 'απο μενα! Μολις γυρισα απο το καζινο της Παρνηθας. Αναψα ενα Romeo and Juliette και σας γραφω.  Ακοουω Carbon Based Lifeforms. Ευγε στον τυπακο που τους παρουσιασε προχθες... Τραγικη χασουρα... 12 χιλαρικακια off, αλλα εις τον πουτσον μου! Εξαλλου, μια με δυο φορες το χρονο παω εκει... Λογικως,σημερα το πρωι θα επρεπε να μου χτυπησουν το κουδουνι για τα καλαντα. Κανεις ομως. Αναπαντεχο! Τα νεα ελληνοπουλα δε γουσταρουν εκ γεννετης τη δουλεια... Κατι Αλβανακια τσεκαρα.... Και αναρωτιεμαι... Χθες οι ελιες , σημερα τα καλαντα, αυριο τι?
Mολις ειδα τη μαλακια που εγραψα χθες, γυρνωντας πιωμενος απο το καζινο.Φυσικα και δεν εχασα 12. Αν εχανα τοσα, δε θα ηταν καθολου εις τον πουτσον μου... Και φυσικα δε θα ειχα διαθεση ουτε για πουρο,ουτε για μουσικη. Η αληθεια ειναι, οτι τα μεθυσμενα μου δαχτυλα πατησαν το 2 (που ειναι το σωστο νουμερο) και ξωφαλτσα προφανως πατηθηκε και το 1 διπλα. Το περιεργο ειναι οτι πριν το στειλω σιγουρα το τσεκαρα. Φανταστειτε πιωμα. Κανω τη διορθωση αυτη πριν το παρει κανεις ειδηση και με παρει (και με το δικιο του) με τις ντοματες...
 

Anda

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2008
Μηνύματα
56
Like
0
Πόντοι
0
Μαλλον δεν σου ηρθαν για τα καλαντα γιατι επεσε συρμα οτι ξεφραγκιαστηκες :P

Περαστικα  :- :-
 

KOSTAS_23

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2006
Μηνύματα
841
Like
0
Πόντοι
6
Χρόνια πολλά σε όλους!!Υγεία και ευτυχία!Άντε σε 4 μέρες επιστρέφω Αγγλία,Manchester.Αν κάνας έρθει από κει ας στείλει pm να του πω για τα θεικά μαγαζιά του έρωτα εκεί.
 
OP
OP
easyrider77

easyrider77

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.866
Κριτικές
6
Like
236
Πόντοι
86
Mολις ειδα τη μαλακια που εγραψα χθες, γυρνωντας πιωμενος απο το καζινο.Φυσικα και δεν εχασα 12. Αν εχανα τοσα, δε θα ηταν καθολου εις τον πουτσον μου... Και φυσικα δε θα ειχα διαθεση ουτε για πουρο,ουτε για μουσικη. Η αληθεια ειναι, οτι τα μεθυσμενα μου δαχτυλα πατησαν το 2 (που ειναι το σωστο νουμερο) και ξωφαλτσα προφανως πατηθηκε και το 1 διπλα. Το περιεργο ειναι οτι πριν το στειλω σιγουρα το τσεκαρα. Φανταστειτε πιωμα. Κανω τη διορθωση αυτη πριν το παρει κανεις ειδηση και με παρει (και με το δικιο του) με τις ντοματες...



Και δυο χιλιαρικα δεν ειναι λιγα λεφτα φιλε drambuie, αλλα καλα να σαι να βγαζεις και να τα σπρωχνεις.

Χρονια Πολλα.  :rockon:  :thumbsup:
 

KingEdward

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2008
Μηνύματα
762
Κριτικές
3
Like
53
Πόντοι
6
Χρόνια πολλά...(αν και..λίγο εκτός τόπου-χρόνου)

so... "Καλά Χριστούγεννα"  :cheesy:
 

MR DRAMBUIE

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2007
Μηνύματα
983
Like
3
Πόντοι
6
Και δυο χιλιαρικα δεν ειναι λιγα λεφτα φιλε drambuie, αλλα καλα να σαι να βγαζεις και να τα σπρωχνεις.

Χρονια Πολλα.  :rockon:  :thumbsup:
easyrider77, σ'ευχαριστω για τα καλα σου λογια. Ανταποδιδω τις ευχες!             
Μαλλον δεν σου ηρθαν για τα καλαντα γιατι επεσε συρμα οτι ξεφραγκιαστηκες :P

Περαστικα  :- :-
Κι 'αυτο λαθος το 'γραψα. Τα καλαντα τα λενε την παραμονη. Στο καζινο πηγα ανημερα. Αρα, η σκεψη μου λειτουργησε με καθυστερηση μιας μερας... Καταραμενο πιοτι... Υπερβολικες ποσοτητες μπορουν να σε χαζεψουν στη στιγμη. Παντως,οντως κανεις δε πατησε για τα καλαντα.
 

*christi*

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.776
Like
0
Πόντοι
16
Ευχομαι σε ολα τα παιδακια...

54 εβδομαδες Υγειας

365 ημερες Αγαπης

8760 ωρες Δημιουργιας

525600 λεπτα Ευτυχιας

3536000 δευτερολεπτα  :knockinb:


Χρονια Πολλα και Καλη Χρονια !!!!

:smitten: :smitten: :smitten: :smitten:

 

Επισκέπτης
Χρόνια πολλά σε όλους!!!!!!!!!!!
ΥΓΕΙΑ, δεν υπάρχει μεγαλύτερο αγαθό απο αυτό.... Όλα τ' αλλα έπονται...

Να είστε όλοι καλά :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
 

Συνημμένα

  • kai mitsos kai takis.jpg
    kai mitsos kai takis.jpg
    69,3 KB · Εμφανίσεις: 23

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
140
Πόντοι
7.985
Να ευχηθω κι εγω με την σειρα μου Χρονια πολλα μαγκες αντε και με το καλο ο νιουφης ο χρονος.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom