Νέα

Χριστίνα Κολέτσα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tomito
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 466K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Σας αρέσει η Χριστίνα Κολέτσα ?

  • Ναι

    Ψήφοι: 760 79,7%
  • Όχι

    Ψήφοι: 49 5,1%
  • Τίποτα το ιδιαίτερο

    Ψήφοι: 145 15,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    954

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Το οτι ειναι καβλιαρα δε μου λεει τιποτα........ας κατσει να πηδιεται αμα ειναι καβλιαρα........δεν ειναι αναγκη να την τρωμε και στη μαπα ως "αηδο"........πολυ κακο για το τιποτα πως το λεμε?
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Εσύ μουνίτσα είσαι καβλιάρα ή κρυόκωλη;
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Κρυομουνη....
 

Xartinos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2006
Μηνύματα
456
Like
1
Πόντοι
1
Αρε μουνιτσα, άμα σε είχα γκόμενα και ήταν καλοκαίρι θα στο έγλειφα να δροσιστώ.  ;)
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Ασε ρε χαρτινε που υπαρχει ζηλεια........δηλαδη το ωραιο δε θα το παραδεχθω αμα υπαρχει? η αλεξανδρατου μου αρεσει οπως και πολλες αλλες αλλα οχι να θεωρω και υπερτατη γκομενα την κολετσα τωρα.......ειδικα γνωριζοντας πολυ καλα το πως ηταν πριν 2 χρονακια.....με εφτα εκατομμυρια πλαστικες και παλι ειναι μια απλη εμφανισιμη γκομενα........ασε που δε δεχομαι να μου πλασαρει ο καθε ανεγκεφαλος το καθε τσοκαρο για καλλιτεχναρα......αυτο ειναι που το κανει ακομα χειροτερο.....

διαβαστε τί λεει ο μεγαλυτερος εχθρος της γυναικας.... ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΓΥΝΑΙΚΑ.....  ;) ;) ;) ;)  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
διαβαστε τί λεει ο μεγαλυτερος εχθρος της γυναικας.... ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΓΥΝΑΙΚΑ.....  ;) ;) ;) ;)  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Νομιζω δεν το λεω μονο εγω ομως ε? :) υπαρχουν κι αλλοι πολλοι που το λενε... ή μηπως εγω δεν πιανω επειδη ειμαι γυναικα??? αν ειχα πουλι δηλαδη θα ηταν οκ??
 

Vanzel

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2006
Μηνύματα
941
Κριτικές
1
Like
59
Πόντοι
6
Αν είχες πουλί mounitsa 'μ θα ήσουν πολύ χειρότερη και πιστεύω γενικά πως οποιαδήποτε γυναίκα είχε πουλί θα ΕΚΑΝΕ ΤΑ ΑΙΣΧΗ ΠΟΛΥ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟΙ ΑΝΤΡΕΣ

Πάω για ποτάκι τώρα

(κι άλλο φυτίλι)
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Οι γυναικες κανουν ΗΔΗ πολυ χειροτερα αισχη.......... απλα νομιζουν οτι αμα βαλουν το κεφαλι στην αμμο δε φαινονται :)
 

vasm

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2006
Μηνύματα
377
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
1
Δεν ξερω τι λετε παντως το κοριτσακι ειναι ολα τα λεφτα


 

vasm

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2006
Μηνύματα
377
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
1
Οι γυναικες κανουν ΗΔΗ πολυ χειροτερα αισχη.......... απλα νομιζουν οτι αμα βαλουν το κεφαλι στην αμμο δε φαινονται :)
Βεβαια αμα τις ρωτησεις ολες θα στο παιξουν αθωες και παρθενες
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Ας βρεθει μια χρυση τομη..........ας μην καθομαστε απο το πρωτο ραντεβου (για να μην μας πουν πτανες) ουτε απο το δεκατο για να μη μας πουν μιξοπαρθενες........ας κανονισουμε ενα οριο βρε παιδι μου.........στο τεταρτο ας πουμε να ειμαστε ολοι καλυμενοι :):)


εγω αλλο δεν καταλαβαινω αλλα δεν ειναι εδω χωρος για να το θιξω το θεμα.........παλι οφ τοπικ θα βγω.....
 

sigma

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
48
Like
0
Πόντοι
0
Θυμίζει το ανέκδοτο με την κότα που την κυνηγά ο κόκορας να την μαμήσει... και η κότα σκέφτεται " Αν σταματήσω θα με πουν πουτάνα... αν τρέξω θα χάσω το πήδημα... ʼρα θα σκοντάψω!!!"
 

Επισκέπτης
Θυμίζει το ανέκδοτο με την κότα που την κυνηγά ο κόκορας να την μαμήσει... και η κότα σκέφτεται " Αν σταματήσω θα με πουν πουτάνα... αν τρέξω θα χάσω το πήδημα... ʼρα θα σκοντάψω!!!"
χαχαχχαχαχα :grin: :grin:
 

vasm

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2006
Μηνύματα
377
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
1
Ας βρεθει μια χρυση τομη..........ας μην καθομαστε απο το πρωτο ραντεβου (για να μην μας πουν πτανες) ουτε απο το δεκατο για να μη μας πουν μιξοπαρθενες........ας κανονισουμε ενα οριο βρε παιδι μου.........στο τεταρτο ας πουμε να ειμαστε ολοι καλυμενοι :):)


εγω αλλο δεν καταλαβαινω αλλα δεν ειναι εδω χωρος για να το θιξω το θεμα.........παλι οφ τοπικ θα βγω.....

Μπα δεν ειναι θεμα νουμερου, αλλου ειναι το θεμα. Anyway αυτη ειναι πολυ μεγαλη κουβεντα και τελειως off topic.
Παντως εσεις οι γυναικες ωρες ωρες μας κανετε να αισθανομαστε καπως ετσι  :headbang: :headbang:
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Εδώ το θέμα είναι η Κολέτσα  :boobies: οπότε εσύ μουνίτσα βρες άλλο τόπικ να εκθέσεις τις εμμονές σου  :jerking:
 

Επισκέπτης

Συνημμένα

  • koletsapqj4.jpg
    koletsapqj4.jpg
    8 KB · Εμφανίσεις: 109

metso1986

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2006
Μηνύματα
77
Κριτικές
1
Like
53
Πόντοι
0
Κολέτσα LIVE last saturday στην ΑΣΣΟΕ(Πάρτυ ΔΑΠ)!!!Είχε έρθει πολύ ντυμένη....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom