Νέα

Χοντρές σε μπουρδέλα Θεσσαλονίκης

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα NOTNot
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 31
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.565
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.076
Πόντοι
14.565
Γιατί...
Απαραγορεύονται αυστηρότατα οι δημοσιεύσεις αριθμών τηλεφώνου, ακόμα και αν ο αριθμός έχει δημοσιευτεί σε εφημερίδα, περιοδικό, ή άλλο website
Απ' τους www.bourdela.com/index.php?option=com_smf&Itemid=168&topic=2.msg4391#new]κανόνες[/url] του φόρουμ. Κάνε έναν κόπο και διάβασε τους.
 

vip

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2006
Μηνύματα
67
Like
4
Πόντοι
0
SOS KATEXAKH CITY GATE :
Επιτέλους η Ντινα παλια γνωριμη από διαφορα σπίτια
Επανήλθε!!!Αρκετά χοντρή αλλα και στρογγυλλη
Με Σφικτο κρεας αλλα λιγο υποτονικη σαν χαρακτηρας
Αν μπειτε στο δωματιο μαζι της ζητατε τι extra προσφερει και ποσο?
Δουλευει πρωινό ωραριο 11-6:00
Tην εχω παρει αρκετές φορες στα τοσα χρονια και επειδη με εχει μαθει ομολωγω οτι περναω πλεον super μαζί της
Αλλα γενικως τις πρωτες φορες μου ειχε αφήσει μέτριες εντυπωσεις
Δεν γνωρίζω τι παιζει η βραδυνή φρουρα?
Αλλα απο παλαιότερα posts νομίζω οτι συχνά πυκνά σκανε διαφορες mature BBW .
Αν εχει περάσει κανεις απο εκει βραδακι ας δωσει  report
 

Sauron

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2005
Μηνύματα
219
Κριτικές
8
Like
50
Πόντοι
1
Γιατι δεν μας λες για τα εξτρα??Θελεις να μας σκασεις??
 

vip

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2006
Μηνύματα
67
Like
4
Πόντοι
0
Ξανα πήγα Κατεχάκη την Καθαρή Δευτέρα 4.30
Ηταν εκει η Ντίνα
Ρώτησα την Τσατσά για extras
30 Απλό
50 γλυφομουνι
60 γλυφομουνι και ισπανικο
80 Αυταρχικο
Κωλο δεν δινει ...κλαψ
Πηρα το προγραμμα των 50. Η Ντίνα εσκασε μυτη  με τα παχουλά καλη της
Ολα στο χαλαρο- ωραια πίπα αργα και με παιχνιδακια στο πουτσοκέφαλο
Μετα εγλυψα και επαιξα εγω με το πεντακάθαρο μουνι της (το πλενει παντα πριν απο γλυψιμο)
Μετα 69 για αναπτερωση και τελος  καταθεση στα τεσσερα  γραπωμενος απο την υπεροχη κωλάρα της ...!!!!
Το μονο οτι ειναι κάπως νοθρη και βαριεστημενη
THATS ALL 
 
OP
OP
N

NOTNot

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Οκτ 2005
Μηνύματα
299
Κριτικές
20
Like
123
Πόντοι
6.760
Καλοί μου άνθρωποι και συναθλητές.Έχει πέσει στην αντίληψή σας καμιά χοντρή σε βραδινή βόλτα σας?Ρωτάω γιατί ετοιμάζομαι για grande βόλτα μετά ανασκοπήσεως την Παρασκευή.Το θέμα είναι ότι ψάχνω χοντρή ή πολύ χοντρή.Αν ξέρει κάποιος ειδικά για το Κατεχάκη τι μπάλα παίζεται βράδυ.....Ευχαριστώ εκ των προτέρων τους ευγενείς συναγωνιστάς
 

vip

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2006
Μηνύματα
67
Like
4
Πόντοι
0
Καλοί μου άνθρωποι και συναθλητές.Έχει πέσει στην αντίληψή σας καμιά χοντρή σε βραδινή βόλτα σας?Ρωτάω γιατί ετοιμάζομαι για grande βόλτα μετά ανασκοπήσεως την Παρασκευή.Το θέμα είναι ότι ψάχνω χοντρή ή πολύ χοντρή.Αν ξέρει κάποιος ειδικά για το Κατεχάκη τι μπάλα παίζεται βράδυ.....Ευχαριστώ εκ των προτέρων τους ευγενείς συναγωνιστάς
Προς το παρον οσο αφορά τις πρωινες ωρες τιποτα το σημαντικο.
Πριν καμιά εβδομάδα περασα απο Κατεχάκη βράδυ στις 11 αλλα τιποτα το ιδιαίτερο
Ενα ρωσιδάκι και 7-8 ατομα να περιμένουμε.
Τελευταια μας ελπίδα ειναι το Κοροβάγκου και αυτό με την  η φλόγα πανω απο την μοναστηριου και αμα...λεει κατι.Παλεψε το.
Αν αντιληφθω κατι  large θα ενημερωσω.
 
OP
OP
N

NOTNot

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Οκτ 2005
Μηνύματα
299
Κριτικές
20
Like
123
Πόντοι
6.760
Τι ζόρι κι αυτό ρε συναγωνιστή vip!!!!Να ψάχνουμε το καθημερινό και συνηθισμένο και να πέφτουμε σε  little girls!!!!Πάντως κι αυτή η Θεσσαλονίκη μ'έχει ξενερώσει τόσο πολύ....Σήμερα απογευματάκι ελπίζω να πετύχω κάτι αξιοπρεπές για τα γούστα μας.Φυσικά θα υπάρξει report
 

vip

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2006
Μηνύματα
67
Like
4
Πόντοι
0
Μετά απο παραμονή αρκετων ημερων στην Αθηνα ανέβηκα Θεσ/κη
Στην Αθήνα λόγω επαγγελματικών υποχρεώσεων δεν καταφερα να κανω μια τσάρκα της προκοπής.
Την Κυριακη το απογευμα εκανα μια πολυ σβέλτη γυρα στην Κεραμεικου & Κολονου .
Ναι μεν οι τιμές ειναι ξεφτυλισμένες π.χ. 15 -20 Ευρώ αλλα το ιδιο ξεφτυλισμένες ειναι και οι πατσουρες πουτάνες.Εμφανισιακά δεν μου αρεσε σχεδόν τιποτα.Κοκαλιάρες και μουτρωμένες οι περισότερες>Επίσεις είμουν και ο μόνος ελληνας ανάμεσα σε διάφορους αλλοδαπους.Asia india  & pakistan  Δεν ξαναπατάω εκεί. Μονο Λοιοσίων.
Στα δικά μας τωρα.
Δευτέρα μεσημέρι αποφάσισα να το παλεψω και πάλι στην γενέτειρα φτωχομάνα.
Ειχα ιδέα για το κοροβάγκου αριστερα απο το Μυλο
Πραγματι μια κάπως ψωμωμένη τρανταπεντάρα εσκασε μυτη αλλα το βλέμα της μου την εσπασε με την μια.Την εκανα για Κεφαλληνίας.Εκεί μάλλον υπάρχει κάτι ενδιαφέρον.Ενα ξανθό ρωσσιδάκι με χαμόγελο ολο υποσχέσεις.Απλα δεν ειναι στα κυβικά που θέλω.
Πέρασα και απο το Ερος οπου ολα τα δωμάτια ηταν γεμάτα και περίμεναν και καποιοι να μπουν?.
Περίμενα ενα τεταρτο βλέποντας καλή τσόντα στο υπέροχο σαλόνι.
Βαρέθηκα και εφυγα για βαρδάρη αφου η κοπέλα δεν ελεγε να εμφανιστεί.
Πρεπει να παιζει πολυ καλη φάση εκει αλλα πληρώνεις.
Στο Βαρδαρι ξανα άνοιξε το γωνιακο πρασινο σπιτακι οπου παραδοσιακα εδω και χρόνια εχω σκίσει διάφορες στρουμπουλες.
Και βεβαια πετυχαίνω την Ντίνα με το ξανθό καρρε μαλλι και το αραχνουφαντο εσωρουχο.
30 ευρω το απλο και 50 γλυφομουνι.
Μετά το κραξιμο που εφαγα παλαιοτερα απο συναδέλφους για λογους υγειας και οικονομικής στενότητος πηρα το απλό.
Εγω την φάση την ξέρω. Μου αρέσει το στρογγυλλό παχουλό σώμα της Ντίνας.
Μετα απο μια χαλαρή πίπα  χωρις βιασυνες μου τον εκανε μπετονόβεργα.
Την λεω στήσου στα τεσσερα  και της τον βαζω.
Πρεπει να αντεξα 7-8 λεπτα αλλα ξεκίνησα πολυ αργοσυρτα και ανέβασα στροφές σιγα σιγα.
Το προβλημα με αυτην την κοπέλα ειναι οτι δεν συμμετέχει και τόσο.
Στο τελος αρχισα να την πετάω βρομόλογα και επιτέλους ανταποκριθηκε με φράσεις του στυλ
Ελα αγορι μου, χυσε μέσα μου και κατι τέτοια κλασσικά τα οποια ομως με οδηγησαν σε ενα super οργασμο ενω χαιδευα την πλουσια κοιλίτσα της με το ενα χέρι και με το αλλο την δεξιά βυζάρα της.Μου ειπε οτι θα ειναι για ολη την εβδομάδα στο γωνιακό σπιτι πρωινες ωρες.

Για την Ντίνα δεν ξαναποστάρω γιατι ειμαι ο μόνος που αναφέρει κάτι για αυτην αλλά και για χοντρες ενω στον κάδο με τα σκουπίδια του δωματίου ολα δείχνουν οτι αρκετοι την τιμησαν εχθές.
Τι διαολο τελικά, τόσοι λιγοι ημαστε οι λάτρεις των ευσομων γυναικων ή οι περισότεροι βαριούνται  να γράψουν εστω και ενα μικρό post?

 
OP
OP
N

NOTNot

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Οκτ 2005
Μηνύματα
299
Κριτικές
20
Like
123
Πόντοι
6.760
Συνάδελφοι πολύ βρώμα η δουλειά πια......Πήξαμε στις αδύνατες σκελετωμένες μικρούλες.Έστω και ένα μαγαζί ας είχε σταθερά στρουμπουλές και νταρντάνες όπως συμβαίνει στην Αθήνα.Αφού έχουν fans αυτά τα κυβικά ρεεεεεε.Παρεμπιπτόντως έχω να πω ότι υπέπεσε στην αντίληψή μου πριν 15-20 μέρες μια ψηλή μελαχρινή με παχάκια και μεγάλες βυζάρες απογευματινή στο μπουρδέλο που βρίσκουμε την θεόρατη Ζανέτα το πρώτο αριστερά ανεβαίνοντας την Προμηθέως.Το έχω αναφέρει και στην Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης αλλά το λέω κι εδώ.Η τσατσά ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ την προσφώνησε Λάουρα πριν την παρουσίαση.Μελαχρινή,με μακρύ μαλλί και βυζάρες.Δεν μπόρεσα να την ξαναπετύχω όσες φορές κι αν επισκέφθηκα το μαγαζί παρόλο που και για τη Ζανέτα το χαλαλίζω το 30ευρο.Εγώ βέβαια πήγαινα πορωμένος κι έτοιμος για την μελαχρινή φρεγάτα.Όποιος ξέρει κάτι  ή αν την έχει πετύχει κάπου και ποιες ώρες πρέπει να ενημερώσει γιατί η πούτσα των fans των εύσωμων γυναικών πάει να δεθεί κόμπος.Βοήθειαααααα  συνάδελφοι!!!!!!
 

sandunguero

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2008
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
γεια χαρα παιδια ειμαι καινουριος στο site αλλα παλιος στη γυρα. θα ηθελα να ρωτησω αν ξερει κανενας η αν εχει δει μια που τη λενε ΕΛΣΑ εχει βυζαρες δουλευε παλια ειναι ξανθια ψιλομεγαλη στην ηλικια, ρωσιδα. οι παλιοι θα τη ξερουν. αν την εχει παρει το ματι σας πουθενα.η αν δουλευει με τηλ. ΠΑΛΕΡΜΟ που ειναι αυτη που λες με τα τεραστια βυζια και τι ωραριο δουλευει?
 
OP
OP
N

NOTNot

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Οκτ 2005
Μηνύματα
299
Κριτικές
20
Like
123
Πόντοι
6.760
Φίλοι και συναγωνιστές καλή χρονιά.....Ψάχνω τεράστια βυζιά τεράστιες κοιλιές και γενικά σούπερ όγκο σε μαγαζιά Θεσσαλονίκης.....Θυμάμαι τη Νίκη στα τρίδυμα πριν από 2 περίπου χρόνια αλλά και μεγαλύτερος όγκος δεκτός!Αν έχει πέσει κάτι λοιπόν στην αντίληψή σας ενημερώστε αγαπητοί!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom