Νέα

ChatGPT, νέα επανάσταση στο χώρο της πληροφορικής;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα George71
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 484
  • Εμφανίσεις 25K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.295
Like
2.954
Πόντοι
456
Υπαρχει καμια σελιδα να το δοκιμασω, χωρις να απαιτει (κι ας ειναι δωρεαν) εγγραφη;
Οτι κι αν δοκιμασα, μεσω skype, μεσω opera κλπ, ηθελε να κανω registration.

εμενα μου κανει εντυπωση που ειναι ακομα δωρεαν:tooth:

καποιοι εχουν γραψει διπλωματικες εργασιες ετσι!
 

ManusMan

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2023
Μηνύματα
327
Like
876
Πόντοι
81
περιμενω εξομολογηση απο μελη, που τον παιζουν ηδη (και θα τον παιζουν), με αναλογα πορνοβιδεος :boff:
1683383420714.png

100% AI generated.
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.007
Κριτικές
94
Like
46.301
Πόντοι
17.311
με τόσους παιξοπουληδες, το πυρφορινγκ θα πάει σε άλλο λεβελ :tooth:
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.773
Like
7.739
Πόντοι
2.306
Το'χω χρησιμοποιήσει συχνά πυκνά για δουλειά. Ουσιαστικά μια πιο βολική και πιο περιορισμένη μηχανή αναζήτησης. Και κειμενογράφος για ανούσια τυπικά κείμενα. Θες να γράψεις ένα τυπικά βαρετό email για πελάτες να τους πεις χρόνια πολλά για το Πάσχα, στο γράφει. Ενημερωτικό newsletter; Στο γράφει. Θες να βρεις κάποιο συγκεκριμένο άρθρο νομοθεσίας χωρίς να χρειάζεται να το ψάξεις μέσα σε 50 σελίδες από διάφορους κώδικες; Στο βρίσκει.
Δεν βλέπω κάτι φανταστικό, βλέπω κάτι αρκετά χρήσιμο που γλυτώνει χρόνο.
CHATGPT, γράψε μια ευχή για το ζευγάρι που παντρεύτηκε:

Αγαπητοί νεόνυμφοι,

Σας στέλνω τις θερμότερες μου ευχές για μια ευτυχισμένη ζωή μαζί γεμάτη αγάπη, σεβασμό και αμοιβαία κατανόηση. Να συνεχίσετε να υποστηρίζετε ο ένας τον άλλο σε κάθε πτυχή της ζωής σας, και να απολαμβάνετε την κάθε στιγμή που περνάτε μαζί.

Εύχομαι να έχετε πάντα χαρούμενες στιγμές και να ξεπερνάτε μαζί κάθε δυσκολία που ενδεχομένως να συναντήσετε στη ζωή σας. Ας είναι η αγάπη σας πάντα ισχυρή και ανθεκτική, και ας είναι η ζωή σας γεμάτη ευτυχία, επιτυχίες και πολλά χαμόγελα.

Σας εύχομαι τα καλύτερα για το μέλλον σας ως ζευγάρι. Συγχαρητήρια για τον γάμο σας!
Και του χρόνου!
 

KALLIMAXOS

Μέγας
Εγγρ.
9 Νοε 2013
Μηνύματα
5.576
Κριτικές
24
Like
9.713
Πόντοι
4.746
Έτσι από γουτουμπερ τραγουδιστές κλπ και πόρνες του ονλιφανς πάμε σε μηχανές . Πιστεύω θα κάνουν καλύτερη δουλειά από κάθε πικραμένη, πικραμένο μπουαχαχαχαχαχα

 

ManusMan

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2023
Μηνύματα
327
Like
876
Πόντοι
81
1684221664409.png

Μια διασύνδεση με τις κριτικές εδώ θέλει.
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
19.699
Κριτικές
164
Like
81.715
Πόντοι
46.223
 

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
785
Like
1.298
Πόντοι
206
Γιατί διαφημίζεις ότι κλέβεις ;

Γενικά είναι πολύ καλό σαν εργαλείο. Απλά όλα θέλουν ένα μέτρο. Π.χ. έγραψα τις αναλογίες μου και τις δυνατότητες μου και μου έβγαλε ολοκληρωμένο πρόγραμμα γυμναστικής. Ποιος κάθετε να ψάξει μετά από αυτό.

Επίσης άμα το κάνεις να σου γράψει τη πτυχιακή τουλάχιστον να σου κόψει τόσο ώστε να τα ξαναγράψεις με άλλες λέξεις μετά , για να μη μπορούν να το βρουν οι καθηγητές.
 

GRxx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2010
Μηνύματα
314
Κριτικές
4
Like
795
Πόντοι
361
Μόνο στην έκδοση 4 μπορεί να βρίσκει περιεχόμενο από το Internet?
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
6.517
Κριτικές
20
Like
22.775
Πόντοι
8.346
Τώρα σχετικά με το να σου γράφει διπλωματικές κ εργασίες, θέλει πολύ προσοχή. Ειδικά η free έκδοση καθώς μπορεί να σου παρουσιάσει "ψεύτικα" στοιχεία . Αν έχει πρόσβαση στο ίντερνετ βέβαια, αλλάζει το πράγμα
 

riding

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2023
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
1
Like
4.436
Πόντοι
456
Το συστημικό Σκαι οταν φτανει να αναρτεί για την τεχνητή νοημοσυνη κ επιπλοκές αυτης

 

GRxx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2010
Μηνύματα
314
Κριτικές
4
Like
795
Πόντοι
361
Γιατί δε χρησιμοποιείς το Bing που είναι συνεχώς στο ίντερνετ;
Το χρησιμοποίησα εχθές αλλά δεν το βρήκα όσο καλό λένε. Πολύ περιορισμένο το κείμενο που μου έβγαλε και γενικά νομίζω ότι είναι υποδεέστερο από απλή αναζήτηση στο google
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
6.517
Κριτικές
20
Like
22.775
Πόντοι
8.346
Έχει δοκιμάσει κανείς το 4.0??
Αξίζει??
 
OP
OP
G

George71

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.343
Like
10.846
Πόντοι
3.556
To AI θα μπορουσε να ειναι επαναστατικο αλλα δε θα το αφησουν.
Ηδη εχουν ευνουχισει το ChatGPT και το εχουν κανει πολυ πιο χαζο απο οτι ηταν.
Η Ευρωπη θελει να το απαγορευσει και η Αμερικη θελει να επιτρεπει μονο σε συγκεκριμενες εταιριες να το αναπτυσσουν.
Φυσικα εννοειται οτι οι εκδοσεις που θα εχουν μυστικες υπηρεσιες κλπ. θα ειναι πολυ ανωτερες απο αυτες που αφηνουν στην πλεμπα.
Εγω παντως στις πλατφορμες που δουλευω βλεπω τα νεα εργα να αφορουν εφαρμογες με GPT σε ποσοστο 20-25%, αν αυτο συνεχισει για μερικα χρονια και γινει ενσωματωση και σε μεγαλα και κλασικα προγραμματα οπως πχ Office, Android, ERP, CRM, databases, ακομα και στις γλωσσες προγραμματισμους αυτες καθαυτες, θα δουμε τεραστιες αλλαγες στις εργασιες γραφειου και οχι μονο
 
  • Like
Αντιδράσεις: linear

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom