Νέα

Chat room/Έχεις pm/Spam/Άρλεκιν thread

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 549K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Να μπει κανονικό τσατ στο σάιτ ;

  • Ο jimy.m. να ποστάρει μετά τα μεσάνυχτα

    Ψήφοι: 11 8,7%
  • Ο baros να πει καλή κουβέντα και να την εννοεί

    Ψήφοι: 11 8,7%
  • Ο dimmits να έρθει Αθήνα και να πάει Αγκυρας

    Ψήφοι: 10 7,9%
  • Ο the saint να μη ζητήσει κώλο από εκδιδόμενη

    Ψήφοι: 21 16,7%
  • Ο Αθηναίος να πουλήσει τη μάσκα

    Ψήφοι: 8 6,3%
  • Ο iuakoya να συναντήσει τον jimy.m.

    Ψήφοι: 15 11,9%
  • Ο Tassos Karipidis να πάρει πιπίνι

    Ψήφοι: 17 13,5%
  • Ο βάτραχος να επιστρέψει

    Ψήφοι: 27 21,4%
  • Ολοι να καταλήξουμε στο υπόγειο

    Ψήφοι: 35 27,8%
  • Τίποτα από τα παραπάνω

    Ψήφοι: 35 27,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    126

Bronson81

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2016
Μηνύματα
366
Κριτικές
3
Like
147
Πόντοι
1
Zadren μηπως εισε λιγο προμοτορακος λεω μηπως  :think:στης ανεξαρτητες και αφησε τους λεονταρισμους και της μαγκιες πισω απο ενα πληκτρολογιο στην αλανα μαθαινετε η μπαλα .  Ολα τα αλλα ειναι παπαριες χαλαρωσε λιγακι και αφησε της πονηραδες και της δωρεαν κριτικες προς της κορασιδες ολα μαθαινονται φιλτατε...
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.444
Κριτικές
17
Like
2.493
Πόντοι
2.756
Zadren μηπως εισε λιγο προμοτορακος λεω μηπως  :think:στης ανεξαρτητες και αφησε τους λεονταρισμους και της μαγκιες πισω απο ενα πληκτρολογιο στην αλανα μαθαινετε η μπαλα .  Ολα τα αλλα ειναι παπαριες χαλαρωσε λιγακι και αφησε της πονηραδες και της δωρεαν κριτικες προς της κορασιδες ολα μαθαινονται φιλτατε...
αν εχω παρει ρε παπαρα εστω και μια τσαμπε ΝΑ ΠΕΙΣ ΤΩΡΑ....δεν με ξερεις δε σε ξερω αλλα φαινεσαι πολυ ηλιθιος....αν δεν ξερεις τι γραφω και τι εννοω να μη μιλας...οταν κατι δεν ξερω δεν εχω ποτε αποψη...θα μιλησω μονο αν ξερω κατι...πραγμα που εσυ και φυσικα δεν το κανεις αφου λες παπαριες για μενα...'

Αντε λοιπον...Ονοματα με ποιες εχω παει σε ποιες εχω κανει κρτικη που δεν ειδα και ποσο πληρωσα αν πληρωσα....Μπορει και καποιες να με πληρωσαν κιολας....Για λεγε...ΟΛΑ ΕΔΩ ΤΩΡΑ μαγκα.....

γεια σου ρε Καρολε αλανιαρη!
 

bakalos

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2007
Μηνύματα
113
Κριτικές
2
Like
18
Πόντοι
1
αν εχω παρει ρε παπαρα εστω και μια τσαμπε ΝΑ ΠΕΙΣ ΤΩΡΑ....δεν με ξερεις δε σε ξερω αλλα φαινεσαι πολυ ηλιθιος....αν δεν ξερεις τι γραφω και τι εννοω να μη μιλας...οταν κατι δεν ξερω δεν εχω ποτε αποψη...θα μιλησω μονο αν ξερω κατι...πραγμα που εσυ και φυσικα δεν το κανεις αφου λες παπαριες για μενα...'

Αντε λοιπον...Ονοματα με ποιες εχω παει σε ποιες εχω κανει κρτικη που δεν ειδα και ποσο πληρωσα αν πληρωσα....Μπορει και καποιες να με πληρωσαν κιολας....Για λεγε...ΟΛΑ ΕΔΩ ΤΩΡΑ μαγκα.....

γεια σου ρε Καρολε αλανιαρη!

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Bronson81

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2016
Μηνύματα
366
Κριτικές
3
Like
147
Πόντοι
1
Οτι εισε τρομπα αυτο ειναι δεδομενο οτι εχεις παρει το πρωταθλημα μαλακιας με διαφορα απο τον δευτερο και αυτο δεδομενο το οτι εισε λυγουρης και ψαγνεις κοπελες να προμοταρης λεγοντας ποιος εισε το ξερουμε το οτι αν βγεις εξω δεν θα σταυρωσεις γκομενα αυτο το ξερεις και ο ιδιος. Ασε δεν σε παιρνει βρες κατι αλλο να πεις......
 

Cr9

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
6.061
Κριτικές
10
Like
408
Πόντοι
96
εμενα δεν με νοιαζει τι κανεις με το σωμα σου και τον πουτσο σου....με ενδιαφερει να μην λες πραγματα εδω μεσα αν δεν ξερεις οσο αφορα την Κατερινα....που να σου πω και κατι που δεν ξερεις....η κατερινουλα αν ξεπερασει το οριο πυρφορισματος και πρεπει να φυγει, μπαινει στο ασανσερ ξυπολητη με τις μποτες στα χερια για να προλαβει το τραινο του αγαπουλη της...λοιπον καλη συνεχεια ...




Εε όχι και αγαπούλης την ρίχνεις την Κατερίνα. Αρραβωνιασμένη είναι, η σχέση είναι σοβαρή!  :grin:
Η Κατερίνα γαμιέται στην δουλειά για να τον ευχαριστήσει!  :2funny:
Την περίμενα χθες με το αραβωνιάρη αλλά δεν ήρθε.  :huh:
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.444
Κριτικές
17
Like
2.493
Πόντοι
2.756
Οτι εισε τρομπα αυτο ειναι δεδομενο οτι εχεις παρει το πρωταθλημα μαλακιας με διαφορα απο τον δευτερο και αυτο δεδομενο το οτι εισε λυγουρης και ψαγνεις κοπελες να προμοταρης λεγοντας ποιος εισε το ξερουμε το οτι αν βγεις εξω δεν θα σταυρωσεις γκομενα αυτο το ξερεις και ο ιδιος. Ασε δεν σε παιρνει βρες κατι αλλο να πεις......
εχεις δικιο σε ολα

συγνωμη φιλε Καρολε....
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.444
Κριτικές
17
Like
2.493
Πόντοι
2.756
Εε όχι και αγαπούλης την ρίχνεις την Κατερίνα. Αρραβωνιασμένη είναι, η σχέση είναι σοβαρή!  :grin:
Η Κατερίνα γαμιέται στην δουλειά για να τον ευχαριστήσει!  :2funny:
Την περίμενα χθες με το αραβωνιάρη αλλά δεν ήρθε.  :huh:
σιγα μην ερθει....και σε μενα που ηρθε τι καταλαβα? Αστα! :grin:
 

KALLIMAXOS

Μέγας
Εγγρ.
9 Νοε 2013
Μηνύματα
5.630
Κριτικές
25
Like
9.856
Πόντοι
4.746
σιγα τη μαλακισμενη....ευτυχως τουλαχιστον που το betadine κυκλοφορει πλεον και σε μαντηλακια....

μιλαμε πολυ αρρωστη γυναικα....
Σεβασμιοτατε το ξερω οτι ειναι και  γι εμενα προσωπικα το κορμι  αλλου γι αλλου με αναλογες υπηρεσιες ,αλλα ο τυπος ψαχνει κατι αναλογο γιατι η σεξι Αννα ειναι σουπερ; οχι το ιδιο και πιο ακριβο και την ψαχνει ο τυπος δεκα μερες μονο στο αμπελαλε οπως λεει και ο Τακαρος δεν εβαλε ανακοινωση .
Γουστα ειναι αυτα ο καθενας οπως βολευεται και με οτι βολευεται  :hi:
 

merandom

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2006
Μηνύματα
169
Like
107
Πόντοι
1
η κατερινουλα αν ξεπερασει το οριο πυρφορισματος και πρεπει να φυγει, μπαινει στο ασανσερ ξυπολητη με τις μποτες στα χερια για να προλαβει το τραινο του αγαπουλη της...λοιπον καλη συνεχεια ...

Μήπως απλά η κακομοίρα ήθελε να φύγει από τον πελάτη; γιατί με
εμένα έκατσε παραπάνω από όση ώρα είχαμε πει γιατί κουβεντιάζαμε και χαιδολογιομασταν. Και ένας φίλος μου ξένος που την πρότεινα επίσης καλά λόγια είχε να πει.

Και με το αυτοκίνητο της φεύγει, κατεβήκαμε μαζί από το ξενοδοχείο. Έλεος.
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
81.811
Κριτικές
31
Like
12.447
Πόντοι
5.097
κακο γιωργο ονομα βγαλει ντοπας κωλος κουτι μπυρας
 

pazl

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
18
Κριτικές
3
Like
131
Πόντοι
280
Να γραφουμε τυπε ποιο συχνα αντικρουομενες γνωμες. Απο το 2009 με 5 μηνυματα μαλλον δεν σου κινησαμε το ενδιαφερον.
Δεν ήμουν πολύ ενεργός στο άθλημα αρκετά χρόνια για αρκετούς λόγους.δεν καταλαβαίνω γιατί με ειρωνεύεσαι δεν νομίζω να έθιξα κανέναν.
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Δεν ήμουν πολύ ενεργός στο άθλημα αρκετά χρόνια για αρκετούς λόγους.δεν καταλαβαίνω γιατί με ειρωνεύεσαι δεν νομίζω να έθιξα κανέναν.
Αμα σου πω τι έθιξες δεν θα καταλάβεις γιατί δεν έχεις..! Συνέχισε την καλή δουλειά..! Καλησπέρα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom